Szombati foci: Fradi-Vidi!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.22. 21:52

Ritka szar meccs a Maccabi-RB Salzburg. Szoboszlai is gyengén játszik + csak lötyög, lézeng.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2020.09.22. 22:33

SuperDepor írta:
RAUL7 írta:
Javier Arizmendi írta:jó, de náluk elég gyakori, hogy egy Yusuf Demir, Ercan Kara, Ivan Ljubics osztráknak számít

de pont ezt magyarázza SD, hogy ezeket ők nevelték ki, az ő futballjuknak, nevelésüknek a termékeik. Az most senkit nem érdekel, hogy hanyadik generációjú bevándorlók.
Lemehetünk szociológia szintre is, de ez alapvetően mégis csak egy futballfórum.

Tulajdonképpen örülök, hogy valaki megertette. Ma már egyáltalán nem az albánok, délszlávok, törökök adják az általam idecitált csapatok gerincét, ennek egész egyszerűen utána lehet nézni az interneten. A kilencvenes években valóban más volt a helyzet, de azóta volt egy generációváltás.

Az erto olvasas erettsegi anyag, de sokaknak nem megy sem itt, sem a kornyezetemben.
Sokszor az az erzesem, hogy igazabol leszarjak, mint mond/ir a masik, az csak egy ugrodeszka szamara, hogy elmondhassa a sajat fassagat (amire amugy senki nem kivancsi). Ebbol aztan minden lesz, csak ertelmes vita nem. Pusztaba kialtott szavak mindenhol, mindenhol.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.22. 22:36

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Fiola asszem Felcsútra ment Paksról

akkor ki volt benne a Harasztis csereüzletben?

Heffler Tibor

valóban, de őt is sikerült úgy eladni hogy épp a karrierje csúcsán volt, Haraszti meg azóta is csak annyira képes hogy jobb lábbal befelé cselezzen
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51166
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.09.22. 22:56

Javier Arizmendi írta:
Maradonapoli írta:
Javier Arizmendi írta:tudsz mondani 3 cseh játékost (aktívat, Európából)? akik kirívóan többek mint Sallai, Szalai, Gulácsi?

Kaderábek, Darida, Jankto, Schick

nem egy Cech, Jankulovski, Nedved, Smicer, Rosicky, Berger, Koller, Barros vonulat. az általad felsoroltaknak nincs több bundás meccsük, mint Szalainak, nem tűnnek kirívóan tehetségesebbnek mint Sallai, és nem játszottak BL elődöntőt mint Gula...

Az első mondattal egyetértek, ugyanakkor pl. még Karalábé is 4 évvel fiatalabb Szalainál, kb. ugyanannyi bundes meccse van, mint ugyanennyi idős korában neki volt, Darida ugyanígy. Schick egész jó kis csatár, a Románál bukott, de máshol nem és azért a Samp és Lipcse sem kutyaütő gárdák. Jankto 4. éve stabil Serie A-s játékos, nekünk mikor volt utoljára olyanunk? Ja, Schick pedig játszott... :P

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51166
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.09.22. 23:03

RAUL7 írta:
SuperDepor írta:
RAUL7 írta:de pont ezt magyarázza SD, hogy ezeket ők nevelték ki, az ő futballjuknak, nevelésüknek a termékeik. Az most senkit nem érdekel, hogy hanyadik generációjú bevándorlók.
Lemehetünk szociológia szintre is, de ez alapvetően mégis csak egy futballfórum.

Tulajdonképpen örülök, hogy valaki megertette. Ma már egyáltalán nem az albánok, délszlávok, törökök adják az általam idecitált csapatok gerincét, ennek egész egyszerűen utána lehet nézni az interneten. A kilencvenes években valóban más volt a helyzet, de azóta volt egy generációváltás.

Az erto olvasas erettsegi anyag, de sokaknak nem megy sem itt, sem a kornyezetemben.
Sokszor az az erzesem, hogy igazabol leszarjak, mint mond/ir a masik, az csak egy ugrodeszka szamara, hogy elmondhassa a sajat fassagat (amire amugy senki nem kivancsi). Ebbol aztan minden lesz, csak ertelmes vita nem. Pusztaba kialtott szavak mindenhol, mindenhol.

ne szójá be köcsög!!! nekem meg van a nyóc osztájom

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51166
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.09.22. 23:09

dingo írta:
SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:Lehet, hogy SuperDepor az elzálogosított szepességi városokat nem sorolja Magyarországhoz.

Még Bécset is.

Amely tartomány földjét magyar király lovának patája taposta, az a mienk.

Akkor a mijénk a Szentfőd is !!!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40674
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.09.23. 05:07

Maradonapoli írta:
RAUL7 írta:
SuperDepor írta:Tulajdonképpen örülök, hogy valaki megertette. Ma már egyáltalán nem az albánok, délszlávok, törökök adják az általam idecitált csapatok gerincét, ennek egész egyszerűen utána lehet nézni az interneten. A kilencvenes években valóban más volt a helyzet, de azóta volt egy generációváltás.

Az erto olvasas erettsegi anyag, de sokaknak nem megy sem itt, sem a kornyezetemben.
Sokszor az az erzesem, hogy igazabol leszarjak, mint mond/ir a masik, az csak egy ugrodeszka szamara, hogy elmondhassa a sajat fassagat (amire amugy senki nem kivancsi). Ebbol aztan minden lesz, csak ertelmes vita nem. Pusztaba kialtott szavak mindenhol, mindenhol.

ne szójá be köcsög!!! nekem meg van a nyóc osztájom

Te jelentettél fel Csetneki? Mert, hogy 42-ben te jelentettél föl az világos, mint egy pofon. És ha én is feltálalnék rólad egy és mást, mi lenne?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74819
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.23. 08:42

Maradonapoli írta:
RAUL7 írta:
SuperDepor írta:Tulajdonképpen örülök, hogy valaki megertette. Ma már egyáltalán nem az albánok, délszlávok, törökök adják az általam idecitált csapatok gerincét, ennek egész egyszerűen utána lehet nézni az interneten. A kilencvenes években valóban más volt a helyzet, de azóta volt egy generációváltás.

Az erto olvasas erettsegi anyag, de sokaknak nem megy sem itt, sem a kornyezetemben.
Sokszor az az erzesem, hogy igazabol leszarjak, mint mond/ir a masik, az csak egy ugrodeszka szamara, hogy elmondhassa a sajat fassagat (amire amugy senki nem kivancsi). Ebbol aztan minden lesz, csak ertelmes vita nem. Pusztaba kialtott szavak mindenhol, mindenhol.

ne szójá be köcsög!!! nekem meg van a nyóc osztájom

na az nekem is, 4 első 4 második
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74819
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.23. 08:46

alehndr írta:Részlet a Dzsudzsák interjúból:
De vajon motiválja-e, hogy mennyi pénzt keres a labdarúgással?

„Nem, és kiemelném, eddig sem motivált.”
“hangsúlyoznám, nem a végső pánikmegoldás volt számomra a Loki. Abszolút észszerű érvekkel alátámasztva döntöttem, és valóban azt gondolom, ez volt a legjobb megoldás”

Erős kezdés, felesleges magyarázni a bizonyítványt. Nem hogy külföldre, nb1-be sem kellett, erre most ő a hős :lol:

és ma emelni tudta a tétet
"Sokszor nem 108-szoros válogatotthoz méltóan írtak rólam"
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74819
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.09.23. 08:50

alehndr írta:
Savaria1919 írta:Pakson együtt melózhat apa és fia, Bognár Gyuri lett az edző

Azt hittem Gyuri nem vállal mennyei első osztályt. Kiváncsi leszek mire viszi...

szerintem a kasszát tuti viszi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.23. 11:58

Adamek írta:
alehndr írta:Részlet a Dzsudzsák interjúból:
De vajon motiválja-e, hogy mennyi pénzt keres a labdarúgással?

„Nem, és kiemelném, eddig sem motivált.”
“hangsúlyoznám, nem a végső pánikmegoldás volt számomra a Loki. Abszolút észszerű érvekkel alátámasztva döntöttem, és valóban azt gondolom, ez volt a legjobb megoldás”

Erős kezdés, felesleges magyarázni a bizonyítványt. Nem hogy külföldre, nb1-be sem kellett, erre most ő a hős :lol:

és ma emelni tudta a tétet
"Sokszor nem 108-szoros válogatotthoz méltóan írtak rólam"

Úgy fest, a fickó nem érzékeli, hogy olajat önt a tűzre. Mondjuk eddig sem tűnt túl eszesnek. Inkább kussolna, és az edzésekre koncentrálna.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.09.23. 12:11

Cselszky írta:Ritka szar meccs a Maccabi-RB Salzburg. Szoboszlai is gyengén játszik + csak lötyög, lézeng.
Én a Krasznodar-PAOK-ot néztem az egész tűrhető volt.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.23. 12:23

MindigÚjpest írta:
Cselszky írta:Ritka szar meccs a Maccabi-RB Salzburg. Szoboszlai is gyengén játszik + csak lötyög, lézeng.
Én a Krasznodar-PAOK-ot néztem az egész tűrhető volt.

A 2. félidő már nézhetőbbre sikeredett. Az RB nem erőltette meg magát, de ez is elég volt a tartalékos izraeliek ellen.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.09.23. 12:29

Cselszky írta:
MindigÚjpest írta:
Cselszky írta:Ritka szar meccs a Maccabi-RB Salzburg. Szoboszlai is gyengén játszik + csak lötyög, lézeng.
Én a Krasznodar-PAOK-ot néztem az egész tűrhető volt.

A 2. félidő már nézhetőbbre sikeredett. Az RB nem erőltette meg magát, de ez is elég volt a tartalékos izraeliek ellen.
És még Szoboszlai gólt is lőtt.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.09.23. 13:26

MindigÚjpest írta:
Cselszky írta:
MindigÚjpest írta:Én a Krasznodar-PAOK-ot néztem az egész tűrhető volt.

A 2. félidő már nézhetőbbre sikeredett. Az RB nem erőltette meg magát, de ez is elég volt a tartalékos izraeliek ellen.
És még Szoboszlai gólt is lőtt.

Igen, tiziből, mákkal, a kapus bele tudott ütni. A 2. gól előtt ő indította a gólpasszt adó játékost, az szép volt. Amúgy nem igazán szaggatta az istrángot, kocogott, sétálgatott, lazázott, eléggé spórolósra vette, de az afrikaiak rohangáltak keményen. Egyébként kicsit amolyan edzőmeccs-jellege volt az egésznek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40674
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.09.23. 14:04

Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2020.09.23. 20:20

Maradonapoli írta:
dingo írta:
SuperDepor írta:Még Bécset is.

Amely tartomány földjét magyar király lovának patája taposta, az a mienk.

Akkor a mijénk a Szentfőd is !!!


Na meg Nápoly is ugye :)
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.09.23. 21:13

SuperDepor írta:
RAUL7 írta:
Javier Arizmendi írta:jó, de náluk elég gyakori, hogy egy Yusuf Demir, Ercan Kara, Ivan Ljubics osztráknak számít

de pont ezt magyarázza SD, hogy ezeket ők nevelték ki, az ő futballjuknak, nevelésüknek a termékeik. Az most senkit nem érdekel, hogy hanyadik generációjú bevándorlók.
Lemehetünk szociológia szintre is, de ez alapvetően mégis csak egy futballfórum.

Tulajdonképpen örülök, hogy valaki megertette. Ma már egyáltalán nem az albánok, délszlávok, törökök adják az általam idecitált csapatok gerincét, ennek egész egyszerűen utána lehet nézni az interneten. A kilencvenes években valóban más volt a helyzet, de azóta volt egy generációváltás.

Lask osztrákjai: Lawal, Grgic, Raguž, Husein Balic és a német Filipovic
Sturm: Shabanhaxhaj, Ljubic
Rapid: Hajdari, Ljubicic, Velimirovic, Ibrahimoglu,Yusuf Demir,Arase, Ercan Kara, Dani Alar :)
Austria: Demaku, Sarkaria, Schoissengeyr
Admira: Hadzikic, Lukacevic, Saracevic (aki feka), Kadlec, Babuscu, Ristanic

ezen játékosok jelentős része alkotja az osztrák utánpótlás válogatottat, a már Ausztrián kivül játszó Maresic-csel és Borkovic-csal kiegészülve.
ETO

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29039
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2020.09.23. 22:25

El ne basszuk már 0-2-ről... :oooooo

Xuja
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2610
Csatlakozott: 2006.03.18. 18:59
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Xuja » 2020.09.23. 22:31

banok írta:El ne basszuk már 0-2-ről... :oooooo

Sajnos jobb a Molde, kicsit csalóka volt ez a 2 helyzet / 2 gól.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 119 vendég