Horvátország-Magyarország: új, váratlan helyszín?

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Horvátország-Magyarország: új, váratlan helyszín?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.26. 05:28

Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:Hülyék lennének az egykori magyar uralomhoz kötődő/emlékeztető helyszínen megvívni a meccset. Mintha mi Mohácson fogadnánk a törököket, Fertődön a labancokat.

Hagyjuk már... pár hüppögö magyaron (meg tán a történészeken) kívül már a kutya nem foglalkozik azzal, hogy mi hol, kié volt csillió évvel ezelőtt...

pedig a szlávok pont igen, még a magyaroktól is nacionalistábbak

A kocsmaszintű hülyék lehet, de egy szövetségnél valószínűleg leszarják, hogy egykori magyar uralom, meg bla-bla... Belgrádig magyar uralom volt, egész Jugóban nem lelsz egy buckát, ami ne emlékeztetne a magyar uralomra... mekkora lesz a várható közönség, a várható bevétel, (a hangulat), a kockázat... ilyeneket vesznek figyelembe, nem olyat, hogy pár száz éve kinek volt erősebb joga büdöset fingani...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51168
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Horvátország-Magyarország: új, váratlan helyszín?

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2019.01.26. 10:10

Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:Hagyjuk már... pár hüppögö magyaron (meg tán a történészeken) kívül már a kutya nem foglalkozik azzal, hogy mi hol, kié volt csillió évvel ezelőtt...

pedig a szlávok pont igen, még a magyaroktól is nacionalistábbak

A kocsmaszintű hülyék lehet, de egy szövetségnél valószínűleg leszarják, hogy egykori magyar uralom, meg bla-bla... Belgrádig magyar uralom volt, egész Jugóban nem lelsz egy buckát, ami ne emlékeztetne a magyar uralomra... mekkora lesz a várható közönség, a várható bevétel, (a hangulat), a kockázat... ilyeneket vesznek figyelembe, nem olyat, hogy pár száz éve kinek volt erősebb joga büdöset fingani...

nem csak a kocsmaszintű hülyék, átlagnak mondanám, ezeknél kisebb a liberális értelmiségi arány, azokból is 1-2 amelyik korrekt, azok persze ki is vannak kiáltva hazaárulónak, minél fiatalabb egy nemzetállam, annál nacionalistább

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Horvátország-Magyarország: új, váratlan helyszín?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.01.26. 10:17

Maradonapoli írta:
Reginald McFreez írta:
Maradonapoli írta:pedig a szlávok pont igen, még a magyaroktól is nacionalistábbak

A kocsmaszintű hülyék lehet, de egy szövetségnél valószínűleg leszarják, hogy egykori magyar uralom, meg bla-bla... Belgrádig magyar uralom volt, egész Jugóban nem lelsz egy buckát, ami ne emlékeztetne a magyar uralomra... mekkora lesz a várható közönség, a várható bevétel, (a hangulat), a kockázat... ilyeneket vesznek figyelembe, nem olyat, hogy pár száz éve kinek volt erősebb joga büdöset fingani...

nem csak a kocsmaszintű hülyék, átlagnak mondanám, ezeknél kisebb a liberális értelmiségi arány, azokból is 1-2 amelyik korrekt, azok persze ki is vannak kiáltva hazaárulónak, minél fiatalabb egy nemzetállam, annál nacionalistább

Fiatalság, bolondság...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Horvátország-Magyarország: új, váratlan helyszín?

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2019.01.27. 13:06

bebé88 írta:
moszkvicsslusszkulcs írta:amugy jo lenne split is. én már kivettem a szabit erre a meccsre és a felvidékire is természetesen. bár nagyszombatra tuti nem lesz jegyem meg még pár ezer embernek de azért el kéne menni. jó lenne ott a stadion környékén egy kivetítö akár...


Szerintem be sem engednek Nagyszombatba ha nincs jegyed, ahogy ismerem őket. Nekem már biztos nem lesz mert csak Magyar személyivel lehet venni a vendégbe.

na látod ez eszembe sem jutott ..simán benne van a pakliban
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 107 vendég