Duchatelet megtörte a csendet

Avalon
Aranylabdás
Hozzászólások: 21186
Csatlakozott: 2005.07.01. 20:23
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Duchatelet megtörte a csendet

HozzászólásSzerző: Avalon » 2019.01.13. 19:40

SAW írta:
Yildiray írta:
Robi90 írta:Még a szokásosnál is nagyobb a csend, hátha a pletykák igaznak bizonyulnak...

Mik azok a pletykák, ha meg lehet kérdezni? Nem nagyon követtem a dolgokat az elmúlt 1-2 hónapban.

A pletykákra nem adok.
Ennyit olvastam:

"Nagyon sok olyan üzletembert találni Ázsiában, Észak-Amerikában és az arab világban, akik különböző okok miatt szeretnének saját futballcsapatot maguknak. A kérőkkel egyik bizalmi emberünk tárgyal Belgiumban, édesapám érdekeltségeit is ő kezeli. Az Újpest FC iránt sokan érdeklődnek, ez azt jelenti, hogy a külföldi befektetőknek vonzóvá tettük a klubot."
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... it-2678063


Külföldi befektető, ugyan...Én azon csodálkozom hogy Dusit nem söpörték ki, körülbelül ott van esélye hogy nem Neres vegyen át valami futballklubot, amit ki akarnak csinálni
"A magyar klubfutballnak is kell egy-két zászlóshajó, a Ferencvárosnak ott kellene lenni mindig a legjobbak között és lehetőleg még egy klubnak."

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Duchatelet megtörte a csendet

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2019.01.13. 19:48

BSTH írta:
adrenalin69 írta:
BSTH írta:Kultúrcsorda. Mondod, miközben egyetlen tőmondatod sincsen helyesírási hiba nélkül. Viszont nagy arcod az van. De mire?

Tudom, hogy a faszi a csücsköd szíve,

Ilyen mondatokra gondolsz?

Nem is veszed észre, hogy porig égeted magad, te ostoba.

:D
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Duchatelet megtörte a csendet

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.01.16. 19:48

BSTH írta:
SAW írta:
BSTH írta:Gyalázkodás nélkül is meg lehet ezt magyarázni. De neki kötelező előírás...

Hol volt a gyalázkodás?

Ja. Hol volt. Hol nem volt.
Tudom, hogy a faszi a csücsköd szíve, úgyhogy a kesztyűt nem veszem föl. Fasza azért, mikor a fától az erdő direkt nem megy valakinek.
Akár észre is vehetted, Lacika élből támad, számára vannak ilyen célpontok a fórumon.
Mivel nálad ő libling, nem foglak győzködni. Utálom a teljesen fölöslegesen gerjesztett végtelenbe nyúló kígyót.

Hűha.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Duchatelet megtörte a csendet

HozzászólásSzerző: Walek » 2019.01.16. 20:03

https://rangado.24.hu/nb1/2019/01/16/uj ... c5QhMmIVkY

Kiemelendő infó a cikkből:
"A rendszer bevezetése óta az FC már kétmilliárd forint fölötti összeghez jutott, a pénzt pedig értékálló ingatlanba forgatja az amúgy magyarországi ingatlanbefektetésekkel foglalkozó tulajdonos. Mivel azonban az építkezés költséges, a jegybevételekre pedig nem támaszkodhat a szurkolói körben ellenszenvnek „örvendő” Duchatelet-család, a játékoseladások és a televíziós jogdíjakból származó bevételeken kívül megpróbálja kimaxolni a taós támogatást, mint extra anyagi forrás."
DUCHATELET TAKARODJ!!!
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 73 vendég