Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.12.14. 00:02

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:Leo-Priskin mehet Szombathelyre a bennmaradást kiharcolni

Nincs kedvetek venni néhány fiatal akadémistát? Lehetőleg jó drágán.
350 millió a hiány, azt taóval (bár kérdés, hogy Illésék megkapják-e az "államilag elismert sportakadémia" státuszt) és játékosok értékesítésével javasolja orvosolni a pénzügyi átvizsgálást készítő cég.

mi most szovjeteket gyűjtünk

Kép

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40668
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.12.14. 06:59

Adamek írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Le a kalappal az EL-menetelés előtt. Minden várakozásomat és előzetes optimizmusomat felülmúlta a szereplés.
14 meccsen összesen 2 vereség, idegenben 7 veretlenül, azért ez beszarás az ezt megelőző 5 év botladozása után.
Csodálatos Ferencváros!

én nem vártam ennyit ettől a csapattól, a csoportmeccsekre is kb. öt pontot vártam, ehhez képest ez vállalható szereplés volt
viszont nagyon gáz volt tegnap is látni, hogy nincs centerünk erre a szintre, Boli egy jó NB1-es szint, a fehérruszki még az NB1 szintjét se üti meg, ő Lovrencsics Bazsi és Kundrák szintjén van, Isael egy futsalos labdabohóc nem csatár, elé kell egy igazi center plusz a kaput valahogy csak körbelőni tudja magasabb iramú meccsen, Töki szintén nem center hanem ék vagy szellő
Szerjóska a kilencvenes évek kétékes játékát kombinálja elöl az előretolt egy szem centeres játékkal (cenyó plusz egy ékszerű másik csatár, mellettük a középpálya szélei támadnak), ehhez nincs meg a gyilkos gólvágó sajnos
továbbá nincs megfelelő minőségű szélső bekkünk, a közepe még jónak mondható Pingpong egyértelműen nagyobb biztonság mint a grúz lépegető és Blazic is erős bástya, talán a csapat legjobbja ő most ősszel
érthetetlen, hogy Vargát is miért utálta ki a tábornok, egy osztállyal jobb Roller mint Zsubkov aki tegnap is inkább nehezék volt és nem hajtómű
a télen ki kell kukázni Szigonyt, Dalit, Ignácot, a knédlizabálót, a Honda-Lovrencsics-Heister hármasból legalább kettőt, Zsubkov maradhat cserének jobb napjain, Leo-Priskin mehet Szombathelyre a bennmaradást kiharcolni

Haland a télen távozni készül Salzburgból, csapjatok le rá, centerposztra jó lesz . Ránézésre simán lehetne szovjet, főleg ha Boli norvég. Mellesleg megértenék egymást.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: beroka » 2019.12.14. 17:50

Soha nem bántottam Bandi bát de úgy érzem lefőtt a kávé neki. Komoly baj van idén ősszel úgy tűnik s be kell látni ez az Ő felelősége is.
Igaz nem tudom mit lehetne tenni mivel ez a csapat a tavalyi szezonban jól játszott talán egy új impulzus jó lenne.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.12.14. 18:26

beroka írta:Soha nem bántottam Bandi bát de úgy érzem lefőtt a kávé neki. Komoly baj van idén ősszel úgy tűnik s be kell látni ez az Ő felelősége is.
Igaz nem tudom mit lehetne tenni mivel ez a csapat a tavalyi szezonban jól játszott talán egy új impulzus jó lenne.
Te jó Isten. A 100%-os kieső rommá aláz.
Számolni kell vele, hogy megyünk a levesbe nyáron.
Bevallom, a közöny és az undor között vagyok félúton.

Nincs csapat, nincs klub. A közönség java felmondta az érzelmi szerződést, az ex-játékgépes szarik bele, az önkormányzat sunnyog. A játékosok is csak vegetálnak.
Nem edzőkérdés ez.
Lehet, hogy egy váltás elég lesz a 10. helyhez.
Tőzsér pedig továbbra is kényelmesen megtankolja a luxusautót. De a lényeg, hogy valami tartósan elveszett. Jóvátehetetlenül.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: beroka » 2019.12.14. 18:37

nyúl írta:
beroka írta:Soha nem bántottam Bandi bát de úgy érzem lefőtt a kávé neki. Komoly baj van idén ősszel úgy tűnik s be kell látni ez az Ő felelősége is.
Igaz nem tudom mit lehetne tenni mivel ez a csapat a tavalyi szezonban jól játszott talán egy új impulzus jó lenne.
Te jó Isten. A 100%-os kieső rommá aláz.
Számolni kell vele, hogy megyünk a levesbe nyáron.
Bevallom, a közöny és az undor között vagyok félúton.

Nincs csapat, nincs klub. A közönség java felmondta az érzelmi szerződést, az ex-játékgépes szarik bele, az önkormányzat sunnyog. A játékosok is csak vegetálnak.
Nem edzőkérdés ez.
Lehet, hogy egy váltás elég lesz a 10. helyhez.
Tőzsér pedig továbbra is kényelmesen megtankolja a luxusautót. De a lényeg, hogy valami tartósan elveszett. Jóvátehetetlenül.

Sajnos ebben az edző is benne van.
Jó edző Herczeg igazi példakép viszont ne mentsük fel. Majd 30 kapott gól 15 meccs alatt. Szatmári, Bényei, Tőzsér eröltetése s lehetne sorolni.
Nem vagyok egy remegő ember de ha nem változik télen valami akkor kiesünk mint a pinty. Lehet jót is tenne már.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: beroka » 2019.12.14. 18:46

És pont.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: John McClane » 2019.12.14. 18:50

Így több év távlatából egyértelműen kijelenthető,hogy óriási hiba volt Kondás Elemér elküldése,remélhetőleg ki is esnek a francba!
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.12.14. 19:00

John McClane írta:Így több év távlatából egyértelműen kijelenthető,hogy óriási hiba volt Kondás Elemér elküldése,remélhetőleg ki is esnek a francba!

Ti viszont szárnyaltok Kövesden, hála a derék Tállai elvtársnak, népünk nagy fiának. Nyilván a magyar foci is profitál belőle, igazi futballközpont létesül matyóföldön. Ez az a szilárd alapzat, amire a sportág jövője épülhet.

A szikszói géniusz elkelt. Győrben dicséri az Urat áldásos munkája.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.12.14. 19:05

John McClane írta:Így több év távlatából egyértelműen kijelenthető,hogy óriási hiba volt Kondás Elemér elküldése,remélhetőleg ki is esnek a francba!

Kondás mondott le.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.12.14. 21:24

nyúl írta:
beroka írta:Soha nem bántottam Bandi bát de úgy érzem lefőtt a kávé neki. Komoly baj van idén ősszel úgy tűnik s be kell látni ez az Ő felelősége is.
Igaz nem tudom mit lehetne tenni mivel ez a csapat a tavalyi szezonban jól játszott talán egy új impulzus jó lenne.
Te jó Isten. A 100%-os kieső rommá aláz.
Számolni kell vele, hogy megyünk a levesbe nyáron.
Bevallom, a közöny és az undor között vagyok félúton.

Nincs csapat, nincs klub. A közönség java felmondta az érzelmi szerződést, az ex-játékgépes szarik bele, az önkormányzat sunnyog. A játékosok is csak vegetálnak.
Nem edzőkérdés ez.
Lehet, hogy egy váltás elég lesz a 10. helyhez.
Tőzsér pedig továbbra is kényelmesen megtankolja a luxusautót. De a lényeg, hogy valami tartósan elveszett. Jóvátehetetlenül.

Sajnálom, hogy ez a helyzet nálatok, át tudom érezni... Nagyon nem jó, hogy olyan helyeken megy tönkre a foci, ahol van rá igény.
HAJRÁ HALI!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.12.14. 21:29

Savaria1919 írta:
Adamek írta:Leo-Priskin mehet Szombathelyre a bennmaradást kiharcolni

Nincs kedvetek venni néhány fiatal akadémistát? Lehetőleg jó drágán.
350 millió a hiány, azt taóval (bár kérdés, hogy Illésék megkapják-e az "államilag elismert sportakadémia" státuszt) és játékosok értékesítésével javasolja orvosolni a pénzügyi átvizsgálást készítő cég.

Valószínűbb, hogy megkapják. Vagyis abból, hogy pár hónapja dobták meg őket 4 milliárddal, arra tudok következtetni. Az utolsó ponttal viszont a bennmaradás szempontjából megpecsételődik a sorsunk.
HAJRÁ HALI!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.12.14. 21:33

Úgymond helyzet van. 1-2 látszatintézkedés kevés lesz, mert jelenleg 2 pontra az NB2.
Gyanítom, 5-6 játékost elzavarnak. Az sem biztos, hogy Herczeg marad. A helyzet kezelése kicsúszott a kezei közül, nyár vége óta tart a lejtmenet, és egyre szarabb pozícióba kerülünk. Megkockáztatom, illene minimum felajánlania a lemondását.
Hozzáteszem, joggal várná az ember, hogy a tulajdonosok megszólaljanak. Már meg kellett volna tenniük. De ez errefelé nem szokás.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.12.14. 22:28

kristof98.haladas írta:
nyúl írta:
beroka írta:Soha nem bántottam Bandi bát de úgy érzem lefőtt a kávé neki. Komoly baj van idén ősszel úgy tűnik s be kell látni ez az Ő felelősége is.
Igaz nem tudom mit lehetne tenni mivel ez a csapat a tavalyi szezonban jól játszott talán egy új impulzus jó lenne.
Te jó Isten. A 100%-os kieső rommá aláz.
Számolni kell vele, hogy megyünk a levesbe nyáron.
Bevallom, a közöny és az undor között vagyok félúton.

Nincs csapat, nincs klub. A közönség java felmondta az érzelmi szerződést, az ex-játékgépes szarik bele, az önkormányzat sunnyog. A játékosok is csak vegetálnak.
Nem edzőkérdés ez.
Lehet, hogy egy váltás elég lesz a 10. helyhez.
Tőzsér pedig továbbra is kényelmesen megtankolja a luxusautót. De a lényeg, hogy valami tartósan elveszett. Jóvátehetetlenül.

Sajnálom, hogy ez a helyzet nálatok, át tudom érezni... Nagyon nem jó, hogy olyan helyeken megy tönkre a foci, ahol van rá igény.

kérdés, hogy valóban van e rá igény, mert annak most kellene igazán látszania
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.12.14. 23:46

Utolsó felvonás.
Nem látok sok esélyt arra, hogy mi január végétől folytatni fogjuk a bajnokságot. 350 millió forintról kellene gondoskodni, az adósság gyűlik, a munkavállalók október óta nem kaptak bért. Illésék hallgatnak, Tóth már le is lépett (a Halitól, az akadémiáról nem). A keretből kiűzték a klubikonokat, a meghatározó spílereink a tavasszal jegelve voltak, most sérültek és/vagy formán kívüliek. Egyetlen akadémista sem tudott hosszabb távon a kezdőben ragadni. Szimpatikus vesztesekké, megfelelő edzőpartnerekké degradálódtunk: tavaly az élvonalban, idén a másodosztályban. Jövőre ki tudja, hol.
A HVSE-től, vagy az önkormányzattól irreális elvárás lenne a kiváltás, senkinek sincsenek erre felesleges százmilliói. Homlok már így is sokat lapátolt a klubba, előbb Swietelsky, majd Homlok Építő Zrt néven.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40668
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.12.15. 06:53

Érdekes tavasz lesz, a kieső 11. helyezett és a 7. között három pont a különbség. Lehetetlen megtippelni ki fog menni. Remélem tavasszal történelmet írunk és nem az utolsó fordulóban döntünk :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.12.15. 14:11

Savaria1919 írta:Utolsó felvonás.
Nem látok sok esélyt arra, hogy mi január végétől folytatni fogjuk a bajnokságot. 350 millió forintról kellene gondoskodni, az adósság gyűlik, a munkavállalók október óta nem kaptak bért. Illésék hallgatnak, Tóth már le is lépett (a Halitól, az akadémiáról nem). A keretből kiűzték a klubikonokat, a meghatározó spílereink a tavasszal jegelve voltak, most sérültek és/vagy formán kívüliek. Egyetlen akadémista sem tudott hosszabb távon a kezdőben ragadni. Szimpatikus vesztesekké, megfelelő edzőpartnerekké degradálódtunk: tavaly az élvonalban, idén a másodosztályban. Jövőre ki tudja, hol.
A HVSE-től, vagy az önkormányzattól irreális elvárás lenne a kiváltás, senkinek sincsenek erre felesleges százmilliói. Homlok már így is sokat lapátolt a klubba, előbb Swietelsky, majd Homlok Építő Zrt néven.

Rosszul hangzik.

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Milito » 2019.12.15. 14:40

SuperDepor írta:Érdekes tavasz lesz, a kieső 11. helyezett és a 7. között három pont a különbség. Lehetetlen megtippelni ki fog menni. Remélem tavasszal történelmet írunk és nem az utolsó fordulóban döntünk :)

Szvsz simán bent fogtok maradni.
CS.A.K.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.12.15. 16:14

SuperDepor írta:Érdekes tavasz lesz, a kieső 11. helyezett és a 7. között három pont a különbség. Lehetetlen megtippelni ki fog menni. Remélem tavasszal történelmet írunk és nem az utolsó fordulóban döntünk :)

szerintem a jelenlegi segg 3 fogja elvinni a tavaszi bennmaradási harcot, most ti nem lesztek érdekeltek csak max. a mérleg egyik nyelve lehettek esetleg
a Túrós szerintem tol egy erős tavasz közepet (nagyjából mint tavaly a Hali), miután kb. egy zakóra lesznek a kieséstől hirtelen nyernek párat, hogy aztán az utolsó pár fordulót már nyugiban szétmixelhessék a térképről való lekerülés biztos tudatában
a Zeg/Paksi Hapsi harc elég éles lesz, az atomlábúak idén is tolják a vonalig merészkedés-bravúrgyőzelmek a középmezőny aljáig hülye mixelős játékukat, egyszer be fognak szopódni (a ti hülye játékotok a pengeszopogatással is pont időben lett befejezve idén talán)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.12.15. 17:08

Az mondjuk vicces lenne, ha jövőre összejönne a DVSC-DEAC derbi az NB2-ben. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40668
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.12.15. 17:42

A LASK - Sturm meccsen a grazi védő vert egy hasonló öngólt, mint Tokody. Úgy bebaszta a rövid felsobe, hogy a kapusa mozdulni sem tudott.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 116 vendég