Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.24. 19:02

Norby írta:
ManBat írta:
Norby írta:
"ez a nyolcas torna a világ vicce volt és kifejezetten felborult erőviszonyokat hozott az egy meccsezés"
"épp ez az, hogy pl. az Atalanta, ha lett volna mögötte egy igazi bergamói (oké, milánói) meccs, akkor simán tovább is mehetett volna a mákos PSG-n"

Akkor most melyik? Kifejezetten felborult erőviszonyok az egy meccs miatt vagy Atalanta nem tudta felrúgni az erőviszonyokat az egy meccs miatt?

az erőviszonyokhoz - mivel konstans értéknek vehető - hozzátartozik az is, hogy mennyire spanolják fel a saját gödörben a csapatot a szurkolói, és ez egy átlagos kétmeccses párharcban befolyásoló tényező ha az egyik csapatnak ez az érték magasabb mint a másiknak
ezzel szemben egy hót üres lisszaboni hodályban ez a faktor eltűnik, és olyan csapatok is továbbmehetnek, amik amúgy teletolták volna a gatyót ha utazni kell


Teletolyták volna a gatyót? Kik? Mert a PSG-nél ez nem nagyon látszódott. Sem a csoportkörben, sem a Dortmundban. Közben az Atalanta kicsit összeszarta magát például Manchesterben (1-5), Zágrábban (0-4). De a hazai pálya se mindig segítette őket (Sahtar otthon 1-2).

általánosságban beszéltem, az Atalanta egy példa volt
de pl. ha egy ilyen semleges pályás rendszer lenne az egész Bundesliga, a Schalke meg merem kockáztatni hogy kétszámjegyű pontot bukna azon hogy elmarad a bányajáratos játékoskijáró
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Norby » 2020.08.24. 19:09

ManBat írta:
Norby írta:
ManBat írta:az erőviszonyokhoz - mivel konstans értéknek vehető - hozzátartozik az is, hogy mennyire spanolják fel a saját gödörben a csapatot a szurkolói, és ez egy átlagos kétmeccses párharcban befolyásoló tényező ha az egyik csapatnak ez az érték magasabb mint a másiknak
ezzel szemben egy hót üres lisszaboni hodályban ez a faktor eltűnik, és olyan csapatok is továbbmehetnek, amik amúgy teletolták volna a gatyót ha utazni kell


Teletolyták volna a gatyót? Kik? Mert a PSG-nél ez nem nagyon látszódott. Sem a csoportkörben, sem a Dortmundban. Közben az Atalanta kicsit összeszarta magát például Manchesterben (1-5), Zágrábban (0-4). De a hazai pálya se mindig segítette őket (Sahtar otthon 1-2).

általánosságban beszéltem, az Atalanta egy példa volt
de pl. ha egy ilyen semleges pályás rendszer lenne az egész Bundesliga, a Schalke meg merem kockáztatni hogy kétszámjegyű pontot bukna azon hogy elmarad a bányajáratos játékoskijáró


Hát ez Schalke is érdekes eset. Az előző 2019/20-as szezonban a Schalke otthon 22 pontot szerzett, idegenben 17-et. A 2018/19-es szezonban otthon 15 pontot szereztek, idegenben 18-at. És a 2018/19-es szezonban a Schalke szerezte a legkevesebb pontot hazai pályán a Bundesligában.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.24. 19:17

Norby írta:
ManBat írta:
Norby írta:
Teletolyták volna a gatyót? Kik? Mert a PSG-nél ez nem nagyon látszódott. Sem a csoportkörben, sem a Dortmundban. Közben az Atalanta kicsit összeszarta magát például Manchesterben (1-5), Zágrábban (0-4). De a hazai pálya se mindig segítette őket (Sahtar otthon 1-2).

általánosságban beszéltem, az Atalanta egy példa volt
de pl. ha egy ilyen semleges pályás rendszer lenne az egész Bundesliga, a Schalke meg merem kockáztatni hogy kétszámjegyű pontot bukna azon hogy elmarad a bányajáratos játékoskijáró


Hát ez Schalke is érdekes eset. Az előző 2019/20-as szezonban a Schalke otthon 22 pontot szerzett, idegenben 17-et. A 2018/19-es szezonban otthon 15 pontot szereztek, idegenben 18-at. És a 2018/19-es szezonban a Schalke szerezte a legkevesebb pontot hazai pályán a Bundesligában.

igen, valószínűleg kiestek volna semleges pályán ezzel a szar csapattal, erre próbáltam célozni és örülök hogy rájöttél
de esetleg érdemben válaszolhatnál a felvetésemre ahelyett hogy a példáimat boncolod ízekre
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Norby » 2020.08.24. 19:39

ManBat írta:
Norby írta:
ManBat írta:általánosságban beszéltem, az Atalanta egy példa volt
de pl. ha egy ilyen semleges pályás rendszer lenne az egész Bundesliga, a Schalke meg merem kockáztatni hogy kétszámjegyű pontot bukna azon hogy elmarad a bányajáratos játékoskijáró


Hát ez Schalke is érdekes eset. Az előző 2019/20-as szezonban a Schalke otthon 22 pontot szerzett, idegenben 17-et. A 2018/19-es szezonban otthon 15 pontot szereztek, idegenben 18-at. És a 2018/19-es szezonban a Schalke szerezte a legkevesebb pontot hazai pályán a Bundesligában.

igen, valószínűleg kiestek volna semleges pályán ezzel a szar csapattal, erre próbáltam célozni és örülök hogy rájöttél
de esetleg érdemben válaszolhatnál a felvetésemre ahelyett hogy a példáimat boncolod ízekre


Miért estek volna ki semleges pályán, ha idegenben jobban ment nekik mint hazai pályán?

És ez az érdemi válasz. Nincs érdemi eltérés a hazai pályán és idegenben szerzett pontok tekintetében.

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2020.08.24. 20:03

Amugy Dzsudzsak Balazs akar meg valahol focizni?
Nem is ertem miert nem ir ala, akarmelyik magyar csapathoz par millioert.
De a valogatottba mar nem nagyon hivnam, közeppalyan azert eleg jol megvagyunk.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2020.08.24. 20:15

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... os-2779815
A Slovan szurkolók tajtékzanak a Facebookon. Meg tudom őket érteni.

Amúgy lehet, hogy Fradinak csak meg kéne fertőznie pár Celtic játékost szerdáig - mert másképp no chance... :)

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2020.08.24. 20:22

banok írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-jatek-nelkul-esett-ki-a-slovan-bratislava-hivatalos-2779815
A Slovan szurkolók tajtékzanak a Facebookon. Meg tudom őket érteni.

Amúgy lehet, hogy Fradinak csak meg kéne fertőznie pár Celtic játékost szerdáig - mert másképp no chance... :)

Valamelyik orosz csapat siman behuzza igy a BL-t, EL-t, ök jok az ilyen dolgokban. :D

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.24. 20:45

Norby írta:
ManBat írta:
Norby írta:
Hát ez Schalke is érdekes eset. Az előző 2019/20-as szezonban a Schalke otthon 22 pontot szerzett, idegenben 17-et. A 2018/19-es szezonban otthon 15 pontot szereztek, idegenben 18-at. És a 2018/19-es szezonban a Schalke szerezte a legkevesebb pontot hazai pályán a Bundesligában.

igen, valószínűleg kiestek volna semleges pályán ezzel a szar csapattal, erre próbáltam célozni és örülök hogy rájöttél
de esetleg érdemben válaszolhatnál a felvetésemre ahelyett hogy a példáimat boncolod ízekre


Miért estek volna ki semleges pályán, ha idegenben jobban ment nekik mint hazai pályán?

És ez az érdemi válasz. Nincs érdemi eltérés a hazai pályán és idegenben szerzett pontok tekintetében.

otthon 22, idegenben 17 és jobbak idegenben? :lol:
nem, ez nem érdemi válasz, hanem finghámozás, ahogy tőled megszokhattuk
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.08.24. 20:47

ManBat írta:
Savaria1919 írta:Dézsinek se tetszik az ETO gyengélkedése:
Kedves Győriek! Remélem, hogy elhiszik, de azon dolgozom, hogy az ETO ismét NB1-es csapat legyen!Nekem esik a legrosszabbul, hogy ilyen gyalázatos teljesítményt nyújtanak a patinás győri ETO színekben! Én még a Verebes korszakban nőttem fel. És átéltem azt, amikor idejött a Mágus és hitehagyott focistákból egy olyan csapatot kovácsolt, hogy sz@rrá verték a fél világot! Én a küzdelemben és a munkában hiszek, ezt tanultam. Nem abban, hogy kenjük a lekvárt. Ezzel a mentalitással ami az 1-10 hely valamelyikét célozta meg megásták a sírt. Így nem lehet győzni, ha nem az az egyetlen cél! Olyan nincs, hogy véletlenül nyer valaki bajnokságot! Nem szabad (szerintem) a lelketlen játékot elfogadni! Ha ezért bántani kell, akkor érezze a klub vezetése és a pályán lelketlen melót produkálók bántva magukat!
De, miért csak a szurkolók érzik így? Azért mert ők, önök azok, akiknek még fontos ez a klub. De, higgyék el, hogy nekem is fontos. Azért kritizálom. Különben nem is foglalkoznék vele...
Nézzük a tényeket! Ez az ETO szurkolóknak elfogadható?!?! Ez az eredmény, azzal az 1 db kapurarúgással? Mert ha igen, akkor már tényleg baj van...

jó részben az ő keze is benne van azzal hogy megvonta a forrásokat + felállíttatta Kondást és jött helyette ez a Tuifel akiről még senki nem hallott semmit, úgy látszik okkal
pedig ez az ETO nem lenne rossz

dehogynem. a veterán Liptákon, és Priskinen kivül nincs senki, aki az nb2 tetejébe tartozna. amúgy Gundel nem rossz kapus.
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.08.24. 20:56

banok írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-jatek-nelkul-esett-ki-a-slovan-bratislava-hivatalos-2779815
A Slovan szurkolók tajtékzanak a Facebookon. Meg tudom őket érteni.

Amúgy lehet, hogy Fradinak csak meg kéne fertőznie pár Celtic játékost szerdáig - mert másképp no chance... :)

tudom, hogy nem divat sajnálni őket, de azért fura, hogy mint ország, a tótok számai voltak a legjobbak, erre pont az ő bajnokukat zárja ki cefre, miközben az általam is kedvelt Atalanta februárban következmények nélkül teljesen összefertőzte Valencia tartományt, élen a beteg Gasperini edzővel és a többi stábtaggal...
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.24. 20:59

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Dézsinek se tetszik az ETO gyengélkedése:
Kedves Győriek! Remélem, hogy elhiszik, de azon dolgozom, hogy az ETO ismét NB1-es csapat legyen!Nekem esik a legrosszabbul, hogy ilyen gyalázatos teljesítményt nyújtanak a patinás győri ETO színekben! Én még a Verebes korszakban nőttem fel. És átéltem azt, amikor idejött a Mágus és hitehagyott focistákból egy olyan csapatot kovácsolt, hogy sz@rrá verték a fél világot! Én a küzdelemben és a munkában hiszek, ezt tanultam. Nem abban, hogy kenjük a lekvárt. Ezzel a mentalitással ami az 1-10 hely valamelyikét célozta meg megásták a sírt. Így nem lehet győzni, ha nem az az egyetlen cél! Olyan nincs, hogy véletlenül nyer valaki bajnokságot! Nem szabad (szerintem) a lelketlen játékot elfogadni! Ha ezért bántani kell, akkor érezze a klub vezetése és a pályán lelketlen melót produkálók bántva magukat!
De, miért csak a szurkolók érzik így? Azért mert ők, önök azok, akiknek még fontos ez a klub. De, higgyék el, hogy nekem is fontos. Azért kritizálom. Különben nem is foglalkoznék vele...
Nézzük a tényeket! Ez az ETO szurkolóknak elfogadható?!?! Ez az eredmény, azzal az 1 db kapurarúgással? Mert ha igen, akkor már tényleg baj van...

jó részben az ő keze is benne van azzal hogy megvonta a forrásokat + felállíttatta Kondást és jött helyette ez a Tuifel akiről még senki nem hallott semmit, úgy látszik okkal
pedig ez az ETO nem lenne rossz

dehogynem. a veterán Liptákon, és Priskinen kivül nincs senki, aki az nb2 tetejébe tartozna. amúgy Gundel nem rossz kapus.

Andrić?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.24. 21:00

Javier Arizmendi írta:
banok írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-jatek-nelkul-esett-ki-a-slovan-bratislava-hivatalos-2779815
A Slovan szurkolók tajtékzanak a Facebookon. Meg tudom őket érteni.

Amúgy lehet, hogy Fradinak csak meg kéne fertőznie pár Celtic játékost szerdáig - mert másképp no chance... :)

tudom, hogy nem divat sajnálni őket, de azért fura, hogy mint ország, a tótok számai voltak a legjobbak, erre pont az ő bajnokukat zárja ki cefre, miközben az általam is kedvelt Atalanta februárban következmények nélkül teljesen összefertőzte Valencia tartományt, élen a beteg Gasperini edzővel és a többi stábtaggal...

egy szám volt a lényeges, a fertőzöttek száma
az meg se szerdán, se pénteken nem volt 0
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.08.24. 21:02

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Dézsinek se tetszik az ETO gyengélkedése:
Kedves Győriek! Remélem, hogy elhiszik, de azon dolgozom, hogy az ETO ismét NB1-es csapat legyen!Nekem esik a legrosszabbul, hogy ilyen gyalázatos teljesítményt nyújtanak a patinás győri ETO színekben! Én még a Verebes korszakban nőttem fel. És átéltem azt, amikor idejött a Mágus és hitehagyott focistákból egy olyan csapatot kovácsolt, hogy sz@rrá verték a fél világot! Én a küzdelemben és a munkában hiszek, ezt tanultam. Nem abban, hogy kenjük a lekvárt. Ezzel a mentalitással ami az 1-10 hely valamelyikét célozta meg megásták a sírt. Így nem lehet győzni, ha nem az az egyetlen cél! Olyan nincs, hogy véletlenül nyer valaki bajnokságot! Nem szabad (szerintem) a lelketlen játékot elfogadni! Ha ezért bántani kell, akkor érezze a klub vezetése és a pályán lelketlen melót produkálók bántva magukat!
De, miért csak a szurkolók érzik így? Azért mert ők, önök azok, akiknek még fontos ez a klub. De, higgyék el, hogy nekem is fontos. Azért kritizálom. Különben nem is foglalkoznék vele...
Nézzük a tényeket! Ez az ETO szurkolóknak elfogadható?!?! Ez az eredmény, azzal az 1 db kapurarúgással? Mert ha igen, akkor már tényleg baj van...

jó részben az ő keze is benne van azzal hogy megvonta a forrásokat + felállíttatta Kondást és jött helyette ez a Tuifel akiről még senki nem hallott semmit, úgy látszik okkal
pedig ez az ETO nem lenne rossz

dehogynem. a veterán Liptákon, és Priskinen kivül nincs senki, aki az nb2 tetejébe tartozna. amúgy Gundel nem rossz kapus.

Temesvári Attilát régről ismerem, a családjával 7 éven át voltunk szomszédok és barátok. Már csak emiatt is szurkoltam neki, hogy jól süljön el ez a váltás, de ahogy olvasom, nem lehettek vele (egyelőre) elégedettek a szurkolók.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.08.24. 21:03

ManBat írta:Andrić?

Elengedték ingyé a nyár elején, aláírt Kaposvárra
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.24. 21:04

amúgy a Dritát és a Prištinát is így zárták ki, szóval még csak nem is kivételezés
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.24. 21:04

Savaria1919 írta:
ManBat írta:Andrić?

Elengedték ingyé a nyár elején, aláírt Kaposvárra

faszok
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2020.08.24. 21:11

ManBat írta:amúgy a Dritát és a Prištinát is így zárták ki, szóval még csak nem is kivételezés


Tudom. De most képzeld, hogy ez egy magyar csapattal történik meg. Üvöltenék a dühtől.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.24. 21:15

banok írta:
ManBat írta:amúgy a Dritát és a Prištinát is így zárták ki, szóval még csak nem is kivételezés


Tudom. De most képzeld, hogy ez egy magyar csapattal történik meg. Üvöltenék a dühtől.

nem sokat kell rá várnod a felcsútiak karanténjával
amúgy ilyenkor nem lenne nagy rakétatudomány a hivatalos tesztek előtt két nappal végigmenni a csapaton privátban, utána meg buborék
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2020.08.24. 21:18

ManBat írta:
banok írta:
ManBat írta:amúgy a Dritát és a Prištinát is így zárták ki, szóval még csak nem is kivételezés


Tudom. De most képzeld, hogy ez egy magyar csapattal történik meg. Üvöltenék a dühtől.

nem sokat kell rá várnod a felcsútiak karanténjával
amúgy ilyenkor nem lenne nagy rakétatudomány a hivatalos tesztek előtt két nappal végigmenni a csapaton privátban, utána meg buborék


....
A faszomat beleverem ebbe az egész koronaszarságba.... :kibaszottdühösfej:

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Norby » 2020.08.24. 21:42

ManBat írta:
Norby írta:
ManBat írta:igen, valószínűleg kiestek volna semleges pályán ezzel a szar csapattal, erre próbáltam célozni és örülök hogy rájöttél
de esetleg érdemben válaszolhatnál a felvetésemre ahelyett hogy a példáimat boncolod ízekre


Miért estek volna ki semleges pályán, ha idegenben jobban ment nekik mint hazai pályán?

És ez az érdemi válasz. Nincs érdemi eltérés a hazai pályán és idegenben szerzett pontok tekintetében.

otthon 22, idegenben 17 és jobbak idegenben? :lol:
nem, ez nem érdemi válasz, hanem finghámozás, ahogy tőled megszokhattuk


2018/19: 15 pont otthon, 18 pont idegenben. Jobbak voltak idegenben? Vagy esetleg hasznuk volt a hazai pályából?
2019/20: Ez a 22 vs. 17 pont. " Nincs érdemi eltérés a hazai pályán és idegenben szerzett pontok tekintetében."

"a Schalke meg merem kockáztatni hogy kétszámjegyű pontot bukna azon hogy elmarad a bányajáratos játékoskijáró" - Hol az a két számjegyű pontszám?


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 122 vendég