Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.11.09. 20:08

Mindig igazam volt!

Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!


Kinevettetek!


 


Lenéztetek!


 


Kicsúfoltatok a hátam mögött!


 


Hülyének gondoltatok!


 


Nem hittetek nekem!


 


Pedig mindig nekem volt igazam és én ezzel minden pillanatban tisztában voltam!


 


Nem várom el, hogy elnézést kérjetek!


 


Hogy térden állva könyörögjetek azért, hogy bocsássam meg azt, amit nem lehet!


 


Hogy könnyes szemekkel sírjátok tele a zsebkendőiteket a gyóntatófülkékben!


 


Csak annyit kérek, fogadjátok el az emberiség legfontosabb szabályait!


 


Hogy Argentína mindig is nagyobb volt, most is nagyobb és mindig is nagyobb lesz Brazíliánál!


 


Hogy Argentínában mindig is többen éltek, most is többen élnek és mindig is többen élnek majd, mint Brazíliában!


 


Hogy Argentína mindig is gazdagabb volt, most is gazdagabb és mindig is gazdagabb lesz Brazíliánál.


 


Hogy Argentína mindig is többszörös világbajnok volt fociban Brazíliánál, hogy most is az és mindig is többszörös világbajnok lesz.


 


Hogy Diego Maradona mindig is jobb focista volt Pelénél, most is az és mindig is az lesz!


 


 




null



null





 


Hogy Juan Román Riquelme mindig is jobb focista volt Ronaldinhónál, hogy most is az és mindig is az lesz!


 


 




 


Hogy Martin Palermo, az egyetlen férfi a világon, mindig is jobb futballista volt, mint az igazi Ronaldo, hogy most is az és mindig is az lesz!


 


 




 


Mert nagyjából 10 napja a Boca Juniors a Palmeirast, a River Plate meg a Gremiót alázta halálra a világ legfontosabb klubsorozatának, a Libertadores-kupának az elődöntőjében. 


 


És ennyi!


 


Holnap este kilenctől kerül sor a döntő első meccsére. Ha láttál már Real Madrid-Barcelonát, akkor azt felejtsd el!


 


Az csak az El Cásico, ez meg a Superclásico. Már az elnevezésük is elárulja a különbséget.


 


Itt nincs olyan, hogy előttünk rúgja az ellenfél legjobbja a szögletet és a mobilunkkal fotózgatjuk. Eleve minek fotózgatsz valakit ahelyett, hogy a meccset néznéd? Ha képet akarsz valakiről a telódra, akkor rákeresel a neten és letöltöd egy profi fényképész alkotását (koncertekre is igaz ez, mert agyzsibbasztó, amikor nem buliznak az emberek, hanem fotózzák és videózzák a sztárokat, akikről szintén készülnek profi felvételek, amikor meg magukat – na, azt inkább hagyjuk, mert ha leírom a véleményemet, saját magamat kell, hogy kirúgjam).


 


Itt nem az van, hogy a játékosok eltwitterezgetnek egymással meccs előtt és meccs után. Itt emberek képesek egymást megölni azért már napokkal a meccs előtt, mert a másik nem ismeri el, hogy „mi vagyunk a jobbak”.


 


Itt nem integetnek a kamerába a lelátóról, amikor a nézőket mutatják meccs közben, hanem leszedik az operatőrt a cuccával együtt, mert mindenki tudja, hogy a médiában mindenki terrorista.


 


Itt nem az van, hogy elhízott szakértők hátradőlve okoskodnak a kezdés előtt egy órával a tévében (ismétlem, a kezdés előtt egy órával!!!!), hogy mi lesz a meccsen, hanem az van, hogy a tévé és a rádió élőben közvetíti, ahogy a szurkolók, akikért ezt az egész sportágat kitalálták, mennek a meccsre, és ha kell, akkor az egész Tejútrendszert (jó izgalmas név…) átpattintják az Univerzum túloldalára veled együtt, ha nem úgy nézel, ahogy kell, ha nem vágod, hogy mi a dörgés.


 


Itt nem az van, hogy öltönyben, kaviárral és pezsgővel a kézben bénázunk egymás mellett a lelátón, mert azok a fáradt angolok kitalálták, hogy ez jó, hanem az van, hogy nem lehet elmenni idegenbe, mert abból világháború lesz.


 


Itt nem az van, hogy mosolyogva gratulálunk a győztesnek lefújás után, hanem az, hogy napokig sírunk vagy öngyilkosok leszünk, miután végeztünk velük a sikátorban vagy a lakótelepi árkádokban!


 


Itt nem az van, hogy csak akkor szurkolunk, ha gólt vagy gólokat lövünk, hanem a születésünk pillanatától a halálunkig őrjöngünk, mint egy veszett állat úgy, hogy minden mást a lehető legnagyobb ívben leszarunk!


 


Itt nem az van, hogy elmegyünk a csajunk szüleit meglátogatni meccsnapon, mert a nő megfenyeget, hogy szakít velünk, ha nem, mi meg összeszarjuk magunkat, hogy „jajj, nem tudjuk befizetni a rezsit” és becsicskulunk. Hanem az van, hogy elmagyarázzuk neki büszkén, hogy akkor szevasz, van másik 4 milliárd nő a világon.


 


Itt nem az van, hogy a Tinderen bénázunk a lányok után, hanem azért a lányért állunk ki egyedül mindenki ellen a világon, aki a legvagányabb és a legjobban szereti a csapatot.


 


Méghozzá a Boca Juniorst!


 


Azt a Boca Juniorst, mely csapat saját temetőt üzemeltet a szurkolóinak. Azt a Boca Juniorst, mely akárcsak a fáradt, sehol nem jegyzett Európában az Atlético Madrid, a kilátástalanok és a nincstelenek utolsó esélye.


 


Azt a Boca Juniorst, mely soha nem tagadta meg önmagát, a múltját, a származását.


 


A brazilok ellen egyek vagyunk, de amit a River Plate tett, az megbocsáthatatlan. Elhagyta Buenos Aires legszegényebb negyedét, a La Bocát, ahol őt is megalapították, hogy Palermo városrész érintése után egy apró kerületbe Núnezbe költözzön, hogy az legyen a beceneve, hogy Milliomosok. És hogy ha kell, akkor arannyal fizessen a játékosokért.


 


Holnap este kilenckor, a Libertadores-kupa döntőjének első felvonásán megmutatjuk a világnak, hogy mi a labdarúgás. Mert azt a meccset nálunk rendezik. A SZENVEDÉLY OTTHONÁBAN.  A visszavágóra meg egész egyszerűen elvisszük nekik a labdarúgást.


 


Argentínával kapcsolatban 10 napja bebizonyosodott, hogy igazam van. 24-én este, a visszavágó végeztével az is bebizonyosodik, hogy a Boca-River összevetésben is igazam lesz!


 


De ha esetleg mégsem, akkor azt soha, sehol, semmilyen körülmények között nem ismerem majd el!


 


Mert mi vagyunk a Boca Juniors!


 


Ti meg csak a többiek!


 


Ennyire egyszerű a történet!

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.11.09. 20:31

Most mi van? Azt hittem már megszűntök,de sikerült jól összezavarni.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.11.09. 20:38

Mi a tököm ez?
Lapoztam egy ideig lefelé de meguntam.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.11.09. 21:05

Nem várom el, hogy elnézést kérjetek!
Pedig terveztük Bástya!
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2018.11.09. 21:09

Szép lassan sikerült lemenni egy bűngyenge blog szintjére...
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: RC » 2018.11.09. 21:23

Ezt a cikket Maradonapoli és Adamek írta.
SABARIA 1926

Avatar
ryanmckane
Aranylabdás
Hozzászólások: 95780
Csatlakozott: 2008.01.16. 14:26
Kapcsolat:

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: ryanmckane » 2018.11.09. 21:30

minek isztok gyógyszerre?

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.11.09. 21:35

Kedves cikkíró.800-1000 euró körül mennek a sima jegyek.Nyílván nem turistákkal lesz tele a stadion :D
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2018.11.09. 22:11

Mrs.Dolcetti írta:Most mi van? Azt hittem már megszűntök,de sikerült jól összezavarni.

Gyanítom, azt jelenti a cím, hogy szombat este 9-től nem frissül az nb1.hu... két órán keresztül, mert a szerkesztők valami akadozó streamet nézve kiverik egymásnak 22 argentin focistára meg egy atmoszférára, amit sose fognak élőben (vagy legalább legális streamen) látni, hiszen szellemi fogyatékosok.
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.11.09. 22:54

Döglégy írta:
Mrs.Dolcetti írta:Most mi van? Azt hittem már megszűntök,de sikerült jól összezavarni.

Gyanítom, azt jelenti a cím, hogy szombat este 9-től nem frissül az nb1.hu... két órán keresztül, mert a szerkesztők valami akadozó streamet nézve kiverik egymásnak 22 argentin focistára meg egy atmoszférára, amit sose fognak élőben (vagy legalább legális streamen) látni, hiszen szellemi fogyatékosok.


Először én is azt hittem, hogy megszűnik az oldal. El is könyveltem magamban és egyáltalán nem is csodálkoztam. Régen minden cikknél sok hozzászólás volt, gyakran többszáz is. Most meg csak akkor van 10-nél több, ha az a megmaradt pár ember elkezdi egymást oltani.
De aztán rájöttem, hogy csak meccset néznek és ez olyan óriási nagy dolog, hogy megáll a világ...………

https://www.google.hu/search?source=hp&ei=OPzlW8_ZEYSRmgXvl6qYCQ&q=libertadores+kupa+2018&oq=libertadores+kupa+2018&gs_l=psy-ab.3..0.1193.6922.0.7532.22.15.0.7.7.0.148.1696.0j13.13.0....0...1c.1.64.psy-ab..2.20.1775...0i131k1j0i22i30k1.0.BtEvVBUeFAw
########################
HAJRÁ HALI!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.11.09. 22:56

RC írta:Ezt a cikket Maradonapoli és Adamek írta.

Attól ilyen szar?
Hajrá River!
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74927
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.11.09. 23:36

Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.11.10. 04:13

Döglégy írta:
Mrs.Dolcetti írta:Most mi van? Azt hittem már megszűntök,de sikerült jól összezavarni.

Gyanítom, azt jelenti a cím, hogy szombat este 9-től nem frissül az nb1.hu... két órán keresztül, mert a szerkesztők valami akadozó streamet nézve kiverik egymásnak 22 argentin focistára meg egy atmoszférára, amit sose fognak élőben (vagy legalább legális streamen) látni, hiszen szellemi fogyatékosok.

Döbbenetes. Hihetetlen.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.11.10. 07:05

Versírásra vetemedett.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2018.11.10. 08:42

:D Túl komolyan veszitek. Olvas itt bárki érdemben híreket?
DEBRECENI VSC

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2018.11.10. 09:49

BSTH írta:
Döglégy írta:
Mrs.Dolcetti írta:Most mi van? Azt hittem már megszűntök,de sikerült jól összezavarni.

Gyanítom, azt jelenti a cím, hogy szombat este 9-től nem frissül az nb1.hu... két órán keresztül, mert a szerkesztők valami akadozó streamet nézve kiverik egymásnak 22 argentin focistára meg egy atmoszférára, amit sose fognak élőben (vagy legalább legális streamen) látni, hiszen szellemi fogyatékosok.

Döbbenetes. Hihetetlen.

úgyszólván libabőr.

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: gw » 2018.11.10. 09:55

SuperDepor írta:Versírásra vetemedett.


:D

te tanultad meg a legszebb verset?
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.11.10. 10:10

beroka írta:Mi a tököm ez?
Lapoztam egy ideig lefelé de meguntam.

szerintem valami motivacios level kerult nyilvanossagra. de legalabb jobb a helyesirasa, mint a szerkesztoknek... :)
kubatov takarodj!

BSTH

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.11.10. 10:14

Kegyetlen írta:
BSTH írta:
Döglégy írta:Gyanítom, azt jelenti a cím, hogy szombat este 9-től nem frissül az nb1.hu... két órán keresztül, mert a szerkesztők valami akadozó streamet nézve kiverik egymásnak 22 argentin focistára meg egy atmoszférára, amit sose fognak élőben (vagy legalább legális streamen) látni, hiszen szellemi fogyatékosok.

Döbbenetes. Hihetetlen.

úgyszólván libabőr.

Ha van rajta háj is akkor lesütjük tepertőnek.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombat este kilenctől nem frissül az nb1.hu!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2018.11.10. 10:21

gw írta:
SuperDepor írta:Versírásra vetemedett.


:D

te tanultad meg a legszebb verset?

Itt nincs suszter aki elköltözzön miatta
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 108 vendég