Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.22. 17:59

Gunners írta:
BSTH írta:
Gunners írta:A TV-ben ezek a "szakértők" is röhejesek. Hajnal Tomika is azzal volt elfoglalva hogy Szalai nyilatkozatát fikázza, pedig jól látta a helyzetet Ádám.

Szakértők... :D
Hajnal még rendben is van, valahogyan meg akarta védeni a védhetetlen mundért. De egy Bozsik, vagy Doktorhorvát (ez egy nagyon idegesítő faszi) semmit sem érnek. Horváthról meg nem mondanám, hogy doktori címe van. Állandóan az az érzésem, hogy kiesik a szájából a kapanyél.

Simek Peti sem semmi! "Egyetértek Petyabával" :lol: Komolyan mintha egy kocsmai beszélgetést adnának élőben.

Egyértelmű, hogy az utóbbi időben a legkomolyabb szakértő nem más mint Szalai.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.03.22. 18:04

BSTH írta:
Gunners írta:
BSTH írta:Szakértők... :D
Hajnal még rendben is van, valahogyan meg akarta védeni a védhetetlen mundért. De egy Bozsik, vagy Doktorhorvát (ez egy nagyon idegesítő faszi) semmit sem érnek. Horváthról meg nem mondanám, hogy doktori címe van. Állandóan az az érzésem, hogy kiesik a szájából a kapanyél.

Simek Peti sem semmi! "Egyetértek Petyabával" :lol: Komolyan mintha egy kocsmai beszélgetést adnának élőben.

Egyértelmű, hogy az utóbbi időben a legkomolyabb szakértő nem más mint Szalai.

Szerintem Ő lefogja mondani a válogatottságot hamarosan.
Go Gunners Hajrá Videoton

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.22. 18:12

Gunners írta:
BSTH írta:
Gunners írta:Simek Peti sem semmi! "Egyetértek Petyabával" :lol: Komolyan mintha egy kocsmai beszélgetést adnának élőben.

Egyértelmű, hogy az utóbbi időben a legkomolyabb szakértő nem más mint Szalai.

Szerintem Ő lefogja mondani a válogatottságot hamarosan.

Eléggé tele van a töke, nem vitás.

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95765
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2019.03.22. 18:15

Gunners írta:
BSTH írta:
Gunners írta:Simek Peti sem semmi! "Egyetértek Petyabával" :lol: Komolyan mintha egy kocsmai beszélgetést adnának élőben.

Egyértelmű, hogy az utóbbi időben a legkomolyabb szakértő nem más mint Szalai.

Szerintem Ő lefogja mondani a válogatottságot hamarosan.


nem lenne meglepő - az sem, ha nyomást gyakorolnának rá felülről, és amiatt mondaná le

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.22. 18:17

ryanmckane írta:
Gunners írta:
BSTH írta:Egyértelmű, hogy az utóbbi időben a legkomolyabb szakértő nem más mint Szalai.

Szerintem Ő lefogja mondani a válogatottságot hamarosan.


nem lenne meglepő - az sem, ha nyomást gyakorolnának rá felülről, és amiatt mondaná le

Azért addig csak nem süllyednek.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.03.22. 18:19

BSTH írta:
ryanmckane írta:
Gunners írta:Szerintem Ő lefogja mondani a válogatottságot hamarosan.


nem lenne meglepő - az sem, ha nyomást gyakorolnának rá felülről, és amiatt mondaná le

Azért addig csak nem süllyednek.

Nem az erősségük az önkritika. Nem tudom még hány égés kell hogy valami más koncepció legyen itt utánpótlás nevelésben, nem hiszem el hogy ezeknek ez így tetszik.
Go Gunners Hajrá Videoton

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.22. 18:23

Gunners írta:
BSTH írta:
ryanmckane írta:
nem lenne meglepő - az sem, ha nyomást gyakorolnának rá felülről, és amiatt mondaná le

Azért addig csak nem süllyednek.

Nem az erősségük az önkritika. Nem tudom még hány égés kell hogy valami más koncepció legyen itt utánpótlás nevelésben, nem hiszem el hogy ezeknek ez így tetszik.

Ha jól tudom, még mindig bentlakásos akadémiák működnek. Ami a focikultúrákban már nagyon rég nem divat.

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.22. 18:25

Meg ez a szerelés is. Faszt kell a Liverpoolt másolni? Vörös-fehér-zöld a mi szerkónk, nem bírom ha más.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.22. 18:30

Gunners írta:
Török írta:
Gunners írta:És az a kurva elkeserítő hogy nincs is jobb azon a poszton, vagy ha van akkor kibaszott jól titkoljuk.

Szemmel látható volt, hogy a szlovákok a baloldalunkat próbálgatják, így Korhut enervált játéka pont elegendő is volt a biztos vereséghez. De azért még így sem varrnám a balvédő nyakába az egészet, pláne debreceniként.

Én sem mondom hogy csak az Ő hibája, gyengék voltunk csapatként is. Jelenleg ilyen gyengék vagyunk, és ha mindig a homokba dugják a fejüket a buzi edzőink meg a döntéshozók akkor maradunk is ezen a szinten. Már írtam hogy át kéne állni hogy erőfocistákat képezzünk, véleményem szerint mi máshogy nem tudunk sikeresek lenni csak ha tönkre tesszük teljesen a technikásabb csapatok játékát. Ehhez viszont jó fizikum kell.

szerintem most most szintet léptünk lefelé
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.03.22. 18:38

Adamek írta:
Gunners írta:
Török írta:Szemmel látható volt, hogy a szlovákok a baloldalunkat próbálgatják, így Korhut enervált játéka pont elegendő is volt a biztos vereséghez. De azért még így sem varrnám a balvédő nyakába az egészet, pláne debreceniként.

Én sem mondom hogy csak az Ő hibája, gyengék voltunk csapatként is. Jelenleg ilyen gyengék vagyunk, és ha mindig a homokba dugják a fejüket a buzi edzőink meg a döntéshozók akkor maradunk is ezen a szinten. Már írtam hogy át kéne állni hogy erőfocistákat képezzünk, véleményem szerint mi máshogy nem tudunk sikeresek lenni csak ha tönkre tesszük teljesen a technikásabb csapatok játékát. Ehhez viszont jó fizikum kell.

szerintem most most szintet léptünk lefelé

Hát az hogy nem tudunk egy kurva szögletet sem beadni az már a kibaszott gáz kategóriába tartozik. Volt vagy 4-5 szögletünk amin sírni lett volna kedvem.
Go Gunners Hajrá Videoton

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.22. 18:43

Gunners írta:
Adamek írta:
Gunners írta:Én sem mondom hogy csak az Ő hibája, gyengék voltunk csapatként is. Jelenleg ilyen gyengék vagyunk, és ha mindig a homokba dugják a fejüket a buzi edzőink meg a döntéshozók akkor maradunk is ezen a szinten. Már írtam hogy át kéne állni hogy erőfocistákat képezzünk, véleményem szerint mi máshogy nem tudunk sikeresek lenni csak ha tönkre tesszük teljesen a technikásabb csapatok játékát. Ehhez viszont jó fizikum kell.

szerintem most most szintet léptünk lefelé

Hát az hogy nem tudunk egy kurva szögletet sem beadni az már a kibaszott gáz kategóriába tartozik. Volt vagy 4-5 szögletünk amin sírni lett volna kedvem.

Egyetértek Nyúllal. Kalmár, Kleini nem kell. Méreten aluliak, vissza kell őket dobni. De Korhut is tragédia.

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.03.22. 18:47

BSTH írta:
Gunners írta:
Adamek írta:szerintem most most szintet léptünk lefelé

Hát az hogy nem tudunk egy kurva szögletet sem beadni az már a kibaszott gáz kategóriába tartozik. Volt vagy 4-5 szögletünk amin sírni lett volna kedvem.

Egyetértek Nyúllal. Kalmár, Kleini nem kell. Méreten aluliak, vissza kell őket dobni. De Korhut is tragédia.

Kleinheislernél nyaktól felfelé vannak gondok. :D
Go Gunners Hajrá Videoton

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.22. 18:52

Gunners írta:
BSTH írta:
Gunners írta:Hát az hogy nem tudunk egy kurva szögletet sem beadni az már a kibaszott gáz kategóriába tartozik. Volt vagy 4-5 szögletünk amin sírni lett volna kedvem.

Egyetértek Nyúllal. Kalmár, Kleini nem kell. Méreten aluliak, vissza kell őket dobni. De Korhut is tragédia.

Kleinheislernél nyaktól felfelé vannak gondok. :D

Ostobán focizik.

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95765
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2019.03.22. 18:52

BSTH írta:
ryanmckane írta:
Gunners írta:Szerintem Ő lefogja mondani a válogatottságot hamarosan.


nem lenne meglepő - az sem, ha nyomást gyakorolnának rá felülről, és amiatt mondaná le

Azért addig csak nem süllyednek.


hétről hétre lepnek meg minket mindenféle finomsággal, gondolod, hogy pont ezt hagynák tétlenül?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.03.22. 18:52

BSTH írta:
Gunners írta:
Adamek írta:szerintem most most szintet léptünk lefelé

Hát az hogy nem tudunk egy kurva szögletet sem beadni az már a kibaszott gáz kategóriába tartozik. Volt vagy 4-5 szögletünk amin sírni lett volna kedvem.

Egyetértek Nyúllal. Kalmár, Kleini nem kell. Méreten aluliak, vissza kell őket dobni. De Korhut is tragédia.

én mindet kiraknám Orbán kivételével
Szalacsi maradhatna, de szerintem ő még a hétvégén bevágja az ajtót maga mögött
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.22. 18:58

ryanmckane írta:
BSTH írta:
ryanmckane írta:
nem lenne meglepő - az sem, ha nyomást gyakorolnának rá felülről, és amiatt mondaná le

Azért addig csak nem süllyednek.


hétről hétre lepnek meg minket mindenféle finomsággal, gondolod, hogy pont ezt hagynák tétlenül?

Csak reménykedek.

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.22. 18:58

Adamek írta:
BSTH írta:
Gunners írta:Hát az hogy nem tudunk egy kurva szögletet sem beadni az már a kibaszott gáz kategóriába tartozik. Volt vagy 4-5 szögletünk amin sírni lett volna kedvem.

Egyetértek Nyúllal. Kalmár, Kleini nem kell. Méreten aluliak, vissza kell őket dobni. De Korhut is tragédia.

én mindet kiraknám Orbán kivételével
Szalacsi maradhatna, de szerintem ő még a hétvégén bevágja az ajtót maga mögött

Gulácsit is kiraknád? Nem rossz kapus, nem rajta múlott ez sem. A második gól fura volt mondjuk.

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95765
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2019.03.22. 18:59

BSTH írta:
ryanmckane írta:
BSTH írta:Azért addig csak nem süllyednek.


hétről hétre lepnek meg minket mindenféle finomsággal, gondolod, hogy pont ezt hagynák tétlenül?

Csak reménykedek.


:)
azt talán még szabad ebben a sügér országban

BSTH

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.03.22. 19:00

ryanmckane írta:
BSTH írta:
ryanmckane írta:
hétről hétre lepnek meg minket mindenféle finomsággal, gondolod, hogy pont ezt hagynák tétlenül?

Csak reménykedek.


:)
azt talán még szabad ebben a sügér országban

Na ja. :-)

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Szlovákia-Magyarország: Osztályozónapló

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.03.22. 19:01

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Egyetértek Nyúllal. Kalmár, Kleini nem kell. Méreten aluliak, vissza kell őket dobni. De Korhut is tragédia.

én mindet kiraknám Orbán kivételével
Szalacsi maradhatna, de szerintem ő még a hétvégén bevágja az ajtót maga mögött

Gulácsit is kiraknád? Nem rossz kapus, nem rajta múlott ez sem. A második gól fura volt mondjuk.

Gulácsi kopaszodik, és szemnek nem túl vonzó az arcberendezése. Az alkalmi potyáival együtt ez egyértelmű válóok Adameknél.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég