Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.03.17. 14:26

Csak egy csapat volt a pályán szerinte.

Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után


Fontos lett volna most is a DVTK-nak a pont, pontok megszerzése, de Fernando Fernández csapata 1-0-ra kikapott Miskolcon. És ez nagyon nem esett jól a diósgyőriek spanyol mesterének:


 


„Nagy esélyt szalasztottunk el ma, hogy eltávolodjunk a kieső zónától. Az a csapat, amelyik 13 alkalommal lő kapura, 20 alkalommal ad be szélről, az legalább egy pontot megérdemelt volna. Hozzáteszem, minimum egy pontot, mert a játék képe alapján ma csak egy csapat volt a pályán. Sokkal többet tettünk a győzelemért, de legalább az egy pontért, mint az ellenfelünk.”


 


Fernando meg is magyarázta, hogy miért gondolja azt, hogy igazságtalan végeredmény született.


 


„Az első félidőben rengeteg helyzetet alakítottunk ki a kapott gól előtt és azt követően is, problémánk az ellenfél 16-osa környékén akadt, ott nem tudtunk elég pontosak lenni. A DVSC a vezetés tudatában nagyon mélyen védekezett, ezt csak pontosabb megoldásokkal tudtuk volna feltörni.”


 


Az előttünk álló szünetben is tovább kell dolgoznunk, mert továbbra is a bennmaradás az elsődleges célunk. Ma is láttuk, hogy helyzeteket tudunk kialakítani, de azok értékesítése még gondot okoz. Ezen kell tovább dolgozni, hogy az MTK elleni fontos mérkőzésen a támadó harmadban pontosabbak legyünk, és akkor győztesen hagyjuk el a pályát. Sok fontos mérkőzés vár még ránk, de a bajnokság vége előtt nyolc fordulóval továbbra is életben van a csapat, látom a játékosokon az akaratot, és ez bizakodásra ad okot.”


 


Nem nehéz kitalálni: a kéthetes szünet/munka és az MTK elleni mérkőzés együtt a miskolciak számára a mostani bajnokság talán legfontosabb időszakát jelenti majd.


 

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.17. 21:30

lehet pont ez a baj drága elftárs, hogy húszszor adunk be, miközben ilyen csatárokkal egyszer sem kéne mert kurva felesleges
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.03.17. 23:41

Ezúttal mellébeszélésnek éreztem a nyilatkozatát. Rúgtunk gyorsan egy gólt, utána pedig nem csináltunk semmit. A DVTK simán vihetett volna pontot, akár nyerhettek is volna megfelelő játékfelfogással. Hogy sokkal többet tettek, az üres duma, hiába volt kb. 1/3-2/3 a labdabirtoklás, hiába volt kétszer annyi passzuk, többet lőttünk és többször is találtunk kaput. A stat. alapján nekik 90 perc alatt összesen kétszer sikerült, ami baromi gyenge, legalább átlövésekkel kellett volna próbálkozni, ha már pl. Haszani játszott. Gondoltam, legalább az utolsó negyedórát - akár kissé kinyílva - megnyomják, mivel az, hogy -1 vagy -2 a vége, nekik totál mindegy, de ez sem történt meg. Érthetetlen volt a Diósgyőr játéka.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.18. 08:43

Cselszky írta:Ezúttal mellébeszélésnek éreztem a nyilatkozatát. Rúgtunk gyorsan egy gólt, utána pedig nem csináltunk semmit. A DVTK simán vihetett volna pontot, akár nyerhettek is volna megfelelő játékfelfogással. Hogy sokkal többet tettek, az üres duma, hiába volt kb. 1/3-2/3 a labdabirtoklás, hiába volt kétszer annyi passzuk, többet lőttünk és többször is találtunk kaput. A stat. alapján nekik 90 perc alatt összesen kétszer sikerült, ami baromi gyenge, legalább átlövésekkel kellett volna próbálkozni, ha már pl. Haszani játszott. Gondoltam, legalább az utolsó negyedórát - akár kissé kinyílva - megnyomják, mivel az, hogy -1 vagy -2 a vége, nekik totál mindegy, de ez sem történt meg. Érthetetlen volt a Diósgyőr játéka.

ezúttal? mindig
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.19. 20:07

Kép
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.03.19. 20:10

ManBat írta:Kép

írtam neked, h mennyit keresnek a játékosok amikor arról vitáztunk, h van vagy nincs pénz a klubnál
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.19. 20:19

SuperDepor írta:
ManBat írta:Kép

írtam neked, h mennyit keresnek a játékosok amikor arról vitáztunk, h van vagy nincs pénz a klubnál

akkor ezt ideje lenne megfelelően beforgatni is, mondjuk hogy a transfermarkt érték tükrözze a befektetett pénzmennyiséget
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.03.19. 20:29

ManBat írta:Kép

ez sztem kamu, vagy már rég nem aktuális
pl. a Kisvárda egykoron neves légiósai nem hiszem, hogy átlagbérekért jönnek, minimum a felsőházban vannak fizetés tekintetében...

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.03.19. 20:32

Maradonapoli írta:
ManBat írta:Kép

ez sztem kamu, vagy már rég nem aktuális
pl. a Kisvárda egykoron neves légiósai nem hiszem, hogy átlagbérekért jönnek, minimum a felsőházban vannak fizetés tekintetében...

két évvel ezelőtti, de most is a középmezőnyben vagyunk
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.03.19. 20:32

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:Kép

ez sztem kamu, vagy már rég nem aktuális
pl. a Kisvárda egykoron neves légiósai nem hiszem, hogy átlagbérekért jönnek, minimum a felsőházban vannak fizetés tekintetében...

két évvel ezelőtti, de most is a középmezőnyben vagyunk

ja, nem minket néztem, csak úgy általában :)

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.03.19. 21:07

Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.03.19. 21:23

SuperDepor írta:https://magyarepitok.hu/mi-epul/2019/03/uj-kosarlabdacsarnok-epul-a-dvtk-focistadionja-melle?fbclid=IwAR3arVSjaWsRwxmsSuK-GVGrxDiq3qRsYebQFEZ3Ygp74fqWP5pWlqLVTY8

édes Istenem... értem én, hogy gáz Diósgyőr névvel a Népkertben játszani (bár ez lófasz az egri kézihez képest), de a harmadekkora Sportcsarnok is szellős szokott lenni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Kifakadt a DVTK edzője a debreceni zakó után

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.03.19. 21:49

ManBat írta:
SuperDepor írta:https://magyarepitok.hu/mi-epul/2019/03/uj-kosarlabdacsarnok-epul-a-dvtk-focistadionja-melle?fbclid=IwAR3arVSjaWsRwxmsSuK-GVGrxDiq3qRsYebQFEZ3Ygp74fqWP5pWlqLVTY8

édes Istenem... értem én, hogy gáz Diósgyőr névvel a Népkertben játszani (bár ez lófasz az egri kézihez képest), de a harmadekkora Sportcsarnok is szellős szokott lenni

lesz hely a turkálósoknak meg a dáridó és a többi nosztalgia banda fellépéseinek :cool:


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 155 vendég