Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.03.22. 19:12

Súlyos sérülések is voltak.

Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó


Tegnap, a legnagyobb létszámú szurkolói konvoj indulásától kezdve követtük végig a magyar szurkolók kalandjait a nagyszombati Eb-selejtezővel kapcsolatban. Mint írtuk, Nagyszombat főterén az újpesti, diósgyőri, pécsi, győri és angyalföldi kontingensből álló egyik magyar csoportra a Slovan Bratislava egyik mobja próbált rátámadni délután, de mivel a mieink benne lettek volna a matekba, a rendőrök mögé futottak, akik viszont a magyarok között próbáltak rendet tenni, nem túl nagy átütő sikerrel.


 


Azt is jeleztük már, hogy a magyar tábor melletti szektorban, ahol a felvidéki, magyar honfitársaink szurkoltak, hazai drukkerek provokáltak, ezért a biztonságiaknak kellett közbeavatkozniuk.


 


Az nb1.hu lassan 36 órája folyamatosan kapja a szurkolóktól az információkat, képeket és videókat a drukkerektől, amiért örökké hálás köszönet mindenkinek.


 




A legújabb, sajnálatos beszámolók szerint a hazaiak a stadion több pontján dobálták sörös poharakkal a magyarokat, ezt unhatta meg az a srác is, aki szlovákok vezető góljánál az ünneplő hazai játékosok közé dobta a sajátját. Ennél sokkal durvább, hogy beszámolók szerint több magyar drapériát is igyekeztek letépni a szlovákok.


 


Többen arról adtak jelentést az nb1.hu-nak, hogy nem engedték be őket a mérkőzésre, érvényes jeggyel sem, ezért bizonyos idő után hazaindultak.


 




A mérkőzés előtt, sorban állás közben a magyarul beszélő szlovák rendőrök egy magyart vettek péppé (állítólag mert valaki felmászott pár pillanatra a kerítésre), úgy tudjuk, súlyos fejsérülést szenvedett, Dunaszerdahelyen láttatta el a sebeit. Egy másik srácot is elvertek a rendőrök, őt elvitték a mentők, híreink szerint, a körülményekhez képest jól van. A már a vendégszektorban lévő ultrák, amint megtudták, hogy magyarokat vernek kint, azonnal igyekeztek a társaik védelmére kelni.


 


Minden szurkolónak minél előbbi és teljes felépülést kívánunk tiszta szívből.

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.22. 19:51

"A béke vagy te, Sport!
a népeket egymáshoz fűző szép szalag:
és testvérré lesznek mind általad,
önuralomban, rendben és erőben."

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2019.03.22. 22:26

a mi rendöreink meg himestojaskent fognak rajuk vigyazni. ha esetleg kapni fog pár egy-ket sallert akkor a tetüláda magyargyülölö liberalisaink fogjak telesirni a világot..
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2019.03.22. 22:36

Sosem értettem, hogy veheti fel bárhol a világon másnap a munkát egy olyan rendőr aki az ártalmatlanított, fegyvertelen személynek szórakozásból még sérüléseket okoz.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.03.22. 22:43

moszkvicsslusszkulcs írta:a mi rendöreink meg himestojaskent fognak rajuk vigyazni. ha esetleg kapni fog pár egy-ket sallert akkor a tetüláda magyargyülölö liberalisaink fogjak telesirni a világot..

ti is utáltok egy rakás embert, titeket is utálnak. ez így normális nem?
ETO

Avatar
Bman
Serdülõ
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2011.10.29. 11:49
Tartózkodási hely: XVII, A terasz, bal fent

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: Bman » 2019.03.22. 22:59

Javier Arizmendi írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:a mi rendöreink meg himestojaskent fognak rajuk vigyazni. ha esetleg kapni fog pár egy-ket sallert akkor a tetüláda magyargyülölö liberalisaink fogjak telesirni a világot..

ti is utáltok egy rakás embert, titeket is utálnak. ez így normális nem?

Normális.
Kép
Bárminek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.
Hajrá Újpest! MLSZ takarodj! Roderick takarodj!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2019.03.22. 23:00

Javier Arizmendi írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:a mi rendöreink meg himestojaskent fognak rajuk vigyazni. ha esetleg kapni fog pár egy-ket sallert akkor a tetüláda magyargyülölö liberalisaink fogjak telesirni a világot..

ti is utáltok egy rakás embert, titeket is utálnak. ez így normális nem?

teljesen értelmetlen a kérdésed
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Vasas SC 100
Tartalék
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2011.05.14. 11:50
Tartózkodási hely: agglomeráció

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: Vasas SC 100 » 2019.03.22. 23:56

Bezzeg ha ez nálunk lenne..
Hajrá Magyarország! Hajrá Vasas!

pmatyi
Ifista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.06.03. 11:06

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: pmatyi » 2019.03.23. 02:43

Ezt soha nem értettem, hogyha odamegyek valahova szar szlovákok nincs hazatok, ki nem ugrál budosszlovakozva, aztán kapok pár sallert, akkor felnőtt férfi emberként, hogy lehet nekiallni bruhuhuhu szemét rendorozni. Aki férfi, legyen férfi. Faszom.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.03.23. 04:12

pmatyi írta:Ezt soha nem értettem, hogyha odamegyek valahova szar szlovákok nincs hazatok, ki nem ugrál budosszlovakozva, aztán kapok pár sallert, akkor felnőtt férfi emberként, hogy lehet nekiallni bruhuhuhu szemét rendorozni. Aki férfi, legyen férfi. Faszom.
Hát a szólás szabadság smafu?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2019.03.23. 07:03

pmatyi írta:Ezt soha nem értettem, hogyha odamegyek valahova szar szlovákok nincs hazatok, ki nem ugrál budosszlovakozva, aztán kapok pár sallert, akkor felnőtt férfi emberként, hogy lehet nekiallni bruhuhuhu szemét rendorozni. Aki férfi, legyen férfi. Faszom.

ezzel semmi baj nincs ha igy gondolod (bar a cikket nem hiszem hogy olvastad meg a beszamolokat ) de ha forditott esetben is lenne ilyen akkor is a magyarokat szidnád.
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.23. 07:48

moszkvicsslusszkulcs írta:
pmatyi írta:Ezt soha nem értettem, hogyha odamegyek valahova szar szlovákok nincs hazatok, ki nem ugrál budosszlovakozva, aztán kapok pár sallert, akkor felnőtt férfi emberként, hogy lehet nekiallni bruhuhuhu szemét rendorozni. Aki férfi, legyen férfi. Faszom.

ezzel semmi baj nincs ha igy gondolod (bar a cikket nem hiszem hogy olvastad meg a beszamolokat ) de ha forditott esetben is lenne ilyen akkor is a magyarokat szidnád.

Ez így ebben a formában nem egyéb, mint demoralizáló feltételezés.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

pmatyi
Ifista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.06.03. 11:06

Re: Szlovákia-Magyarország: kőkemény rendőri intézkedések – videó

HozzászólásSzerző: pmatyi » 2019.03.23. 11:03

moszkvicsslusszkulcs írta:
pmatyi írta:Ezt soha nem értettem, hogyha odamegyek valahova szar szlovákok nincs hazatok, ki nem ugrál budosszlovakozva, aztán kapok pár sallert, akkor felnőtt férfi emberként, hogy lehet nekiallni bruhuhuhu szemét rendorozni. Aki férfi, legyen férfi. Faszom.

ezzel semmi baj nincs ha igy gondolod (bar a cikket nem hiszem hogy olvastad meg a beszamolokat ) de ha forditott esetben is lenne ilyen akkor is a magyarokat szidnád.

Ennyire azért nem egyszerű a világ, ki kell abranditsalak. Ugyanez volt a véleményem akik a keritesen logva nyomták faszszopo (klubcsapat)-ot egész meccsen aztán ha le volt szervezve valami, akkor halaszthatatlan családi gondjuk, influenzajuk, isiaszuk, KRESZ vizsgáljuk, ballagási ebedjuk volt, vagy csak ki voltak kapcsolva.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég