Miriuta állítja: hihetetlen ok miatt kellett távoznia

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40670
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Miriuta állítja: hihetetlen ok miatt kellett távoznia

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.10.18. 09:52

Állt a bál Kisvárdán, biztonsági őr védte az öltözőt.



Szerkesztő: Nagy Benjámin2019-10-18 09:32


A román Digi Sportnak adott hosszabb nyilatkozatot Miriuta László. A Kisvárdáról négy hónapnyi munka után nemrég távozó tréner arról beszélt, miért kellett elköszönnie a klubtól."Olyan dolog miatt kellett távoznom, ami Romániában sosem fordult elő velem. Az Újpest elleni bajnoki szünetében éppen instrukciókat adtam Grozavnak, amikor észrevettem, hogy valaki ordibál az öltözőben. A tulajdonos úr volt az, az egyik játékossal mérgelődött.
MEGKÉRDEZTEM TŐLE, HOGY PÉNZT HOZOTT A JÁTÉKOSOKNAK, VAGY MIÉRT VAN ITT? MEGKÉRTEM, HOGY HAGYJA EL AZ ÖLTÖZŐT, MERT RAJTAM, A STÁBON ÉS A JÁTÉKOSOKON KÍVÜL SENKINEK NINCS OTT KERESNIVALÓJA.
Azt felelte, hogy “rendben”, majd onnantól kezdve csak emailekben kommunikáltunk.
AZ UTOLSÓ MECCSEMEN BIZTONSÁGI ŐRT ÁLLÍTTATTAM AZ ÖLTÖZŐ ELÉ, ÉS MONDTAM, HOGY SENKI NEM JÖHET BE.
Másnap felhívott a tulajdonos, hogy nem folytatjuk a közös munkát" - idézte a 24.hu Miriuta szavait, utalva arra, hogy korántsem volt felhőtlen a viszonya Révész Attila sportigazgatóval.Mint ismeretes, a Kisvárda szakmai irányítását az őszi idény végéig Dajka László és Kocsis János végzi.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Miriuta állítja: hihetetlen ok miatt kellett távoznia

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.10.18. 09:57

egyáltalán nem hihetetlen, mindenki tudja hogy Révésznél az edzői poszt csak egy jól fizető bábállás
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Miriuta állítja: hihetetlen ok miatt kellett távoznia

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.10.18. 10:29

hihetetlen? meseországban?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Miriuta állítja: hihetetlen ok miatt kellett távoznia

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.10.18. 13:15

ManBat írta:egyáltalán nem hihetetlen, mindenki tudja hogy Révésznél az edzői poszt csak egy jól fizető bábállás
Ettől függetlenül Miriuta sehol sem tölti ki az idejét. A vándormadarak megirigyelnék annyit költözik.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Miriuta állítja: hihetetlen ok miatt kellett távoznia

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.10.18. 14:00

Minek ment oda?

Révész one-man-showja a Várda, amíg az edző úgy tancol, ahogy ő fütyül, nincs gond.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 138 vendég