Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.20. 08:08

Vodka, Heister és Blazic jók voltak hátul, a Dali-Igi-Szigony trióra nincs magyarázat, főleg arra, hogy Spirót kibasszák ez a béna fasz Ignác meg itt parádézhat
ettől fog megégni Szerjózsa egyszer, a béna bizalmi emberektől
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.09.20. 10:02

Adamek írta:Vodka, Heister és Blazic jók voltak hátul, a Dali-Igi-Szigony trióra nincs magyarázat, főleg arra, hogy Spirót kibasszák ez a béna fasz Ignác meg itt parádézhat
ettől fog megégni Szerjózsa egyszer, a béna bizalmi emberektől

Jó lett volna, ha a szlovén nem pont a gól előtt terül el. Megzavart ott többeket. Persze ha Dvali nem szalad alá, nem történt volna semmi.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.09.20. 10:09

Reginald McFreez írta:Ez egészen vállalható eredmény, főleg így az első fordulóban, idegenben.

A másik mérkőzés eredménye mellett kíváncsi vagyok, hogy mikor jön elő (elő jön-e egyáltalán) az amatőr gondolkodásmód, mikor öli meg a Fradit a vélt (valós?) esély.

Összességében jó volt ezt most letudniuk, a spanyolok kb. egy edzőmeccs szintjén álltak hozzá a teljes első félidőhöz. Gondolom, a szünetben jól lebaxták őket, de így 45 percet ajándékba kapott a Fradi, ők meg köszönték a lehetőséget. Fasz se gondolta volna előzőleg, de a másik meccset is nézve szerintem ennél csak húzósabb csaták következnek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Shimu
Ifista
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.09.20. 02:18

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: Shimu » 2019.09.20. 10:27

Dibusz remeklése külön posztot is megérne... az aláfölémellé ugrásai kirohanásai, már nem is instant életveszély; hanem koncentrációs tábor... még a 150 centis tökmag is jobban lehozta volna 60. perctől való elfáradása után.
Bátorság nélkül nincs gyõzelem

Shimu
Ifista
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.09.20. 02:18

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: Shimu » 2019.09.20. 10:27

Dibusz remeklése külön posztot is megérne... az aláfölémellé ugrásai kirohanásai, már nem is instant életveszély; hanem koncentrációs tábor... még a 150 centis tökmag is jobban lehozta volna 60. perctől való elfáradása után.
Bátorság nélkül nincs gyõzelem

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.20. 10:45

Cselszky írta:
Adamek írta:Vodka, Heister és Blazic jók voltak hátul, a Dali-Igi-Szigony trióra nincs magyarázat, főleg arra, hogy Spirót kibasszák ez a béna fasz Ignác meg itt parádézhat
ettől fog megégni Szerjózsa egyszer, a béna bizalmi emberektől

Jó lett volna, ha a szlovén nem pont a gól előtt terül el. Megzavart ott többeket. Persze ha Dvali nem szalad alá, nem történt volna semmi.

szarul ért földet, bíró megállíthatta volna mert akár komolyan le is zúzhatta volna magát
de ha ő nincs a földön se lett volna les, Dibuszt nem értem miért volt annyira tompa a fejes után
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: RC » 2019.09.20. 10:52

kristof98.haladas írta:
RC írta:Mönchengladbach - Wolfsberg 0-4, ez is üt, mint az ipari áram.

Gondolkodom rajta, hogy egyszer ki kéne nézni valami osztrák meccsre. Pl. Wolfsberg is bő 2 óra alatt elérhető.

Karintiába inkább kirándulni, meccsre Grazba :)
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.20. 11:06

RC írta:
kristof98.haladas írta:
RC írta:Mönchengladbach - Wolfsberg 0-4, ez is üt, mint az ipari áram.

Gondolkodom rajta, hogy egyszer ki kéne nézni valami osztrák meccsre. Pl. Wolfsberg is bő 2 óra alatt elérhető.

Karintiába inkább kirándulni, meccsre Grazba :)

Ráadásul ott már választási lehetőség is van, a GAK feljutott a másodosztályba (Halmosi játszott ott egy rövid ideig).
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.09.20. 12:41

Adamek írta:Vodka, Heister és Blazic jók voltak hátul, a Dali-Igi-Szigony trióra nincs magyarázat, főleg arra, hogy Spirót kibasszák ez a béna fasz Ignác meg itt parádézhat
ettől fog megégni Szerjózsa egyszer, a béna bizalmi emberektől

Spiroval joval elorebb lennenk, de eladtak apropenzert. Szerintem a magassaguk miatt fernek be a csapatba. Nem lennek meglepve, ha "Igit" visszakuldenenk a telen, hogy nem ilyen lovat szerettunk volna. Otigba is neha hajmereszto tudott lenni, de igy, hogy kvazi porcelanbol van, komolyan neki sincs eselye. Frimpongnal is az a baj, hogy csokken vele az atlagmagassag. Jo, spanyolok ellen nem feltuno, azok sem lobaszok, de mondjuk az oroszok ellen mar fajni fog. Ja es Dvali bal labas, ez is biztos szamit. Szigi meg erocsatar, csak nem olyan lomha, mint Bode volt. Meg is lepodtem, hogy mar 50 nemzetkozi meccse van.

Viszont a kocos labdazseni kezdi megmutatni, hogy miert jott ide. Paran mar reg kibasztak volna. Eronletben meg mindig elegge le van maradva, de nekem tetszik a jateka, amit jatszik. Ez a Tokmag-Isael-Zubkov trio eleg jol cikazott elol, Rebrovra mondhat akarki akarmit, szerintem faszan megtalalta, hogy kiket kell a csoportkorre nevezni. Botkat is mennyien alulertekelik, pedig szerintem sokkal jobb Lovrenel vedekezesben. Amolyan tpikus fullback. Lovre a kis csapatok ellen jo, ahogy megfutja a szelt. Heister is nagyot kuzdott, ra is sokan mondtak mar mindent, szerintem tok megbizhato a posztjan. Amit tud, azt megteszi. A zalaiak ellen remelem Csonka szohoz jut.
kubatov takarodj!

BSTH

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.09.20. 14:19

inreallife írta:
Adamek írta:Vodka, Heister és Blazic jók voltak hátul, a Dali-Igi-Szigony trióra nincs magyarázat, főleg arra, hogy Spirót kibasszák ez a béna fasz Ignác meg itt parádézhat
ettől fog megégni Szerjózsa egyszer, a béna bizalmi emberektől

Spiroval joval elorebb lennenk, de eladtak apropenzert. Szerintem a magassaguk miatt fernek be a csapatba. Nem lennek meglepve, ha "Igit" visszakuldenenk a telen, hogy nem ilyen lovat szerettunk volna. Otigba is neha hajmereszto tudott lenni, de igy, hogy kvazi porcelanbol van, komolyan neki sincs eselye. Frimpongnal is az a baj, hogy csokken vele az atlagmagassag. Jo, spanyolok ellen nem feltuno, azok sem lobaszok, de mondjuk az oroszok ellen mar fajni fog. Ja es Dvali bal labas, ez is biztos szamit. Szigi meg erocsatar, csak nem olyan lomha, mint Bode volt. Meg is lepodtem, hogy mar 50 nemzetkozi meccse van.

Viszont a kocos labdazseni kezdi megmutatni, hogy miert jott ide. Paran mar reg kibasztak volna. Eronletben meg mindig elegge le van maradva, de nekem tetszik a jateka, amit jatszik. Ez a Tokmag-Isael-Zubkov trio eleg jol cikazott elol, Rebrovra mondhat akarki akarmit, szerintem faszan megtalalta, hogy kiket kell a csoportkorre nevezni. Botkat is mennyien alulertekelik, pedig szerintem sokkal jobb Lovrenel vedekezesben. Amolyan tpikus fullback. Lovre a kis csapatok ellen jo, ahogy megfutja a szelt. Heister is nagyot kuzdott, ra is sokan mondtak mar mindent, szerintem tok megbizhato a posztjan. Amit tud, azt megteszi. A zalaiak ellen remelem Csonka szohoz jut.

Nyilasi bekaphatja.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: John McClane » 2019.09.20. 14:59

Cselszky írta:
Adamek írta:Vodka, Heister és Blazic jók voltak hátul, a Dali-Igi-Szigony trióra nincs magyarázat, főleg arra, hogy Spirót kibasszák ez a béna fasz Ignác meg itt parádézhat
ettől fog megégni Szerjózsa egyszer, a béna bizalmi emberektől

Jó lett volna, ha a szlovén nem pont a gól előtt terül el. Megzavart ott többeket. Persze ha Dvali nem szalad alá, nem történt volna semmi.

Kép
Valószínűleg Rebrov is ezt mondta neki :D
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: RC » 2019.09.20. 15:19

Savaria1919 írta:
RC írta:
kristof98.haladas írta:Gondolkodom rajta, hogy egyszer ki kéne nézni valami osztrák meccsre. Pl. Wolfsberg is bő 2 óra alatt elérhető.

Karintiába inkább kirándulni, meccsre Grazba :)

Ráadásul ott már választási lehetőség is van, a GAK feljutott a másodosztályba (Halmosi játszott ott egy rövid ideig).

Na ez jó hír, inkább a vörösök, mint a feketék.
SABARIA 1926

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.20. 15:41

a játéknap embere megint Karius volt, hihetetlen nagy mókamester a srác
https://videa.hu/videok/sport/karius-po ... GaRdPfajQH
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.09.20. 15:54

Elolvastam ezt a Barcelonából jelentjük cikket,gondoltam megskubizom mennyire szopják fel a ződeket így az egy-egy után. Reális továbbjutási esélyei van a ződeknek :O: Kiváló eredmény a la liga hetedik :lol: helyezettje ellen. Jó lesz az tizenhétnek is. Na mindegy is,így is szép eredmény. Gratula!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40663
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.20. 16:30

Adamek írta:a játéknap embere megint Karius volt, hihetetlen nagy mókamester a srác
https://videa.hu/videok/sport/karius-po ... GaRdPfajQH

A biztonság kedvéért még a védőjét is felrúgta.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2019.09.20. 17:41


BSTH

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.09.20. 18:05

the Janitor írta:Lehet, lemaradtunk néhány gólról.https://www.facebook.com/troll0foci/videos/402208907149962/

Vízilabda.

:DDDDDDDDDDDD

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.09.21. 01:08

MindigÚjpest írta:Elolvastam ezt a Barcelonából jelentjük cikket,gondoltam megskubizom mennyire szopják fel a ződeket így az egy-egy után. Reális továbbjutási esélyei van a ződeknek :O: Kiváló eredmény a la liga hetedik :lol: helyezettje ellen. Jó lesz az tizenhétnek is. Na mindegy is,így is szép eredmény. Gratula!

A tavalyi spanyol bajnoksagban a 7. helyen vegeztek, azzal vivtak ki az indulasukat. Az, hogy iden par meccs utan a vegen tanyaznak az siman lehet atmeneti, de az is lehet, hogy csak nekunk van szerencsenk. Mindenesetre amig birtak levegovel a sracok meg az egyenlites sem logott a levegoben. Utana meg mar kellett a szerencse is. Abban biztos vagyok, hogy a spanyol top10-ben az idei evadban is ez a csapat.
kubatov takarodj!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.09.21. 04:55

inreallife írta:
MindigÚjpest írta:Elolvastam ezt a Barcelonából jelentjük cikket,gondoltam megskubizom mennyire szopják fel a ződeket így az egy-egy után. Reális továbbjutási esélyei van a ződeknek :O: Kiváló eredmény a la liga hetedik :lol: helyezettje ellen. Jó lesz az tizenhétnek is. Na mindegy is,így is szép eredmény. Gratula!

A tavalyi spanyol bajnoksagban a 7. helyen vegeztek, azzal vivtak ki az indulasukat. Az, hogy iden par meccs utan a vegen tanyaznak az siman lehet atmeneti, de az is lehet, hogy csak nekunk van szerencsenk. Mindenesetre amig birtak levegovel a sracok meg az egyenlites sem logott a levegoben. Utana meg mar kellett a szerencse is. Abban biztos vagyok, hogy a spanyol top10-ben az idei evadban is ez a csapat.
Az utolsó mondatodat nem annyira vágom.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Fradi: a klublegenda szerint elkaphatják az Espanyolt

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.09.21. 07:16

MindigÚjpest írta:
inreallife írta:
MindigÚjpest írta:Elolvastam ezt a Barcelonából jelentjük cikket,gondoltam megskubizom mennyire szopják fel a ződeket így az egy-egy után. Reális továbbjutási esélyei van a ződeknek :O: Kiváló eredmény a la liga hetedik :lol: helyezettje ellen. Jó lesz az tizenhétnek is. Na mindegy is,így is szép eredmény. Gratula!

A tavalyi spanyol bajnoksagban a 7. helyen vegeztek, azzal vivtak ki az indulasukat. Az, hogy iden par meccs utan a vegen tanyaznak az siman lehet atmeneti, de az is lehet, hogy csak nekunk van szerencsenk. Mindenesetre amig birtak levegovel a sracok meg az egyenlites sem logott a levegoben. Utana meg mar kellett a szerencse is. Abban biztos vagyok, hogy a spanyol top10-ben az idei evadban is ez a csapat.
Az utolsó mondatodat nem annyira vágom.

Az első tízben végeznek.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Savaria1919 valamint 153 vendég