Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.08.27. 01:23

Cselszky írta:
Maradonapoli írta:
Cselszky írta:Ha az eddigi idegenbeli produkciónkat hozzuk, megnyugtatjuk a háborgó angyalföldi lelkeket. Mindenesetre remélem, hogy Ferit egyelőre a helyén hagyják, az növelné az esélyeinket. Amúgy az általános bukdácsolások miatt csak 4 pont az elmaradásotok, ami nem vészes, de értem, hogy főleg a hozzáálláson ütköztök meg. Ugyanakkor bőven benne lehetett a pakliban, hogy egy levegőnek nézett edző mellett a horror pénzekért igazolt zsoldos sztárocskák nem fognak megszakadni. Radó 26-27 évesen egy kiégett 38 évesre emlékeztet.
Ezeket figyelembe véve is arra számítok, hogy úgy a 10. fordulóra már stabilan az 1-2. helyen lesztek, mert alibizőkkel is ki kell jönnie valamennyi különbségnek. Az nekem siralmasabb, amikor saját nevelésű játékosok sokasága kényelmeskedik, mint amivel mi Gyirmóton és Siófokon szembesültünk.

azér ez nagyon optimista forgatókönyv! talán ha visznek egy új edzőt meg kibasznak 2-3 alibistát a tarcsiba...

Ezekre gondoltam. Felteszem, a tulaj nem fogja szó nélkül tűrni, ha ez megy tovább. Vagy Bene repül, vagy présbe teszik, és legalább a saját irháját mentendő elébe megy a kirúgásnak, kitesz pár embert, hátha attól többen is beszarnak. Nem tudom, képes-e a keménykedésre.

https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/nb-i ... myyd7755sc
Ezek szerint a hétvégéig marad Bene, a helyére három utód pályázik: Pintér, Mészöly, Horváth (Közülük - szerintem - Mészöly lenne a legideálisabb választás)
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.27. 06:50

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:
Maradonapoli írta:azér ez nagyon optimista forgatókönyv! talán ha visznek egy új edzőt meg kibasznak 2-3 alibistát a tarcsiba...

Ezekre gondoltam. Felteszem, a tulaj nem fogja szó nélkül tűrni, ha ez megy tovább. Vagy Bene repül, vagy présbe teszik, és legalább a saját irháját mentendő elébe megy a kirúgásnak, kitesz pár embert, hátha attól többen is beszarnak. Nem tudom, képes-e a keménykedésre.

https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/nb-i ... myyd7755sc
Ezek szerint a hétvégéig marad Bene, a helyére három utód pályázik: Pintér, Mészöly, Horváth (Közülük - szerintem - Mészöly lenne a legideálisabb választás)

Pinyő úgy látszik hogy de facto visszavonult
szerintem is Mészöly lesz, de a Vasas edzőigazolásait nem szabad alábecsülni hogy mindig a legnagyobb faszra menjenek rá aki elérhető, szóval HF is játszik
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13657
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2020.08.27. 07:36

Rebrov nyilatkozata alig üti Sigérét :lol:

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7854
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2020.08.27. 07:41

Grat a Fradinak, még akkor is, ha - közhelyszótár be - ez a Celtic már nem az a Celtic. közhelyszótár ki

A Dinamon kívül a többi ellen mind van esély, bár az már oda-visszavágós lesz, egy meccsen meg szerintem több az esély.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.08.27. 08:09

John McClane írta:
Savaria1919 írta:Asszem ennél a mostani Fradinál valamennyit tanultak a korábbi évek hibáiból. Jobban igazolnak, jobb az edző.

Szerintem nem sokkal jobb ez a keret,mint a Dollal egyből kiesős Dilaverrel,Ramirezzel,Dibusszal,Nalepával,Gerával,Lamahval,Bödével,Gorriaránnal,Nagy Ádámmal,Somáliával.
Csak Rebrov kb a legjobb szakember az elmúlt sok évből,aki az nb1-ben megfordult,csak Sousa mérhető hozzá.
Fingbaszó mást mondott.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.08.27. 08:18

banok írta:Na, ma hány góllal fogunk szopni a Celtic ellen?
Szopatni fogtok eggyel!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.08.27. 08:22

Savaria1919 írta:Vasas megint adott két gól előnyt az ellenfélnek, igazán udvarias csapat.
:lol:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2020.08.27. 08:23

RAUL7 írta:Grat a Fradinak, még akkor is, ha - közhelyszótár be - ez a Celtic már nem az a Celtic. közhelyszótár ki

A Dinamon kívül a többi ellen mind van esély, bár az már oda-visszavágós lesz, egy meccsen meg szerintem több az esély.

Nem csak a playoff lesz 2 meccses?
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7854
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2020.08.27. 08:37

John McClane írta:
RAUL7 írta:Grat a Fradinak, még akkor is, ha - közhelyszótár be - ez a Celtic már nem az a Celtic. közhelyszótár ki

A Dinamon kívül a többi ellen mind van esély, bár az már oda-visszavágós lesz, egy meccsen meg szerintem több az esély.

Nem csak a playoff lesz 2 meccses?

jah de, bocs. A következő még egy meccsen dől el

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.27. 08:55

na Benét kibaszták Angyalföldről
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74918
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.27. 09:11

ManBat írta:na Benét kibaszták Angyalföldről

sajnálatos lépés, igazán megkaphatta volna ezt a félévet a bizonyításra
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.27. 09:15

Adamek írta:
ManBat írta:na Benét kibaszták Angyalföldről

sajnálatos lépés, igazán megkaphatta volna ezt a félévet a bizonyításra

jöhetne valami aszteroida pénteken és lefújhatnák így a szezont, a két vasutascsapat fel, a Szeged le
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74918
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.27. 09:29

John McClane írta:
ManBat írta:
Adamek írta:meglepően stabilak voltunk, a Celtic meg szerencsére a skót arcát mutatta
Töki egy fénycsóva a csapatban, igazából az egész hazai közegben egy fura valami az ő tudása

valahol máshol is írtam már ezt, hogy legyen bármilyen szar az igazoláspolitikátok de Lazovićot (meg Lanzát, de őt einstandoltátok) leszámítva az elmúlt tíz évben mindig ti fogjátok ki azokat a játékosokat/nálatok táltosodnak meg azok a játékosok akik fölékerekednek a mezőnynek
Abdi, Böde, Varga Roli, Paintsil, Tokmac, kivel lehet még folytatni a sort

Amióta Rebrov és Hajnal itt van szerintem kifejezetten jól igazolunk.

szerintem meg ugyanúgy markolunk egyet és vagy bejön a fele vagy nem, ráadásul a posztra igazolás még mindig ismeretlen fogalom
Ignatyenkó, Szigony, Civic, Vécsei, Bogdán, Lódidkó, Skvarka, Szerető, Szánthó, Ramadan, Dvali - simán az igazolások fele értelmetlen maszlag, közben nincs egy használható, tartalék középső bekk, nincs jobbhátvéd, nincs Bolinak alternatívája, kapusból van egy kezdőre való, folyamatosan igazoljuk a labdaszerző középpályásokat de elengedjük Spirót aki a legjobb volt köztük, a szarcsatár igazolások már védjeggyé váltak az elmúlt 10 évben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.08.27. 09:36

Adamek írta:
ManBat írta:na Benét kibaszták Angyalföldről

sajnálatos lépés, igazán megkaphatta volna ezt a félévet a bizonyításra
Legjobbkor.
Most jön az új seprű, akivel győzelemmel debütálnak. Persze a szikszói géniusz ellen.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74918
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.27. 09:49

Cselszky írta:A “magyar siker” szöveg azért nekem kicsit visszás a 3 magyarral, kb. mint anno a Vidinél, ez inkább klubsiker, a magyar futballvalósághoz kevés köze van.

nekem fáj a legjobban az ami itt zajlik a magyartalanítás terén, ellenben a futball világában túl sok " ***** siker " szövegnek nem lehet értelme manapság, mert vagy nem ****** a siker vagy nem siker a sztori
én is visszasírom a max. háromlégiós klubok korszakát, vagy a még régebbi dolgokat, de mint ahogy a ránctalan babapopsi, így ez se jön újra vissza
szóval a zacskóban élők kedvéért akkor legyen ez a "magyar siker" "norvég dél-szudáni kenyai bedolgozói rásegítéssel született magyar siker" a BL döntős "német siker" meg "kis-antillai francia zsoldosmunkával létrejött német siker" a pontosság kedvéért
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.08.27. 09:50

ManBat írta:
Adamek írta:
ManBat írta:na Benét kibaszták Angyalföldről

sajnálatos lépés, igazán megkaphatta volna ezt a félévet a bizonyításra

jöhetne valami aszteroida pénteken és lefújhatnák így a szezont, a két vasutascsapat fel, a Szeged le

az utolsó gondolatot nem egészen érzem ner-kompatibilisnek :P :)

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.27. 09:59

nyúl írta:
Adamek írta:
ManBat írta:na Benét kibaszták Angyalföldről

sajnálatos lépés, igazán megkaphatta volna ezt a félévet a bizonyításra
Legjobbkor.
Most jön az új seprű, akivel győzelemmel debütálnak. Persze a szikszói géniusz ellen.

ez nem új seprő, hanem Feri pályaedzője
0 változás lesz itt, csak két nap alatt nem találtak volna senkit
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.27. 10:00

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Adamek írta:sajnálatos lépés, igazán megkaphatta volna ezt a félévet a bizonyításra

jöhetne valami aszteroida pénteken és lefújhatnák így a szezont, a két vasutascsapat fel, a Szeged le

az utolsó gondolatot nem egészen érzem ner-kompatibilisnek :P :)

nyíltan eredményt nem befolyásolnak, csak az erőviszonyok vannak felborítva
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51349
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.08.27. 10:12

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:jöhetne valami aszteroida pénteken és lefújhatnák így a szezont, a két vasutascsapat fel, a Szeged le

az utolsó gondolatot nem egészen érzem ner-kompatibilisnek :P :)

nyíltan eredményt nem befolyásolnak, csak az erőviszonyok vannak felborítva

azért abban nem lennék annyira biztos... mert pl. a csútnak nyitották rendesen a folyosót a dobogó felé... a DVTK is, kib*szottul közelinek tűnt a dobogó, a Kaposvár ellen megszerezhetőnek tűnő 3 pont, erre ez a fasszopó feczkó felküldi a tarcsit és 3 gólos zakó a vége, onnantól meg sztem már a játékosok is szartak bele, szoptak le mindenkit, aki szembe jött...

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.08.27. 10:28

Adamek írta:
Cselszky írta:A “magyar siker” szöveg azért nekem kicsit visszás a 3 magyarral, kb. mint anno a Vidinél, ez inkább klubsiker, a magyar futballvalósághoz kevés köze van.

nekem fáj a legjobban az ami itt zajlik a magyartalanítás terén, ellenben a futball világában túl sok " ***** siker " szövegnek nem lehet értelme manapság, mert vagy nem ****** a siker vagy nem siker a sztori
én is visszasírom a max. háromlégiós klubok korszakát, vagy a még régebbi dolgokat, de mint ahogy a ránctalan babapopsi, így ez se jön újra vissza
szóval a zacskóban élők kedvéért akkor legyen ez a "magyar siker" "norvég dél-szudáni kenyai bedolgozói rásegítéssel született magyar siker" a BL döntős "német siker" meg "kis-antillai francia zsoldosmunkával létrejött német siker" a pontosság kedvéért
Na igen. Ez a jelenség már nem megfordítható.
Bár szerencsésebb lenne kisebb büdzsékkel, hazai neveltekkel vinni egy bajnokságot, és a válogatott építésére fókuszálni, mert ebből a magyar foci nem profitál. Persze ehhez szakmai háttér, megfelelő utánpótlásképzés kell. Ami nincs. Azt soha nem hittem volna, hogy a Ferencvárossal előfordulhat, hogy nincs érdemben saját utánpótlása. Fukszos Pali nyilatkozta, hogy nem is cél. Márpedig arccal áll be a sárba a klub, ha Kutyatov alól kihúzza a hitbizományt a következő, előbb-utóbb összeálló baloldali hatalom, amelyik ezt a rendszert nem akarja majd finanszírozni.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 96 vendég