Craiova-Honvéd: új hírek az óvásról

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Craiova-Honvéd: új hírek az óvásról

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.08.06. 22:02

SuperDepor írta:Az UEFA facebook oldala olyan, mintha egy libbant zöldpárti egylet oldala volna, minden második poszthoz- valamint a háttérkepukhoz is - oda van írva nagybetukkel, hogy respect.

Mostanában érzem, hogy telítődtem a hülyeséggel.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Craiova-Honvéd: új hírek az óvásról

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.08.06. 22:38

kristof98.haladas írta:
SuperDepor írta:Az UEFA facebook oldala olyan, mintha egy libbant zöldpárti egylet oldala volna, minden második poszthoz- valamint a háttérkepukhoz is - oda van írva nagybetukkel, hogy respect.

Mostanában érzem, hogy telítődtem a hülyeséggel.

Ez fura, mert nekem meg úgy tűnik, mintha mostanában kezdene kifogyni belőled. :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Craiova-Honvéd: új hírek az óvásról

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2019.08.07. 21:18

Deep Purple írta:
SuperDepor írta:
Deep Purple írta:

Hogy a fenébe rendezhet még egy EL mérkőzést egy olyan klub, ahol lelátói rendzavarás esetén az ellenfél játékosai életveszélyben vannak és a helyi rendőrség vezetője kijelenti, h nem tudja a biztonságot garantálni ?

Ez a sztori a csendőrséggel teljesen életszerűtlen. Szerintem ebben a formában kamu. Csak akkor nem tudnak biztosítani, ha nem akarnak. Arról nem beszélve, hogy gázos esetben az első lépés a helyzet kontroll alá helyezése, tehát a meccs berekesztése. Mindenki az öltözőbe, kordonok beállítva, és kész. Nem tudhatták, hogy nem lesz-e rosszabb a folytatás után.

Sajnos ez az a rész, amiről rendes infónk valószínűleg soha nem lesz.

szerk.: Most látom, hogy névvel vállalta valaki ezt, így már nem tűnik mendemondának. Ez a csendőrség részéről minimum érdekes.


Azért is életszerű, mert a meggyilkolt kislány miatt most eléggé lincshangulat van náluk a rendőrséggel szemben.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Craiova-Honvéd: új hírek az óvásról

HozzászólásSzerző: banok » 2019.08.07. 21:29

SuperDepor írta:Az UEFA facebook oldala olyan, mintha egy libbant zöldpárti egylet oldala volna, minden második poszthoz- valamint a háttérkepukhoz is - oda van írva nagybetukkel, hogy respect.


Aha. Hát inkább ne.

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35772
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Craiova-Honvéd: új hírek az óvásról

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2019.08.07. 22:39

BEARGRYLLS írta:
Deep Purple írta:
SuperDepor írta:Hogy a fenébe rendezhet még egy EL mérkőzést egy olyan klub, ahol lelátói rendzavarás esetén az ellenfél játékosai életveszélyben vannak és a helyi rendőrség vezetője kijelenti, h nem tudja a biztonságot garantálni ?

Ez a sztori a csendőrséggel teljesen életszerűtlen. Szerintem ebben a formában kamu. Csak akkor nem tudnak biztosítani, ha nem akarnak. Arról nem beszélve, hogy gázos esetben az első lépés a helyzet kontroll alá helyezése, tehát a meccs berekesztése. Mindenki az öltözőbe, kordonok beállítva, és kész. Nem tudhatták, hogy nem lesz-e rosszabb a folytatás után.

Sajnos ez az a rész, amiről rendes infónk valószínűleg soha nem lesz.

szerk.: Most látom, hogy névvel vállalta valaki ezt, így már nem tűnik mendemondának. Ez a csendőrség részéről minimum érdekes.


Azért is életszerű, mert a meggyilkolt kislány miatt most eléggé lincshangulat van náluk a rendőrséggel szemben.

Ez nyilván még inkább arra tolja őket, hogy ne legyen balhé.
Túl sok részlet hiányzik, hogy nekem összeálljon ez a dolog...


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 142 vendég