Brutális élőkép után lazán nyerte a rangadót a Fradi - kép

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Brutális élőkép után lazán nyerte a rangadót a Fradi - kép

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.11.03. 21:27

Sima sikert hozott az örökderbi.

Brutális élőkép után lazán nyerte a rangadót a Fradi - kép


 



Hiába üzent magabiztos paksi győzelemmel a Ferencvárosnak a MOL Vidi, a zöld-fehérek simán nyerték az NB I 13. fordulójának rangadóját.



 



Az MTK előbb egy közeli Bőle-emelést követően szomorkodhatott a 24. percben, majd a 38. minutumban Sigér duplázta meg a Fradi előnyét egy kiváló lövéssel. Szerhij Rebrov együttese így 30 ponttal vezeti a tabellát, megörvendeztetve szurkolóit, akik bámulatos élőképpel üdvözölték az örökderbit. 







 



 


 




 





 




 


 


 




 


 




 


 


 





 


 



Ferencvárosi Torna Club (@ftcofficial) által megosztott bejegyzés,





 



Gólok története, összeállítások, videók és tabella a linkre kattintva érhető el.


John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Brutális élőkép után lazán nyerte a rangadót a Fradi - kép

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.11.03. 22:04

A játék továbbra sem az igazi,mondjuk nem is könnyű játék,amit Rebrov szeretne,nem is tudom,hogy ez a keret egyáltalán alkalmas-e rá,de sokkal inkább nemzetközi kompatibilisnek tűnik,mint a Doll-féle passzolgatós tili-toli.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

moszkvicsslusszkulcs
Profi
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2011.05.04. 21:16
Tartózkodási hely: bakterház
Kapcsolat:

Re: Brutális élőkép után lazán nyerte a rangadót a Fradi - kép

HozzászólásSzerző: moszkvicsslusszkulcs » 2018.11.03. 22:33

voltak szép összjátékok föleg a végén. a hangulat egy jó közepes volt. a koreó meg ismét pazar lett igy megnézve képekröl meccs után
"javulnék én édesanyám,de nem olyan könnyû az faluhelyen"


kubatov takarodj !!!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Brutális élőkép után lazán nyerte a rangadót a Fradi - kép

HozzászólásSzerző: inreallife » 2018.11.04. 11:27

John McClane írta:A játék továbbra sem az igazi,mondjuk nem is könnyű játék,amit Rebrov szeretne,nem is tudom,hogy ez a keret egyáltalán alkalmas-e rá,de sokkal inkább nemzetközi kompatibilisnek tűnik,mint a Doll-féle passzolgatós tili-toli.

tavaszra igertek "rebrov csapatat". szerintem most az alapokat fekteti le, a jatekosokat probalgatja mentalis, taktikai es jatekintelligencia szinten. meg mindig a kepessegeket meregeti, varga, bode, bole, spiro nagyon rotalva van, oket tekintheti gyenge lancszemnek, es valljuk meg, a tamadojatekunk a legkevesbe nemzetkozi szintu...
kubatov takarodj!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Brutális élőkép után lazán nyerte a rangadót a Fradi - kép

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2018.11.04. 18:32

Igen, elég sima lett, húzósabb meccsre számítottam. Látványra szolid produkció volt, de egy percig nem volt veszélyben a három pont.
Xanyika nevét kb. csak akkor lehetett hallani, amikor néha kiprovokálta a közönségtől a név szerinti megszólítást :D
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég