Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.09.21. 12:27

Reginald McFreez írta:
kristof98.haladas írta:
Reginald McFreez írta:Csak hát látod, a szelep kinyitása épp a szelep legközelebbi kinyitásának a lehetőségétől foszt meg. Hőböröghetsz rájuk, de ettől még ez lesz.

Konkrétan csak az idióta csinálja azt, hogy hogy hozzácsapja a faszát a csalánhoz, az megcsípi, mire ő széttapossa a csalánt, majd miután elmúlik a fájdalom, újra nekiveri a faszát egy csalánnak... illetve lehet nem is idióta, csak szereti, ha csípi a faszát a csalán...

Én ha ott lettem nem fütyültem volna ki a himnuszt (amúgy nem ítélem el azokat, akik igen, habitus kérdése), de a rigmusokat nyomtam volna, az biztos. Amúgy én alapból nem vagyok híve a büntetgetésnek, a focimeccs nem diplomáciai díszvacsora, nem kell egymással jófejnek lenni, de ha már minket megbüntetnek, igazán kaphatnának ők (mert egyébként nem kívánnám nekik). Az meg, hogy kik elrugaszkodottak a valóságtól, jól mutatja, hogy egy szűk képmutató, álomvilágban élő kör által erőltetett vonal, közben minden országban a történelmi riválisok ellen ez megy. Szóval inkább itt menjen ez le, mint élesben.
Azt pedig kihagytam, hogy nyilván megint kellett ehhez a helsinkis, vagy fasz tudja hovatartozó faszkalapok mószerolása, mint a korábbi ilyen meccseken. Ők igazi hazaárulók. ;)

A tízmillió házmester országában sajna azt kell mondanom, nem hogy nem hazaárulók, de igazi magyarok. Egyébként lehet épp emiatt tűnik úgy, hogy utaznak ránk, mert mi aztán figyelve vagyunk három helyről, UEFA, ellenfél és saját magunk felől is. Üdv Magyarországon! :)

Amúgy nem tudom, tőlem távol áll a gyűlölet, így szelep sem kell hozzá nekem. Haragudni tudok, nagyon, gecimód, de legfeljebb pár nap, és elengedem. Meg hogy egy komplett népre haragudjak... nehezemre esik még az értelmezése is. De hát nem lehet mindenki tökéletes.

Bennem sem gyűlölet van irántuk, inkább ellenszenv, amit ilyenkor kizárólag verbálisan ki lehet ereszteni. A maszkos verőlegények természetesen az én ingerküszöbömet is jóval átlépik.
HAJRÁ HALI!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.09.21. 12:31

Savaria1919 írta:
Reginald McFreez írta:
Savaria1919 írta:Nem lehetne kilépni az UEFA-ból?

Minden további nélkül. Csak akkor pápá BL, EL, EB, várhatjuk a négyévenkénti VB-t (ha nem köp az UEFA abba is bele), meg hívathatjuk meg magunkat az ANK-ra, CA-ra...

Talán egyszerűbb lenne felfogni, hogy - egyébként jogosan - ki vannak élezve a magyarokra, és mellőzni kéne a nem odaillő rigmusokat.

Tartok tőle azonban, hogy ez a játszma mindenkinek kielégülést okoz. Baszogatni és baszogatva lenni - pont mint egy buzi orgia.

Járhatnánk CONIFA-ra, a BL/EL helyett meg mehetne a V4 liga.

Azt amúgy jogosnak tartanám, hogy a durván rasszista megnyilvánulásokat büntessék, bár nem feltétlen az UEFA-nak kellene ezt megtennie, és valóban objektív alapokon és egységesen bírálják el (aka törvény előtti egyenlőség).

Nagyon visszás alapból az, hogy ennek a megállapítása is a FARE dokumentumain alapszik, ami egy rendkívül elfogult, vonalas szervezet.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.21. 12:33

kristof98.haladas írta:
Savaria1919 írta:
Reginald McFreez írta:Minden további nélkül. Csak akkor pápá BL, EL, EB, várhatjuk a négyévenkénti VB-t (ha nem köp az UEFA abba is bele), meg hívathatjuk meg magunkat az ANK-ra, CA-ra...

Talán egyszerűbb lenne felfogni, hogy - egyébként jogosan - ki vannak élezve a magyarokra, és mellőzni kéne a nem odaillő rigmusokat.

Tartok tőle azonban, hogy ez a játszma mindenkinek kielégülést okoz. Baszogatni és baszogatva lenni - pont mint egy buzi orgia.

Járhatnánk CONIFA-ra, a BL/EL helyett meg mehetne a V4 liga.

Azt amúgy jogosnak tartanám, hogy a durván rasszista megnyilvánulásokat büntessék, bár nem feltétlen az UEFA-nak kellene ezt megtennie, és valóban objektív alapokon és egységesen bírálják el (aka törvény előtti egyenlőség).

Nagyon visszás alapból az, hogy ennek a megállapítása is a FARE dokumentumain alapszik, ami egy rendkívül elfogult, vonalas szervezet.

Ezek a Farésok vajon kint voltak a Craiova-Kispest meccsen is? Ott is lett volna számukra jegyzetelnivaló.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.09.21. 12:53

kristof98.haladas írta:Azt pedig kihagytam, hogy nyilván megint kellett ehhez a helsinkis, vagy fasz tudja hovatartozó faszkalapok mószerolása, mint a korábbi ilyen meccseken. Ők igazi hazaárulók. ;)

azért a feljelentősdi nagyjából a helsinkisek nagyszüleinek, meg a szomszéd szélsőbalosok feljelentésével kezdődött a 30-as évék végén...majd az MTK és a Vasas bajnokságból történő kizárásával folytatódott. azóta eltelt 80-90 év, épp egy másfajta politikai kurzus diktál Európában. nem azt mondom, hogy nekem annyira tetszik, de viszonylag rég ez van. esetleg meg kéne próbálni hozzászokni.
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.09.21. 13:00

Savaria1919 írta:
Reginald McFreez írta:
Savaria1919 írta:Nem lehetne kilépni az UEFA-ból?

Minden további nélkül. Csak akkor pápá BL, EL, EB, várhatjuk a négyévenkénti VB-t (ha nem köp az UEFA abba is bele), meg hívathatjuk meg magunkat az ANK-ra, CA-ra...

Talán egyszerűbb lenne felfogni, hogy - egyébként jogosan - ki vannak élezve a magyarokra, és mellőzni kéne a nem odaillő rigmusokat.

Tartok tőle azonban, hogy ez a játszma mindenkinek kielégülést okoz. Baszogatni és baszogatva lenni - pont mint egy buzi orgia.

Járhatnánk CONIFA-ra, a BL/EL helyett meg mehetne a V4 liga.

Azt amúgy jogosnak tartanám, hogy a durván rasszista megnyilvánulásokat büntessék, bár nem feltétlen az UEFA-nak kellene ezt megtennie, és valóban objektív alapokon és egységesen bírálják el (aka törvény előtti egyenlőség).

és akkor nem/mik lennének szabályok a magyar-szlovákon, vagy egy fradi-slovan/zsolna/nagyszombat meccsen?
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.21. 13:00

Savaria1919 írta:
kristof98.haladas írta:
Savaria1919 írta:Járhatnánk CONIFA-ra, a BL/EL helyett meg mehetne a V4 liga.

Azt amúgy jogosnak tartanám, hogy a durván rasszista megnyilvánulásokat büntessék, bár nem feltétlen az UEFA-nak kellene ezt megtennie, és valóban objektív alapokon és egységesen bírálják el (aka törvény előtti egyenlőség).

Nagyon visszás alapból az, hogy ennek a megállapítása is a FARE dokumentumain alapszik, ami egy rendkívül elfogult, vonalas szervezet.

Ezek a Farésok vajon kint voltak a Craiova-Kispest meccsen is? Ott is lett volna számukra jegyzetelnivaló.

kérdezzünk meg egy illetékest
Regi, hol voltál augusztus elsején este?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.09.21. 13:04

Javier Arizmendi írta:
kristof98.haladas írta:Azt pedig kihagytam, hogy nyilván megint kellett ehhez a helsinkis, vagy fasz tudja hovatartozó faszkalapok mószerolása, mint a korábbi ilyen meccseken. Ők igazi hazaárulók. ;)

azért a feljelentősdi nagyjából a helsinkisek nagyszüleinek, meg a szomszéd szélsőbalosok feljelentésével kezdődött a 30-as évék végén...majd az MTK és a Vasas bajnokságból történő kizárásával folytatódott. azóta eltelt 80-90 év, épp egy másfajta politikai kurzus diktál Európában. nem azt mondom, hogy nekem annyira tetszik, de viszonylag rég ez van. esetleg meg kéne próbálni hozzászokni.

Amiből éppen kifelé megyünk. A feljelentett szélsőbalos szomszédtól pedig, ha már addig visszamentünk, visszamehetünk az azt megelőző kommunista diktatúráig, de nem akarok itt ilyen mély töreténeti, politikai fejtegetésekbe bele menni, mert ez már nagyon messzire vezet.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.21. 13:08

Javier Arizmendi írta:
Savaria1919 írta:
Reginald McFreez írta:Minden további nélkül. Csak akkor pápá BL, EL, EB, várhatjuk a négyévenkénti VB-t (ha nem köp az UEFA abba is bele), meg hívathatjuk meg magunkat az ANK-ra, CA-ra...

Talán egyszerűbb lenne felfogni, hogy - egyébként jogosan - ki vannak élezve a magyarokra, és mellőzni kéne a nem odaillő rigmusokat.

Tartok tőle azonban, hogy ez a játszma mindenkinek kielégülést okoz. Baszogatni és baszogatva lenni - pont mint egy buzi orgia.

Járhatnánk CONIFA-ra, a BL/EL helyett meg mehetne a V4 liga.

Azt amúgy jogosnak tartanám, hogy a durván rasszista megnyilvánulásokat büntessék, bár nem feltétlen az UEFA-nak kellene ezt megtennie, és valóban objektív alapokon és egységesen bírálják el (aka törvény előtti egyenlőség).

és akkor nem/mik lennének szabályok a magyar-szlovákon, vagy egy fradi-slovan/zsolna/nagyszombat meccsen?

Most mik a szabályok? Megdobják a bírót hanggránáttal, egész meccsen gyalázzák a magyarokat, és kapnak érte néhány zártkaput, meg egy nevetséges összegnyi büntit, közben hasonlóért egy magyar klub bizonyosan súlyosabbat kapna.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.09.21. 13:19

Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:
Savaria1919 írta:Járhatnánk CONIFA-ra, a BL/EL helyett meg mehetne a V4 liga.

Azt amúgy jogosnak tartanám, hogy a durván rasszista megnyilvánulásokat büntessék, bár nem feltétlen az UEFA-nak kellene ezt megtennie, és valóban objektív alapokon és egységesen bírálják el (aka törvény előtti egyenlőség).

és akkor nem/mik lennének szabályok a magyar-szlovákon, vagy egy fradi-slovan/zsolna/nagyszombat meccsen?

Most mik a szabályok? Megdobják a bírót hanggránáttal, egész meccsen gyalázzák a magyarokat, és kapnak érte néhány zártkaput, meg egy nevetséges összegnyi büntit, közben hasonlóért egy magyar klub bizonyosan súlyosabbat kapna.

Na, ez viszont így csak hangulatkeltő feltételezés.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.21. 13:26

Reginald McFreez írta:
Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:és akkor nem/mik lennének szabályok a magyar-szlovákon, vagy egy fradi-slovan/zsolna/nagyszombat meccsen?

Most mik a szabályok? Megdobják a bírót hanggránáttal, egész meccsen gyalázzák a magyarokat, és kapnak érte néhány zártkaput, meg egy nevetséges összegnyi büntit, közben hasonlóért egy magyar klub bizonyosan súlyosabbat kapna.

Na, ez viszont így csak hangulatkeltő feltételezés.

Vagy csak az elmúlt évek tapasztalata.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.09.21. 13:32

Savaria1919 írta:
Reginald McFreez írta:
Savaria1919 írta:Most mik a szabályok? Megdobják a bírót hanggránáttal, egész meccsen gyalázzák a magyarokat, és kapnak érte néhány zártkaput, meg egy nevetséges összegnyi büntit, közben hasonlóért egy magyar klub bizonyosan súlyosabbat kapna.

Na, ez viszont így csak hangulatkeltő feltételezés.

Vagy csak az elmúlt évek tapasztalata.

Jó lenne egy kimutatás az UEFA által kiosztott büntikről, hogy miért adták és mennyit. Országokra lebontva, mérkőzés / átlagos büntetés mértéke sem ártana. Én ez alapján (illetve nem csak ez alapján de ez valahol a minimum) alkotnék véleményt, a tapasztalatként számon tartott rossz emlékek szubjektivitása nem annyira megbízható.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.21. 13:42

Reginald McFreez írta:
Savaria1919 írta:
Reginald McFreez írta:Na, ez viszont így csak hangulatkeltő feltételezés.

Vagy csak az elmúlt évek tapasztalata.

Jó lenne egy kimutatás az UEFA által kiosztott büntikről, hogy miért adták és mennyit. Országokra lebontva, mérkőzés / átlagos büntetés mértéke sem ártana. Én ez alapján (illetve nem csak ez alapján de ez valahol a minimum) alkotnék véleményt, a tapasztalatként számon tartott rossz emlékek szubjektivitása nem annyira megbízható.

https://www.uefa.com/insideuefa/disciplinary/index.html
Itt van egy lista az elmúlt hónapokban kiosztott büntikről
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.21. 14:25

Cselszky írta:
Reginald McFreez írta:
kristof98.haladas írta:Tudod, írtam valamit a múltkor arról a bizonyos szelepről. Ez egy gusztustalan korrupt, képmutató banda. Úgyhogy elmehetnek a picsába az equalgame, say no to racism és társaikkal.

Csak hát látod, a szelep kinyitása épp a szelep legközelebbi kinyitásának a lehetőségétől foszt meg. Hőböröghetsz rájuk, de ettől még ez lesz.

Konkrétan csak az idióta csinálja azt, hogy hogy hozzácsapja a faszát a csalánhoz, az megcsípi, mire ő széttapossa a csalánt, majd miután elmúlik a fájdalom, újra nekiveri a faszát egy csalánnak... illetve lehet nem is idióta, csak szereti, ha csípi a faszát a csalán...

Az UEFA is egy képmutató társaság, valóban tűnhet úgy, hogy utaznak ránk, de az a magatartás sem egyenes, ami a szarszlovákozás, szarrománozás utáni várható büntetésnél előadja a teljes döbbenetet. Tessék nyugodtan szarszlovákozni, de utána a zárt kaput is teljes nyugalommal fogadni. Vagy persze lehet az UEFA-t anyázni, de akkor ez is csak egy kalkulált szelep. Más kérdés, hogy az egész bezárósdinak semmi értelme, de előre tudható, legalábbis sejthető, hogy valami ilyesmi a következmény.

amit a szőröstalpúaknak szabad, az nekünk is bele kellene férjen, a kettős mércével van itt a vérlázítóan nagy gond
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.09.21. 16:10

Várható volt hogy kapunk megint, amúgy nem lehetne valahogy elintézni hogy a tótokkal meg a románokkal ne kerüljünk soha össze ? Fasznak hiányzik az állandó büntetés. Azerbajdzsán meg Örményország sem kerülhet össze se válogatott se klubszinten.
Go Gunners Hajrá Videoton

BSTH

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.09.21. 18:23

Gunners írta:Várható volt hogy kapunk megint, amúgy nem lehetne valahogy elintézni hogy a tótokkal meg a románokkal ne kerüljünk soha össze ? Fasznak hiányzik az állandó büntetés. Azerbajdzsán meg Örményország sem kerülhet össze se válogatott se klubszinten.

Nem hiszem, hogy szükséges lenne. Plusz azt se, hogy el lehetne intézni. Azért Azerbajdzsán és Örményország között komolyabb dolgok vannak. Meg kell tanulni a szurkolóknak viselkedni, plusz picsánrúgni a jogvédő szervezeteket.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: banok » 2019.09.21. 18:35


SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40666
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.21. 19:05

Mindent vissza.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.09.21. 19:25

Kezd aggasztani, hogy már ez sem érdekel.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34901
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Szarka » 2019.09.21. 21:23

banok írta:Szerintem ez egy jó ötlet
http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/ ... en-2723047

Támogatandó.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nagyon komoly büntetést kapott a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.09.22. 05:51

nyúl írta:Kezd aggasztani, hogy már ez sem érdekel.

Örülj neki! A szellemi fejlődés része, hogy túllépsz e mai sportkocsmán. Azért a depikével vigyázz, mert a végén még sínen leszel.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Javier Arizmendi, kolo68 valamint 90 vendég