Vidi-Fradi: hol van Böde?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vidi-Fradi: hol van Böde?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.12.16. 21:35

magyarázzál Habzószájú Rolika
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Vidi-Fradi: hol van Böde?

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.12.16. 21:36

jó nagy csicska lettél te is hajdub.. minden alattomos megmozdulását vedi a vidinek..legutobb most lanza szájbabaszásánál..
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
Wegry
Sztár
Hozzászólások: 4025
Csatlakozott: 2007.10.27. 18:55
Tartózkodási hely: ivó

Re: Vidi-Fradi: hol van Böde?

HozzászólásSzerző: Wegry » 2018.12.16. 21:42

Bőle mi a kurva anyádra kapott sárgát te geciláda?
<3 FERENCVÁROS <3

"Ha újraválasztanak, ...[CENSORED]!" - Jimmy Carter
"Király Gábor a kispadon sem kapott helyet a Burnsley-Blackpool (2-1) meccsen" :lol: :lol:

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Vidi-Fradi: hol van Böde?

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.12.16. 22:22

az egész studio szerint járt volna piros vidinek de simekgeci megint bohócot csinál magábol a vakerjával..
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Vidi-Fradi: hol van Böde?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.12.17. 08:03

Adamek írta:
Cselszky írta:
inreallife írta:Nem tudom mi lesz a vegeredmeny, de en mar most biro cseret kerek. b+ ez egy vicc, jatekvezetes, mar most tonkretette a meccset, pedig meg szinte el sem kezdodott, vajon ennek mi ertelme? A Mlsz vajon ilyenkor mire gondol? Legszivesebben mar a tv-t is kikapcsolnam...

Ugyan már, nem siránkozni kell, hanem alkalmazkodni a hazaiak keménykedéséhez. Azt ne mondd, hogy megleptek a belépők, Nikolicsnál elő-előfordul ez a harcmodor.

hogyan kellett volna alkalmazkodni a buzi becsúszására? odadobni elé egy üllőt vagy mit javasolnál?
Igen,még is csak üllői út a hazai pálya.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Vidi-Fradi: hol van Böde?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.12.17. 08:28

extex írta:
Wegry írta:rebrov te állat baszdmeg az anyádat!

Ja, kihagyta a dagadt díjbirkózót. Bár Juhász se villám, most valóban nagy haszna lenne.
Több tiszteletet Böde pápának.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Vidi-Fradi: hol van Böde?

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.12.17. 08:35

moszkvicsslusszkulcs írta:az egész studio szerint járt volna piros vidinek de simekgeci megint bohócot csinál magábol a vakerjával..

Nem egy nagy szakértő.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Vidi-Fradi: hol van Böde?

HozzászólásSzerző: RC » 2018.12.17. 09:05

Cselszky írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Ugyan már, nem siránkozni kell, hanem alkalmazkodni a hazaiak keménykedéséhez. Azt ne mondd, hogy megleptek a belépők, Nikolicsnál elő-előfordul ez a harcmodor.

hogyan kellett volna alkalmazkodni a buzi becsúszására? odadobni elé egy üllőt vagy mit javasolnál?

Pl. hasonlóan lerúgni 1-2 palit a döbbent háborgás helyett. Abszolút várható volt, hogy durvák lesznek.

Tényleg ez lett volna a megoldás, még több sérülés, valószínű tömegbunyó a pályán. Végülis jogos.
SABARIA 1926


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 129 vendég