Szoboszlait az Arsenal is figyeli

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Szoboszlait az Arsenal is figyeli

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.02.10. 16:18

Olaszoktól meg nem csak a Juve.

Szoboszlait az Arsenal is figyeli


Pár hete robbant a hír, hogy a Juve egyik megfigyelője elhagyta a feljegyzéseit, melyben Szoboszlai Dominik neve is megtalálható volt. A torinói klub nem tagadta a megjelent értesüléseket.


 


Most újabb hírek láttak napvilágot angolszász és olasz nyelvterületeken, melyek ismét a magyar labdarúgás egyik legnagyobb ígéretéről szólnak.


 


Az értesülések a fiatal játékosokat mindig szívesen szerződtető Arsenal érdeklődését helyezik középpontba a magyar játékossal kapcsolatban, de megemlítik az Inter, a Monaco és a Baern München figyelmét is.


 


Szoboszlait egyébként az elmúlt időszakban próbálta megszólaltatni a magyar sajtó, de csak annyit mondott, hogy megtisztelő számára, hogy ilyen csapatokkal hozzák hírbe, de a menedzsere intézi az ügyeit.


 


Az nb1.hu viszont úgy gondolja, nem a menedzser nyújt a pályán olyan teljesítményt, hogy ilyen kaliberű csapatok figyelik Szoboszlai teljesítményét...

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40671
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szoboszlait az Arsenal is figyeli

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.02.10. 17:00

Legyen a Salzburgban alapjatekos 1-2 év alatt, utána mehet feljebb.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szoboszlait az Arsenal is figyeli

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.10. 17:26

jó hír, de remélem ő inkább a kihívásokat keresi és nem enged a nem egyező ambícióknak, így majd aláír az Al-Máspitéhez
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Libritor
Aranylabdás
Hozzászólások: 61573
Csatlakozott: 2007.01.31. 20:36
Tartózkodási hely: Mátészalka

Re: Szoboszlait az Arsenal is figyeli

HozzászólásSzerző: Libritor » 2019.02.10. 17:48

1-1 nagy klub játékosok százait figyeli kb, ez túl sokat nem jelent.
Max egy kis pozitív visszajelzés a fejlődéséről. De ettől ugyanúgy dolgoznia kell tovább, fejlődni, fejlődni.

Jelenleg még Salzburgban, az a legjobb neki.

Avatar
ravanelli
Toborzórajáró
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2017.04.06. 11:09

Re: Szoboszlait az Arsenal is figyeli

HozzászólásSzerző: ravanelli » 2019.02.10. 19:23

Kíváncsi vagyok a magyar-szlovén u21 eb-re milyen csapatot sikerül összehozni. Még kb két és fél év van odáig, illene jól felkészülni és jól szerepelni.
Ha jól tudom a 1998-as korosztály és a fiatalabbak vehetnek részt rajta, így két és fél évvel a torna előtt azért van egynéhány játékos aki jó kilátásokkal várhatja ezt.
Szoboszlai addigra már 20 éves lesz, remélhetőleg standard kezdő már a Salzburgban (talán már a következő szezontól is).
Kun Bertalan a PSV másodosztályú csapatában nyomja bal bekk/bal szélsőként standard kezdő
Szalai Attila a Mezőből is ígéretes, standard nb1-es kezdő
Kiss a PAFC-ból alapember
Schafer a Genoaban domboríthat, vagy ha ott nem is, de valahol külföldön odáig
Bokros 18 éves a PAFC-ban Rádoki úgy néz ki alapemberként számít rá
Tamás Nándor 18 éves, szintén a PAFC-ból Rádoki mindkét meccsén hasonlóan kezdőként végigjátszotta, vele csak az a gond, hogy elvileg honosítani kéne a románoktól
Kusnyír Debrecen, 18 éves, de szerintem őt is honosítani kéne, csak őt az ukránoktól
Tajti Diósgyőr

Aztán aki kérdőjeles lehet egyenlőre:
Csoboth Benfica B
Schön MTK
Szerető és Csonka Fradi
Mocsi és Tóth Videoton
Csóka DAC
kis Dárdai Hertha

Kíváncsi vagyok, mire megyünk majd.
"A játékosok még véletlenül se higgyék azt, hogy ők tisztelik meg a közönséget, hanem éppen fordítva. A játékos érezze magát megtisztelve, hogy egy nemzet színeit képviselheti a nagyvilágban. Ez egy íratlan törvénye a közösség képviseletének, és ez nemcsak a sportra, hanem a világon minden másra igaz." Grosics Gyula

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szoboszlait az Arsenal is figyeli

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.02.11. 10:10

ravanelli írta:Kíváncsi vagyok a magyar-szlovén u21 eb-re milyen csapatot sikerül összehozni. Még kb két és fél év van odáig, illene jól felkészülni és jól szerepelni.
Ha jól tudom a 1998-as korosztály és a fiatalabbak vehetnek részt rajta, így két és fél évvel a torna előtt azért van egynéhány játékos aki jó kilátásokkal várhatja ezt.
Szoboszlai addigra már 20 éves lesz, remélhetőleg standard kezdő már a Salzburgban (talán már a következő szezontól is).
Kun Bertalan a PSV másodosztályú csapatában nyomja bal bekk/bal szélsőként standard kezdő
Szalai Attila a Mezőből is ígéretes, standard nb1-es kezdő
Kiss a PAFC-ból alapember
Schafer a Genoaban domboríthat, vagy ha ott nem is, de valahol külföldön odáig
Bokros 18 éves a PAFC-ban Rádoki úgy néz ki alapemberként számít rá
Tamás Nándor 18 éves, szintén a PAFC-ból Rádoki mindkét meccsén hasonlóan kezdőként végigjátszotta, vele csak az a gond, hogy elvileg honosítani kéne a románoktól
Kusnyír Debrecen, 18 éves, de szerintem őt is honosítani kéne, csak őt az ukránoktól
Tajti Diósgyőr

Aztán aki kérdőjeles lehet egyenlőre:
Csoboth Benfica B
Schön MTK
Szerető és Csonka Fradi
Mocsi és Tóth Videoton
Csóka DAC
kis Dárdai Hertha

Kíváncsi vagyok, mire megyünk majd.

ha a felsoroltakból kettő vagy három viszi valamire, már sokat mondtunk. emlékezz a németh krisz, koman, gulácsi vb bronzérmes korosztályra!
ETO

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: Szoboszlait az Arsenal is figyeli

HozzászólásSzerző: Norby » 2019.02.11. 17:47

ravanelli írta:Kíváncsi vagyok a magyar-szlovén u21 eb-re milyen csapatot sikerül összehozni. Még kb két és fél év van odáig, illene jól felkészülni és jól szerepelni.
Ha jól tudom a 1998-as korosztály és a fiatalabbak vehetnek részt rajta, így két és fél évvel a torna előtt azért van egynéhány játékos aki jó kilátásokkal várhatja ezt.
Szoboszlai addigra már 20 éves lesz, remélhetőleg standard kezdő már a Salzburgban (talán már a következő szezontól is).
Kun Bertalan a PSV másodosztályú csapatában nyomja bal bekk/bal szélsőként standard kezdő
Szalai Attila a Mezőből is ígéretes, standard nb1-es kezdő
Kiss a PAFC-ból alapember
Schafer a Genoaban domboríthat, vagy ha ott nem is, de valahol külföldön odáig
Bokros 18 éves a PAFC-ban Rádoki úgy néz ki alapemberként számít rá
Tamás Nándor 18 éves, szintén a PAFC-ból Rádoki mindkét meccsén hasonlóan kezdőként végigjátszotta, vele csak az a gond, hogy elvileg honosítani kéne a románoktól
Kusnyír Debrecen, 18 éves, de szerintem őt is honosítani kéne, csak őt az ukránoktól
Tajti Diósgyőr

Aztán aki kérdőjeles lehet egyenlőre:
Csoboth Benfica B
Schön MTK
Szerető és Csonka Fradi
Mocsi és Tóth Videoton
Csóka DAC
kis Dárdai Hertha

Kíváncsi vagyok, mire megyünk majd.


Egyrészt a EB 2021-ben lesz. A 98-as korosztály biztos nem U21 addigra (pl. Tajti).

Másrészt ha ez a "jó kilátások", akkor az már szomorú. Szoboszlaira és Kunra még igaz is. De a többiekre...
Csoboth egy percet nem játszott a Benfica B-ben. Tajtit hazazavarták a spanyol 4-ből. Schönt az Ajax tette lapátra. Schafer a Seria C kispadján domboríthat majd. Az NB1-es csodagyerekektől meg sokat ne várj. Dárdai meg kétlem hogy hazajönne. Vagy eddig miért nem hívták?

Avatar
ravanelli
Toborzórajáró
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2017.04.06. 11:09

Re: Szoboszlait az Arsenal is figyeli

HozzászólásSzerző: ravanelli » 2019.02.11. 20:35

OK.

Viszont az u21-es eb valójában u23-as, mivel a selejtezők indulásakor (tehát ez esetben 2019-ben) kell 21 vagy annál fiatalabb korosztálynak szerepelni, így értelemszerűen, két évvel később, az eb idején az a korosztály már 23 éves lesz.

Most Olaszországban lesz nyáron az u21-es eb, ahol a legöregebb korosztály az 1996-os, tehát ők idén már 23 évesek lesznek.
"A játékosok még véletlenül se higgyék azt, hogy ők tisztelik meg a közönséget, hanem éppen fordítva. A játékos érezze magát megtisztelve, hogy egy nemzet színeit képviselheti a nagyvilágban. Ez egy íratlan törvénye a közösség képviseletének, és ez nemcsak a sportra, hanem a világon minden másra igaz." Grosics Gyula

manderel
Légiós
Hozzászólások: 6649
Csatlakozott: 2011.10.14. 18:35
Tartózkodási hely: Gyirmót-B közép

Re: Szoboszlait az Arsenal is figyeli

HozzászólásSzerző: manderel » 2019.02.17. 14:46

Kezdő a srác a Salzburg mai kupameccsén. Most lehet bizonyítani.
GYIRMÓT

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szoboszlait az Arsenal is figyeli

HozzászólásSzerző: beroka » 2019.02.17. 16:14

manderel írta:Kezdő a srác a Salzburg mai kupameccsén. Most lehet bizonyítani.

Rúgott is egy gólt

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Szoboszlait az Arsenal is figyeli

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.02.17. 16:19

beroka írta:
manderel írta:Kezdő a srác a Salzburg mai kupameccsén. Most lehet bizonyítani.

Rúgott is egy gólt

Remélhetőleg egyre több szerepet kap, elég tudatosan építi fel magát eddig.
Go Gunners Hajrá Videoton


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 135 vendég