Kifakadt az újságíróknak a Barca válogatottja

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Kifakadt az újságíróknak a Barca válogatottja

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.10. 20:21

Teljesen logikus volt a visszakérdezése.

Kifakadt az újságíróknak a Barca válogatottja


 "Hogyan lehetnék boldog, ha nem játszom?" - kérdezett vissza a chilei válogatott sajtótájékoztatóján Arturo Vidal.


 


Vidal három idényt töltött a Bayern Münchennél, mielőtt a katalánokhoz igazolt. Egy ideig úgy tűnt, a Kínába visszatért brazil Paulinhót kell pótolnia, de márciusi sérülése után még a nyári felkészülés során is voltak fájdalmai. Ennek ellenére szinte minden mérkőzésen pályára lépett, de csak csereként, vagyis nem kapott annyi játékidőt, hogy bizonyíthassa, helye van a kezdők között. Ernesto Valverde vezetőedző a posztján inkább az ugyancsak brazil Arthur Melónak ad lehetőséget, akit szintén idén nyáron szerződtettek.


 


"Mindig is harcoltam, a világ legjobb csapataiban játszottam, mindent megnyertem, és ezt a sorozatot a Barcelonával is folytatni szeretném. Boldog vagyok, és fizikailag is rendben vagyok, de az elmúlt néhány meccsen egy kicsit bosszankodtam. Ez van, folytatjuk a küzdelmet, hiszen még számos fontos meccs vár ránk" - fogalmazott Vidal.


 


A katalánok mérlege a legutóbbi öt mérkőzésen egy győzelem, három döntetlen és egy vereség. 


Bejg Lee
Sztár
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.04.02. 11:39
Tartózkodási hely: DIMMU BORGIR koncert elsõ sor

Re: Kifakadt az újságíróknak a Barca válogatottja

HozzászólásSzerző: Bejg Lee » 2018.10.11. 07:40

"mindent megnyertem,"
No attól még jócskán messze van Vidal!!
"When the Priest killed a Maiden in the Metal Church - Armored Saints and Warlocks watched the Slaughter
Rage of the Slayer forced the Pretty Maids - To Kiss the Queen in Crimson Glory" - SABATON


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 160 vendég