Hiba a Fradi BL sorsolásánál

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40668
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.06.19. 11:38

Honlapunkon is megírtuk, hogy a Fradi a bolgár Ludogorec csapatával mérkőzik meg a BL-selejtezőjében. A sorsolás során óriási hibát vétettek az UEFA elöljárói. A kiemelt és a nem kiemelt csapatok külön-külön tálban vannak, majd a sorsolás során mindkét golyót egy üres tálba szokták tenni, és az elsőként kihúzott együttes játszik hazai pályán. Nos, a Ludogorec-Fradi párharc esetében az elmaradt, hogy a két golyót az üres tálba tegyék, és a hibát még a sorsolást levezető személy sem vette észre. Ennek köszönhetően tűnt úgy sokáig, hogy a magyar bajnokcsapat az első meccset idegenben vívja.


Az origo.hu levelet írt az UEFA-nak. A portál kiderítette, hogy egy üres teremben megismételték ennek a párharcnak a sorsolását. A Fradi neve bukkant fel először, így a zöld-fehérek hazai pályán kezdenek a bolgárok ellen. Az UEFA egyébként bocsánatot kért az érintettektől.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2019.06.19. 11:45

Orosz Pali már elő is készíti a vesztes párharc utáni nyilatkozatát, (spoiler): "A hirtelen helyszínváltozás megzavarta a fiúkat"

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.06.19. 11:49

Listás takaroggy, ezt Torgyán Józsival nem merte volna megcsinálni az UEFA
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40668
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.06.19. 13:05

luxemburgi vagy máltai csapat jön a második körben, de vége lesz ennek az elsőben
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.20. 06:10

Legalább lesz mire fogni a szopást. Ki lett ez találva...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

pmatyi
Ifista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.06.03. 11:06

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: pmatyi » 2019.06.21. 01:38

Adamek írta:Listás takaroggy, ezt Torgyán Józsival nem merte volna megcsinálni az UEFA

Nem tudom ki vagy, de kurva sokszor röhögtem a hozzaszolasaidon. Kösz, öreg!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.06.21. 02:53

Reginald McFreez írta:Legalább lesz mire fogni a szopást. Ki lett ez találva...

Kubi bolgár. Lehet, hogy intéz valamit.

Egyébként magyar klubcsapat esett már ki bolgár ellen? Nem rémlik. Megint a Fradi írhat történelmet.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.21. 05:06

nyúl írta:
Reginald McFreez írta:Legalább lesz mire fogni a szopást. Ki lett ez találva...

Kubi bolgár. Lehet, hogy intéz valamit.

Egyébként magyar klubcsapat esett már ki bolgár ellen? Nem rémlik. Megint a Fradi írhat történelmet.

Írhatna. Ez a pénzzel még gusztustalanabbá tett magyar klubfoci már csak érdektelenséget vagy kárörömöt tud belőlem kiváltani. Ha meg már mindenképp az érdektelenség és a káröröm közül kell választanom, az utóbbi mellett teszem le a voksom.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.06.21. 07:06

pmatyi írta:
Adamek írta:Listás takaroggy, ezt Torgyán Józsival nem merte volna megcsinálni az UEFA

Nem tudom ki vagy, de kurva sokszor röhögtem a hozzaszolasaidon. Kösz, öreg!

nem tesz semmit, a véremben van a varieté
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

bebé88
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2011.10.30. 13:27
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: bebé88 » 2019.06.21. 09:04

nekünk meg kisorsolták, hogy idegenben kezdenénk Krakkóban, de pár óra múlva megváltoztatták, és nekünk kell otthon kezdeni olyan indokkal, hogy Dunaszerdahely és Nagyszombat túl közel van egymáshoz, és nem kezdhetnek 1 időpontban. Vicc az egész. Miért nem tették át az egyik meccset szerdára?
DAC 1904
Ferencváros
Chelsea

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.06.21. 09:09

bebé88 írta:nekünk meg kisorsolták, hogy idegenben kezdenénk Krakkóban, de pár óra múlva megváltoztatták, és nekünk kell otthon kezdeni olyan indokkal, hogy Dunaszerdahely és Nagyszombat túl közel van egymáshoz, és nem kezdhetnek 1 időpontban. Vicc az egész. Miért nem tették át az egyik meccset szerdára?

biztos mert a szerda és a csütörtök ugyanolyan közel van egymáshoz mint Nagyszombat hozzátok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.06.21. 17:07

Adamek írta:
bebé88 írta:nekünk meg kisorsolták, hogy idegenben kezdenénk Krakkóban, de pár óra múlva megváltoztatták, és nekünk kell otthon kezdeni olyan indokkal, hogy Dunaszerdahely és Nagyszombat túl közel van egymáshoz, és nem kezdhetnek 1 időpontban. Vicc az egész. Miért nem tették át az egyik meccset szerdára?

biztos mert a szerda és a csütörtök ugyanolyan közel van egymáshoz mint Nagyszombat hozzátok

:lol:
Go Gunners Hajrá Videoton

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.06.21. 17:08

Adamek írta:
bebé88 írta:nekünk meg kisorsolták, hogy idegenben kezdenénk Krakkóban, de pár óra múlva megváltoztatták, és nekünk kell otthon kezdeni olyan indokkal, hogy Dunaszerdahely és Nagyszombat túl közel van egymáshoz, és nem kezdhetnek 1 időpontban. Vicc az egész. Miért nem tették át az egyik meccset szerdára?

biztos mert a szerda és a csütörtök ugyanolyan közel van egymáshoz mint Nagyszombat hozzátok

:lol:
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Hiba a Fradi BL sorsolásánál

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.06.21. 23:01

A sorsolásig rendben szokott lenni pedig. Csak amikor pályára kell lépni...
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég