A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: Libritor » 2019.02.21. 19:43

ManBat írta:
Libritor írta:
ManBat írta:konkrétan leírtam nem egyszer hogy a hátszél és az egyenlőtlenség zavar bennük, nem tudom mire vársz még, hogy mit hámozzak ezen

Hátszél, egyenlőtlenség tök jól hangzó, viszont üres szavak. Nyilván van hátszelük, de majd minden nb1-es csapatnak van ennyi, sőt.

Újpest, Kispest, Hali, Paks, Loki, mi - kapásból a mezőny felénél fentebb állnak a haveri rangsorban, de sztem pl. Deutschnál is erősebben tudja Seszták tolni a csapatot, mint ő az MTKt, Tállaival meg kb. egál
marad tehát a Vidi, Fradi, Felcsút trió mint egyértelműen erősebb hátszelű csapatok

A Halinál valami Mészáros rokon van, nem? Az se rossz.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.02.21. 19:45

Libritor írta:
Reginald McFreez írta:
Libritor írta:Leírtam hogy nekem totál semleges csapat.
Viszont Felcsúttal egy szintre helyezni őket, sőt durvábbnak nevezni nem más, mint remegésből adódó hülyeség.
Nincsenek jobban tolva, mint sok más csapat az nb1-ben.

A Felcsútot semmi sem veri, ez biztos. A kettő ugyanaz a játék, a nagyságrend eggyel különböző. Ami a legdurvább, hogy az eredménybeli különbség egy teljes pont.

Jelenleg az NB1-ben hat csapat van hülyére tolva (közben persze a maradék sem jár rosszul), közéjük tartozik a Kisvárda is.

Hülyére lennének tolva, akkor legalább 1-2 odairányított szponzort tudnánk mondani.

Ezt az interjút találtam amúgy, kb megerősíti, amit a légiósokról mondtam.

A költségvetés kapcsán meg érdemes lenne előkeresni a beszámolójukat.

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i ... el-interju

Feltétel nélkül megadom magam. De nem megyek fogolytáborba.
Kép
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.21. 19:48

Libritor írta:
ManBat írta:
Libritor írta:Hátszél, egyenlőtlenség tök jól hangzó, viszont üres szavak. Nyilván van hátszelük, de majd minden nb1-es csapatnak van ennyi, sőt.

Újpest, Kispest, Hali, Paks, Loki, mi - kapásból a mezőny felénél fentebb állnak a haveri rangsorban, de sztem pl. Deutschnál is erősebben tudja Seszták tolni a csapatot, mint ő az MTKt, Tállaival meg kb. egál
marad tehát a Vidi, Fradi, Felcsút trió mint egyértelműen erősebb hátszelű csapatok

A Halinál valami Mészáros rokon van, nem? Az se rossz.

ő éppen befúrni készül magát, most épp az MTK csodatriója a kilencvenes évekből, Illés és Halmai a főkolomposok
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.02.21. 19:48

Javier Arizmendi írta:Kisvárdát az nb3-ba, csútot a megyeibe!
Valahogy így!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.21. 19:49

Libritor írta:
Reginald McFreez írta:
Libritor írta:Leírtam hogy nekem totál semleges csapat.
Viszont Felcsúttal egy szintre helyezni őket, sőt durvábbnak nevezni nem más, mint remegésből adódó hülyeség.
Nincsenek jobban tolva, mint sok más csapat az nb1-ben.

A Felcsútot semmi sem veri, ez biztos. A kettő ugyanaz a játék, a nagyságrend eggyel különböző. Ami a legdurvább, hogy az eredménybeli különbség egy teljes pont.

Jelenleg az NB1-ben hat csapat van hülyére tolva (közben persze a maradék sem jár rosszul), közéjük tartozik a Kisvárda is.

Hülyére lennének tolva, akkor legalább 1-2 odairányított szponzort tudnánk mondani.

Ezt az interjút találtam amúgy, kb megerősíti, amit a légiósokról mondtam.

A költségvetés kapcsán meg érdemes lenne előkeresni a beszámolójukat.

http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i ... el-interju

Kövesden vagy az MTK-nál sem tudsz odairányított szponzorokat külsőleg mondani, mégis átlátszó ott is, hogy mi a stájsz
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: Libritor » 2019.02.21. 19:49

ManBat írta:
Libritor írta:
ManBat írta:Újpest, Kispest, Hali, Paks, Loki, mi - kapásból a mezőny felénél fentebb állnak a haveri rangsorban, de sztem pl. Deutschnál is erősebben tudja Seszták tolni a csapatot, mint ő az MTKt, Tállaival meg kb. egál
marad tehát a Vidi, Fradi, Felcsút trió mint egyértelműen erősebb hátszelű csapatok

A Halinál valami Mészáros rokon van, nem? Az se rossz.

ő éppen befúrni készül magát, most épp az MTK csodatriója a kilencvenes évekből, Illés és Halmai a főkolomposok

Illéséket tudom, de akkor még csak fúrja magát a féreg.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.02.21. 19:53

Libritor írta:
ManBat írta:
Libritor írta:Hátszél, egyenlőtlenség tök jól hangzó, viszont üres szavak. Nyilván van hátszelük, de majd minden nb1-es csapatnak van ennyi, sőt.

Újpest, Kispest, Hali, Paks, Loki, mi - kapásból a mezőny felénél fentebb állnak a haveri rangsorban, de sztem pl. Deutschnál is erősebben tudja Seszták tolni a csapatot, mint ő az MTKt, Tállaival meg kb. egál
marad tehát a Vidi, Fradi, Felcsút trió mint egyértelműen erősebb hátszelű csapatok

A Halinál valami Mészáros rokon van, nem? Az se rossz.

Homlok Zsolt. Meg is akarja venni a klubot, Illés eddig elzárkózott tőle, de a katasztrofális szezonunk miatt állítólag puhul már az álláspontja.
HAJRÁ HALI!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.02.21. 19:55

Libritor írta:
Reginald McFreez írta:
Libritor írta:És mi köze bármihez annak, hogy a múltban hol voltak?

A politikus holdudvara miben nyilvánul meg?

Most komolyan azért álltál bele a védhetetlen védőszerepébe, mert tirpákok? Ne hasonlítgassuk már a Kisvárdát a Diósgyőrhöz... én sosem voltam egy fellegvárbuzi, felőlem a komplett történelmi futballkultúra mehetne a harmadosztályba, ha odavaló, az NB1 meg tele lehet ilyen semmi csapatokkal, na de most elkezdeni szóról szóra felkérdezni, hogy a Kisvárda ugyan honnan csöpögtette össze azt a költségvetést két év alatt, amiből kábé finanszírozhatták volna az elmúlt száz évükek... hát na... azért tényleg ne nézzük már hülyének egymást, tirpákvér ide vagy oda. Már bocs.

Leírtam hogy nekem totál semleges csapat.
Viszont Felcsúttal egy szintre helyezni őket, sőt durvábbnak nevezni nem más, mint remegésből adódó hülyeség.
Nincsenek jobban tolva, mint sok más csapat az nb1-ben.

Én is kb emiatt álltam bele ennyire a témába. Nagyon erőltetett ez a diósgyőriektől.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.02.21. 19:56

Libritor írta:
ManBat írta:
Libritor írta:Hátszél, egyenlőtlenség tök jól hangzó, viszont üres szavak. Nyilván van hátszelük, de majd minden nb1-es csapatnak van ennyi, sőt.

Újpest, Kispest, Hali, Paks, Loki, mi - kapásból a mezőny felénél fentebb állnak a haveri rangsorban, de sztem pl. Deutschnál is erősebben tudja Seszták tolni a csapatot, mint ő az MTKt, Tállaival meg kb. egál
marad tehát a Vidi, Fradi, Felcsút trió mint egyértelműen erősebb hátszelű csapatok

A Halinál valami Mészáros rokon van, nem? Az se rossz.

(Még) nincs. Illésék a többségi tulajok, plusz néhány százalékban az önkori és pár magánszemély. Utóbbiaknak nincs sok beleszólásuk a klub működésébe.
Homlok Zsolt (Mészáros veje) a Haladás VSE (anyaegyesület) elnöke, illetve a Homlok Építő Zrt vezérigazgatója. Ez a cég a Haladás FC (futballcsapat) egyedüli mezszponzora. Pletykák szerint többször ajánlatot tett Illéséknek (legutóbb decemberben), de kevesellték a vételárat.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: Libritor » 2019.02.21. 19:56

kristof98.haladas írta:
Libritor írta:
ManBat írta:Újpest, Kispest, Hali, Paks, Loki, mi - kapásból a mezőny felénél fentebb állnak a haveri rangsorban, de sztem pl. Deutschnál is erősebben tudja Seszták tolni a csapatot, mint ő az MTKt, Tállaival meg kb. egál
marad tehát a Vidi, Fradi, Felcsút trió mint egyértelműen erősebb hátszelű csapatok

A Halinál valami Mészáros rokon van, nem? Az se rossz.

Homlok Zsolt. Meg is akarja venni a klubot, Illés eddig elzárkózott tőle, de a katasztrofális szezonunk miatt állítólag puhul már az álláspontja.

Lassan mindenhova beférkőzik valaki, gáz egy helyzet.

Ahogy én látom, Illéséknek nincs annyi pénze a klubra, amennyi manapság kell. Még az elején volt, de mostanra nagyot nőttek a költségvetések. Ha tippelnem kéne, akkor eladás lesz, főleg kiesés esetén. Sajnos.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: Libritor » 2019.02.21. 19:57

Savaria1919 írta:
Libritor írta:
ManBat írta:Újpest, Kispest, Hali, Paks, Loki, mi - kapásból a mezőny felénél fentebb állnak a haveri rangsorban, de sztem pl. Deutschnál is erősebben tudja Seszták tolni a csapatot, mint ő az MTKt, Tállaival meg kb. egál
marad tehát a Vidi, Fradi, Felcsút trió mint egyértelműen erősebb hátszelű csapatok

A Halinál valami Mészáros rokon van, nem? Az se rossz.

(Még) nincs. Illésék a többségi tulajok, plusz néhány százalékban az önkori és pár magánszemély. Utóbbiaknak nincs sok beleszólásuk a klub működésébe.
Homlok Zsolt (Mészáros veje) a Haladás VSE (anyaegyesület) elnöke, illetve a Homlok Építő Zrt vezérigazgatója. Ez a cég a Haladás FC (futballcsapat) egyedüli mezszponzora. Pletykák szerint többször ajánlatot tett Illéséknek (legutóbb decemberben), de kevesellték a vételárat.

Köszi a teljes képet. :)

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.02.21. 20:00

Libritor írta:
kristof98.haladas írta:
Libritor írta:A Halinál valami Mészáros rokon van, nem? Az se rossz.

Homlok Zsolt. Meg is akarja venni a klubot, Illés eddig elzárkózott tőle, de a katasztrofális szezonunk miatt állítólag puhul már az álláspontja.

Lassan mindenhova beférkőzik valaki, gáz egy helyzet.

Ahogy én látom, Illéséknek nincs annyi pénze a klubra, amennyi manapság kell. Még az elején volt, de mostanra nagyot nőttek a költségvetések. Ha tippelnem kéne, akkor eladás lesz, főleg kiesés esetén. Sajnos.

Akkor volt pénzük, mikor a Swietelsky (Homlok vezérigazgatósága idején) és az MLSz nyomta a támogatást. De 2016 nyarán túlköltekezték magukat, közben Homlokot leváltották a Swietelsky éléről (ekkor alapította a Homlok Építő Zrt-t). Akkor el kellett adni két alapemberünket, azóta tart a lejtmenet, amit csak lassítani tudtak (Hipp kinevezésével), megfékezni nem. Sőt, a sorozatos hibás döntéseikkel csak rásegítettek.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.21. 20:05

kristof98.haladas írta:
Libritor írta:
Reginald McFreez írta:Most komolyan azért álltál bele a védhetetlen védőszerepébe, mert tirpákok? Ne hasonlítgassuk már a Kisvárdát a Diósgyőrhöz... én sosem voltam egy fellegvárbuzi, felőlem a komplett történelmi futballkultúra mehetne a harmadosztályba, ha odavaló, az NB1 meg tele lehet ilyen semmi csapatokkal, na de most elkezdeni szóról szóra felkérdezni, hogy a Kisvárda ugyan honnan csöpögtette össze azt a költségvetést két év alatt, amiből kábé finanszírozhatták volna az elmúlt száz évükek... hát na... azért tényleg ne nézzük már hülyének egymást, tirpákvér ide vagy oda. Már bocs.

Leírtam hogy nekem totál semleges csapat.
Viszont Felcsúttal egy szintre helyezni őket, sőt durvábbnak nevezni nem más, mint remegésből adódó hülyeség.
Nincsenek jobban tolva, mint sok más csapat az nb1-ben.

Én is kb emiatt álltam bele ennyire a témába. Nagyon erőltetett ez a diósgyőriektől.

jó tudni, hogy Javier Arizmendi vagy Redzs is diósgyőri
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.02.21. 20:08

ManBat írta:
kristof98.haladas írta:
Libritor írta:Leírtam hogy nekem totál semleges csapat.
Viszont Felcsúttal egy szintre helyezni őket, sőt durvábbnak nevezni nem más, mint remegésből adódó hülyeség.
Nincsenek jobban tolva, mint sok más csapat az nb1-ben.

Én is kb emiatt álltam bele ennyire a témába. Nagyon erőltetett ez a diósgyőriektől.

jó tudni, hogy Javier Arizmendi vagy Redzs is diósgyőri

Nem tőlük indult a téma.
HAJRÁ HALI!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.21. 20:18

kristof98.haladas írta:
ManBat írta:
kristof98.haladas írta:Én is kb emiatt álltam bele ennyire a témába. Nagyon erőltetett ez a diósgyőriektől.

jó tudni, hogy Javier Arizmendi vagy Redzs is diósgyőri

Nem tőlük indult a téma.

akkor ha legközelebb indítasz egy témát, azt én is belevarrom a Haladás nyakába, kössz a tippet
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2019.02.21. 20:29

Reginald McFreez írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:
Reginald McFreez írta:Most komolyan azért álltál bele a védhetetlen védőszerepébe, mert tirpákok? Ne hasonlítgassuk már a Kisvárdát a Diósgyőrhöz... én sosem voltam egy fellegvárbuzi, felőlem a komplett történelmi futballkultúra mehetne a harmadosztályba, ha odavaló, az NB1 meg tele lehet ilyen semmi csapatokkal, na de most elkezdeni szóról szóra felkérdezni, hogy a Kisvárda ugyan honnan csöpögtette össze azt a költségvetést két év alatt, amiből kábé finanszírozhatták volna az elmúlt száz évükek... hát na... azért tényleg ne nézzük már hülyének egymást, tirpákvér ide vagy oda. Már bocs.

ha neked ennyire minden mindegy meg leszarod a magyar focit mit is keresel ezen a fórumon? tényleg érdekel

2006-ban még érdekelt. Azt' itt ragadtam. De nem csak a magyar foci, a foci általában. Kiégtem tőle, elvesztette azt a varázsát, amiért érdemes volt szeretnem. Egyben meccset asszem a VB-n láttam utoiljára, zelőtt meg asszem a... valószínűleg az EB-n, a belgák elleni szopást. Eredmény/történés szintjén még most is érdekel, de ugyanolyan közönnyel/érdeklődéssel venném tudomásul, ha feloszlana az összes NB1-es csapat, mint azt, ha ideigazolna Messi.

köszönöm a pontos kielégitö választ.mindenesetre erdekes azert..
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
Apuka
Profi
Hozzászólások: 2414
Csatlakozott: 2005.04.12. 11:12
Tartózkodási hely: Kispad mellett állok

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: Apuka » 2019.02.21. 21:11

Miért játszottak külföldiek?
Hogy a bundás geci rápihenjen a bajnokira! Amíg nem jogerős a börtönbüntetése hadd csillogjon az nb1-ben!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.02.21. 21:56

ManBat írta:
Libritor írta:
Avalon írta:
A Felcsúttal kapcsolatban egyetértek, ha nem az nb1-ben csinálnák, hanem akadémiaként valahol a pusztában, még azt mondom hasznos is lenne.
De az hogy egy istenhátamögötti szabolcsi kisvárosban ki a középpályás, vagy a csatár szerintem mindegy, mert hál' istennek nem ők fogják megoldani a magyar futball problémáit. Azt nagyobb bajnak látom, hogy ezek nem csak tucatlégiósok, hanem arra elegek, hogy ne essenek vissza legalább egy osztállyal, de remélem tévedek.

Mondjuk Nyíregyházán kívül nincs különösebben nagyobb város a megyében. :P

De amúgy miért került Felcsúttal egy szintre sokaknál? Még szponzort se nagyon irányítottak oda, sőt tulajdonost se. Mint pl Miskolcra, ManBat. :P

Sesztákland felfújt csapata. A Szeged elleni elcsalt osztályozójuk óta látványosan egyenlőbbek az egyenlőknél. Azt meg ne meséld már be nekem, hogy a Master Good pénze elég egy 11 légióssal kiálló csapat létrehozásához.

Nem a hátszél kapcsán írom, mert az egyértelmű, és nem tudom, mennyi pénzt adnak nekik, de azért a Master Good nem egy sarki húsboltos cég. Az amúgy debreceni tulaj HBm leggazdagabb embere, top30-as milliárdos, Szima vagyonának sokszorosa felett diszponál.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.02.21. 22:17

Libri, értetlenkedve fogadom az értetlenkedésed.

"2015/16-ban a Duna Aszfalt dobott 557 millió forint TAO-támogatást Seszták Miklós akkori fejlesztési miniszter csapatának. Emellett küldött 50 milliót az azóta kegyvesztetté vált, Szíjjártó-közeli Kuna Tibor két reklámcége (Young and Partners Kft., Trinity International Communications Kft.), a svájci tulajdonú GE Infrastructure Kft. pedig 170 millió forintot adott. De ott van a listán 90 millióval a kormányzati takarítási tendereket sorozatban nyerő B+N Referencia Zrt. is.

A Duna Aszfalt tulajdonosa a tiszakécskei Szíjj László, aki Varga Károlyhoz hasonlóan (és itt-ott vele közösen) több cégben üzlettársa Mészáros Lőrincnek. A Duna Aszfalt rengeteg közpénzes megbízást kap, tavaly 606,5 milliárd forint, 2018 első félévében pedig 171,8 milliárd forint értékű közbeszerzést nyert.

2016/17-ben a MOL egyik cégétől, a FGSZ Földgázszállító Zrt-től érkezett 318 millió forint Kisvárdára. Itt fontos megjegyezni, hogy a földgázellátás a Seszták Miklós által vezetett Nemzeti Fejlesztési Minisztérium hatásköre volt, a MOL-ban pedig 25%-os tulajdonrésze van a magyar államnak.

Ebben az idényben a Paks2 turbináit gyártó GE Hungary 200 millió forintot, a Telekom 50 milliót, Varga Károly Hódút Kft.-je pedig 56 millió forint közpénzt küldött TAO-támogatás formájában Kisvárdára.

2017/18-ban Seszták csapatának ismét egy MOL-leány, ezúttal a MOL Petrolkémia Zrt. volt a legnagyobb TAO-adományozója 142 millió forinttal. Emellett jött 30 millió forint a Mészáros Lőrinc többségi tulajdonában lévő MKB Bankon keresztül is."
https://atlatszo.hu/2018/07/18/fidesz-k ... -a-szamok/
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: A kisvárdai edző elmondta, miért légiósokból állt a kezdője az FTC ellen

HozzászólásSzerző: Libritor » 2019.02.21. 22:25

SAW írta:Libri, értetlenkedve fogadom az értetlenkedésed.

"2015/16-ban a Duna Aszfalt dobott 557 millió forint TAO-támogatást Seszták Miklós akkori fejlesztési miniszter csapatának. Emellett küldött 50 milliót az azóta kegyvesztetté vált, Szíjjártó-közeli Kuna Tibor két reklámcége (Young and Partners Kft., Trinity International Communications Kft.), a svájci tulajdonú GE Infrastructure Kft. pedig 170 millió forintot adott. De ott van a listán 90 millióval a kormányzati takarítási tendereket sorozatban nyerő B+N Referencia Zrt. is.

A Duna Aszfalt tulajdonosa a tiszakécskei Szíjj László, aki Varga Károlyhoz hasonlóan (és itt-ott vele közösen) több cégben üzlettársa Mészáros Lőrincnek. A Duna Aszfalt rengeteg közpénzes megbízást kap, tavaly 606,5 milliárd forint, 2018 első félévében pedig 171,8 milliárd forint értékű közbeszerzést nyert.

2016/17-ben a MOL egyik cégétől, a FGSZ Földgázszállító Zrt-től érkezett 318 millió forint Kisvárdára. Itt fontos megjegyezni, hogy a földgázellátás a Seszták Miklós által vezetett Nemzeti Fejlesztési Minisztérium hatásköre volt, a MOL-ban pedig 25%-os tulajdonrésze van a magyar államnak.

Ebben az idényben a Paks2 turbináit gyártó GE Hungary 200 millió forintot, a Telekom 50 milliót, Varga Károly Hódút Kft.-je pedig 56 millió forint közpénzt küldött TAO-támogatás formájában Kisvárdára.

2017/18-ban Seszták csapatának ismét egy MOL-leány, ezúttal a MOL Petrolkémia Zrt. volt a legnagyobb TAO-adományozója 142 millió forinttal. Emellett jött 30 millió forint a Mészáros Lőrinc többségi tulajdonában lévő MKB Bankon keresztül is."
https://atlatszo.hu/2018/07/18/fidesz-k ... -a-szamok/

Na, valami ilyesmit vártam volna ManBat részéről konkrétum címszó alatt. Köszönöm.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég