A Loki elleni vereség és a gulyás – interjú a Fradi grúz válogatottjával

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A Loki elleni vereség és a gulyás – interjú a Fradi grúz válogatottjával

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.03.14. 14:49

Egyelőre a séta is a nehezére esik.

A Loki elleni vereség és a gulyás – interjú a Fradi grúz válogatottjával


Január közepén csatlakozott a Ferencvároshoz Lasa Dvali, a grúz válogatott középső védője. Dvali megsérült a tegnapi, Vidi elleni kupameccsen, de a délutáni orvosi vizsgálat előtt válaszolt a kérdéseinkre.


 


A legfontosabb: hogy vagy, mikor tudsz újra játszani?


Egyelőre még a sétálás is a nehezemre esik. Délután megyek MRI-vizsgálatra, addig nem tudom megmondani, hogy mi is a diagnózis pontosan, így azt sem, mikor játszhatok újra.


 


Meghívtak a grúz válogatottba...


Nem tudom, hogy ott tudok-e lenni, minden délután derül majd ki a számomra is.


 


Melyik volt eddig a legemlékezetesebb meccsed, amióta Magyarországon vagy?


A Debrecen elleni. Egy-nullára vezettünk, a végén mégis vereséget szenvedtünk, hihetetlen körülmények között. Fájó emlékről van szó, egyhamar nem fogom elfelejteni.


 


Olyan a magyar bajnokság, amilyenre számítottál?


A meccsek hasonlóak, meg kell küzdenünk a győzelmekért is. Próbálunk mindig dominálni, de ehhez fejben is nagyon ott kell lennünk, hogy ez sikerüljön. Egyáltalán nem olyan könnyű feladat.


 


Két hónapja élsz már Budapesten. Milyennek találod a várost?


Túl nagy kirándulásokat még nem volt időm tenni, mert edzeni és játszani érkeztem. A feleségem viszont már velem van szerencsére, de a rossz idő miatt még vele sem tudtam nagyon kimozdulni. Amit viszont eddig láttam belőle, az nagyon tetszett. Azt is meg kell jegyeznem, hogy nagyon rendesen fogadtak a srácok, mindenki segít a beilleszkedésben. Jól haladok ezen a téren, ám mindig lehet jobban megismerkedni és jobban összeszokni a másikkal.


 


Az élsportolóknak eléggé feszített a munkatempójuk, az életritmusuk és az étrendjük is. Volt már alkalmad a tradicionális magyar konyhával találkozni?


Szerencsére igen. Nagyon sok étel ízlett, de a gulyás az egész egyszerűen mindent visz. Elképesztően finom.

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: A Loki elleni vereség és a gulyás – interjú a Fradi grúz válogatottjával

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2019.03.14. 16:35

a pálinkámból még nem ittál öcsém az vinne nálad mindent
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A Loki elleni vereség és a gulyás – interjú a Fradi grúz válogatottjával

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.03.14. 18:29

Remélem rendes gulyást kapott, nem Gulascht
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég