Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.16. 19:01

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Az identitás itt nem a sikertelenség, hanem a klubhoz, városhoz, megyéhez kötődő, saját nevelésű játékosok szerepeltetése. Itt most erről nem lehet beszélni. Vándormadár légiósok a csapatban, hozzánemértő edző a padon, rendre rossz döntést hozó vezetők a klubházban. Így borítékolható a kiesés.

de azt valld be, hogy ismét egy félig csiszolt gyémántot passzoltunk át az átigazolási szezonban

Kölcsönösen passzolgatjuk egymás között a gyémántokat és a szuperteheccségeket

klubvezetőt és elnököt nem akartok?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.16. 19:02

beroka írta:
ManBat írta:huhh, ideje fellélegezni a vonal fölött
10 pontra a dobogó, durva hogy mennyire nincs középmezőny, pedig az annyira agyonhangsúlyozott fiatalok szerepeltetéséhez arra is szükség lenne, Lovrencsics pl. egy egész karriert köszönhet annak hogy Pápán volt türelem és lehetőség arra hogy felépítsék

Fernando akkor még is maradjon?
Van ott középmezőny:Loki,Kispest,Újpest,Mtk.
Kövesdtől lefele lesz kieső ahogy ősszel jósoltuk néhányan. Csak megy a jótékonykodás ennél a 4 csapatnál azért hogy elkerüljék a dobogót. De ha kell akkor jönnek azok a győzelmek.

középmezőny alatt azt a régiót értettem, hogy sem a dobogó, sem a kiesés nincs látótávolságban, és lötyöghetnek a langyosvízben, a 16 csapat idején ilyen volt a Paks, a Kecsó, a Pécs, kicsit régebben a Kaposvár vagy a Pápa
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.02.16. 19:03

Adamek írta:
beroka írta:
ManBat írta:huhh, ideje fellélegezni a vonal fölött
10 pontra a dobogó, durva hogy mennyire nincs középmezőny, pedig az annyira agyonhangsúlyozott fiatalok szerepeltetéséhez arra is szükség lenne, Lovrencsics pl. egy egész karriert köszönhet annak hogy Pápán volt türelem és lehetőség arra hogy felépítsék

Fernando akkor még is maradjon?
Van ott középmezőny:Loki,Kispest,Újpest,Mtk.
Kövesdtől lefele lesz kieső ahogy ősszel jósoltuk néhányan. Csak megy a jótékonykodás ennél a 4 csapatnál azért hogy elkerüljék a dobogót. De ha kell akkor jönnek azok a győzelmek.

de kit fog a szezon végén büntetni a sors a nemzetközivel? nagy csata lesz az utolsó fordulóban a zakókért, nézem is a párosításokat

szopás lesz, mert MTK-Honvéd az utolsó forduló, ott valaki nagyon megszívja
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.16. 19:04

Adamek írta:
Adamek írta:
beroka írta:Fernando akkor még is maradjon?
Van ott középmezőny:Loki,Kispest,Újpest,Mtk.
Kövesdtől lefele lesz kieső ahogy ősszel jósoltuk néhányan. Csak megy a jótékonykodás ennél a 4 csapatnál azért hogy elkerüljék a dobogót. De ha kell akkor jönnek azok a győzelmek.

de kit fog a szezon végén büntetni a sors a nemzetközivel? nagy csata lesz az utolsó fordulóban a zakókért, nézem is a párosításokat

szopás lesz, mert MTK-Honvéd az utolsó forduló, ott valaki nagyon megszívja

az MTK addigra szerintem épp elég messzire kormányozza magát hogy a Honvéd nyugiban leadja a 3 pontot, szerintem megint az Újpest lesz a szerencsés nyertes
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: John McClane » 2019.02.16. 19:04

Savaria1919 írta:
John McClane írta:
Savaria1919 írta:maradjatok benn!

Szerintem jó lenne,ha kéz a kézben esne ki a Diósgyőr és a Haladás,a kelet és a nyugat lúzere,ahol klub identitás része a sikertelenség.

Az identitás itt nem a sikertelenség, hanem a klubhoz, városhoz, megyéhez kötődő, saját nevelésű játékosok szerepeltetése. Itt most erről nem lehet beszélni. Vándormadár légiósok a csapatban, hozzánemértő edző a padon, rendre rossz döntést hozó vezetők a klubházban. Így borítékolható a kiesés.

Persze,hogy nem kizárólag a sikertelenség az identitás,de a gyakori kiesés-feljutás szerintem hozzájárul ahhoz,hogy Miskolcon és Szombathelyen is az átlagnál többen járnak meccsre,nincs egy folyamatos,általános nihil,kialakult egy "csakazértis"mentalitás,érdekes további párhuzam lenne,hogy mindkét csapat kiesik 100 évesen.Ennél a két klubnál az égvilágon semmi probléma nem lenne egy kiesésből,garantáltan visszajutnának maximum pár éven belül.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: beroka » 2019.02.16. 19:05

ManBat írta:
beroka írta:
ManBat írta:huhh, ideje fellélegezni a vonal fölött
10 pontra a dobogó, durva hogy mennyire nincs középmezőny, pedig az annyira agyonhangsúlyozott fiatalok szerepeltetéséhez arra is szükség lenne, Lovrencsics pl. egy egész karriert köszönhet annak hogy Pápán volt türelem és lehetőség arra hogy felépítsék

Fernando akkor még is maradjon?
Van ott középmezőny:Loki,Kispest,Újpest,Mtk.
Kövesdtől lefele lesz kieső ahogy ősszel jósoltuk néhányan. Csak megy a jótékonykodás ennél a 4 csapatnál azért hogy elkerüljék a dobogót. De ha kell akkor jönnek azok a győzelmek.

középmezőny alatt azt a régiót értettem, hogy sem a dobogó, sem a kiesés nincs látótávolságban, és lötyöghetnek a langyosvízben, a 16 csapat idején ilyen volt a Paks, a Kecsó, a Pécs, kicsit régebben a Kaposvár vagy a Pápa

Ezért elég a 12 csapat. Legalább néha kell meccset is nyerni nehogy probléma legyen...

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.16. 19:08

beroka írta:
ManBat írta:
beroka írta:Fernando akkor még is maradjon?
Van ott középmezőny:Loki,Kispest,Újpest,Mtk.
Kövesdtől lefele lesz kieső ahogy ősszel jósoltuk néhányan. Csak megy a jótékonykodás ennél a 4 csapatnál azért hogy elkerüljék a dobogót. De ha kell akkor jönnek azok a győzelmek.

középmezőny alatt azt a régiót értettem, hogy sem a dobogó, sem a kiesés nincs látótávolságban, és lötyöghetnek a langyosvízben, a 16 csapat idején ilyen volt a Paks, a Kecsó, a Pécs, kicsit régebben a Kaposvár vagy a Pápa

Ezért elég a 12 csapat. Legalább néha kell meccset is nyerni nehogy probléma legyen...

pont ez az, hogy ezek a csapatok bedobhattak olyan játékosokat akikből talán lett is valami, miközben téttel bírva valószínűleg inkább szereztek volna valaki mást aki már kiforrott
Kecsón pl. ilyen volt Antal, Kitl, Pekár, Pakson Böde vagy Fiola, Pápán a már említett Lovrencsics, stb.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: beroka » 2019.02.16. 19:09

Adamek írta:
beroka írta:
ManBat írta:huhh, ideje fellélegezni a vonal fölött
10 pontra a dobogó, durva hogy mennyire nincs középmezőny, pedig az annyira agyonhangsúlyozott fiatalok szerepeltetéséhez arra is szükség lenne, Lovrencsics pl. egy egész karriert köszönhet annak hogy Pápán volt türelem és lehetőség arra hogy felépítsék

Fernando akkor még is maradjon?
Van ott középmezőny:Loki,Kispest,Újpest,Mtk.
Kövesdtől lefele lesz kieső ahogy ősszel jósoltuk néhányan. Csak megy a jótékonykodás ennél a 4 csapatnál azért hogy elkerüljék a dobogót. De ha kell akkor jönnek azok a győzelmek.

de kit fog a szezon végén büntetni a sors a nemzetközivel? nagy csata lesz az utolsó fordulóban a zakókért, nézem is a párosításokat

Kispest bevállalja majd megint vagy a lilák. Ők szeretik azt a pár meccset a nyáron.
De ahogy nézem a Vidi beleköphet a levesbe ha így játszik mint az elmúlt hetekben. Lenne gond Szimáéknál ha hirtelen a 2. helyen találnánk magunkat...

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.02.16. 19:10

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:de azt valld be, hogy ismét egy félig csiszolt gyémántot passzoltunk át az átigazolási szezonban

Kölcsönösen passzolgatjuk egymás között a gyémántokat és a szuperteheccségeket

klubvezetőt és elnököt nem akartok?

Azzal senki sem járna jobban. Szóval benne vagyok.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.02.16. 19:12

John McClane írta:
Savaria1919 írta:
John McClane írta:Szerintem jó lenne,ha kéz a kézben esne ki a Diósgyőr és a Haladás,a kelet és a nyugat lúzere,ahol klub identitás része a sikertelenség.

Az identitás itt nem a sikertelenség, hanem a klubhoz, városhoz, megyéhez kötődő, saját nevelésű játékosok szerepeltetése. Itt most erről nem lehet beszélni. Vándormadár légiósok a csapatban, hozzánemértő edző a padon, rendre rossz döntést hozó vezetők a klubházban. Így borítékolható a kiesés.

Persze,hogy nem kizárólag a sikertelenség az identitás,de a gyakori kiesés-feljutás szerintem hozzájárul ahhoz,hogy Miskolcon és Szombathelyen is az átlagnál többen járnak meccsre,nincs egy folyamatos,általános nihil,kialakult egy "csakazértis"mentalitás,érdekes további párhuzam lenne,hogy mindkét csapat kiesik 100 évesen.Ennél a két klubnál az égvilágon semmi probléma nem lenne egy kiesésből,garantáltan visszajutnának maximum pár éven belül.

Utoljára rendesen 16 éve estünk ki, ráadásul annak a gárdának volt vmi respectje. Nincs itt semmi csakakzértis, Szombathelyen népszerű a jó foci, és a sikeres Hali.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: RC » 2019.02.16. 19:14

Savaria1919 írta:
RC írta:
Savaria1919 írta:Sorstárs. Én még ki is megyek a jövő héten a fehérvári meccsünkre, Laciékkal.

Fehérvári túrák emlékeim szerint jók - eredménytől függetlenül :)
Vagy 9 éve ott verekedtem össze majdnem egy GWA-ssal :D

Voltunk együtt is Fehérváron, öt éve talán? :)

Lehet, Kleinheisler is lőtt gólt, 2-0 lett a Vidinek, ha jól rémlik.
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.02.16. 19:17

RC írta:
Savaria1919 írta:
RC írta:Fehérvári túrák emlékeim szerint jók - eredménytől függetlenül :)
Vagy 9 éve ott verekedtem össze majdnem egy GWA-ssal :D

Voltunk együtt is Fehérváron, öt éve talán? :)

Lehet, Kleinheisler is lőtt gólt, 2-0 lett a Vidinek, ha jól rémlik.

Akkor a Felcsúttal játszottunk, és nyertünk :) Guzmó befejelte szögletből, aztán Czvitkovics rúgott egy hatalmas gólt. De az örömük nem tartott sokáig, középkezdés után rögtön vezettünk, Radó révén. Aztán Tóth Balázst kiállították, a végén Nagy Gabi a gólvonalról mentett.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: John McClane » 2019.02.16. 19:25

Savaria1919 írta:
John McClane írta:
Savaria1919 írta:Az identitás itt nem a sikertelenség, hanem a klubhoz, városhoz, megyéhez kötődő, saját nevelésű játékosok szerepeltetése. Itt most erről nem lehet beszélni. Vándormadár légiósok a csapatban, hozzánemértő edző a padon, rendre rossz döntést hozó vezetők a klubházban. Így borítékolható a kiesés.

Persze,hogy nem kizárólag a sikertelenség az identitás,de a gyakori kiesés-feljutás szerintem hozzájárul ahhoz,hogy Miskolcon és Szombathelyen is az átlagnál többen járnak meccsre,nincs egy folyamatos,általános nihil,kialakult egy "csakazértis"mentalitás,érdekes további párhuzam lenne,hogy mindkét csapat kiesik 100 évesen.Ennél a két klubnál az égvilágon semmi probléma nem lenne egy kiesésből,garantáltan visszajutnának maximum pár éven belül.

Utoljára rendesen 16 éve estünk ki, ráadásul annak a gárdának volt vmi respectje. Nincs itt semmi csakakzértis, Szombathelyen népszerű a jó foci, és a sikeres Hali.

Szerintem tudatosan húztátok eddig a kiesést,mert így majd nagyobb lesz a katarzis a feljutásnál,100 évesen,szinte új stadionnal kiesni elképesztő sorscsapás,lehet majd panaszkodni és utána földöntúli csodaként megélni a visszajutást,szerintem ez tulajdonképpen ügyes marketing stratégia,a Diósgyőrnél is szándékos volt.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: Milito » 2019.02.16. 19:28

ManBat írta:
Milito írta:
John McClane írta:Szerintem jó lenne,ha kéz a kézben esne ki a Diósgyőr és a Haladás,a kelet és a nyugat lúzere,ahol klub identitás része a sikertelenség.

Sem miskolci, sem pedig szombathelyi nem vagyok, de nagyon nehéz nem szóvá tenni, memnyire undorító módon provokálsz.
Tudod, az aktualis bajnokesélyesnek is lehet méltósággal szurkolni.

hagyd, a lételeme a provokáció az olcsó idegből visszaírt válaszokért

Tudom, de engem akkor is zavar.
CS.A.K.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.02.16. 19:32

John McClane írta:
Savaria1919 írta:
John McClane írta:Persze,hogy nem kizárólag a sikertelenség az identitás,de a gyakori kiesés-feljutás szerintem hozzájárul ahhoz,hogy Miskolcon és Szombathelyen is az átlagnál többen járnak meccsre,nincs egy folyamatos,általános nihil,kialakult egy "csakazértis"mentalitás,érdekes további párhuzam lenne,hogy mindkét csapat kiesik 100 évesen.Ennél a két klubnál az égvilágon semmi probléma nem lenne egy kiesésből,garantáltan visszajutnának maximum pár éven belül.

Utoljára rendesen 16 éve estünk ki, ráadásul annak a gárdának volt vmi respectje. Nincs itt semmi csakakzértis, Szombathelyen népszerű a jó foci, és a sikeres Hali.

Szerintem tudatosan húztátok eddig a kiesést,mert így majd nagyobb lesz a katarzis a feljutásnál,100 évesen,szinte új stadionnal kiesni elképesztő sorscsapás,lehet majd panaszkodni és utána földöntúli csodaként megélni a visszajutást,szerintem ez tulajdonképpen ügyes marketing stratégia,a Diósgyőrnél is szándékos volt.

ebben nem értünk egyet, de ha majd az idő téged igazol, belátom
ahogy most állunk, meg majd a nyáron állni fogunk, itt feljutás egy jódarabig nem várható
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: gw » 2019.02.16. 19:36

ManBat írta:
gw írta:
ManBat írta:nagy a pofád az állandó belémállással és senkizéssel, mintha te bárki is lennél


tudod srac, a loteri kutya nem szolna hozzad, ha nem osztanad az eszt megint.
... amit aztan raadasul megfejelsz egy ordenare baromsaggal.
kiteszed magad a porondra, aztan csodalkozol, ha kapod a citromot - mi mast? :)
de reszemrol ok, alljunk bele, tolem meg sosem olvashattal olyat, hogy masokat okolnek a magam bajaiert... igaz ez forditva is? :)
faszkallantyu.
neked teljesen mindegy, ki, mit, mikor, hol csinal... aldozat vagy. szerinted.
es a kovetkezot most full komolyan mondom, bar ugyis leszarod: csak te tudsz/akarsz tenni magadert.
legyen ez utravalo, mikor a Csallokozbol nyakig mocskosan, kisemmizve elindulsz haza es azon torod a fejed, ki baszott ki veled... mert leginkabb te, sajat magaddal :) na szeva, remelem nem jutttok vissza hamar a masodbol :)

örvendek, hogy ennyi karaktert beleböfögtél feleslegesen abba, hogy a pofám szúrja a szemed, de ezt már eddig is tudtam anélkül hogy állandóan a képembe tolnád az infantilis mosolyjeleid mögé bújtatott ordenáré tahóságaiddal


nem szurja, leszarlak.
felolem ott szopatod magad, ahol akarod, akar a Csallokozben is :)
mosolyjel ON :)
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: beroka » 2019.02.16. 19:42

MTK nagyon komolyan nyomja...

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.16. 19:51

beroka írta:MTK nagyon komolyan nyomja...

csak a várható, most megtehetik
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: beroka » 2019.02.16. 19:53

Megy a sakkozás az elmúlt "tavaszi" fordulókban.
A Haladást elengedték, egyik kieső.
Mivel a Vidi leadta a gyakadémiának a pontokat pár hete így az is egyértelmű hogy idén a Fradi lesz a bajnok.
A másik kieső a kérdés. Felcsútot bent tartjuk majd közösen összefogva az élboly csapataival. A Diósgyőr elindult felfele egy kis segítség után így már rajtuk múlik csak a dolog. Várda bent marad majd ebben biztos vagyok. Maradt a Paks és a Kövesd. Az utóbbi nagyon nem akar kiesni a 6 pontos meccseiket hozzák.
Így számításaim szerint a Paks esik még ki.

:)

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: DVSC-Fradi, DAC-Slovan, pályán a Barca

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.02.16. 19:54

beroka írta:Megy a sakkozás az elmúlt "tavaszi" fordulókban.
A Haladást elengedték, egyik kieső.
Mivel a Vidi leadta a gyakadémiának a pontokat pár hete így az is egyértelmű hogy idén a Fradi lesz a bajnok.
A másik kieső a kérdés. Felcsútot bent tartjuk majd közösen összefogva az élboly csapataival. A Diósgyőr elindult felfele egy kis segítség után így már rajtuk múlik csak a dolog. Várda bent marad majd ebben biztos vagyok. Maradt a Paks és a Kövesd. Az utóbbi nagyon nem akar kiesni a 6 pontos meccseiket hozzák.
Így számításaim szerint a Paks esik még ki.

:)

a Paks bármikor megrázza magát ha necc van, én most egy halk tippet tennék a Várdára, bár ebben több a remény mint a megalapozottság
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 112 vendég