Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.12.04. 22:17

Snowblind írta:A Fradi is berohant tátott szájjal a faszerdőbe.

Leandrot nem kellene már erőltetni. Szihnyevics meg tényleg egy kutyaütő.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.12.04. 22:26

kösz Leopold, kurvára kell még a segítséged
na majd a ligakupában javítunk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.12.04. 22:36

Cselszky írta:
Snowblind írta:A Fradi is berohant tátott szájjal a faszerdőbe.

Leandrot nem kellene már erőltetni. Szihnyevics meg tényleg egy kutyaütő.

kb. amióta először megláttam a pályán ezt tartom róla, Ignatyenko és Szarkavarva dettó
igazából Zsubkov és a bosnyák Hondás se jobb mint akik helyére érkeztek, de a legnagyobb homály, hogy az ilyen Szerethető Krisztoferekkel mik a terveink, Leo és Priskin nyilván az öregfiúkra gyúr már
a mai kezdőnk nagyjából 3 poszton volt NB1-es szint, így nem meglepő a zakó, sőt 10 ilyen ember ellen több akciót vártam volna el a csabaiaktól
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.12.04. 22:49

Kész szerencse, hogy ManBat nem fradista, ki lenne rendesen.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.12.04. 22:52

Nézem az összefoglalót az M4-en, Csertői értékelése korrekt: ezt a meccset elbasztuk
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.12.04. 22:52

Cselszky írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:mi rajta vagyuňk a 2019/20-as futballtérképen, az MTK nincs, ennek megfelelő eredményt kellett volna elérni

Remélem megélem még, hogy a DVTK az elvarasaid 40-50%-át teljesíti és rögvest boldog ember leszek.

Az MTK így féltávnál 9 pont előnnyel áll a feljutás vonatkozásában, szerintem erősebb a Kaposvárnál, minimum egálban áll a ZTE-vel, Pakssal, de egy hazai MK meccsen a Dió-Loki duóval is kb. azonos esélyekkel indul(na). Nekem semmi meglepetést nem okozott a kiesésetek. Az lett volna meglepő, ha pl. gólokkal nyertek. Azon sem nagyon fogok megdöbbenni, ha mi netalán megcsúszunk az NB2 8. Dorog ellen (2 éve majdnem kivertek bennünket az MK-ból).

Márkvárt és Rui Pedro nélkül olyan volt, mintha még mindig Ferna lenne az edző.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.12.04. 22:56

Adamek írta:
Cselszky írta:
Snowblind írta:A Fradi is berohant tátott szájjal a faszerdőbe.

Leandrot nem kellene már erőltetni. Szihnyevics meg tényleg egy kutyaütő.

kb. amióta először megláttam a pályán ezt tartom róla, Ignatyenko és Szarkavarva dettó
igazából Zsubkov és a bosnyák Hondás se jobb mint akik helyére érkeztek, de a legnagyobb homály, hogy az ilyen Szerethető Krisztoferekkel mik a terveink, Leo és Priskin nyilván az öregfiúkra gyúr már
a mai kezdőnk nagyjából 3 poszton volt NB1-es szint, így nem meglepő a zakó, sőt 10 ilyen ember ellen több akciót vártam volna el a csabaiaktól

Nem is tudtam, hogy Priskin még nálatok van, azt hittem, hogy Felsopulyán vagy Pinkafőn vezet le.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.12.04. 23:03

SuperDepor írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Leandrot nem kellene már erőltetni. Szihnyevics meg tényleg egy kutyaütő.

kb. amióta először megláttam a pályán ezt tartom róla, Ignatyenko és Szarkavarva dettó
igazából Zsubkov és a bosnyák Hondás se jobb mint akik helyére érkeztek, de a legnagyobb homály, hogy az ilyen Szerethető Krisztoferekkel mik a terveink, Leo és Priskin nyilván az öregfiúkra gyúr már
a mai kezdőnk nagyjából 3 poszton volt NB1-es szint, így nem meglepő a zakó, sőt 10 ilyen ember ellen több akciót vártam volna el a csabaiaktól

Nem is tudtam, hogy Priskin még nálatok van, azt hittem, hogy Felsopulyán vagy Pinkafőn vezet le.

tavaly még sikerült elpasszolnunk, idén senki nem akarta kinevettetni magát vele
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.12.04. 23:09

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:Remélem megélem még, hogy a DVTK az elvarasaid 40-50%-át teljesíti és rögvest boldog ember leszek.

Az MTK így féltávnál 9 pont előnnyel áll a feljutás vonatkozásában, szerintem erősebb a Kaposvárnál, minimum egálban áll a ZTE-vel, Pakssal, de egy hazai MK meccsen a Dió-Loki duóval is kb. azonos esélyekkel indul(na). Nekem semmi meglepetést nem okozott a kiesésetek. Az lett volna meglepő, ha pl. gólokkal nyertek. Azon sem nagyon fogok megdöbbenni, ha mi netalán megcsúszunk az NB2 8. Dorog ellen (2 éve majdnem kivertek bennünket az MK-ból).

Márkvárt és Rui Pedro nélkül olyan volt, mintha még mindig Ferna lenne az edző.

ilyesmit éreztem én is, Ivanovszkit alig-alig találták meg labdával, egyszerűen nem volt középpálya, amit jól elmond hogy a második félidőben a belső védő Polgár volt az, aki felfutásokkal próbálkozott labdaszerzés után - amit aztán általában egy önfeldobással fejezett be
Prosser bamba fasz, Hasani belassult, a fiatalok pedig egyszerűen még a nem túl magas NB3 szintet se képesek megugrani, szóval érthetetlen a bevetésük (szörnyű volt nézni, ahogy az apuka által csapatba kerülő játékosok itthoni mintapéldánya, Deutsch Bence úgy ültette hintába Oroszt, ahogyan csak akarta)
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Rockiton
Serdülõ
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2012.01.08. 16:09

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Rockiton » 2019.12.04. 23:10

Ezt a beszédhibás, nyomorék Molnár Mátyást hogy engedhetik képernyő elé? Komolyan, keserves hallgatni ezt a fickót, egy mondatot nem tud elmondani megszakítások nélkül.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.12.04. 23:13

Kispest.
A Lipót Pékségnek vagy a ZTE-nek jobban örültem volna, de ez nem kívánságműsor. Nyilván a bajnokság a prioritás, de jól esett volna egy kupamenetelés, a 2002-es finálé óta már az csodaszámba megy, ha tavasszal még versenyben vagyunk.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.12.04. 23:16

Rockiton írta:Ezt a beszédhibás, nyomorék Molnár Mátyást hogy engedhetik képernyő elé? Komolyan, keserves hallgatni ezt a fickót, egy mondatot nem tud elmondani megszakítások nélkül.

már a Sport TV-n is lefelé lógott ki anno, de úgy látszik ekkora a hiány az M4-nél emberből, jó eséllyel Szujó sem véletlenül maradt pótolatlanul a F1-közvetítésben
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.12.04. 23:45

ManBat írta:
Rockiton írta:Ezt a beszédhibás, nyomorék Molnár Mátyást hogy engedhetik képernyő elé? Komolyan, keserves hallgatni ezt a fickót, egy mondatot nem tud elmondani megszakítások nélkül.

már a Sport TV-n is lefelé lógott ki anno, de úgy látszik ekkora a hiány az M4-nél emberből, jó eséllyel Szujó sem véletlenül maradt pótolatlanul a F1-közvetítésben

A lojalitás az elsődleges szempont a műsorvezetők és úgynevezett szakértők kapcsán is.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.12.05. 09:46

a kövesdi Berecz csávó a meccs után: nagyon nehéz meccs volt, ezeknek (értsd a 4-szeres magyar bajnok, 115 éves ETO) ez volt az év meccse (értsd hogy a NAV elnök, tajparaszt ember mesterségesen felpumpált falusi csapatával játszhattunk, azért kéne megtisztelve éreznünk magunkat).
ETO

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.12.05. 13:02

Javier Arizmendi írta:a kövesdi Berecz csávó a meccs után: nagyon nehéz meccs volt, ezeknek (értsd a 4-szeres magyar bajnok, 115 éves ETO) ez volt az év meccse (értsd hogy a NAV elnök, tajparaszt ember mesterségesen felpumpált falusi csapatával játszhattunk, azért kéne megtisztelve éreznünk magunkat).

Nem értelek, egy nb1-es élcsapatról van szó, ti meg csak 2017-ben jutottatok fel a harmadosztályból.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.12.05. 14:42

Snowblind írta:A Fradi is berohant tátott szájjal a faszerdőbe.
Nem probléma.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.12.05. 14:58

Adamek írta:
Cselszky írta:
Snowblind írta:A Fradi is berohant tátott szájjal a faszerdőbe.

Leandrot nem kellene már erőltetni. Szihnyevics meg tényleg egy kutyaütő.

kb. amióta először megláttam a pályán ezt tartom róla, Ignatyenko és Szarkavarva dettó
igazából Zsubkov és a bosnyák Hondás se jobb mint akik helyére érkeztek, de a legnagyobb homály, hogy az ilyen Szerethető Krisztoferekkel mik a terveink, Leo és Priskin nyilván az öregfiúkra gyúr már
a mai kezdőnk nagyjából 3 poszton volt NB1-es szint, így nem meglepő a zakó, sőt 10 ilyen ember ellen több akciót vártam volna el a csabaiaktól
Na igen,kicsit én is neheztelek rájuk,rúghattak volna még négyet,hogy kerek legyen a történet.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.12.05. 15:00

SuperDepor írta:Kész szerencse, hogy ManBat nem fradista, ki lenne rendesen.
:lol:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.12.05. 15:05

Javier Arizmendi írta:a kövesdi Berecz csávó a meccs után: nagyon nehéz meccs volt, ezeknek (értsd a 4-szeres magyar bajnok, 115 éves ETO) ez volt az év meccse (értsd hogy a NAV elnök, tajparaszt ember mesterségesen felpumpált falusi csapatával játszhattunk, azért kéne megtisztelve éreznünk magunkat).
Reméljük mihamarabb helyreáll a világ rendje.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: kezdődik a második kör az NB I-ben

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.12.05. 16:55

Az a vicc, hogy így telibeszarva, Leó serdülő egyes rutintalanságával együtt is meglehetett volna a továbbjutás a helyzetek alapján. Mindegy, felejtős. Legalább nem sérült meg senki. Páran pedig végleg megváltották a jegyüket Soroksárra, Népligetbe az U19-hez, vagy bárhova, ahol lesznek elég ütődöttek alkalmazni őket.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 123 vendég