Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.09.22. 15:33

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:
Adamek írta:szerintem meg ki kellene találni valami titkosítást, meccsenként más ugrókóddal amit csak nagyon bonyolult kulccsal lehetne dekódolni (ezt természetesen nem adnánk Regi haverjainak a kezébe) aztán mehetne kórusban a "gyét Tinébue" (szar Románia) és a "dablugéyu gykicélil" (senkiházi szlovákok)

Csendben jegyzem meg, hogy kódolva káromolni olyan, mint belidokainozott fasszal recskázni.

ez szerintem hülyeség lehet, hiszen minden idegen nyelven történő káromkodás tuképpen ilyen lenne akkor, más mint az anyanyelved kódolása de ettől még bizonyos jelvevők körében jól értelmezhető jelentéssel bír
természetesen az aktuális ellenfélnek elküldenénk a soros UEFA fegyelmi ülés után a kódot

Próbálj meg szuahéliül elsütni egy káromkodást (esetleg magyarul egy "ó a kutyafülit"), aztán meg egy jóízű kurvaistenbasszameget, és majd érzed a különbséget. De a mothafucka sem közelít meg egy jó, ösztönösen kibuggyanó "kurvanyádat"...

A káromkodás nem üzenet, hanem kipufogás. Tehát ha lekódolod, akkor megúszod ugyan a büntit, de nem fogod élvezni, tehát ugyanott vagy, mintha nem is káromkodtál volna.

Egyébként belidokainozott fasszal is el lehet élvezni, ezt mindenki tudja, akinek a farkát kapta már be úgy leányzó, hogy az előtte elfelejtette kiköpni a Strepsilst. Csak macerásabb. A lelátó dühöngő szurkoló meg kétbites (még akkor is, ha a hétköznapi életben kifejezetten okos), nem akar macerás dolgokat.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.09.22. 21:18

ManBat írta:
Cselszky írta:
Reginald McFreez írta:Csak hát látod, a szelep kinyitása épp a szelep legközelebbi kinyitásának a lehetőségétől foszt meg. Hőböröghetsz rájuk, de ettől még ez lesz.

Konkrétan csak az idióta csinálja azt, hogy hogy hozzácsapja a faszát a csalánhoz, az megcsípi, mire ő széttapossa a csalánt, majd miután elmúlik a fájdalom, újra nekiveri a faszát egy csalánnak... illetve lehet nem is idióta, csak szereti, ha csípi a faszát a csalán...

Az UEFA is egy képmutató társaság, valóban tűnhet úgy, hogy utaznak ránk, de az a magatartás sem egyenes, ami a szarszlovákozás, szarrománozás utáni várható büntetésnél előadja a teljes döbbenetet. Tessék nyugodtan szarszlovákozni, de utána a zárt kaput is teljes nyugalommal fogadni. Vagy persze lehet az UEFA-t anyázni, de akkor ez is csak egy kalkulált szelep. Más kérdés, hogy az egész bezárósdinak semmi értelme, de előre tudható, legalábbis sejthető, hogy valami ilyesmi a következmény.

amit a szőröstalpúaknak szabad, az nekünk is bele kellene férjen, a kettős mércével van itt a vérlázítóan nagy gond

A románok általában minden határt átlépnek (Craiova, Enrique kislánya, stb.), és érzékelhetően ki vannak ránk hegyezve az UEFA-nál, de érzek egy áldozati pózt, egy "mindig velünk basznak ki" vonalat is idehaza, ami általában torzít. Rémlett, de most meg is néztem, hogy a románok is kapják azért a zárt kapukat, tavaly a Nemzetek Ligájában, most majd a norvégok ellen, magyargyalázás miatt. Az EL-összefoglalót nézve láttam, hogy a Slovan is zárt kapu előtt fogadta a Besiktast. Szóval nem egyedülálló ez. A másik dolog, hogy Wales ellen szektorbezárásunk volt, külön elmondták, hogy zárt kapu jöhet, Dzsudzsák külön könyörgött a szlovák-meccs előtt, hogy ne legyen semmi, mindhiába.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.09.22. 22:02

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:
Adamek írta:biztos van rá valami kiskapu, hogy ezt mi ne tudjuk érvényesíteni

Szerintem legfeljebb az, hogy a nagy nyüszítésben elfelejtünk cselekedni, utánanézni a dolgoknak. Ha a senkiházi tótok nem csinálják, a nyakam rá, hogy senkinek eszébe nem jut ebben a nagyszerű magyarokkal teli országban...

biztos akad valami szellemileg 2.0 szintű lipsi aki tárcsázza az UEFASZ mószervonalát, hogy pozór-pozór, hunveszély, azonnal bezárni a kiskapukat

nem célom védeni a libsiket túlságosan, de a házmesterek még mindig a Horthy-rendszerben prosperáltak a leghatékonyabban, ha valakit fel kellett nyomni a csendőrségnél. ezek a ti hagyományaitok.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74815
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.22. 22:57

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Reginald McFreez írta:Szerintem legfeljebb az, hogy a nagy nyüszítésben elfelejtünk cselekedni, utánanézni a dolgoknak. Ha a senkiházi tótok nem csinálják, a nyakam rá, hogy senkinek eszébe nem jut ebben a nagyszerű magyarokkal teli országban...

biztos akad valami szellemileg 2.0 szintű lipsi aki tárcsázza az UEFASZ mószervonalát, hogy pozór-pozór, hunveszély, azonnal bezárni a kiskapukat

nem célom védeni a libsiket túlságosan, de a házmesterek még mindig a Horthy-rendszerben prosperáltak a leghatékonyabban, ha valakit fel kellett nyomni a csendőrségnél. ezek a ti hagyományaitok.

a miénk? az enyém meg még kié?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.09.23. 05:53

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:biztos akad valami szellemileg 2.0 szintű lipsi aki tárcsázza az UEFASZ mószervonalát, hogy pozór-pozór, hunveszély, azonnal bezárni a kiskapukat

nem célom védeni a libsiket túlságosan, de a házmesterek még mindig a Horthy-rendszerben prosperáltak a leghatékonyabban, ha valakit fel kellett nyomni a csendőrségnél. ezek a ti hagyományaitok.

a miénk? az enyém meg még kié?

Hát az enyém, elvtársam.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.23. 06:30

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Az UEFA is egy képmutató társaság, valóban tűnhet úgy, hogy utaznak ránk, de az a magatartás sem egyenes, ami a szarszlovákozás, szarrománozás utáni várható büntetésnél előadja a teljes döbbenetet. Tessék nyugodtan szarszlovákozni, de utána a zárt kaput is teljes nyugalommal fogadni. Vagy persze lehet az UEFA-t anyázni, de akkor ez is csak egy kalkulált szelep. Más kérdés, hogy az egész bezárósdinak semmi értelme, de előre tudható, legalábbis sejthető, hogy valami ilyesmi a következmény.

amit a szőröstalpúaknak szabad, az nekünk is bele kellene férjen, a kettős mércével van itt a vérlázítóan nagy gond

A románok általában minden határt átlépnek (Craiova, Enrique kislánya, stb.), és érzékelhetően ki vannak ránk hegyezve az UEFA-nál, de érzek egy áldozati pózt, egy "mindig velünk basznak ki" vonalat is idehaza, ami általában torzít. Rémlett, de most meg is néztem, hogy a románok is kapják azért a zárt kapukat, tavaly a Nemzetek Ligájában, most majd a norvégok ellen, magyargyalázás miatt. Az EL-összefoglalót nézve láttam, hogy a Slovan is zárt kapu előtt fogadta a Besiktast. Szóval nem egyedülálló ez. A másik dolog, hogy Wales ellen szektorbezárásunk volt, külön elmondták, hogy zárt kapu jöhet, Dzsudzsák külön könyörgött a szlovák-meccs előtt, hogy ne legyen semmi, mindhiába.

Közben az UEFA bezaratta a tótok stadionjat is. Egyébként egyetértek a kommenteddel, talán annyi kiegészítéssel, hogy a Craiova meccs más volt, mint a többi szarszlovakozos, szarromanozos, szarmagyarozos eset. Ott kevésnek tartottam a stadionbezarast, ui a nezoteri rendbontas egyértelműen befolyásolta a mérkőzés kimenetelét, az pedig verlazito, h a jatekvezeto azért nem fújta le mert fosott.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.09.23. 08:09

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:amit a szőröstalpúaknak szabad, az nekünk is bele kellene férjen, a kettős mércével van itt a vérlázítóan nagy gond

A románok általában minden határt átlépnek (Craiova, Enrique kislánya, stb.), és érzékelhetően ki vannak ránk hegyezve az UEFA-nál, de érzek egy áldozati pózt, egy "mindig velünk basznak ki" vonalat is idehaza, ami általában torzít. Rémlett, de most meg is néztem, hogy a románok is kapják azért a zárt kapukat, tavaly a Nemzetek Ligájában, most majd a norvégok ellen, magyargyalázás miatt. Az EL-összefoglalót nézve láttam, hogy a Slovan is zárt kapu előtt fogadta a Besiktast. Szóval nem egyedülálló ez. A másik dolog, hogy Wales ellen szektorbezárásunk volt, külön elmondták, hogy zárt kapu jöhet, Dzsudzsák külön könyörgött a szlovák-meccs előtt, hogy ne legyen semmi, mindhiába.

Közben az UEFA bezaratta a tótok stadionjat is. Egyébként egyetértek a kommenteddel, talán annyi kiegészítéssel, hogy a Craiova meccs más volt, mint a többi szarszlovakozos, szarromanozos, szarmagyarozos eset. Ott kevésnek tartottam a stadionbezarast, ui a nezoteri rendbontas egyértelműen befolyásolta a mérkőzés kimenetelét, az pedig verlazito, h a jatekvezeto azért nem fújta le mert fosott.

Egy kizárást elbírt volna, de ezek szerint azt már túl súlyos büntinek gondolták. Az, hogy tízezer vagy százerezer a bünti, igazából nem számít, nincs hatása a pénzbüntetésnek - ahogy más büntetéseknek sem, ami azt illeti. Alkalmatlan motiváció befolyásoló módszer.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.09.23. 08:28

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
Reginald McFreez írta:Szerintem legfeljebb az, hogy a nagy nyüszítésben elfelejtünk cselekedni, utánanézni a dolgoknak. Ha a senkiházi tótok nem csinálják, a nyakam rá, hogy senkinek eszébe nem jut ebben a nagyszerű magyarokkal teli országban...

biztos akad valami szellemileg 2.0 szintű lipsi aki tárcsázza az UEFASZ mószervonalát, hogy pozór-pozór, hunveszély, azonnal bezárni a kiskapukat

nem célom védeni a libsiket túlságosan, de a házmesterek még mindig a Horthy-rendszerben prosperáltak a leghatékonyabban, ha valakit fel kellett nyomni a csendőrségnél. ezek a ti hagyományaitok.

Nem mintha a Rákosi-rendszerben nem lett volna nemzeti sport a besúgás. S a Kádár-rendszer is százezres spiclihálózatot tartott.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.09.23. 11:41

nyúl írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:biztos akad valami szellemileg 2.0 szintű lipsi aki tárcsázza az UEFASZ mószervonalát, hogy pozór-pozór, hunveszély, azonnal bezárni a kiskapukat

nem célom védeni a libsiket túlságosan, de a házmesterek még mindig a Horthy-rendszerben prosperáltak a leghatékonyabban, ha valakit fel kellett nyomni a csendőrségnél. ezek a ti hagyományaitok.

Nem mintha a Rákosi-rendszerben nem lett volna nemzeti sport a besúgás. S a Kádár-rendszer is százezres spiclihálózatot tartott.

Az autoriter rendszerek alapvető sajátossága a bizalmatlanság, a paranoia, így tulajdonképpen elengedhetetlen eszköze a besúgás.

A mai Magyarországra ez azért jelenleg - szerintem - csak szövődmény szinten igaz. (értsd: a régi betegség - komenizmus, nációnalizmus - szövődményeképp a mai napig hajlamosak vagyunk bizalmatlanul figyelni másokat, és felnyomni őket, ha nem elég konform a viselkedésük; főleg ha a fűjük zöldebb). Gyermeki társadalom.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74815
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.23. 14:46

így mondjuk más a szitu, hogy a kis büdösök is megkapták
ha voltak szarszlovákozások/szarmagyarozások az idióták részéről akkor rendben vannak a bezárások, bár nyilván ebből nem tanul senki de legalább nincs kettős jérce ebben az ügyben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.09.23. 21:54

most már csak azt a kérdést kéne körbe járni, hogy a szarszlovákozók miképpen kárpótolják azokat, akik miattuk nem mehetnek be a stadiba
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.09.23. 21:56

nyúl írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:biztos akad valami szellemileg 2.0 szintű lipsi aki tárcsázza az UEFASZ mószervonalát, hogy pozór-pozór, hunveszély, azonnal bezárni a kiskapukat

nem célom védeni a libsiket túlságosan, de a házmesterek még mindig a Horthy-rendszerben prosperáltak a leghatékonyabban, ha valakit fel kellett nyomni a csendőrségnél. ezek a ti hagyományaitok.

Nem mintha a Rákosi-rendszerben nem lett volna nemzeti sport a besúgás. S a Kádár-rendszer is százezres spiclihálózatot tartott.

jaja, lehet mégis csak igaza volt a kollégának a 10 millió házmesteres szöveggel. egy biztos, nem a mai helsinkisek kezdték. csak egy tündérszép szélsőjobbos hagyományt folytatnak.
ETO

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Norby » 2019.09.24. 16:11

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:amit a szőröstalpúaknak szabad, az nekünk is bele kellene férjen, a kettős mércével van itt a vérlázítóan nagy gond

A románok általában minden határt átlépnek (Craiova, Enrique kislánya, stb.), és érzékelhetően ki vannak ránk hegyezve az UEFA-nál, de érzek egy áldozati pózt, egy "mindig velünk basznak ki" vonalat is idehaza, ami általában torzít. Rémlett, de most meg is néztem, hogy a románok is kapják azért a zárt kapukat, tavaly a Nemzetek Ligájában, most majd a norvégok ellen, magyargyalázás miatt. Az EL-összefoglalót nézve láttam, hogy a Slovan is zárt kapu előtt fogadta a Besiktast. Szóval nem egyedülálló ez. A másik dolog, hogy Wales ellen szektorbezárásunk volt, külön elmondták, hogy zárt kapu jöhet, Dzsudzsák külön könyörgött a szlovák-meccs előtt, hogy ne legyen semmi, mindhiába.

Közben az UEFA bezaratta a tótok stadionjat is. Egyébként egyetértek a kommenteddel, talán annyi kiegészítéssel, hogy a Craiova meccs más volt, mint a többi szarszlovakozos, szarromanozos, szarmagyarozos eset. Ott kevésnek tartottam a stadionbezarast, ui a nezoteri rendbontas egyértelműen befolyásolta a mérkőzés kimenetelét, az pedig verlazito, h a jatekvezeto azért nem fújta le mert fosott.


Közben a románok is kaptak egyet. :)
http://www.nemzetisport.hu/foci-eb-2020 ... ak-2723501

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: banok » 2019.09.24. 19:37

Norby írta:
SuperDepor írta:
Cselszky írta:A románok általában minden határt átlépnek (Craiova, Enrique kislánya, stb.), és érzékelhetően ki vannak ránk hegyezve az UEFA-nál, de érzek egy áldozati pózt, egy "mindig velünk basznak ki" vonalat is idehaza, ami általában torzít. Rémlett, de most meg is néztem, hogy a románok is kapják azért a zárt kapukat, tavaly a Nemzetek Ligájában, most majd a norvégok ellen, magyargyalázás miatt. Az EL-összefoglalót nézve láttam, hogy a Slovan is zárt kapu előtt fogadta a Besiktast. Szóval nem egyedülálló ez. A másik dolog, hogy Wales ellen szektorbezárásunk volt, külön elmondták, hogy zárt kapu jöhet, Dzsudzsák külön könyörgött a szlovák-meccs előtt, hogy ne legyen semmi, mindhiába.

Közben az UEFA bezaratta a tótok stadionjat is. Egyébként egyetértek a kommenteddel, talán annyi kiegészítéssel, hogy a Craiova meccs más volt, mint a többi szarszlovakozos, szarromanozos, szarmagyarozos eset. Ott kevésnek tartottam a stadionbezarast, ui a nezoteri rendbontas egyértelműen befolyásolta a mérkőzés kimenetelét, az pedig verlazito, h a jatekvezeto azért nem fújta le mert fosott.


Közben a románok is kaptak egyet. :)
http://www.nemzetisport.hu/foci-eb-2020 ... ak-2723501


Na, akkor remélem mindenki elégedett.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.09.25. 14:19

banok írta:
Norby írta:
SuperDepor írta:Közben az UEFA bezaratta a tótok stadionjat is. Egyébként egyetértek a kommenteddel, talán annyi kiegészítéssel, hogy a Craiova meccs más volt, mint a többi szarszlovakozos, szarromanozos, szarmagyarozos eset. Ott kevésnek tartottam a stadionbezarast, ui a nezoteri rendbontas egyértelműen befolyásolta a mérkőzés kimenetelét, az pedig verlazito, h a jatekvezeto azért nem fújta le mert fosott.


Közben a románok is kaptak egyet. :)
http://www.nemzetisport.hu/foci-eb-2020 ... ak-2723501


Na, akkor remélem mindenki elégedett.
Ameddig nem kapjuk vissza Erdélyt,addig semmiképp. Ez csak egy icipici részsiker.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.25. 15:01

MindigÚjpest írta:
banok írta:
Norby írta:
Közben a románok is kaptak egyet. :)
http://www.nemzetisport.hu/foci-eb-2020 ... ak-2723501


Na, akkor remélem mindenki elégedett.
Ameddig nem kapjuk vissza Erdélyt,addig semmiképp. Ez csak egy icipici részsiker.

Mindent vissza.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.09.25. 15:16

SuperDepor írta:
MindigÚjpest írta:
banok írta:
Na, akkor remélem mindenki elégedett.
Ameddig nem kapjuk vissza Erdélyt,addig semmiképp. Ez csak egy icipici részsiker.

Mindent vissza.
Természetesen.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.25. 18:11

SuperDepor írta:
MindigÚjpest írta:
banok írta:
Na, akkor remélem mindenki elégedett.
Ameddig nem kapjuk vissza Erdélyt,addig semmiképp. Ez csak egy icipici részsiker.

Mindent vissza.

A Nagy Lajos-féle Magyar Királyságot. Mossa megint 4 tenger a partjainkat!
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.26. 14:31

Elfogadták a tótok fellebbezéset, nem kaptak zárt kaput. Ők nem voltak rasszistak csak provokaltak. Az UEFA szerint.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74815
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.26. 15:14

SuperDepor írta:Elfogadták a tótok fellebbezéset, nem kaptak zárt kaput. Ők nem voltak rasszistak csak provokaltak. Az UEFA szerint.

a picsába
hogy költözne be minden tót mellé egy román
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 18 vendég