Böde bejelentette távozását

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.05.20. 12:09

Két NB I-es klubról beszélnek a támadóval kapcsolatban.

A tegnap esti Fradi Fieszta egyik központi figurája volt Böde Dániel, nemcsak azért, mert ismét őszinte önmagát adta és, mint csapatkapitány a bajnoki trófeát is átvette, hanem azért is, mert a szurkolók szinte végig a maradásra bíztatták, ő meg azt mondta a pódiumról, hogy a buli idejére még biztosan marad.



Az M4 Sportnak utána arról nyilatkozott, hogy még nem hivatalos, mert nincs eldöntve, de amit a szurkolók tudnak… Az valószínű. Hozzátette, két hete sírva megy edzésre, ha a szívére hallgat, akkor marad, ha az eszére, akkor megy.



Szurkolói körökben egyébként hetek óta téma, hogy Bödét várja az élvonalba feljutott ZTE, de az nb1.hu úgy tudja, Pakson nem duzzognának, ha visszatérne Böde Dániel Tolnába.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.05.20. 13:27

ebből valami minden félnek szar kölcsönadós sztori lesz
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.05.20. 18:03

Lehet Kaposváron köt ki. De lehet nem.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.05.20. 18:20

Reginald McFreez írta:Lehet Kaposváron köt ki. De lehet nem.

ezt sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.05.20. 19:14

Jöhetne ide, ha már annyira rászoktunk a Fradiból kölcsönzésre
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ZTE 1920
Aranylabdás
Hozzászólások: 25713
Csatlakozott: 2005.04.15. 14:03

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: ZTE 1920 » 2019.05.22. 15:30

MEglepő volna, ha a ZTE- hez jönne...

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.05.22. 19:47

Paks tűnik valószínűnek.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.05.22. 20:59

SAW írta:Paks tűnik valószínűnek.

Igen. Kár érte.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.05.22. 21:07

Cselszky írta:
SAW írta:Paks tűnik valószínűnek.

Igen. Kár érte.

Böde a NER, nemzetközire épített ékkövében csak epizódszereplő lehetne.
A Paksban még egy-két évig húzóember lehet.

Mindkettő visszataszító jelenség egyébként, de megértem ha a Roszatomnál még mozogna valamennyit.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.05.22. 21:19

Cselszky írta:
SAW írta:Paks tűnik valószínűnek.

Igen. Kár érte.

ha kibekkelné a nyarat ami után kirakják a szovjetet, talán az új stábnál lenne esélye
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.05.23. 01:50

SAW írta:
Cselszky írta:
SAW írta:Paks tűnik valószínűnek.

Igen. Kár érte.

Böde a NER, nemzetközire épített ékkövében csak epizódszereplő lehetne.
A Paksban még egy-két évig húzóember lehet.

Mindkettő visszataszító jelenség egyébként, de megértem ha a Roszatomnál még mozogna valamennyit.

Arra céloztam, hogy a Paks egy szürke társaság, alacsony motivációs szinttel, vezetői, szurkolói részről sem látok érdemi szándékot, a céltalanul bolyongóra emlékeztetnek. Korban és teljesítményben sincs még azon a szinten, hogy levezessen. Tudom, hogy oda kötődik, de szerintem egy dobogót megcélzó, vagy akár valamelyik frissen feljutó csapathoz, talán a Diósgyőrhöz is több értelme lenne eligazolnia, hozzá tudna tenni a játékukhoz még 2-3 évig, és valószínűleg több klub is szívesen látná, valószínűleg a szurkolók is kedvelnék.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.05.23. 01:54

Adamek írta:
Cselszky írta:
SAW írta:Paks tűnik valószínűnek.

Igen. Kár érte.

ha kibekkelné a nyarat ami után kirakják a szovjetet, talán az új stábnál lenne esélye

Azt megértem, hogy nem marad, nincs sok értelme, inkább a Paksra igazolására értettem, hogy kár.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.05.23. 06:50

Cselszky írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Igen. Kár érte.

ha kibekkelné a nyarat ami után kirakják a szovjetet, talán az új stábnál lenne esélye

Azt megértem, hogy nem marad, nincs sok értelme, inkább a Paksra igazolására értettem, hogy kár.

szerintem meg lenne értelme, ha a télen nem ment most már tényleg csak 2-3 hónapot kellene várnia
van egy olyan érzésem, hogy ez az utolsó próbálkozásunk a légiós és külföldi stáb vonallal, amin eddig tisztán látszik, hogy nem jött be, szerintem jön majd egy arculatváltás és valami régi filóra hajazó irányvonal, a légió és a hazai seggnyalójuk is végre ki lesz rakva
aztán talán a lóvé is lassan át lesz csoportosítva máshová, hála az égnek új ékkő körvonalai csillantak fel, nálunk végre lejár a türelmi idő amivel nem éltünk (és ezt nem bánom, hogy nem éltünk vele)
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: sznot » 2019.05.23. 07:32

Adamek írta:
Cselszky írta:
SAW írta:Paks tűnik valószínűnek.

Igen. Kár érte.

ha kibekkelné a nyarat ami után kirakják a szovjetet, talán az új stábnál lenne esélye


Azt mondod az albán bajnok megint kiejti a Fradit?
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: PTi » 2019.05.25. 09:39

sznot írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Igen. Kár érte.

ha kibekkelné a nyarat ami után kirakják a szovjetet, talán az új stábnál lenne esélye


Azt mondod az albán bajnok megint kiejti a Fradit?

Sajnos nem (bár kétségtelenül eredeti a poén), ők sem kiemeltek az első körben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.05.25. 11:07

PTi írta:
sznot írta:
Adamek írta:ha kibekkelné a nyarat ami után kirakják a szovjetet, talán az új stábnál lenne esélye


Azt mondod az albán bajnok megint kiejti a Fradit?

Sajnos nem (bár kétségtelenül eredeti a poén), ők sem kiemeltek az első körben

arról nem is beszélve, hogy az albán bajnok sose ejtett ki minket, a tiranaiak másodikként indultak miután a Szkanderbéget kizárták
persze a dolgoknak utána is lehet nézni kis igényességgel mielőtt beviszi az emberfia a gyilkos poént
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: sznot » 2019.05.25. 12:48

Adamek írta:
PTi írta:
sznot írta:
Azt mondod az albán bajnok megint kiejti a Fradit?

Sajnos nem (bár kétségtelenül eredeti a poén), ők sem kiemeltek az első körben

arról nem is beszélve, hogy az albán bajnok sose ejtett ki minket, a tiranaiak másodikként indultak miután a Szkanderbéget kizárták
persze a dolgoknak utána is lehet nézni kis igényességgel mielőtt beviszi az emberfia a gyilkos poént


Természetesen tudom, hogy a második ejtette ki, ellenben idén nem az ezüstérmes indul a BL-ben. Vagy te már tudsz valamit?
Amúgy ez nem "gyilkos poén", hanem szomorú tény.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.05.25. 13:10

sznot írta:
Adamek írta:
PTi írta:Sajnos nem (bár kétségtelenül eredeti a poén), ők sem kiemeltek az első körben

arról nem is beszélve, hogy az albán bajnok sose ejtett ki minket, a tiranaiak másodikként indultak miután a Szkanderbéget kizárták
persze a dolgoknak utána is lehet nézni kis igényességgel mielőtt beviszi az emberfia a gyilkos poént


Természetesen tudom, hogy a második ejtette ki, ellenben idén nem az ezüstérmes indul a BL-ben. Vagy te már tudsz valamit?
Amúgy ez nem "gyilkos poén", hanem szomorú tény.

tudok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.05.25. 13:57

Az elmúlt évek egyetlen karakteres ferencvárosi játékosa (Vargát azért nem számolom ide, mert az újpesti korszakában készült fotója emléke kísért). Nem tudom, mi baja volt vele a szovjet Szerjózsának, hiszen a padról is hozott gólokat. Majd igazolnak egy ukrán tehetséget, akinek már megtört a pályája otthon.

Avatar
ZTE 1920
Aranylabdás
Hozzászólások: 25713
Csatlakozott: 2005.04.15. 14:03

Re: Böde bejelentette távozását

HozzászólásSzerző: ZTE 1920 » 2019.05.30. 11:19

Cselszky írta:
SAW írta:
Cselszky írta:Igen. Kár érte.

Böde a NER, nemzetközire épített ékkövében csak epizódszereplő lehetne.
A Paksban még egy-két évig húzóember lehet.

Mindkettő visszataszító jelenség egyébként, de megértem ha a Roszatomnál még mozogna valamennyit.

Arra céloztam, hogy a Paks egy szürke társaság, alacsony motivációs szinttel, vezetői, szurkolói részről sem látok érdemi szándékot, a céltalanul bolyongóra emlékeztetnek. Korban és teljesítményben sincs még azon a szinten, hogy levezessen. Tudom, hogy oda kötődik, de szerintem egy dobogót megcélzó, vagy akár valamelyik frissen feljutó csapathoz, talán a Diósgyőrhöz is több értelme lenne eligazolnia, hozzá tudna tenni a játékukhoz még 2-3 évig, és valószínűleg több klub is szívesen látná, valószínűleg a szurkolók is kedvelnék.


Pontosan.
Nálunk mindenképpen igazolni kell egy fajsúlyosabb támadót, hiszen az NBII-es Bobál Gergely- Gajdos Zsolt - Novák Csanád trió utóbbi tagja csak kölcsönben játszott, Gajdos tavasszal gyakorlatilag nem játszott, s Bobál sem volt éppen mindig meggyőző.
Talán kicsit árulkodó, hogy a nyárig hozzánk szerződő védőkkel és középpályásokkal már megegyeztek, Bobál hosszabbításáról viszont egyelőre nincs szó, holott ő maradna! Nincs kizárva, hogy Böde Dani hozzánk kerül, mert talán itt Pakssal ellentétben van fizetőképes kereslet...de a fradis fizuját én itt nem adnám meg, az biztos.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot], Savaria1919 valamint 144 vendég