Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.04.04. 08:33

Műtétre is szükség lehet.

Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa


A Nemzeti Sport információja szerint súlyos sérülést szenvedett Marko Scsepovics, a Mol Vidi FC szerb támadója a Ferencváros ellen 2–0-ra megnyert Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágón.


 


A lap úgy tudja, a meccs elején Dibusz Dénessel ütköző Scsepovics arca három helyen is eltörött, és valószínűleg műtétre is szüksége lesz.



Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: imici » 2019.04.04. 09:32

Szép volt Dénes! Hiába na, az intelligens ember használja a fejét.
Mielőbbi gyógyulást Scsepovicsnak.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.04.04. 09:41

jobbulást
remélem kikerül a kapuból ez a szégyenletes fasz a maradék bajnokikra is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.04.04. 10:07

Adamek írta:jobbulást
remélem kikerül a kapuból ez a szégyenletes fasz a maradék bajnokikra is

Holczer jobb lenne ? Bár igazából már mindegy, ezt a bajnokságot lehetetlenség innen elveszíteni véleményem szerint, akkor meg akár védhet ő is nálatok.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.04.04. 10:09

Gunners írta:
Adamek írta:jobbulást
remélem kikerül a kapuból ez a szégyenletes fasz a maradék bajnokikra is

Holczer jobb lenne ? Bár igazából már mindegy, ezt a bajnokságot lehetetlenség innen elveszíteni véleményem szerint, akkor meg akár védhet ő is nálatok.

teljesen mindegy arre a pár meccsre ki a kapus, de az a kis fasz érezze már a törődést
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.04.04. 10:13

Adamek írta:
Gunners írta:
Adamek írta:jobbulást
remélem kikerül a kapuból ez a szégyenletes fasz a maradék bajnokikra is

Holczer jobb lenne ? Bár igazából már mindegy, ezt a bajnokságot lehetetlenség innen elveszíteni véleményem szerint, akkor meg akár védhet ő is nálatok.

teljesen mindegy arre a pár meccsre ki a kapus, de az a kis fasz érezze már a törődést

Eddig nem volt a lába alatt nagyon forró a talaj ez tény és való, nem volt neki konkurencia. Lehet ha a padra raknák akkor az tényleg picit helyre rázná a fejét.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2019.04.04. 11:09

Jobbulást, és a fejbe rúgott Eleknek is.

Hónapokig ment a sírás-rívás, hogy mészárlás volt a bajnokin, és hogy az ilyeneknek legyen következménye. Ez a dráma rögtön röhejessé vált a tegnapi meccs tükrében. Remélem, egy életre befejeződik ez az önsajnáltatás. Játszani kellene, nem pedig a médiát használni nyomásgyakorlásra.

Még valami. Az utóbbi kb. 1 évben amennyire csak tudtam, kerültem az M4-es stúdióbeszélgetéseket. Tegnap nem voltam elég gyors, így arra kényszerültem, hogy belehallgassak az elemzésbe. Úgy látom, nem változott a helyzet. Egyébként ezzel nincsen baj, lehet ilyen szurkolói adásokat csinálni pl. egy privát YouTube-csatornán, csak nem az országos tévén.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.04.04. 11:57

A Vaskezű írta:Úgy látom, nem változott a helyzet. Egyébként ezzel nincsen baj, lehet ilyen szurkolói adásokat csinálni pl. egy privát YouTube-csatornán, csak nem az országos tévén.

habár igazad van, fura ezt tőletek hallani a Dunai Kőolajjal a nevetekben, a mezeteken, Garancsival a háttérben :) az van, hogy a fradi egy bizonyos időszakot leszámítva, mindig is állam volt az államban.
ETO

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2019.04.04. 12:05

Javier Arizmendi írta:
A Vaskezű írta:Úgy látom, nem változott a helyzet. Egyébként ezzel nincsen baj, lehet ilyen szurkolói adásokat csinálni pl. egy privát YouTube-csatornán, csak nem az országos tévén.

habár igazad van, fura ezt tőletek hallani a Dunai Kőolajjal a nevetekben, a mezeteken, Garancsival a háttérben :) az van, hogy a fradi egy bizonyos időszakot leszámítva, mindig is állam volt az államban.

Ez jogos, de erre viszonylag kevés ráhatása van egy szurkolónak.
Én arra gondoltam, hogy a műsorban leplezetlenül ment a kesergés, értetlenkedés a Fradi vereségén.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.04.04. 12:11

A Vaskezű írta:
Javier Arizmendi írta:
A Vaskezű írta:Úgy látom, nem változott a helyzet. Egyébként ezzel nincsen baj, lehet ilyen szurkolói adásokat csinálni pl. egy privát YouTube-csatornán, csak nem az országos tévén.

habár igazad van, fura ezt tőletek hallani a Dunai Kőolajjal a nevetekben, a mezeteken, Garancsival a háttérben :) az van, hogy a fradi egy bizonyos időszakot leszámítva, mindig is állam volt az államban.

Ez jogos, de erre viszonylag kevés ráhatása van egy szurkolónak.
Én arra gondoltam, hogy a műsorban leplezetlenül ment a kesergés, értetlenkedés a Fradi vereségén.

Mi lett volna, ha még Knézy is közvetíti.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
A Vaskezű
Aranylabdás
Hozzászólások: 15271
Csatlakozott: 2009.08.31. 16:02

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: A Vaskezű » 2019.04.04. 12:24

Cselszky írta:
A Vaskezű írta:
Javier Arizmendi írta:habár igazad van, fura ezt tőletek hallani a Dunai Kőolajjal a nevetekben, a mezeteken, Garancsival a háttérben :) az van, hogy a fradi egy bizonyos időszakot leszámítva, mindig is állam volt az államban.

Ez jogos, de erre viszonylag kevés ráhatása van egy szurkolónak.
Én arra gondoltam, hogy a műsorban leplezetlenül ment a kesergés, értetlenkedés a Fradi vereségén.

Mi lett volna, ha még Knézy is közvetíti.

:)
Mindig várom, hogy a gólörömöknél elkurjantson egy "Hajrá Fradit".

Azért Hajdúnak is volt egy-két érdekes kiszólása.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.04.04. 12:26

A Vaskezű írta:Jobbulást, és a fejbe rúgott Eleknek is.

Hónapokig ment a sírás-rívás, hogy mészárlás volt a bajnokin, és hogy az ilyeneknek legyen következménye. Ez a dráma rögtön röhejessé vált a tegnapi meccs tükrében. Remélem, egy életre befejeződik ez az önsajnáltatás. Játszani kellene, nem pedig a médiát használni nyomásgyakorlásra.

Még valami. Az utóbbi kb. 1 évben amennyire csak tudtam, kerültem az M4-es stúdióbeszélgetéseket. Tegnap nem voltam elég gyors, így arra kényszerültem, hogy belehallgassak az elemzésbe. Úgy látom, nem változott a helyzet. Egyébként ezzel nincsen baj, lehet ilyen szurkolói adásokat csinálni pl. egy privát YouTube-csatornán, csak nem az országos tévén.

Ha Bozsikot meglátom (márpedig szinte mindig ott lebzsel), leveszem a hangot, vagy elkapcsolok (csakúgy, mint az egyperces migránspropagandánál). Semmitmondó, simulékony közhelykirály, aki pontosan tudja, mit szabad mondani és mit nem, a NER-nek kényes témákat távolról kerüli. Érződik rajta a megfelelési kényszer, félti a feltehetően busás fizetését, nem akar Sebők Vili vagy Döme sorsára jutni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.04.04. 12:28

A Vaskezű írta:
Cselszky írta:
A Vaskezű írta:Ez jogos, de erre viszonylag kevés ráhatása van egy szurkolónak.
Én arra gondoltam, hogy a műsorban leplezetlenül ment a kesergés, értetlenkedés a Fradi vereségén.

Mi lett volna, ha még Knézy is közvetíti.

:)
Mindig várom, hogy a gólörömöknél elkurjantson egy "Hajrá Fradit".

Azért Hajdúnak is volt egy-két érdekes kiszólása.

Valóban. Ő sem a régi már. A "közszolgálat" hatása.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Shimu
Ifista
Hozzászólások: 620
Csatlakozott: 2005.09.20. 02:18

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: Shimu » 2019.04.04. 12:30

bármekkora szarevőség volt a ferencvárosi bohóc dolga; de a fehérváriak meg is köszönhetik neki akár; mert ez a scsepovics is csak nehezék volt a csapatukban... Gyors felépülést a jugónak; nem kárörvendésből írtam, amit...
Bátorság nélkül nincs gyõzelem

Trinidad
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2554
Csatlakozott: 2006.04.23. 21:27
Tartózkodási hely: Death Valley

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: Trinidad » 2019.04.04. 15:27

Denes megy Felipe jon, lesz egy elfogadhato kapus a nemzetkozire...
Csak a Debrecen es a LOKI!!!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.04.04. 15:31

Így jár,ha valakinek nagy az arca,könnyen összetörik.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.04.04. 15:37

Trinidad írta:Denes megy Felipe jon, lesz egy elfogadhato kapus a nemzetkozire...

őszintén szólva én a brazil szaracént sem tartom akkora formának, amekkorának a sajtó eladja
https://www.youtube.com/watch?v=IqITFQZnEHw
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.04.04. 15:40

Shimu írta:bármekkora szarevőség volt a ferencvárosi bohóc dolga; de a fehérváriak meg is köszönhetik neki akár; mert ez a scsepovics is csak nehezék volt a csapatukban... Gyors felépülést a jugónak; nem kárörvendésből írtam, amit...

Meglátjuk mire megyünk a Futács-Hodzic kettőssel, mert akármennyire is ekéztük a szerbet azért Ő szerezte eddig a legtőbb gólt sajnos.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2019.04.04. 16:43

Cselszky írta:
A Vaskezű írta:
Javier Arizmendi írta:habár igazad van, fura ezt tőletek hallani a Dunai Kőolajjal a nevetekben, a mezeteken, Garancsival a háttérben :) az van, hogy a fradi egy bizonyos időszakot leszámítva, mindig is állam volt az államban.

Ez jogos, de erre viszonylag kevés ráhatása van egy szurkolónak.
Én arra gondoltam, hogy a műsorban leplezetlenül ment a kesergés, értetlenkedés a Fradi vereségén.

Mi lett volna, ha még Knézy is közvetíti.

Így is, legalább 3-szor hallhattam a meccs közben, hogy igen, de a bajnokságot a Fradi vezeti 8 ponttal!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Vidi-Fradi: brutális Scsepovics diagnózisa

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2019.04.04. 16:49

MindigÚjpest írta:Így jár,ha valakinek nagy az arca,könnyen összetörik.

Nagyon szellemes voltál! Ez olyan, Tibi spanod féle humor volt!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 84 vendég