Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.09.10. 15:24

Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:nekem nem tűnnek nagyon stabilnak, most is kellett valami külső plusz a győzelmükhöz, a kétarcúság sem annak a jele, hogy marha stabilak lennének és ebben lehet bízni, simán benne lehet még náluk a 3/1 mérleg a végére, ellenben mi is kiizzadhatunk egy velszi X-t a végére és akkor hiába kaptuk meg a kékerest oda meg vissza tőlük

ja hát stabilnak senki sem mondható ebben a csoportban, főleg a tótok nem (0-4). és igen, abszolult van még esélyünk. de ezt már az elmúlt 20-25 év elszalasztott esélyeivel érzem egyenlőnek. példának okáért rohadtul nem írnám le a bárdokat sem... ha tovább akarunk jutni, nyernünk kéne Walesban.

így van
izgalmas lesz a vége, főleg ha a horvátok is botlanak még egyet és mondjuk pont ellenünk

Nem tartom valószínűnek. Szerintem nem is igazán veszik a horvátok komolyan a selejtezőt, valahogy úgy vannak vele, hogy nem létezik olyan szcenárió, amikor nem jutnak ki. Így nem is vernek bele energiát, csak amikor és aki ellen muszáj. Aztán ezt néha benézik. Ellenben ők szlávok, és nem magyarok, tehát ha szorul a hurok, akkor nem bemerednek, mint mi, hanem szétszaggatják az ellenfelet. Következésképp én szlovák méretű mélytorkost vizionálok a magyaroknak Horvátországban. De ha azt nem is, mert erőn felül teljesítünk, de vereséget mindenképp. Nem látok esélyt a győzelemre a magyar részre, téthelyzetben annyira nem egy kávéház a két csapat. Mondanám, hogy cáfoljanak rá a fiúk, de nem fognak, ez nem egy romantikus melodráma, legfeljebb akkor nyerünk, ha szövetségi szinten megegyeznek.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.09.10. 16:04

Leredukáltuk a kijutási esélyünk kb 10 %-ra, Szlovákiát így esélytelennek érzem hogy megelőzzük. Több pontot kéne szereznünk mint ők, de az felejtős, főleg úgy hogy otthon játszanak Azerbajdzsán meg Wales ellen is.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.10. 16:17

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:
Javier Arizmendi írta:ja hát stabilnak senki sem mondható ebben a csoportban, főleg a tótok nem (0-4). és igen, abszolult van még esélyünk. de ezt már az elmúlt 20-25 év elszalasztott esélyeivel érzem egyenlőnek. példának okáért rohadtul nem írnám le a bárdokat sem... ha tovább akarunk jutni, nyernünk kéne Walesban.

így van
izgalmas lesz a vége, főleg ha a horvátok is botlanak még egyet és mondjuk pont ellenünk

Nem tartom valószínűnek. Szerintem nem is igazán veszik a horvátok komolyan a selejtezőt, valahogy úgy vannak vele, hogy nem létezik olyan szcenárió, amikor nem jutnak ki. Így nem is vernek bele energiát, csak amikor és aki ellen muszáj. Aztán ezt néha benézik. Ellenben ők szlávok, és nem magyarok, tehát ha szorul a hurok, akkor nem bemerednek, mint mi, hanem szétszaggatják az ellenfelet. Következésképp én szlovák méretű mélytorkost vizionálok a magyaroknak Horvátországban. De ha azt nem is, mert erőn felül teljesítünk, de vereséget mindenképp. Nem látok esélyt a győzelemre a magyar részre, téthelyzetben annyira nem egy kávéház a két csapat. Mondanám, hogy cáfoljanak rá a fiúk, de nem fognak, ez nem egy romantikus melodráma, legfeljebb akkor nyerünk, ha szövetségi szinten megegyeznek.

pedig én mondom tenéked, valami nincs rendben azoknál a vídiakemény délszlávoknál sem, performanszuk hullámzó mint egy növendék kurva keble az első érintésnél
tőlünk ugyebár nem szokás kikapni még egy kevésbé kemény nemszlávnak sem, aztán egy baltásbrokit benyelni már tényleg olyan ügyetlenség mint kiesni a saját száján az embernek
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.10. 16:43

ManBat írta:
Savaria1919 írta:Kár érte.
Az első 30 perc alapján ebben több volt. De egyelőre ennyit tudunk.
Szoboszlai és Sallai játéka tetszett. Dzsudzsák sem volt rossz, Laci is harcolt. Besétől jobbra számítottam.
Majd Splitben összehozunk (a Torcida közreműködésével) egy meglepcsit, lesznek itt még körbedöntetlenezések.

2013-ban is azt mondtuk a ria-ria-bucuria c. újságcímlapot előidéző esemény után, hogy hát a hollandoknak már úgysincs tétje

Igen, és abban a selejtezősorozatban is egy hazai meccsen buktuk el a rájátszást.
Bár ezt a mostani válogatottunkat annál erősebbnek érzem.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.09.10. 17:06

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:
Adamek írta:így van
izgalmas lesz a vége, főleg ha a horvátok is botlanak még egyet és mondjuk pont ellenünk

Nem tartom valószínűnek. Szerintem nem is igazán veszik a horvátok komolyan a selejtezőt, valahogy úgy vannak vele, hogy nem létezik olyan szcenárió, amikor nem jutnak ki. Így nem is vernek bele energiát, csak amikor és aki ellen muszáj. Aztán ezt néha benézik. Ellenben ők szlávok, és nem magyarok, tehát ha szorul a hurok, akkor nem bemerednek, mint mi, hanem szétszaggatják az ellenfelet. Következésképp én szlovák méretű mélytorkost vizionálok a magyaroknak Horvátországban. De ha azt nem is, mert erőn felül teljesítünk, de vereséget mindenképp. Nem látok esélyt a győzelemre a magyar részre, téthelyzetben annyira nem egy kávéház a két csapat. Mondanám, hogy cáfoljanak rá a fiúk, de nem fognak, ez nem egy romantikus melodráma, legfeljebb akkor nyerünk, ha szövetségi szinten megegyeznek.

pedig én mondom tenéked, valami nincs rendben azoknál a vídiakemény délszlávoknál sem, performanszuk hullámzó mint egy növendék kurva keble az első érintésnél
tőlünk ugyebár nem szokás kikapni még egy kevésbé kemény nemszlávnak sem, aztán egy baltásbrokit benyelni már tényleg olyan ügyetlenség mint kiesni a saját száján az embernek

Hát, lehet.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: dingo » 2019.09.10. 17:35

Kicsit előreszaladva: ha a finnek elérik a 2. helyet a csoportjukban- erre több esélyt látok mithogy mi odaérünk- akkor átvesszük az ENK-ban szerzett pótselejtezős helyüket?
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.09.10. 17:36

mindennel együtt, szerintem a kroátok otthon ütnek minket és a tótokat, Walesben meg lehet, hgoy kikapnak. 16 ponttal mennek tovább.
a tótok hozzák a hazait a Baltások ellen, és kikapnak jugoban. wales ellen iksz. 13 pont.
wales nyer otthon a nyugdíjas tempójú kroátok ellen és bajdzsában, iksz a felvidéken. 13 pont, plusz nov 19 a magyar meccs.
mi szopunk splitben, verjük bajdzsánt 12 pont. ha nyerünk walesben kijutottunk.
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.09.10. 18:40

Adamek írta:pedig én mondom tenéked, valami nincs rendben azoknál a vídiakemény délszlávoknál sem, performanszuk hullámzó mint egy növendék kurva keble az első érintésnél
tőlünk ugyebár nem szokás kikapni még egy kevésbé kemény nemszlávnak sem, aztán egy baltásbrokit benyelni már tényleg olyan ügyetlenség mint kiesni a saját száján az embernek

2018-as vb-re egy otthoni finnek elleni iksszel, egy törökországi és egy izlandi vereséggel készültek, de amikor kellett, kitömték a grékokat, meg az ukránokat. aztán vb ezüst ugyebár. amit kell, majd komolyan veszik. biszem-baszom azeriek kit érdekelnek, otthon is szenvedtek velük a kroátok.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.10. 19:22

dingo írta:Kicsit előreszaladva: ha a finnek elérik a 2. helyet a csoportjukban- erre több esélyt látok mithogy mi odaérünk- akkor átvesszük az ENK-ban szerzett pótselejtezős helyüket?

nem ilyen eccerű sajnos
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40669
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.10. 20:46

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Az a baj, hogy a tótok vannak a csoportunkban, nem a másik kettő :) Hiába alaztak meg őket a horvátok, a két meccsünk alapján sokkal stabilabb csapatnak tűnnek tőlünk.

nekem nem tűnnek nagyon stabilnak, most is kellett valami külső plusz a győzelmükhöz, a kétarcúság sem annak a jele, hogy marha stabilak lennének és ebben lehet bízni, simán benne lehet még náluk a 3/1 mérleg a végére, ellenben mi is kiizzadhatunk egy velszi X-t a végére és akkor hiába kaptuk meg a kékerest oda meg vissza tőlük

ja hát stabilnak senki sem mondható ebben a csoportban, főleg a tótok nem (0-4). és igen, abszolult van még esélyünk. de ezt már az elmúlt 20-25 év elszalasztott esélyeivel érzem egyenlőnek. példának okáért rohadtul nem írnám le a bárdokat sem... ha tovább akarunk jutni, nyernünk kéne Walesban.

Egy szóval sem mondtam, h bármelyik csapat stabil a csoportban. És igaz, h jó pozícióban vagyunk - az elmúlt évtizedek tekintetében - a csoportban. Utoljára Mexikó előtt volt ilyen, hogy félidőben úgy álltunk, h (nagy skalpokat begyűjtve) a kijutasunkhoz nem csoda kell, csak egy kis meglepetés.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.10. 21:00

dingo írta:Kicsit előreszaladva: ha a finnek elérik a 2. helyet a csoportjukban- erre több esélyt látok mithogy mi odaérünk- akkor átvesszük az ENK-ban szerzett pótselejtezős helyüket?

elsőként a bolgárok veszik át a helyüket, ha ők sem akkor a kampósorrúak, ha ők is kijutnak akkor jövünk mi
jelen állás szerint épp pont mi maradnánk le elsőként
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4144
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: dingo » 2019.09.10. 21:15

ManBat írta:
dingo írta:Kicsit előreszaladva: ha a finnek elérik a 2. helyet a csoportjukban- erre több esélyt látok mithogy mi odaérünk- akkor átvesszük az ENK-ban szerzett pótselejtezős helyüket?

elsőként a bolgárok veszik át a helyüket, ha ők sem akkor a kampósorrúak, ha ők is kijutnak akkor jövünk mi
jelen állás szerint épp pont mi maradnánk le elsőként

Magyarán esélytelen
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

BSTH

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.09.10. 21:27

Közben Gera hazai bemutatkozása jól sikerül.
Magyarország-Norvégia a 70. percben 0-3.

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Norby » 2019.09.10. 21:44

dingo írta:
ManBat írta:
dingo írta:Kicsit előreszaladva: ha a finnek elérik a 2. helyet a csoportjukban- erre több esélyt látok mithogy mi odaérünk- akkor átvesszük az ENK-ban szerzett pótselejtezős helyüket?

elsőként a bolgárok veszik át a helyüket, ha ők sem akkor a kampósorrúak, ha ők is kijutnak akkor jövünk mi
jelen állás szerint épp pont mi maradnánk le elsőként

Magyarán esélytelen


Pótselejtezőt játszani fogunk 99%. A kérdés "hol". Minden divízió 4 legjobb az EB-re ki nem jutott csapata játszik pótselejtezőt. A D divízióból Koszovó az egyedüli esélyes. A C-ből a finnek (és talán mi). Az A-ból viszont csak Izlandnak és Svájcnak rezeg a léc. A maradék 10 "biztos" kijut. Ha az A divízióból 10 csapat jut ki, a C-ből és D-ből 1-1, akkor a B-ből értelem szerűen 8. Ekkor a D divízióból Grúzia, Macedónia, Fehéroroszország és Luxemburg selejtezne. A C-ből skót, norvég, szerb, bolgár kvartet. A B-ből az épp lemaradó 4 csapat. Viszont az A-ból csak 2-en maradnak le. Valahonnan fel kell tölteni a mezőnyt. A B-ből nem tudják, mert csak 4 csapat marad le (és ők "foglaltak"). Szóval a C-ből kell feltölteni. Tehát a C ligából 6 csapat fog selejtezni. Hogy ki a saját csoportjában és kit raknak fel az A-sokhoz, azt sorsolás dönti el (de csoportgyőztes nem kerülhet át másik csoportban).

BSTH

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.09.10. 21:59

Norby írta:
dingo írta:
ManBat írta:elsőként a bolgárok veszik át a helyüket, ha ők sem akkor a kampósorrúak, ha ők is kijutnak akkor jövünk mi
jelen állás szerint épp pont mi maradnánk le elsőként

Magyarán esélytelen


Pótselejtezőt játszani fogunk 99%. A kérdés "hol". Minden divízió 4 legjobb az EB-re ki nem jutott csapata játszik pótselejtezőt. A D divízióból Koszovó az egyedüli esélyes. A C-ből a finnek (és talán mi). Az A-ból viszont csak Izlandnak és Svájcnak rezeg a léc. A maradék 10 "biztos" kijut. Ha az A divízióból 10 csapat jut ki, a C-ből és D-ből 1-1, akkor a B-ből értelem szerűen 8. Ekkor a D divízióból Grúzia, Macedónia, Fehéroroszország és Luxemburg selejtezne. A C-ből skót, norvég, szerb, bolgár kvartet. A B-ből az épp lemaradó 4 csapat. Viszont az A-ból csak 2-en maradnak le. Valahonnan fel kell tölteni a mezőnyt. A B-ből nem tudják, mert csak 4 csapat marad le (és ők "foglaltak"). Szóval a C-ből kell feltölteni. Tehát a C ligából 6 csapat fog selejtezni. Hogy ki a saját csoportjában és kit raknak fel az A-sokhoz, azt sorsolás dönti el (de csoportgyőztes nem kerülhet át másik csoportban).

Na ez nekem bonyolult.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.09.10. 22:18

BSTH írta:
Norby írta:
dingo írta:Magyarán esélytelen


Pótselejtezőt játszani fogunk 99%. A kérdés "hol". Minden divízió 4 legjobb az EB-re ki nem jutott csapata játszik pótselejtezőt. A D divízióból Koszovó az egyedüli esélyes. A C-ből a finnek (és talán mi). Az A-ból viszont csak Izlandnak és Svájcnak rezeg a léc. A maradék 10 "biztos" kijut. Ha az A divízióból 10 csapat jut ki, a C-ből és D-ből 1-1, akkor a B-ből értelem szerűen 8. Ekkor a D divízióból Grúzia, Macedónia, Fehéroroszország és Luxemburg selejtezne. A C-ből skót, norvég, szerb, bolgár kvartet. A B-ből az épp lemaradó 4 csapat. Viszont az A-ból csak 2-en maradnak le. Valahonnan fel kell tölteni a mezőnyt. A B-ből nem tudják, mert csak 4 csapat marad le (és ők "foglaltak"). Szóval a C-ből kell feltölteni. Tehát a C ligából 6 csapat fog selejtezni. Hogy ki a saját csoportjában és kit raknak fel az A-sokhoz, azt sorsolás dönti el (de csoportgyőztes nem kerülhet át másik csoportban).

Na ez nekem bonyolult.

Pedig tök egyszerű. Minden divízió 4 legjobb az EB-re ki nem jutott csapata játszik pótselejtezőt. A D divízióból Koszovó az egyedüli esélyes. A C-ből a finnek (és talán mi). Az A-ból viszont csak Izlandnak és Svájcnak rezeg a léc. A maradék 10 "biztos" kijut. Ha az A divízióból 10 csapat jut ki, a C-ből és D-ből 1-1, akkor a B-ből értelem szerűen 8. Ekkor a D divízióból Grúzia, Macedónia, Fehéroroszország és Luxemburg selejtezne. A C-ből skót, norvég, szerb, bolgár kvartet. A B-ből az épp lemaradó 4 csapat. Viszont az A-ból csak 2-en maradnak le. Valahonnan fel kell tölteni a mezőnyt. A B-ből nem tudják, mert csak 4 csapat marad le (és ők "foglaltak"). Szóval a C-ből kell feltölteni. Tehát a C ligából 6 csapat fog selejtezni. Hogy ki a saját csoportjában és kit raknak fel az A-sokhoz, azt sorsolás dönti el (de csoportgyőztes nem kerülhet át másik csoportban).
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Norby » 2019.09.10. 22:42

BSTH írta:
Norby írta:
dingo írta:Magyarán esélytelen


Pótselejtezőt játszani fogunk 99%. A kérdés "hol". Minden divízió 4 legjobb az EB-re ki nem jutott csapata játszik pótselejtezőt. A D divízióból Koszovó az egyedüli esélyes. A C-ből a finnek (és talán mi). Az A-ból viszont csak Izlandnak és Svájcnak rezeg a léc. A maradék 10 "biztos" kijut. Ha az A divízióból 10 csapat jut ki, a C-ből és D-ből 1-1, akkor a B-ből értelem szerűen 8. Ekkor a D divízióból Grúzia, Macedónia, Fehéroroszország és Luxemburg selejtezne. A C-ből skót, norvég, szerb, bolgár kvartet. A B-ből az épp lemaradó 4 csapat. Viszont az A-ból csak 2-en maradnak le. Valahonnan fel kell tölteni a mezőnyt. A B-ből nem tudják, mert csak 4 csapat marad le (és ők "foglaltak"). Szóval a C-ből kell feltölteni. Tehát a C ligából 6 csapat fog selejtezni. Hogy ki a saját csoportjában és kit raknak fel az A-sokhoz, azt sorsolás dönti el (de csoportgyőztes nem kerülhet át másik csoportban).

Na ez nekem bonyolult.


Minden pótselejtezős csoportba 4 csapat kell. Mivel 20 csapat kijut az EB-re ők nem pótselejtezhetnek. Az A, B, C divízónak 3*4 csapat kell. A 20 kijutó + az A, B, C divizós pótselejtezős 12 csapat összesen. Ez 32 csapat. Mi a 31. helyen végeztünk. Akkor nem játszunk pótselejtezőt, ha a C divizióban mögöttünk végző és a D divíziós csapatok közül 2 kijut a selejtezőből.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.11. 06:40

BSTH írta:Közben Gera hazai bemutatkozása jól sikerül.
Magyarország-Norvégia a 70. percben 0-3.

jobb lett volna egy Gera-Norvégia meccs
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.09.11. 06:52

BSTH írta:Közben Gera hazai bemutatkozása jól sikerül.
Magyarország-Norvégia a 70. percben 0-3.

Becserélt egy vívót, meg egy musical színészt. Nem jött be.

BSTH

Re: Magyarország-Szlovákia: íme a szlovákok kerete

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.09.11. 07:35

nyúl írta:
BSTH írta:Közben Gera hazai bemutatkozása jól sikerül.
Magyarország-Norvégia a 70. percben 0-3.

Becserélt egy vívót, meg egy musical színészt. Nem jött be.

Jó az untángyújtás képzés.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég