Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.06.13. 21:07

ManBat írta:
BEARGRYLLS írta:
BSTH írta:Mitől szép az a kurva unalmas tikitöki? Életemben nem untam annyira focit.

Azért valljuk be, hogy a mi "harcoljunk ki szabadrúgást 10 méterrel mindig egyre közelebb az ellenfél kapujához" taktikánkhoz képest szép.Az ellenfelek szemszögéből eléggé irritáló lehet a játékstílusunk, sokat reklamálunk, fetrengünk.Félreértés persze ne essék, ahogy leírtam van elképzelés amihez megvannak a játékosok és működik tehát így tovább.

mihez képest? Neymarhoz képest pl. egy percet nem reklamál vagy fetreng egy játékosunk se
Azért inkább nézném Neymart. Mármint nem a fejét, meg a nyaktetkóit.
Különben tényleg sokat pofázunk. Tunyacsáp kioszthatna pár szájkosarat.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.06.13. 21:12

ManBat írta:
BSTH írta:
BEARGRYLLS írta:Legyen majd bármi is a végső sorrend azt hiszem ez így rendben lesz.A srácok hajtanak, látszik mit akarunk játszani még ha az nem is tiki-taka szépségű.

Mitől szép az a kurva unalmas tikitöki? Életemben nem untam annyira focit.

a szépsége leginkább az újdonsága volt, egy évtizede a Guardiola-féle Barca irama, hatékonysága és pontossága az erre ellenszerrel nem rendelkező fodbalvilágnak elég nagy meghökkentés volt
hogy aztán amivé a nevezett mester, illetve nevezett csapat külön-külön, de hasonló eredménnyel korcsosította ezt a játékmódot, miközben elült az újdonság varázsa is, az már megint más kérdés
Nem volt új, csak újrahasznosított. A sokpasszos, labdabirtoklásra épülő játék régi hagyományokkal rendelkezik. Magyar tradíciója is van (volt).

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.06.13. 21:14

nyúl írta:
ManBat írta:
BSTH írta:Mitől szép az a kurva unalmas tikitöki? Életemben nem untam annyira focit.

a szépsége leginkább az újdonsága volt, egy évtizede a Guardiola-féle Barca irama, hatékonysága és pontossága az erre ellenszerrel nem rendelkező fodbalvilágnak elég nagy meghökkentés volt
hogy aztán amivé a nevezett mester, illetve nevezett csapat külön-külön, de hasonló eredménnyel korcsosította ezt a játékmódot, miközben elült az újdonság varázsa is, az már megint más kérdés
Nem volt új, csak újrahasznosított. A sokpasszos, labdabirtoklásra épülő játék régi hagyományokkal rendelkezik. Magyar tradíciója is van (volt).

a spanyolviaszt nyilván senki nem fogja már feltalálni, ellenben a kétezres évek nagy tempójú, de darabos kockalabdás focijába üdítőleg hatott a sokpasszosság és a labdabirtokás
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2019.06.13. 21:55

ManBat írta:
sznot írta:
Reginald McFreez írta:Legalábbis a múltkor láttam vele egy hosszabb interjút, ott nem tűnt fel.


A tegnap estinél sokszor törte. Ma ketten is mondták pedig nem is hoztam szóba.

én is meghallgattam az interjúkat, inkább nem találta a szavakat sztem, egy 18 éves srácról beszélünk aki hirtelen kulcsszereplő lett a felnőtt válogatottban
aki viszont tényleg csúnyán töri a magyart, az Holender

Javaslom Elek Zoltán méltán híres videóit megnézni, kiderül, ki töri a magyart...

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2019.06.14. 17:30

nyúl írta:
ManBat írta:
BEARGRYLLS írta:Azért valljuk be, hogy a mi "harcoljunk ki szabadrúgást 10 méterrel mindig egyre közelebb az ellenfél kapujához" taktikánkhoz képest szép.Az ellenfelek szemszögéből eléggé irritáló lehet a játékstílusunk, sokat reklamálunk, fetrengünk.Félreértés persze ne essék, ahogy leírtam van elképzelés amihez megvannak a játékosok és működik tehát így tovább.

mihez képest? Neymarhoz képest pl. egy percet nem reklamál vagy fetreng egy játékosunk se
Azért inkább nézném Neymart. Mármint nem a fejét, meg a nyaktetkóit.
Különben tényleg sokat pofázunk. Tunyacsáp kioszthatna pár szájkosarat.

Nem fog mert szerintem nem véletlenül pofázunk.Rögtön a mérkőzések elején már kezdjük mintha valamiféle nyomásgyakorlás lenne, hogy a jv fújjon le mindent ha egy picit is hozzájuk érnek.Szalainál az is elég ha csak mellé lépnek.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 84 vendég