BL: bocsánatot kértek Kassaitól

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

BL: bocsánatot kértek Kassaitól

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.11.08. 09:55

A BBC kőkemény véleménye.

BL: bocsánatot kértek Kassaitól


Bocsánatot kért Kassai Viktortól Raheem Sterling, akinek földbe rúgása után tizenegyest ítélt a magyar játékvezető a Manchester City – Sahtar Donyeck BL-mérkőzésen.


Mint arról korábban beszámoltunk, Kassai hatalmasat hibázott, amikor egygólos manchesteri vezetésnél a ziccerben kilépő, majd földbe rúgó Sterling esése után a büntetőpontra mutatott.


 


Az ukrán csapat játékosai annyira meglepődtek a döntésen, hogy tulajdonképpen reklamálni is elfelejtettek, Andrij Pjatov kapus pedig, aki testközelből nézte végig a botlást, csak nevetni tudott az egészen. Maga Sterling is zavartan nézett körül az ítélet után, hiszen még csak nem is színészkedett, hanem egyszerűen csak megbotlott és elesett. A 11-est Gabriel Jesus értékesítette, ezzel lett 2–0 a Citynek.


 


Kassai mentségére szóljon, hogy hátulról az esettel egy vonalban állva nem mérhette fel, hogy az ukránok védője jó fél méterre van Sterlingtől, így még ha akarta volna, sem tudta volna bántani az angolt. Az viszont kevésbé érthető, hogy sem a partjelző, sem az alapvonali asszisztens nem segítette ki őt. A magyar játékvezetők felelősségét egyedül az tompíthatja, hogy nem a tévedésük döntötte el a meccset, Josep Guardiola együttese ugyanis végül 6–0-ra nyert.


„Alá akartam nyúlni a labdának, aztán fogalmam sincs, mi történt. Nem éreztem kontaktust, elvétettem a labdát. Bocsánatot kérek a sporitól” – nyilatkozta Sterling a mérkőzés után.


 


A BBC szerint egyébként valószínűleg a magyar játékvezető döntése volt minden idők legrosszabbja tizenegyes-ügyben.

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: BL: bocsánatot kértek Kassaitól

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2018.11.08. 10:00

Inkább Kassainak kéne bocsánatot kérnie, hogy még mindig vezethet mérkőzéseket.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL: bocsánatot kértek Kassaitól

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.11.08. 10:04

a durva anyádat már Sterling, miattad bombáznak majd le minket a pótruszkik
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 84 vendég