Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34449
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: cain » 2019.05.04. 21:53

végre feljutunk, de úgy látom, hogy zete - hali jövőre se lesz. :|
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: beroka » 2019.05.04. 21:54

Cselszky írta:
nyúl írta:
Adamek írta:gratula a DVSC-nek, igazi REAC emlékdíjasok
remélem ezért kibaszunk velük, megverjük a lilákat és így talán beragadnak a harmadik helyre aztán mennek egy kis azeri túrára

Tiszta szégyen! De ne reméld!
Ami undorít, hogy ennek a torzulmánynak adtuk le a pontokat (nyilván nem ingyen). Akkor legalább a DVTK-nak.

Mikor már azt hihetnénk, hogy van valami cél, akkor jön a kijózanodás. Még simán el tudjuk kerülni az EL-indulást, meg lehet csinálni. Sajnálatos, hogy megint a Diósgyőrrel sikerült kibaszni. A Kisvárdának 6 pontot dobtunk oda a 3 meccsen, gyanús, hogy volt valami a háttérben.

A kupát behúzza a Vidi így a negyedik helyezett is indul a nemzetköziben így a Kispest kezében vagyunk teljesen.

Az a gond hogy a végén meg lesz...

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.05.04. 22:08

Az mtk zsinorban 5 vereseggel nem erzi kenyelmetlennek a szitut? dajcstomi nem lesz buszke rajuk. Vagy ez lett a mesterterv a diok megmentesenek, hogy ne kelljen a videki "fellegvarakat" bealdozni?
kubatov takarodj!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.05.04. 22:47

inreallife írta:Az mtk zsinorban 5 vereseggel nem erzi kenyelmetlennek a szitut? dajcstomi nem lesz buszke rajuk. Vagy ez lett a mesterterv a diok megmentesenek, hogy ne kelljen a videki "fellegvarakat" bealdozni?

Nagy húzás volt kirúgni Feczkót, mikor 6 pontra voltak a kiesőhelytől és 6 pontra a dobogótól. Tetézték a hülyeséget Lucsánszky kinevezésével. Azt mondták, hogy szerették volna kizökkenteni a csapatot. Sikerült, csak a másik irányba. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.05.04. 23:33

https://youtu.be/zRYxpvorDlo
Ehh
Gabi kapálózásában benne volt az egész tavaszunk. Próbálunk nyújtózni, nem hiányzik sok, de mégse sikerül elérni
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.05.04. 23:51

Ekkora lepket. Basszus Kiraly a valogatottban sem vette eszre magat. Dardai sok jo dolgot csinalt, de Kiraly reaktivalasa egy oriasi hiba volt. Te biztos jobban meg tudod mondani, hogy hany pontot buktatok rajta, de saccra dupla annyit, mint amennyi most meg kene a bennmaradashoz. Egy kozepes kapussal bent maradtatok volna iden is.
kubatov takarodj!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.05.05. 05:54

beroka írta:
Cselszky írta:
nyúl írta:Tiszta szégyen! De ne reméld!
Ami undorít, hogy ennek a torzulmánynak adtuk le a pontokat (nyilván nem ingyen). Akkor legalább a DVTK-nak.

Mikor már azt hihetnénk, hogy van valami cél, akkor jön a kijózanodás. Még simán el tudjuk kerülni az EL-indulást, meg lehet csinálni. Sajnálatos, hogy megint a Diósgyőrrel sikerült kibaszni. A Kisvárdának 6 pontot dobtunk oda a 3 meccsen, gyanús, hogy volt valami a háttérben.

A kupát behúzza a Vidi így a negyedik helyezett is indul a nemzetköziben így a Kispest kezében vagyunk teljesen.

Az a gond hogy a végén meg lesz...
Ez hogy nézhet ki egyébként?
Szima behívja Bandit, hogy eddig szép és jó volt, de több meccset nem nyerhet a csapat? Vagy már szólni sem kell, mindenki tudja a dolgát a végjátékban?
Hogy lehet erre építeni bármilyen jövőt? Bandi hogy képes ehhez a nevét adni?

Ennél a megszűnés is méltóságteljesebb. Már kivettem az aláírásomból a DVSC-t tavaly, annyira szégyelltem az idény végi csalást. Idén, úgy néz ki, kitörlöm az életemből is.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40668
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.05.05. 06:42

Közben az U17 -es csapatunk legyőzte Portugáliát az EB-n. Szép siker, hisz az utánpótlás világversenyeken a portugálok mindig a szűk elitet képezik.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2019.05.05. 07:38

nyúl írta:
beroka írta:
Cselszky írta:Mikor már azt hihetnénk, hogy van valami cél, akkor jön a kijózanodás. Még simán el tudjuk kerülni az EL-indulást, meg lehet csinálni. Sajnálatos, hogy megint a Diósgyőrrel sikerült kibaszni. A Kisvárdának 6 pontot dobtunk oda a 3 meccsen, gyanús, hogy volt valami a háttérben.

A kupát behúzza a Vidi így a negyedik helyezett is indul a nemzetköziben így a Kispest kezében vagyunk teljesen.

Az a gond hogy a végén meg lesz...
Ez hogy nézhet ki egyébként?
Szima behívja Bandit, hogy eddig szép és jó volt, de több meccset nem nyerhet a csapat? Vagy már szólni sem kell, mindenki tudja a dolgát a végjátékban?
Hogy lehet erre építeni bármilyen jövőt? Bandi hogy képes ehhez a nevét adni?

Ennél a megszűnés is méltóságteljesebb. Már kivettem az aláírásomból a DVSC-t tavaly, annyira szégyelltem az idény végi csalást. Idén, úgy néz ki, kitörlöm az életemből is.

Butaság! Miért neked kéne ezt szégyelned? Ha olyan egy kormány, amilyen, akkor nem vagyok magyar? Ha egy pap lecumizza a ministránsfiút, attól te nem lehetsz jó keresztény? Én a helyedben, nem hagynám, hogy elvegyék ezt tőlem. Jobban utálom én ezt a buzi belgát, a szerb pincsijével és a beleszarós zsoldos bandájával, de ha már újpesti lettem, erre a kis időre már így is marad. Persze, tisztes távolból figyelem az eseményeket, de a szívem örökké az Újpesté.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: zaggar » 2019.05.05. 07:57

Gusztustalan egy undorító csaló ez az Andó-Szabó.
A csapat önmagához képest egész jól játszott, ennyi helyzetet 3 meccs alatt se szoktunk kidolgozni, persze a kihasználásukkal akad gond bőven. Igaz, amit Varga művelt a saját helyzeteivel, az sem gyenge.



Az azért aranyos, h 19 000 bajnoki címet ünneplő fradistát is jópárszor hallhatóan leszurkolt a vendégtábor.

Jövő héten meg kell gyalázni a felcsútot, akkor meglehet a harmadik hely, persze jó kérdés, h a szezon egészében mutatott játék miatt megérdemelt lenne-e az a bronzérem.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.05.05. 08:57

Tesoro írta:Ugyan távol áll tőlem ez a stílus, de a harmadik várdai gól után mutogató bundás szar Horváth megbaszhatja a kurva anyját. Ezek után remélem, hogy valami csoda folytán pár évet a börtönben fog rohadni az a szardarab.

a várdai egyenlítés után nekünk a kokeró kapusuk mutogatott kifele, undormány egy brigád az ott sesztáklandben
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.05.05. 09:00

inreallife írta:Ekkora lepket. Basszus Kiraly a valogatottban sem vette eszre magat. Dardai sok jo dolgot csinalt, de Kiraly reaktivalasa egy oriasi hiba volt. Te biztos jobban meg tudod mondani, hogy hany pontot buktatok rajta, de saccra dupla annyit, mint amennyi most meg kene a bennmaradashoz. Egy kozepes kapussal bent maradtatok volna iden is.

a válogatottban nem volt még vele nagy gond, plusz onnan vissza is vonult önszántából
azért meg nehogy már Dárdai legyen a felelős, hogy Szombathelyen senkinek nincs töke partvonalon kívülre rakni őt
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.05.05. 09:14

Annyira egyértelmű volt leadják az aranylábúink a pontokat, nevetséges az egész!
Go Gunners Hajrá Videoton

Deep Purple
Aranylabdás
Hozzászólások: 35770
Csatlakozott: 2007.01.30. 16:10
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: Deep Purple » 2019.05.05. 09:54

Amikor előkerültek az erősebb ellenfelek, és nem lehet lassú gyömöszöléssel 0-0-ra vagy 1-0-ra hozni a meccseket, akkor rögtön gond van... Nincs más megoldás, a további két meccsen kell megszerezni az érmet. Nem lesz egyszerű, nincs a saját kezünkben a sorsunk.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.05.05. 10:29

adrenalin69 írta:
nyúl írta:
beroka írta:A kupát behúzza a Vidi így a negyedik helyezett is indul a nemzetköziben így a Kispest kezében vagyunk teljesen.

Az a gond hogy a végén meg lesz...
Ez hogy nézhet ki egyébként?
Szima behívja Bandit, hogy eddig szép és jó volt, de több meccset nem nyerhet a csapat? Vagy már szólni sem kell, mindenki tudja a dolgát a végjátékban?
Hogy lehet erre építeni bármilyen jövőt? Bandi hogy képes ehhez a nevét adni?

Ennél a megszűnés is méltóságteljesebb. Már kivettem az aláírásomból a DVSC-t tavaly, annyira szégyelltem az idény végi csalást. Idén, úgy néz ki, kitörlöm az életemből is.

Butaság! Miért neked kéne ezt szégyelned? Ha olyan egy kormány, amilyen, akkor nem vagyok magyar? Ha egy pap lecumizza a ministránsfiút, attól te nem lehetsz jó keresztény? Én a helyedben, nem hagynám, hogy elvegyék ezt tőlem. Jobban utálom én ezt a buzi belgát, a szerb pincsijével és a beleszarós zsoldos bandájával, de ha már újpesti lettem, erre a kis időre már így is marad. Persze, tisztes távolból figyelem az eseményeket, de a szívem örökké az Újpesté.

Nálatok legalább a lehetőségekhez képest vannak célok. Tavaly dobogó, kupasiker, idén ismét dobogó (mert ez szinte biztos). Vállalható játék a Sevilla ellen.
A mezőnyben egyetlenként az Újpest nincs közvetlenül bekötve a rendszerbe, valós tulajdonosa van, nem küldött stróman áll az élén.
A keret sűrű cserélődése, az UTE-val való konfliktus, a címerügy persze valós probléma, de ebben a tao-feudalizmusban szinte csak az Újpest őrizte meg az autonómiáját, nem adja-veszi a meccseket. Ebben az általános posványban ez érték.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2019.05.05. 10:43

nyúl írta:
adrenalin69 írta:
nyúl írta:Ez hogy nézhet ki egyébként?
Szima behívja Bandit, hogy eddig szép és jó volt, de több meccset nem nyerhet a csapat? Vagy már szólni sem kell, mindenki tudja a dolgát a végjátékban?
Hogy lehet erre építeni bármilyen jövőt? Bandi hogy képes ehhez a nevét adni?

Ennél a megszűnés is méltóságteljesebb. Már kivettem az aláírásomból a DVSC-t tavaly, annyira szégyelltem az idény végi csalást. Idén, úgy néz ki, kitörlöm az életemből is.

Butaság! Miért neked kéne ezt szégyelned? Ha olyan egy kormány, amilyen, akkor nem vagyok magyar? Ha egy pap lecumizza a ministránsfiút, attól te nem lehetsz jó keresztény? Én a helyedben, nem hagynám, hogy elvegyék ezt tőlem. Jobban utálom én ezt a buzi belgát, a szerb pincsijével és a beleszarós zsoldos bandájával, de ha már újpesti lettem, erre a kis időre már így is marad. Persze, tisztes távolból figyelem az eseményeket, de a szívem örökké az Újpesté.

Nálatok legalább a lehetőségekhez képest vannak célok. Tavaly dobogó, kupasiker, idén ismét dobogó (mert ez szinte biztos). Vállalható játék a Sevilla ellen.
A mezőnyben egyetlenként az Újpest nincs közvetlenül bekötve a rendszerbe, valós tulajdonosa van, nem küldött stróman áll az élén.
A keret sűrű cserélődése, az UTE-val való konfliktus, a címerügy persze valós probléma, de ebben a tao-feudalizmusban szinte csak az Újpest őrizte meg az autonómiáját, nem adja-veszi a meccseket. Ebben az általános posványban ez érték.

Eddig, de a hírek a betagozódásról szól.
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13655
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: alehndr » 2019.05.05. 11:10

inreallife írta:Az mtk zsinorban 5 vereseggel nem erzi kenyelmetlennek a szitut? dajcstomi nem lesz buszke rajuk. Vagy ez lett a mesterterv a diok megmentesenek, hogy ne kelljen a videki "fellegvarakat" bealdozni?

Lucsanszky remek váltás volt, hobbi edző, nem is tudom mit vártak.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.05.05. 11:57

Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.05.05. 12:24

Savaria1919 írta:Kép

minket még simán meg is előzhettek, de azért kettőt egyszerre, merész vállalkozás... de tetszik! :)
mert amúgy igazatok van, harcolni kell az utolsó töltényig :cool:

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: magyar-portugál az U17-es Eb-n, NB I

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.05.05. 12:25

alehndr írta:
inreallife írta:Az mtk zsinorban 5 vereseggel nem erzi kenyelmetlennek a szitut? dajcstomi nem lesz buszke rajuk. Vagy ez lett a mesterterv a diok megmentesenek, hogy ne kelljen a videki "fellegvarakat" bealdozni?

Lucsanszky remek váltás volt, hobbi edző, nem is tudom mit vártak.

a hobbit edzők vannak a megyében, jól gondolom?


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég