Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.02.23. 20:55

Fellépett a dobogóra a fővárosi csapat.

Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző


Az OTP Bank Liga szombati játéknapjának legsimább győzelmét az Újpest aratta, a lila-fehérek 5-0-ra döngölték a földbe a Diósgyőrt. A fővárosiak már a meccs elején megkezdték a gólgyártást, majd a második félidőben beindult az újpesti focisuli, ami négy találattal párosult. Sikerének köszönhetően az Újpest fellépett a harmadik helyre a táblázaton. 


 


A DVTK egyébként jó előjelekkel várhatta az összecsapást, hiszen az újpesti túra előtti nyolc meccsén veretlen maradt, ám most súlyos pofonból kell felállnia a nehéz helyzetben lévő Diósgyőrnek.


 


Nebojsa Vignjevics vezetőedző a sajtótájékoztatón arról beszélt, hogy az első gól után kevésbé koncentrált a támadásokra az Újpest. Ezt leszámítva gyakorlatilag tökéletes meccset játszottak, ami az eredményen is meglátszik.


 


"Egy tökéletes meccs volt, amiről a játékosok már mindent elmondtak a pályán.


Én ehhez csak annyit teszek hozzá, hogy a DVTK a Vidi és a Honvéd ellen uralta a mérkőzést, nem akartuk, hogy ezt itt is megtegyék, ezért agresszívan letámadtunk. Jó időben, rögtön az elején megszereztük a vezetést. Egyedül talán az nem tetszett, hogy 1-0-nál birtokoltuk ugyan a labdát, de nem játszottunk elég támadóan. A második félidőben ez megváltozott, és a második góllal megjött az önbizalmunk is. Örülök a győzelemnek, és gratulálok a játékosoknak!" - fogalmazott Vignjevics. 


 


Azt már csak mi tesszük hozzá, hogy mi lesz, ha Lacina Traoré is bevethető lesz...


 

Torzonborz
Toborzórajáró
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2014.07.03. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest, XIII. és IV.

Re: Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző

HozzászólásSzerző: Torzonborz » 2019.02.24. 13:04

Nem tudom, én 2-0 után éreztem, hogy nem védekeztünk volna olyan jól, mint korábban, akkor volt a diósgyőri kapufa (ha az bemegy ...), illetve pár veszélyes támadás is és a labda is jóval kevesebbet volt nálunk, mint korábban. Az 5-0-t túlzónak tartom és csalóka is, csak annak köszönhető, hogy Zsótér meg akarta mutatni, nem a kispadra való, ezért nagyon hajtott, adott egy gólpasszt és lőtt egy gólt.
Hajrá Újpest!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51343
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.02.24. 13:13

Annyira romantikus ez a kép!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.02.24. 13:50

Torzonborz írta:Nem tudom, én 2-0 után éreztem, hogy nem védekeztünk volna olyan jól, mint korábban, akkor volt a diósgyőri kapufa (ha az bemegy ...), illetve pár veszélyes támadás is és a labda is jóval kevesebbet volt nálunk, mint korábban. Az 5-0-t túlzónak tartom és csalóka is, csak annak köszönhető, hogy Zsótér meg akarta mutatni, nem a kispadra való, ezért nagyon hajtott, adott egy gólpasszt és lőtt egy gólt.
Nem is oda való.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2019.02.24. 15:46

Torzonborz írta:Nem tudom, én 2-0 után éreztem, hogy nem védekeztünk volna olyan jól, mint korábban, akkor volt a diósgyőri kapufa (ha az bemegy ...), illetve pár veszélyes támadás is és a labda is jóval kevesebbet volt nálunk, mint korábban. Az 5-0-t túlzónak tartom és csalóka is, csak annak köszönhető, hogy Zsótér meg akarta mutatni, nem a kispadra való, ezért nagyon hajtott, adott egy gólpasszt és lőtt egy gólt.

63-37 volt a landabirtoklás! A többi részében a kommented sok igazsát tartalmaz!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
DVTKfan
Világsztár
Hozzászólások: 12767
Csatlakozott: 2007.06.21. 19:46
Tartózkodási hely: Butapest
Kapcsolat:

Re: Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző

HozzászólásSzerző: DVTKfan » 2019.02.24. 17:16

Hát.
Szenvedés volt ez az egész.. élőben még a szar belga sör is rátett egy lapáttal.
Nem mellesleg, a rend éber őrei, (minden tiszteletem a rendőröké) nem tudják hogy van helyszíni árusítás és elküldik a vendégszurkolókat....

Amúgy meg maradjunk annyiban, hogy az elmúlt 8 meccsen nem kaptuk be ezt az 5 gólt amit most.
Az az egy pozitívum volt a meccsben, hogy egyszerre.. és ezzel csak 3 pontot vesztettünk...
Kíváncsi leszek, hogy a lendületbe jött Fradi ellen mit fognak nyújtani szombaton az aranylábúak.. de ha 3 védővel állunk fel a Groupamában, akkor én ki se megyek és előre bebaszok, hogy ne fájjon...

Sajnálok mindenkit aki velem együtt élte át ezt a szart tegnap élőben.
... és nehéz szívvel, de gratulálok az Újpestnek.

Off: Amúgy a másik oldalon volt Rakaczki Bence rigmus? Oké hogy mi egyszer megemlékeztünk erről a borzalomról, de szerintem kicsit túltoltuk.
Keep Calm 8 millió fradista van. A maradék buzi.

ultraviola
Ifista
Hozzászólások: 569
Csatlakozott: 2010.08.25. 09:43
Tartózkodási hely: Újpest

Re: Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző

HozzászólásSzerző: ultraviola » 2019.02.24. 17:40

DVTKfan írta:Hát.
Szenvedés volt ez az egész.. élőben még a szar belga sör is rátett egy lapáttal.
Nem mellesleg, a rend éber őrei, (minden tiszteletem a rendőröké) nem tudják hogy van helyszíni árusítás és elküldik a vendégszurkolókat....

Amúgy meg maradjunk annyiban, hogy az elmúlt 8 meccsen nem kaptuk be ezt az 5 gólt amit most.
Az az egy pozitívum volt a meccsben, hogy egyszerre.. és ezzel csak 3 pontot vesztettünk...
Kíváncsi leszek, hogy a lendületbe jött Fradi ellen mit fognak nyújtani szombaton az aranylábúak.. de ha 3 védővel állunk fel a Groupamában, akkor én ki se megyek és előre bebaszok, hogy ne fájjon...

Sajnálok mindenkit aki velem együtt élte át ezt a szart tegnap élőben.
... és nehéz szívvel, de gratulálok az Újpestnek.

Off: Amúgy a másik oldalon volt Rakaczki Bence rigmus? Oké hogy mi egyszer megemlékeztünk erről a borzalomról, de szerintem kicsit túltoltuk.

Volt. Egy 5 perces “nem gyalázzuk az ellenfelet szünet” is beiktatásra került utána.
Lila oldalról is felvetődött a túltolás téma, de a publikum megnyugtatására elmondták a srácok, hogy igen - még mindig gyűlöljük egymást. No para. Gyorsan helyre is állt mindenki lelki békéje.

Nekem is lenne egy “offom”. A kerítésen átesett szurkolótársunkról van bárkinek információja? Volt “szerencsém” közelről látni az esetet és az eszméletvesztése nem volt túl biztató.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Az 5-0 után is talált hibát az újpesti edző

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.24. 17:48

DVTKfan írta:Hát.
Szenvedés volt ez az egész.. élőben még a szar belga sör is rátett egy lapáttal.
Nem mellesleg, a rend éber őrei, (minden tiszteletem a rendőröké) nem tudják hogy van helyszíni árusítás és elküldik a vendégszurkolókat....

Amúgy meg maradjunk annyiban, hogy az elmúlt 8 meccsen nem kaptuk be ezt az 5 gólt amit most.
Az az egy pozitívum volt a meccsben, hogy egyszerre.. és ezzel csak 3 pontot vesztettünk...
Kíváncsi leszek, hogy a lendületbe jött Fradi ellen mit fognak nyújtani szombaton az aranylábúak.. de ha 3 védővel állunk fel a Groupamában, akkor én ki se megyek és előre bebaszok, hogy ne fájjon...

Sajnálok mindenkit aki velem együtt élte át ezt a szart tegnap élőben.
... és nehéz szívvel, de gratulálok az Újpestnek.

Off: Amúgy a másik oldalon volt Rakaczki Bence rigmus? Oké hogy mi egyszer megemlékeztünk erről a borzalomról, de szerintem kicsit túltoltuk.

az a baj, hogy Eperjesi könnyelmű kibaszásával kiállni se tudunk 4 védővel,mert konkrét jobbhátvédünk az nincs
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 99 vendég