Játszik-e Bale Magyarország ellen?

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40739
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Játszik-e Bale Magyarország ellen?

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.06.11. 07:58

A magyarok Eb-selejtező csoportja úgy áll, hogy Magyarország, Horvátország, Wales és Szlovákia is 3 pontot veszített eddig, ami elképesztően kiegyenlített erőviszonyokról árulkodik. Éppen ezért gondolják azt a szakértők és a nemzeti válogatottaknál lévők, hogy 1-1 vereség, innentől kezdve, végzetes lehet, de még akár a döntetlenek is.

Tudja ezt Ryan Giggs, mai ellenfelünk szövetségi kapitánya is, aki ugyanezt mondta el a tegnapi sajtótájékoztatóján. És külön kellett beszélnie a csapata legnagyobb sztárjáról is.


Gareth Bale 6 hetes kihagyás után tért vissza Horvátország ellen, déli szomszédaink meg finoman fogalmazva sem kímélték a Real Madrid kiválóságát.

Giggs azt mondta, látszott a legjobbján a kihagyás, de reméli, ma már ellenünk még jobban fog játszani. Azt is kijelentette, hogy szabadrúgásból gólok megszerzésére is képes lehet.


Aztán jött Wales edzése, a játékoskeret két részre osztva gyakorolt abban a 15 percben, amikor a sajtó ott lehetett. Azok, akik játszottak a horvátok ellen, ültek a gyepszőnyegen, nyújtottak, lazítottak, de Gareth Bale tőlük is külön gyakorolt és szemmel láthatóan nem esett neki jól a testmozgás, ami akkor még nyújtó- és lazító gyakorlatokra korlátozódott.

Aztán az újságíróknak el kellett hagyniuk a helyszínt, így egyelőre Giggs szavaiból tudunk kiindulni, reméljük, a szabadrúgásokkal kapcsolatban nem lesz igaza…
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Játszik-e Bale Magyarország ellen?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.06.11. 08:22

remélem játszik és nálunk is játszik Végh
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2837
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Játszik-e Bale Magyarország ellen?

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.06.11. 14:28

Adamek írta:remélem játszik és nálunk is játszik Végh

Pipa vagy Tibi?
ETO

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Játszik-e Bale Magyarország ellen?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.06.11. 15:06

Ha játszik is,remélem nem fog kitűnni.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Játszik-e Bale Magyarország ellen?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.11. 19:28

Adamek írta:remélem játszik és nálunk is játszik Végh

Rajtuk keresztül nem is jöhetett más ki, mint ez a szar poén.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 267 vendég