Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.06.03. 11:47

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
ManBat írta:a kétezres évek második feli Újpesttel mondjuk még Lézernek is csak az utolsó két hónap híja volt hogy bajnok legyen, de amúgy ja, a magyar edzők közt Mészöly a jobbak közé tartozik

Ezért is fura nekem, hogy lassan két éve nem foglalkoztatják. Pedig nem balhézós és szerintem brutálisan magas igényei sincsenek.

az a fajta ember aki sose tudja feltenni a pontot az í-re
amúgy meg túl sok pad nincs az NB1-ben ahol helye lenne, az első 5-6 csapatnál jobb edzők ülnek és/vagy nincs edzőkérdés, az alsó féltekén ZTE/Várda szintén nem szorul rá, Rákónak tök mind1, talán a lilák a Pax vagy esetleg a DVSC, de ebből is az utóbbi kettőhöz jobban passzolna valami klubhoz/régióhoz kötődő arc

Előbbiben van igazság, valahogy mindig 1-2 meccsen múlt a bajnoki cím vagy velünk a dobogó.
Vasasnál meglepett, hogy nem benne gondolkodtak, de hát ők tudják. Legalább több ideje jut a focisulira meg a konditermére.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.06.03. 11:57

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/inte ... az-nb-i-be

Nem tudom, Oláh Lóri miért állítja, hogy a szombathelyi szurkolók szerint nincs helye a Budafoknak az élvonalban. Feljutottak, szóval van, meg nem ott tartunk, hogy tradíció alapján osztogassanak NB1-es helyeket.
Nekem különösebb bajom nincs velük, nem egy látványosan nercsinálta falusi/kisvárosi taóbrigád, még történelmi múltjuk is akad. Hogy bennmaradnak-e az már nagyobb kérdés, simán kinéz egy 10 pont körüli idény, annyi pénzük nincs mint a Várdának vagy a Felcsútnak, hogy bevásároljanak.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2020.06.03. 20:35

Savaria1919 írta:http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/interju/interju-szerencsere-nem-a-penz-focizik-a-sakknagymester-nem-ker-elnezest-mert-feljutottak-az-nb-i-be

Nem tudom, Oláh Lóri miért állítja, hogy a szombathelyi szurkolók szerint nincs helye a Budafoknak az élvonalban. Feljutottak, szóval van, meg nem ott tartunk, hogy tradíció alapján osztogassanak NB1-es helyeket.
Nekem különösebb bajom nincs velük, nem egy látványosan nercsinálta falusi/kisvárosi taóbrigád, még történelmi múltjuk is akad. Hogy bennmaradnak-e az már nagyobb kérdés, simán kinéz egy 10 pont körüli idény, annyi pénzük nincs mint a Várdának vagy a Felcsútnak, hogy bevásároljanak.

Végigolvasva az interjút, szerintem csak azért Szombathelyt említette, mert a tradicionális vidéki csapatok közül az esett ki utoljára, más vidéki klubbokat is említett.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2020.06.03. 20:46

He-he Lovre és Pekàr a két ex KTE- s :) sose értettem miért nem kellettek
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.06.03. 22:21

hihetetlen mennyire retek mákos az összes pesti geci minden kupadöntőben
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Milito » 2020.06.03. 22:40

ManBat írta:hihetetlen mennyire retek mákos az összes pesti geci minden kupadöntőben

ezek a magam fajta retek pesti gecik már csak ilyenek :(
CS.A.K.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2020.06.03. 23:39

Örülök, hogy sikerült a Kispestnek a kupagyőzelem és annak is, hogy igazi meccshangulat volt. Ez már nagyon hiányzott az utóbbi hónapokban.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.03. 23:53

ManBat írta:hihetetlen mennyire retek mákos az összes pesti geci minden kupadöntőben

ótvarmód ciki ez a parasztbarokk stílus ahogy itt tolod
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2020.06.04. 00:00

ManBat írta:hihetetlen mennyire retek mákos az összes pesti geci minden kupadöntőben

Ja, tényleg. Az utolsó 3 kupadöntőnkből egyet vezetésről, kettőt tizikkel buktuk el.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.04. 00:02

egy félidőt bírtam belőle, irgalmatlan színvonaltalan volt, a gólok az első félidőből igazi amatőr melók voltak, egy játszótéri derbin is születhettek volna
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Milito » 2020.06.04. 07:46

Adamek írta:egy félidőt bírtam belőle, irgalmatlan színvonaltalan volt, a gólok az első félidőből igazi amatőr melók voltak, egy játszótéri derbin is születhettek volna

Szerintem egyébként nem volt olyan vészesen szar meccs, mondjuk lehet azért is mondom, mert már régen láttam egyáltalán bármiféle meccset
CS.A.K.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2020.06.04. 07:59

the Janitor írta:
ManBat írta:hihetetlen mennyire retek mákos az összes pesti geci minden kupadöntőben

Ja, tényleg. Az utolsó 3 kupadöntőnkből egyet vezetésről, kettőt tizikkel buktuk el.

Ne haragudj, de ez hogy jött ki? Az ETO-t legyőztétek a Loki meg rendesen kitömte a Honvédot Vagy milyen utolsó három?
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Milito » 2020.06.04. 08:11

dingo írta:
the Janitor írta:
ManBat írta:hihetetlen mennyire retek mákos az összes pesti geci minden kupadöntőben

Ja, tényleg. Az utolsó 3 kupadöntőnkből egyet vezetésről, kettőt tizikkel buktuk el.

Ne haragudj, de ez hogy jött ki? Az ETO-t legyőztétek a Loki meg rendesen kitömte a Honvédot Vagy milyen utolsó három?

Vasasra gondolt
CS.A.K.

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7854
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2020.06.04. 08:15

Adamek írta:
ManBat írta:hihetetlen mennyire retek mákos az összes pesti geci minden kupadöntőben

ótvarmód ciki ez a parasztbarokk stílus ahogy itt tolod

Littbarski, gyere vissza!
Amúgy meg +1

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4146
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2020.06.04. 08:52

Milito írta:
dingo írta:
the Janitor írta:Ja, tényleg. Az utolsó 3 kupadöntőnkből egyet vezetésről, kettőt tizikkel buktuk el.

Ne haragudj, de ez hogy jött ki? Az ETO-t legyőztétek a Loki meg rendesen kitömte a Honvédot Vagy milyen utolsó három?

Vasasra gondolt

Igen mikor elküldtem leesett, de ők kétszer is pesti csapat ellen buktak nem lehet egyszerre mindkét döntős csapatnak retek mákja :) Csak ironizálok, nem mákkal nyert a Honvéd az nem szerencse kérdés, hogy az ellenfél nem pörög rendesen
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.04. 09:16

dingo írta:
Milito írta:
dingo írta:Ne haragudj, de ez hogy jött ki? Az ETO-t legyőztétek a Loki meg rendesen kitömte a Honvédot Vagy milyen utolsó három?

Vasasra gondolt

Igen mikor elküldtem leesett, de ők kétszer is pesti csapat ellen buktak nem lehet egyszerre mindkét döntős csapatnak retek mákja :) Csak ironizálok, nem mákkal nyert a Honvéd az nem szerencse kérdés, hogy az ellenfél nem pörög rendesen

attól függ, tegnap véleményem szerint retek nagy mákja volt minden egyes pályára lépő játékosnak, hogy ilyen játékerővel valahol kupadöntőt lehet játszani és nem munka után kell fejenként egy ezresért pályát bérelniük a haverokkal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.04. 09:23

Milito írta:
Adamek írta:egy félidőt bírtam belőle, irgalmatlan színvonaltalan volt, a gólok az első félidőből igazi amatőr melók voltak, egy játszótéri derbin is születhettek volna

Szerintem egyébként nem volt olyan vészesen szar meccs, mondjuk lehet azért is mondom, mert már régen láttam egyáltalán bármiféle meccset

ahogy a művelt költő, Közhelyessy professzor úr mondaná, a játék küzdőszelleme dominált
magyarul a középpályán gyűrték egymást és gyilkolták a labdát, még magyarabbul két jól kivitelezett építőjellegű megoldás nem volt egymás után
nagyjából a skót második liga játékosságával villogtak a srácok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74932
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.06.04. 09:42

próbálom agyilag követni az edzők értékelését tegnapról, jó látni, hogy remek utánpótlása lesz a kiöregedő kósza labdás közhelykirályoknak
az egyik a tették a srácok a dolgukat kártyát rántotta elő a másik sorsa a pontrúgásoktól pecsételődött meg annak ellenére, hogy remekül játszottak (még jó, hogy ők egy remek akciógóllal kapaszkodtak vissza)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2020.06.04. 10:17

Adamek írta:próbálom agyilag követni az edzők értékelését tegnapról, jó látni, hogy remek utánpótlása lesz a kiöregedő kósza labdás közhelykirályoknak
az egyik a tették a srácok a dolgukat kártyát rántotta elő a másik sorsa a pontrúgásoktól pecsételődött meg annak ellenére, hogy remekül játszottak (még jó, hogy ők egy remek akciógóllal kapaszkodtak vissza)

A játékosokat megzavarta a szeszélyes időjárás, ezért olyan szituációkból estek a gólok, amelyeket heteken át gyakoroltak.
SABARIA 1926

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Milito » 2020.06.04. 12:50

Adamek írta:
Milito írta:
Adamek írta:egy félidőt bírtam belőle, irgalmatlan színvonaltalan volt, a gólok az első félidőből igazi amatőr melók voltak, egy játszótéri derbin is születhettek volna

Szerintem egyébként nem volt olyan vészesen szar meccs, mondjuk lehet azért is mondom, mert már régen láttam egyáltalán bármiféle meccset

ahogy a művelt költő, Közhelyessy professzor úr mondaná, a játék küzdőszelleme dominált
magyarul a középpályán gyűrték egymást és gyilkolták a labdát, még magyarabbul két jól kivitelezett építőjellegű megoldás nem volt egymás után
nagyjából a skót második liga játékosságával villogtak a srácok

Én legutóbb az MTK elleni elődöntő visszavágójából láttam egy jó 40 percet, ahhoz a rugósfocihoz képest, ami ott zajlott, nekem ez a döntő már kellően szórakoztató volt.
CS.A.K.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 110 vendég