Szombati foci: Fradi-Vidi!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.06.30. 11:33

GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.30. 11:43

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:kevés jót lehet elmondani a győri labdarúgásról és benne résztvevő személyekről, de annyi pozitivum van, hogy legalább nem veszünk részt ebben, ami most folyik. amúgy erősen tartok tőle, hogy jövőre csak 1 kieső lesz (Budafok) és mesterségesen feltolnak 3-5 nem fellegvár-fellegvárat. kicsit támadható lenne a kampányban, hogy Viktorka az enyészetnek és az NB2-nek építette a 15 milliárdos stadionokat országszerte. a hozzáértését is kérdőjelessé teszi lassacskán. mingyá fel is teszem a kérdést, hogy az európai kupainduló, szerethető Felcsútnak, a stabil élcsapat, kupadöntős Kövesdnek, a hosszú elsőosztályú múlttal rendelkező Paksnak, a keleti végeket lassanként egyedül képviselő, szimpatikus Várdának, a friss lendelettel az elsőosztályba lépő Budafoknak miért nem jár legalább olyan stadion, mint a másodosztályban vegetáló, jövő nélküli Halinak és Lokinak? érthetetlen. :)

én biztos vagyok benne, hogy a 12 csapatos bajnokságot átmeneti jelleggel hozták össze, gondolták pár év alatt összeszedi magát néhány csapat annyira, hogy visszaállítható legyen egy 16 csapatos buli
csak közben ha szakmailag nem is sokkal de dramaturgiailag ütősebb lett ez a formáció, azt nem lehet elvitatni, hogy ez kevésbé lötyögős mint amikor a bajnokság felénél lehetett indítani 5-12 helyezések között a bundagyárat
viszont tényleg vétek lenne ennyi viszonylag jó létesítményt az nb2-re pazarolni, el tudom képzelni, hogy egyik évben váratlanul tényleg lesz 5 feljutó, de szerintem a guruk várnak valami szerencsés konstellációra, hogy 5 igazi csapat legyen végre az elején, több ilyen porfészket a legelvetemültebbek sem látnának szívesen fent, erre most akár lehet is esély mert így, hogy lesznek igazi tartalék csapatok talán a Csákvár, Soroksár, Budaörs nem kapnak annyi lepattanó spílert fentről

viszont 5-12 között be lehetett vetni olyan játékosokat is akik még max. NB3 szintjén álltak de volt bennük potenciál, most ha bedobsz 3-4 ifistát a szezon végére a 30+ délszlávok helyett akkor simán lebucskázhatsz a másodosztályba
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.06.30. 12:14

Közben állítólag ifj. Szimáék nem jelentek meg a Zrt. tegnapra összehívott közgyűlésén, ami így határozatképtelen volt. Bizonyos megbízatások pedig a mai nappal lejárnak a cégben. Érdekes lesz.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.30. 13:16

Javier Arizmendi írta:
RAUL7 írta:A kettő között érzel némi különbséget, nem?
Az, hogy egy unatkozó milliárdos létrehozta a Hoffenheimet saját zsebből vs. magyar politikusok közpénzből létrehozzák a saját kis csapatukat a falu szélén, marhára nem ugyanaz.
Azzal pedig nincs baj szerintem, ha időnként feltűnik egy új csapat a láthatáron. Vagy ez olyan, mint az amcsi bajnokságok, hogy nincs feljutás, kiesés? Miért ne juthatna fel egy olyan csapat, ami előtte még nem volt elsőosztályú? Elég unalmas világ lenne.
Egyébként a példádnál maradva, a Villarreal vagy a Getafe sem oké akkor.

ha valaki ezen a honlapon, hát biztos nem én leszek, aki védi a jelenlegi rendszert. pár napja sincs, hogy a MSZMP tagkönyvem hogy léte felől érdeklődött 1 kolléga. :) csak megemlítettem, hogy máshol is tűnnek fel kiscsapatok és Viktorunk/Csányi hivatkozhat a nemzetközi trendekre.
A Villarreal is egy falu ja, de lassan ők a spanyol Paks, már nehéz múlt nélküliségről beszélni. Madrid és Barcelona összes elővárosa is elsőosztályú lassan, miközben a Depor, a Zaragoza, a Racing, a Gijon, Las Palmas és az Oviedo (a fellegvárak :)) lenn dekkolnak a kettőben.

ötvenezres falu, itthon az már félfellegvár
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.06.30. 13:21

kristof98.haladas írta:
nyúl írta:
kristof98.haladas írta:A DEAC párhuzamos felemelkedésével van összefüggés, vagy csak véletlen egybeesés?
Hamarosan kiderül.
A DEAC költségvetése sokkal stabilabb, de hogy ott mi a cél, nem tudni. A kerete ma még nagyon vegyes. Kiöregedett ex-lokisták, plusz fiatalok.
Bárány Donátot Szima visszarendeli, mert ő Loki-játékos. Az nb3-ban lőtt 20 gólt 16 meccsen.
De Szima van vert helyzetben. Nagy a bérköltsége, nem lesz tévés jogdíj, többet kell utazni, és komoly játékos nem akar egy idényt sem elpazarolni, tehát ha volna pénz, akkor se jönne. S ez nem egy év lesz.
A DEAC emelkedő pályán van, a Loki süllyedőn.

Köszi.

Fejlemény:

Bács Zoltán, a DE kancellárja: “... olyan konteók terjedtek el a városban, amelyeket el akarok oszlatni. Nos, amíg én vagyok az egyetem kancellárja, nem vesszük át a Loki helyét sem a labdarúgásban, sem a női kézilabdában. És nem csupán azért, mert öntudatra ébredésemtől fogva Loki-szurkoló vagyok. Én a DVSC-be beleszülettem, és így is fogok már meghalni.”

A kooperációs szerződésekről: “Akkor még Kondás Elemér volt az edző a DEAC-nál, a Loki adott hat-hét kölcsönjátékost, és pont akkor szakította félbe a bajnokságot a koronavírus, amikor az első helyen álltunk. Azt hittük, megvalósul az álmunk, feláll a debreceni futballpiramis: a csúcson, az NB I-ben a DVSC, az NB II-ben a DEAC és az NB III-ban a DVSC tartalékcsapata. Csakhogy szombaton ledőlt a gúla csúcsa. De a DEAC ettől még háttércsapat marad, a célunk a bennmaradás, a Lokinak meg a feljutás. Most nehezebb a dolgunk, nem kapunk kooperációs kölcsönjátékosokat a nagy testvértől. Pöszmet Tibor sportigazgatónk és Balogh Pál edzőnk olyan keretet próbál összeállítani, amelynek jó esélye lesz a bennmaradásra. A DVSC kiesése után felmerült, hogy el sem indulunk az NB II-ben. De végül, egy vasárnapi egyeztetést követően az indulás mellett döntöttünk. Abban bízva, hogy jövőre visszajut a DVSC az NB I-be, és a piramis helyreáll.“ (mno)

Azt már én teszem hozzá, hogy a nagy terv kurvára nem jött össze, mert a DVSC II-t meg kibaszták az NB3-ból. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.06.30. 14:38

Cselszky írta: Azt hittük, megvalósul az álmunk, feláll a debreceni futballpiramis: a csúcson, az NB I-ben a DVSC, az NB II-ben a DEAC és az NB III-ban a DVSC tartalékcsapata.

Cselszky idézett Bács Zoltántól, ebből kiragadva és erre reagálva: ez a szöveg de ismerős nekem Fejér megyéből... nem akarunk feljutni, az Akadémia célja, hogy a Vadásztölténygyárat lássa el municióval...
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.06.30. 14:39

Cselszky írta: Azt hittük, megvalósul az álmunk, feláll a debreceni futballpiramis: a csúcson, az NB I-ben a DVSC, az NB II-ben a DEAC és az NB III-ban a DVSC tartalékcsapata.

Cselszky idézett Bács Zoltántól, ebből kiragadva és erre reagálva: ez a szöveg de ismerős nekem Fejér megyéből... nem akarunk feljutni, az Akadémia célja, hogy a Vadásztölténygyárat lássa el municióval...
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.30. 15:32

volt itt egy általános értékelés pár napja, én is leírnám a gondolataim a csapatokról

FTC: én tényleg nem értem, mire lenne még szükség ahhoz hogy a fórum zöld-fehér részét kielégítse a csapata, gyakorlatilag a Békéscsaba elleni kupakiesést leszámítva az egész szezont tanítani valóan hozták le, egy percig nem volt veszélyben a bajnoki címük, miközben EL-csoportkörig jutottak, a nézőszámuk pedig megközelíthetetlen - bármennyire is fájdalmas, de ki kell mondani: Kubatov létrehozta a magyar szinten tökéletes csapatot

Vidi: valahogy egész évben azt érezte az ember hogy nincs valódi vezére a csapatnak, a Vaduz elleni kiesés arcpirító volt, aztán Nikolić elküldésével sem lett egy fikarcnyival sem jobb a játékuk hiába volt Carillo megváltóként üdvözölve, idén pedig még a kettős terhelésre se lehetett fogni semmit és a kupát is sikerült a végén elcseszni
szvsz a Lazović hagyta űrt a középpályán nem sikerült betölteni, nincs meg az a kreatív, a pályán mindent látó és érző klasszis aki összefogná a középpályát és kiszolgálná a csatárt, Kiskokó pedig nem hogy a korábbi szintjét nem hozza ebben a szerepben de homályabb mint valaha - ettől függetlenül van olyan jó a keret hogy az elmúlt 10 év garantált második helyét most is hozta és hozni fogja, de fizikai fájdalom a meccseiket nézni

Felcsút: a többet erővel mint ésszel klasszikus példája, elképesztő források vannak beléjük mozgósítva a második feljutásuk óta, és még így is botrányosan szar játékkal, az utolsó fordulók szerencsés sorsolásával és a Kövesd kipukkanásával értek oda a dobogóra
Hornyák se valami nagy koponya a fodbalhoz, pedig ezzel a kerettel igazából simán bele lehetne szólni egy Nikolić/Rebrov kaliberű edzővel a két nagy dolgába mind az 1200 akadémista és kibuszoztatott környékbeli nagy örömére

Mezőkövesd: Kutya egy szépen játszó okos csapatot épített fel, aminek az egyetlen Achilles sarka a rossz helyzetkihasználása, viszont az újraindulás után sajnos a kupadöntőben kipukkadtak a picipest ellen, a bajnokságot meg szimplán nem bírták erőnléttel

Honvéd: megdöbbentő, hogy ez a bajnoki címe óta gyengülő és gyengülő, borzasztóan játszó csapat még így is minden évben a legjobbak közt vagy hozzájuk közel végez, Kamber és a bundás digó köré épül a csapat de mindkettő kiöregedőben és nem igazán látszik a pótlásuk, a kopasz elég nagy mellényúlás volt a padra de Pisont csak összekapart egy kupát és egy ötödik helyet - ők a restart egyik nagy nyertesei

Újpest: nagyon rég megfáradt már a kapcsolat Vignjevićcsel, és ez idén már kiesési gondokban kulminálódott - Rogan összekapta a csapatot a végére, de a lejáró szerződések tetemes listája, valamint Tóni druszájának terhelt múltja nem sok jót igér a jövő szezonra sem

ZTE: a keretük sokkal többre volt hivatott mint amit ősszel produkáltak, a Stieber/Bőle/Radó/Ikoba támadónégyes talán a liga legjobbja - elég volt kivágni a futballhoz semmilyen szinten nem értő Dobost, Márton már kihozta a keretből azt ami benne van (ami egyébként szvsz kicsit a ló másik oldala az edző holdvilágának fényesre nyalásával, azért Mártonnak is okkal volt a Pécs padja a pályafutása csúcsa) - ők meg a legnagyobb nyertese annak hogy újraindult a liga, mert így megúszták az amúgy érdemtelen kiesést

Kisvárda: a legszíntelenebb és a legkevésbé szimpatikus gárda mind közül, a halomra való ukrán és román alemberekkel megpakolva egész szezonban egy brusztolós kockalabdás semmilyen focit hoztak össze mindhárom edzővel, szerencséjükre pont azokat az ellenfeleket verték meg ott és akkor, akik ellen nagyon kellett a 3 pont

DVTK: keretes szerkezetű volt a szezon, az elején Főringyóval és a végén az összeomlott csapattal ugyanazt a nézhetetlen eredménytelen szenvedős semmit hoztuk mint az elmúlt 3 évben, novembertől februárig viszont erre elég bőségesen rákompenzáltunk
ettől függetlenül az újraindulás után mutatott szardarab rengeteg kérdést vet fel, a csapatkapitányunk első idegből kidobták így nincs egy darab NB1-es szintű védőnk sem (Polgár is ugyanazt az értelmezhetetlen NB2 alsóház szintű semmit hozta meccsről meccsre amit bármelyik magyar védő a klubnál Debreczeni óta), a középpályára leigazoltuk azt a román emberi szardarabot aki ezer százalék hogy Ugrai II. lesz és néhány szép mozdulatért cserébe szétbassza az öltözőt, Feczkó pedig látványosan agresszív lett a saját játékosaival szemben és elkezdte terelni a felelősséget ami nem jó jel a következő szezon előtt

Paks: nehéz eldönteni, mi az elképzelés harminc feletti kiöregedett spílerekkel, idén kb. 2,5 centi választotta el őket a valószínűleg végleges lentragadást jelentő másodosztálytól, amit szintén az újraindulásnak köszönhetnek mert előtte sem Szivics, sem Osztermájer nem tudott mit kezdeni a csapattal

Debrecen: nehéz erre mit írni, amilyen csodaszámba ment a bronzérmük tavaly annyira összeesett minden idén - nyilván a vak is láthatta az alsóházi szintű keretet, de egynél több olyan csapat volt idén aki gyengébb volt a Lokinál, csak a szerencse többször is vele volt
az első jelei a valós kiesésveszélynek talán a Fradi elleni hazai hatosnál adódtak, aztán Vityával valamiért tizenkilencre lapot próbáltak húzni, ami télen még működött is de aztán teljesen elvesztette a csapatával a kapcsolatot, csak úgy mint anno Barcikán a bronzérmesből utolsó bentmaradóvá lecsúszó alakulattal, Kondinnyó pedig már későn érkezett

Kaposvár: mindig is szimpatikus csapat voltak, de igazából értékelni sincs nagyon mit az idei teljesítményükön: ha nincs a két keleti jótevő akkor összesen egy emberelőnyben szerzett egy pont lett volna a jussuk egész évben
szegények az áldozatai voltak a gyirmóti-csabai-nyíregyi-13keri kézifékhadjáratnak, ennek a csapatnak nem szabadott volna még ilyen anyagi és játékosállományi állapotban feljutnia, a Pogacsics-Csiki-Ádám trión kívül talán még szabványsúlyú labdát se látott egyik játékos se
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.30. 16:04

Cselszky írta:
kristof98.haladas írta:
nyúl írta:Hamarosan kiderül.
A DEAC költségvetése sokkal stabilabb, de hogy ott mi a cél, nem tudni. A kerete ma még nagyon vegyes. Kiöregedett ex-lokisták, plusz fiatalok.
Bárány Donátot Szima visszarendeli, mert ő Loki-játékos. Az nb3-ban lőtt 20 gólt 16 meccsen.
De Szima van vert helyzetben. Nagy a bérköltsége, nem lesz tévés jogdíj, többet kell utazni, és komoly játékos nem akar egy idényt sem elpazarolni, tehát ha volna pénz, akkor se jönne. S ez nem egy év lesz.
A DEAC emelkedő pályán van, a Loki süllyedőn.

Köszi.

Fejlemény:

Bács Zoltán, a DE kancellárja: “... olyan konteók terjedtek el a városban, amelyeket el akarok oszlatni. Nos, amíg én vagyok az egyetem kancellárja, nem vesszük át a Loki helyét sem a labdarúgásban, sem a női kézilabdában. És nem csupán azért, mert öntudatra ébredésemtől fogva Loki-szurkoló vagyok. Én a DVSC-be beleszülettem, és így is fogok már meghalni.”

A kooperációs szerződésekről: “Akkor még Kondás Elemér volt az edző a DEAC-nál, a Loki adott hat-hét kölcsönjátékost, és pont akkor szakította félbe a bajnokságot a koronavírus, amikor az első helyen álltunk. Azt hittük, megvalósul az álmunk, feláll a debreceni futballpiramis: a csúcson, az NB I-ben a DVSC, az NB II-ben a DEAC és az NB III-ban a DVSC tartalékcsapata. Csakhogy szombaton ledőlt a gúla csúcsa. De a DEAC ettől még háttércsapat marad, a célunk a bennmaradás, a Lokinak meg a feljutás. Most nehezebb a dolgunk, nem kapunk kooperációs kölcsönjátékosokat a nagy testvértől. Pöszmet Tibor sportigazgatónk és Balogh Pál edzőnk olyan keretet próbál összeállítani, amelynek jó esélye lesz a bennmaradásra. A DVSC kiesése után felmerült, hogy el sem indulunk az NB II-ben. De végül, egy vasárnapi egyeztetést követően az indulás mellett döntöttünk. Abban bízva, hogy jövőre visszajut a DVSC az NB I-be, és a piramis helyreáll.“ (mno)

Azt már én teszem hozzá, hogy a nagy terv kurvára nem jött össze, mert a DVSC II-t meg kibaszták az NB3-ból. :)

így viszont van garantált hat pontotok, még jól jöhet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2020.06.30. 16:21

Javier Arizmendi írta:
Cselszky írta: Azt hittük, megvalósul az álmunk, feláll a debreceni futballpiramis: a csúcson, az NB I-ben a DVSC, az NB II-ben a DEAC és az NB III-ban a DVSC tartalékcsapata.

Cselszky idézett Bács Zoltántól, ebből kiragadva és erre reagálva: ez a szöveg de ismerős nekem Fejér megyéből... nem akarunk feljutni, az Akadémia célja, hogy a Vadásztölténygyárat lássa el municióval...

Igen, ez kényelmetlenül visszhangzott nálam is amikor olvastam

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.06.30. 18:52

Szima-interjú:
“- Lát esélyt, hogy 14 csapatos legyen az NB I.?
- Reálisnak tartanám, hogy ne legyen kieső az NB I.-ből, mert ez a bajnokság abszolút nem a fair play szellemében fejeződött be. Hiszen láttunk olyan mérkőzéseket, amikor az egyik csapat kiállt a legerősebb összeállításban egy kiesés ellen játszó ellenféllel szemben, aztán néhány nap múlva sok fiatallal, mondhatnám, nem is a B, hanem a C sorával a másik kiesőjelölt gárdával szemben. Ez többször is előfordult a vírushelyzet utáni időszakban. Tehát ezek az esetek bizonyítják, hogy nem mindig a fair play szellemében zajlott a bajnokság hajrája. Nem tartanám igazságtalannak, ha 14 csapatos volna a hazai labdarúgás élvonala. Erre azonban nagyon minimális esélyt látok.“ (haon)

Hagyjuk már ezt. A témát nagy ívben kerülnie kellene. Szerencsére most nincs olyan mozgástere/mákja ebben, mint közel 20 éve volt. Kiestünk, takarodjunk az NB2-be, aztán jussunk vissza. Annak idején is ezt pártoltam volna.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.30. 20:12

Cselszky írta:Szima-interjú:
“- Lát esélyt, hogy 14 csapatos legyen az NB I.?
- Reálisnak tartanám, hogy ne legyen kieső az NB I.-ből, mert ez a bajnokság abszolút nem a fair play szellemében fejeződött be. Hiszen láttunk olyan mérkőzéseket, amikor az egyik csapat kiállt a legerősebb összeállításban egy kiesés ellen játszó ellenféllel szemben, aztán néhány nap múlva sok fiatallal, mondhatnám, nem is a B, hanem a C sorával a másik kiesőjelölt gárdával szemben. Ez többször is előfordult a vírushelyzet utáni időszakban. Tehát ezek az esetek bizonyítják, hogy nem mindig a fair play szellemében zajlott a bajnokság hajrája. Nem tartanám igazságtalannak, ha 14 csapatos volna a hazai labdarúgás élvonala. Erre azonban nagyon minimális esélyt látok.“ (haon)

Hagyjuk már ezt. A témát nagy ívben kerülnie kellene. Szerencsére most nincs olyan mozgástere/mákja ebben, mint közel 20 éve volt. Kiestünk, takarodjunk az NB2-be, aztán jussunk vissza. Annak idején is ezt pártoltam volna.

nagy kár hogy még csak meg sem fontolták ezt, pedig ha 26 fordulós lenne a bajnokság akkor a nyári szünet rövidsége és a feltorlódás miatt se kellene parázni
az uzsorás sajnos menthetetlenül szerelmes ebbe a lebonyolításba
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.30. 20:38

Cselszky írta:Szima-interjú:
“- Lát esélyt, hogy 14 csapatos legyen az NB I.?
- Reálisnak tartanám, hogy ne legyen kieső az NB I.-ből, mert ez a bajnokság abszolút nem a fair play szellemében fejeződött be. Hiszen láttunk olyan mérkőzéseket, amikor az egyik csapat kiállt a legerősebb összeállításban egy kiesés ellen játszó ellenféllel szemben, aztán néhány nap múlva sok fiatallal, mondhatnám, nem is a B, hanem a C sorával a másik kiesőjelölt gárdával szemben. Ez többször is előfordult a vírushelyzet utáni időszakban. Tehát ezek az esetek bizonyítják, hogy nem mindig a fair play szellemében zajlott a bajnokság hajrája. Nem tartanám igazságtalannak, ha 14 csapatos volna a hazai labdarúgás élvonala. Erre azonban nagyon minimális esélyt látok.“ (haon)

Hagyjuk már ezt. A témát nagy ívben kerülnie kellene. Szerencsére most nincs olyan mozgástere/mákja ebben, mint közel 20 éve volt. Kiestünk, takarodjunk az NB2-be, aztán jussunk vissza. Annak idején is ezt pártoltam volna.


hülyeség, megint egy újságírói buzgárság
a 14 amúgy is a legszarabb megoldás az összes létező variáció közül
amúgy melyik csapat csinálta ezt a C sorral való kiállást valamelyik kiesőjelölttel szemben?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.30. 21:59

Gohért amúgy elengedte a Budafok, lehet tippelni hogy Vágihoz hasonlóan az ő karrierjét is megmentjük-e régi motorosként
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.30. 22:04

Adamek írta:
Cselszky írta:Szima-interjú:
“- Lát esélyt, hogy 14 csapatos legyen az NB I.?
- Reálisnak tartanám, hogy ne legyen kieső az NB I.-ből, mert ez a bajnokság abszolút nem a fair play szellemében fejeződött be. Hiszen láttunk olyan mérkőzéseket, amikor az egyik csapat kiállt a legerősebb összeállításban egy kiesés ellen játszó ellenféllel szemben, aztán néhány nap múlva sok fiatallal, mondhatnám, nem is a B, hanem a C sorával a másik kiesőjelölt gárdával szemben. Ez többször is előfordult a vírushelyzet utáni időszakban. Tehát ezek az esetek bizonyítják, hogy nem mindig a fair play szellemében zajlott a bajnokság hajrája. Nem tartanám igazságtalannak, ha 14 csapatos volna a hazai labdarúgás élvonala. Erre azonban nagyon minimális esélyt látok.“ (haon)

Hagyjuk már ezt. A témát nagy ívben kerülnie kellene. Szerencsére most nincs olyan mozgástere/mákja ebben, mint közel 20 éve volt. Kiestünk, takarodjunk az NB2-be, aztán jussunk vissza. Annak idején is ezt pártoltam volna.


hülyeség, megint egy újságírói buzgárság
a 14 amúgy is a legszarabb megoldás az összes létező variáció közül
amúgy melyik csapat csinálta ezt a C sorral való kiállást valamelyik kiesőjelölttel szemben?

Kisvárda ellen az akadémisták és a kaposváriak is felforgatva álltak ki
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.30. 22:20

ManBat írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Szima-interjú:
“- Lát esélyt, hogy 14 csapatos legyen az NB I.?
- Reálisnak tartanám, hogy ne legyen kieső az NB I.-ből, mert ez a bajnokság abszolút nem a fair play szellemében fejeződött be. Hiszen láttunk olyan mérkőzéseket, amikor az egyik csapat kiállt a legerősebb összeállításban egy kiesés ellen játszó ellenféllel szemben, aztán néhány nap múlva sok fiatallal, mondhatnám, nem is a B, hanem a C sorával a másik kiesőjelölt gárdával szemben. Ez többször is előfordult a vírushelyzet utáni időszakban. Tehát ezek az esetek bizonyítják, hogy nem mindig a fair play szellemében zajlott a bajnokság hajrája. Nem tartanám igazságtalannak, ha 14 csapatos volna a hazai labdarúgás élvonala. Erre azonban nagyon minimális esélyt látok.“ (haon)

Hagyjuk már ezt. A témát nagy ívben kerülnie kellene. Szerencsére most nincs olyan mozgástere/mákja ebben, mint közel 20 éve volt. Kiestünk, takarodjunk az NB2-be, aztán jussunk vissza. Annak idején is ezt pártoltam volna.


hülyeség, megint egy újságírói buzgárság
a 14 amúgy is a legszarabb megoldás az összes létező variáció közül
amúgy melyik csapat csinálta ezt a C sorral való kiállást valamelyik kiesőjelölttel szemben?

Kisvárda ellen az akadémisták és a kaposváriak is felforgatva álltak ki

köcsögök
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.30. 22:28

Ollólábú Zsóri Budafogon is kipróbálja befér e az NB1-be
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.07.01. 00:03

Szütyő Kiki kezdheti írni a búcsúlevelét
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.07.01. 08:45

picsába, hogy nem most folytatódik a béel, komoly esélye lenne most a Napolinak tovalibbenni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40668
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.07.01. 09:58

ManBat írta:Gohért amúgy elengedte a Budafok, lehet tippelni hogy Vágihoz hasonlóan az ő karrierjét is megmentjük-e régi motorosként

Egyébként az öltözőben Váginak van a legnagyobb pofája.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 52 vendég