Torghelle a Vasasban!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: RC » 2019.09.01. 15:30

Hivatalos bejelentés.


A Vasas közleménye:


"Klubunk a mai nap folyamán megállapodott Torghelle Sándorral, így a 42-szeres válogatott támadó nálunk folytatja pályafutását. Az eddigi karrierje során több mint 150 gólt szerző támadóval 1 éves szerződést kötöttünk.


Torghelle Sándor leigazolása kapcsán Domonyai László klubigazgató a következőket mondta:


- Torghelle Sándor egy olyan labdarúgó, aki egész pályafutása alatt példát mutatott profizmusból, sport iránti alázatból, küzdeni tudásból, határtalan győzni akarásból. Személyében egy olyan karakter csatlakozott a csapatunkhoz, aki nem csak a mérkőzéseken jelenthet erősítést, hanem fiatal játékosainkat a pályán kívül is hozzásegítheti a fejlődéshez. Mindannyian emlékszünk arra, hogy volt már a Vasasban nem is egy olyan labdarúgó, aki góljaival csereként, általában a második félidőben segítette a csapatot a sikerekhez, és akinek pályára lépését éppen ezért alig várták a szurkolók. Biztos vagyok benne, hogy Torghelle Sanyi meg fogja kapni az őt megillető bizalmat és szeretetet szurkolóinktól, ő pedig viszonozni fogja azt a rá olyannyira jellemző küzdőszellemmel és mentalitással.


Torghelle Sándor a szerződés aláírását követően, immár újdonsült Vasas-játékosként mondta el, miért döntött úgy, hogy nálunk folytatja pályafutását.


- Azt hiszem, talán nem kell bemutatkoznom a Vasas-szurkolóknak, hiszen eddigi pályafutásom alatt minden klubomban ugyanazt és ugyanúgy tettem. Arra számíthat mindenki, hogy 37 évesen is ugyanolyan elszántsággal, győzni akarással és intenzitással játszom majd a Vasas mezében, mint tettem azt korábban bármikor ellenfélként a Vasas ellen. Soha nem akartam más lenni, mint aki vagyok, nem tudtam és nem is akartam kibújni a bőrömből, most sem teszem. Miért választottam a Vasast? Mert sikert akarok, úgy akarom befejezni a pályafutásomat, hogy egy sikeres Torghelle Sándor képe maradjon meg a szurkolókban. Nagyon komoly motiváció és hihetetlen bizonyítási vágy dolgozik még bennem mindig. Egy NB II-es csapathoz szerződtem, de ha az a kérdés, mi a célom, akkor arra az a válaszom, hogy NB I-ben győztes meccset játszani a Vasas mezében. Kifejezetten figyeltem a Vasast az elmúlt hónapokban, látom az itt zajló folyamatokat, és az alakuló koncepciót. Tudom, hogy egyértelműek a célok, és hogy a tulajdonos, a vezetés és a szakmai stáb minden nap azért dolgozik, hogy ez a klub, és ez a csapat igazán sikeres legyen. Mostantól ehhez én is szeretnék hozzátenni, és hozzá is fogok tenni. Tisztában vagyok azzal, hogy a koromból adódóan már nem feltétlen főszerep vár rám, de ezzel együtt tudok élni, és ott fogok segíteni, ahol és amikor tudok. Úgy gondolom ez a fiatal csapat a mindennapokban talán kaphat segítséget egy olyan rutinos harcostól, mint amilyen én vagyok. A pályán és a pályán kívül is mindent beleteszek majd ebbe a történetbe, ahogyan ezt mindig is tettem. Szanyó Károly elmondta milyen szerepet szán nekem, megbeszéltük mik az elvárások. Amikor 15 percet kapok, akkor abban a 15 percben akarom és fogom bebizonyítani, hogy Torghelle Sándort hiba volt leírni, lehet még velem számolni, és még mindig oda kell rám figyelni.


Torghelle a Honvédban debütált az NB I-ben, majd az MTK-tól került a Premier League-ben szereplő Crystal Palace-hoz. Később volt a Panathinaikosz, a PAOK, a Jena, az Augsburg és a Düsseldorf légiósa is. Hazatérését követően játszott a Honvédban, a Videotonban és az MTK-ban. A válogatottban 42 mérkőzésen 11-szer volt eredményes."
SABARIA 1926

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.09.05. 23:00

Hú, ezt csak most látom.
Zsák a foltját, premium+++ kategória...
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2019.09.05. 23:21

Ferencváros // Man Utd írta:Hú, ezt csak most látom.
Zsák a foltját, premium+++ kategória...

Bocs, nekünk ennyire futja magánpénzből. Onnan fentről egy picivel több szerénység sosem árthat.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74815
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.06. 06:43

the Janitor írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Hú, ezt csak most látom.
Zsák a foltját, premium+++ kategória...

Bocs, nekünk ennyire futja magánpénzből. Onnan fentről egy picivel több szerénység sosem árthat.

túl azon, hogy szurkertársunk prosztó volt és figyelmen kívül hagyta azt a tényt, hogy Sanyitól lényegesen szarabb első számú centerrel vagyunk megáldva, nehogy azt hidd, hogy egy olcsójánost igazoltatok, ha ő aláír valahol ott van mit aláírni
mindenesetre ha egészséges lesz és játszhat akkor nem alibiből lesz a pályán, nem jártok rosszul vele mert még mindig érti a szakmáját sok fiatallal ellentétben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.09.06. 11:00

the Janitor írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Hú, ezt csak most látom.
Zsák a foltját, premium+++ kategória...

Bocs, nekünk ennyire futja magánpénzből. Onnan fentről egy picivel több szerénység sosem árthat.

Valóban, elfelejtettem, hogy most az új pálya vitte el a magánpénzt, azon túl már csak az ilyen olcsó xanyik maradnak.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.06. 13:07

Ferencváros // Man Utd írta:
the Janitor írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Hú, ezt csak most látom.
Zsák a foltját, premium+++ kategória...

Bocs, nekünk ennyire futja magánpénzből. Onnan fentről egy picivel több szerénység sosem árthat.

Valóban, elfelejtettem, hogy most az új pálya vitte el a magánpénzt, azon túl már csak az ilyen olcsó xanyik maradnak.

Magánpénzből itthon új stadiont utoljára a Győri ETO-nál tudtak építeni, bár annak a sztorinak nem lett túl szép vége.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.06. 14:34

Savaria1919 írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
the Janitor írta:Bocs, nekünk ennyire futja magánpénzből. Onnan fentről egy picivel több szerénység sosem árthat.

Valóban, elfelejtettem, hogy most az új pálya vitte el a magánpénzt, azon túl már csak az ilyen olcsó xanyik maradnak.

Magánpénzből itthon új stadiont utoljára a Győri ETO-nál tudtak építeni, bár annak a sztorinak nem lett túl szép vége.

Ez jó, hogy maganpenzből :) szó szerint igaz, magánemberek pénzből, csak őket nem kérdezték meg
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.06. 14:35

Egyébként Sanyi a másodosztályban egy feljutásra pályázó csapatnak főnyeremény.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.06. 14:35

SuperDepor írta:
Savaria1919 írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Valóban, elfelejtettem, hogy most az új pálya vitte el a magánpénzt, azon túl már csak az ilyen olcsó xanyik maradnak.

Magánpénzből itthon új stadiont utoljára a Győri ETO-nál tudtak építeni, bár annak a sztorinak nem lett túl szép vége.

Ez jó, hogy maganpenzből :) szó szerint igaz, magánemberek pénzből, csak őket nem kérdezték meg

Így a pontos.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.06. 15:04

SuperDepor írta:Egyébként Sanyi a másodosztályban egy feljutásra pályázó csapatnak főnyeremény.

szerintem is, bár Angyalföldön az elsőszámú problémát a védelemben kell keresni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2019.09.06. 17:35

Adamek írta:
the Janitor írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Hú, ezt csak most látom.
Zsák a foltját, premium+++ kategória...

Bocs, nekünk ennyire futja magánpénzből. Onnan fentről egy picivel több szerénység sosem árthat.

túl azon, hogy szurkertársunk prosztó volt és figyelmen kívül hagyta azt a tényt, hogy Sanyitól lényegesen szarabb első számú centerrel vagyunk megáldva, nehogy azt hidd, hogy egy olcsójánost igazoltatok, ha ő aláír valahol ott van mit aláírni
mindenesetre ha egészséges lesz és játszhat akkor nem alibiből lesz a pályán, nem jártok rosszul vele mert még mindig érti a szakmáját sok fiatallal ellentétben

Ha hiszed, ha nem, rajtunk kívül csak a Kerület meg a BVSC akarta vinni, más kérője nem volt. Amúgy ingyen volt, a fizuja egyezik a kiebrudalt Hrepkáéval, az ő helyére jött a cserepadra. Úgy egyeztek meg Szanyóval, hogy amolyan "szupercsere" lesz 15-30 percre, ha el kell dönteni a találkozót, mint anno Nagy Tamás vagy Váczi Zoli. Az erőnléte nem a legjobb, most a 2 hét alatt megpróbálják felhozni.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.09.06. 17:37

Savaria1919 írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
the Janitor írta:Bocs, nekünk ennyire futja magánpénzből. Onnan fentről egy picivel több szerénység sosem árthat.

Valóban, elfelejtettem, hogy most az új pálya vitte el a magánpénzt, azon túl már csak az ilyen olcsó xanyik maradnak.

Magánpénzből itthon új stadiont utoljára a Győri ETO-nál tudtak építeni, bár annak a sztorinak nem lett túl szép vége.

Ironikusan értettem a magánpénzt, reagálva a mártírságra. Tudom, hogy milyen pénzből épült.
Az ETO Park meg, hát igen. Sajnos itthon ez a "piaci labdarúgás".
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2019.09.06. 17:57

Ferencváros // Man Utd írta:
Savaria1919 írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Valóban, elfelejtettem, hogy most az új pálya vitte el a magánpénzt, azon túl már csak az ilyen olcsó xanyik maradnak.

Magánpénzből itthon új stadiont utoljára a Győri ETO-nál tudtak építeni, bár annak a sztorinak nem lett túl szép vége.

Ironikusan értettem a magánpénzt, reagálva a mártírságra. Tudom, hogy milyen pénzből épült.
Az ETO Park meg, hát igen. Sajnos itthon ez a "piaci labdarúgás".

Ez nem mártírság. Hidd el, a klub saját pénzen akarta felújítani a stadiont, mert olyan állapotban már nem kapott volna engedélyt, de nem lehetett, azt mondták, az egyetlen opció az új stadion, és kizárólag egy bizonyos cég végezheti a munkálatokat. Gondolom kitalálod, az összes többit is ez csinálja. Azért tartott 3 évig, mert nem volt elég munkás, szinkronban dolgoztak az új Puskáson, és az nyilván fontosabb volt. Meg is tette a hatását a hosszú hontalanság.

BSTH

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.09.06. 19:07

Sanyi lesz a nyerő ember. Bírom a fickót.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74815
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Torghelle a Vasasban!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.06. 19:09

the Janitor írta:
Adamek írta:
the Janitor írta:Bocs, nekünk ennyire futja magánpénzből. Onnan fentről egy picivel több szerénység sosem árthat.

túl azon, hogy szurkertársunk prosztó volt és figyelmen kívül hagyta azt a tényt, hogy Sanyitól lényegesen szarabb első számú centerrel vagyunk megáldva, nehogy azt hidd, hogy egy olcsójánost igazoltatok, ha ő aláír valahol ott van mit aláírni
mindenesetre ha egészséges lesz és játszhat akkor nem alibiből lesz a pályán, nem jártok rosszul vele mert még mindig érti a szakmáját sok fiatallal ellentétben

Ha hiszed, ha nem, rajtunk kívül csak a Kerület meg a BVSC akarta vinni, más kérője nem volt. Amúgy ingyen volt, a fizuja egyezik a kiebrudalt Hrepkáéval, az ő helyére jött a cserepadra. Úgy egyeztek meg Szanyóval, hogy amolyan "szupercsere" lesz 15-30 percre, ha el kell dönteni a találkozót, mint anno Nagy Tamás vagy Váczi Zoli. Az erőnléte nem a legjobb, most a 2 hét alatt megpróbálják felhozni.

pontosan tudom kik voltak a kérői, azt is, hogy ott mennyit fizetnek
pár hét alatt simán felkúszik egy egyfélidős szintre, jó lesz ott
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 18 vendég