Nem lesz Vidi-Újpest

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.08.21. 18:56

Elfogadta az MLSZ a kérést.

Nem lesz Vidi-Újpest


Íme, az Újpest bejelentése:


 


"Az augusztus 25-re ütemezett MOL Vidi FC - Újpest FC összecsapás elmarad.


 




Tájékoztatjuk kedves szurkolóinkat, hogy a MOL Vidi FC a sikeres BL szereplés reményében kérvényezte az OTP Bank Liga 6. fordulójára tervezett Újpest FC elleni összecsapás elhalasztását. A kérvényt a Magyar Labdarúgó Szövetség elfogadta és engedélyezte, így a hétvégi idegenbeli meccsünk tolódik. A pótlás időpontjáról rövid időn belül határozatot hoz az MLSZ, így addig is drukkereink türelmét kérjük.


 


A döntés értelmében a következő mérkőzésünk, szeptember 1-én a Szusza Ferenc Stadionban kerül megrendezésre a Budapest Honvéd csapata ellen, ám a már korábban meghirdetett 17:00-ás kezdés helyett 19:30-ra módosul a rajt. 


 


Szurkolóink szíves megértését köszönjük! 


 


Találkozzunk tehát szeptember elsején a Szuszában!"

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.21. 20:24

izgalmas lesz a MOL-Vidi decemberének második fele 15 elmaradt bajnokival
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: beroka » 2018.08.21. 20:38

Nem értem a Vidit mert a Kispest ellen is látszott hogy jót tesz nekik a feszített tempó. Ezzel a pihengetéssel meg majd jól beszopják.

Rockiton
Serdülõ
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2012.01.08. 16:09

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Rockiton » 2018.08.21. 20:47

Éljen a fair play!
Mi a faszért nem tudnak kiállni a B csapatukkal?

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.08.21. 20:47

Most akkor egész ősszel nem fognak játszani?
Érdekes, máshol nem jelent gondot a heti két meccs.
CS.A.K.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.21. 22:04

beroka írta:Nem értem a Vidit mert a Kispest ellen is látszott hogy jót tesz nekik a feszített tempó. Ezzel a pihengetéssel meg majd jól beszopják.

szerintem is vissza fog ez ütni mindkét fronton
de ezért nem érdemelnek csak gúnyos kacajt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.21. 22:05

Milito írta:Most akkor egész ősszel nem fognak játszani?
Érdekes, máshol nem jelent gondot a heti két meccs.

hungarikum
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Hold
Serdülõ
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2005.05.24. 22:40
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Hold » 2018.08.21. 23:04

De miért,már holnap elfog dőlni a továbbjutás.
Sima hármas.
A szurkoló

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.08.21. 23:07

Rockiton írta:Éljen a fair play!
Mi a faszért nem tudnak kiállni a B csapatukkal?

Erről kérdezd Horváth Ferit! :D
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.08.22. 00:01

Mósodult a mi meccseink időpontja is.
Az MTK elleni szombati hazai meccsünk a Savaria Karnevál miatt 20.45-kor kezdődik.
Egy héttel később a Loki elleni vasutasrangadó pedig az eredetinél két órával hamarabb startol. Ami jó, mert ki tudok menni, mert van még vissza vonat, egy esti, mindenhol megállós személyvonat (3:40 perc alatt ér Pestre). Mondjuk ahhoz is meg kell tennem bő 20 perc alatt a Nagyerdő - Vasútállomás távot.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.08.22. 07:18

Adamek írta:izgalmas lesz a MOL-Vidi decemberének második fele 15 elmaradt bajnokival

Pont ilyesmin gondolkodtam én is, a költői túlzás nélkül.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Döglégy
Légiós
Hozzászólások: 5526
Csatlakozott: 2010.03.23. 00:15

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Döglégy » 2018.08.22. 07:32

Adamek írta:izgalmas lesz a MOL-Vidi decemberének második fele 15 elmaradt bajnokival

egész pontosan 2, de jól hangzott
BSTH szövegei semmivel sem erősebbek adrenalinénál.
BSTH tiltása kettős mérce.
BSTH tiltása nevetséges, oldjátok fel!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.22. 08:19

Döglégy írta:
Adamek írta:izgalmas lesz a MOL-Vidi decemberének második fele 15 elmaradt bajnokival

egész pontosan 2, de jól hangzott

még pontosabban: eddig kettő
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.08.22. 12:26

Nevetséges! Azért a Vidinek elég bő a kerete ahhoz,hogy bírja a két frontos harcot! Mi lesz majd a csoportkörben?
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2018.08.22. 12:31

Mrs.Dolcetti írta:Nevetséges! Azért a Vidinek elég bő a kerete ahhoz,hogy bírja a két frontos harcot! Mi lesz majd a csoportkörben?

áttoljak a tavaszra az NB1-es meccseket. ha megélik az európai tavaszt, akkor meg áttolják a kövi bajnoki szezonra a mostani meccseket. ha megnyerik a BL-t vagy EL-t, kilépnek az NB1-ből és csatlakoznak az osztrák ligához. mindenre van megoldás.
ETO

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.08.22. 12:37

Mrs.Dolcetti írta:Nevetséges! Azért a Vidinek elég bő a kerete ahhoz,hogy bírja a két frontos harcot! Mi lesz majd a csoportkörben?

Ráadásul még igazolni akarnak 3-4 újat. Szóval Vargáék, Hangyáék lehet még a padon sem lesznek a szezonban.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.08.22. 15:37

Javier Arizmendi írta:
Mrs.Dolcetti írta:Nevetséges! Azért a Vidinek elég bő a kerete ahhoz,hogy bírja a két frontos harcot! Mi lesz majd a csoportkörben?

áttoljak a tavaszra az NB1-es meccseket. ha megélik az európai tavaszt, akkor meg áttolják a kövi bajnoki szezonra a mostani meccseket. ha megnyerik a BL-t vagy EL-t, kilépnek az NB1-ből és csatlakoznak az osztrák ligához. mindenre van megoldás.
Nem csatlakoznak az osztrák ligához,mert az úgy is kettős terhelés. Csak valamelyik Európa Liga marad. Tényleg nevetséges az egész.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.08.22. 15:39

Savaria1919 írta:Mósodult a mi meccseink időpontja is.
Az MTK elleni szombati hazai meccsünk a Savaria Karnevál miatt 20.45-kor kezdődik.
Egy héttel később a Loki elleni vasutasrangadó pedig az eredetinél két órával hamarabb startol. Ami jó, mert ki tudok menni, mert van még vissza vonat, egy esti, mindenhol megállós személyvonat (3:40 perc alatt ér Pestre). Mondjuk ahhoz is meg kell tennem bő 20 perc alatt a Nagyerdő - Vasútállomás távot.
Mennyi köze van a jelenlegi Haladásnak vagy akár a Debrecennek a vasúthoz?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.08.22. 15:42

Hold írta:De miért,már holnap elfog dőlni a továbbjutás.
Sima hármas.
Valami csoportkör mindenképp lesz,azt,hogy fogják bírni szegények? A mostanin kívül még hét mérkőzés akkor 2+7 halasztás összesen? Kabaré.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Nem lesz Vidi-Újpest

HozzászólásSzerző: moti77 » 2018.08.22. 15:50

MindigÚjpest írta:
Javier Arizmendi írta:
Mrs.Dolcetti írta:Nevetséges! Azért a Vidinek elég bő a kerete ahhoz,hogy bírja a két frontos harcot! Mi lesz majd a csoportkörben?

áttoljak a tavaszra az NB1-es meccseket. ha megélik az európai tavaszt, akkor meg áttolják a kövi bajnoki szezonra a mostani meccseket. ha megnyerik a BL-t vagy EL-t, kilépnek az NB1-ből és csatlakoznak az osztrák ligához. mindenre van megoldás.
Nem csatlakoznak az osztrák ligához,mert az úgy is kettős terhelés. Csak valamelyik Európa Liga marad. Tényleg nevetséges az egész.

csányiék elintézik, hogy nekik minden jó legyen. Amit narancsosék kisírnak maguknak, az a bmlsz teljesít. Más csapatoknál nagy részben el utasították a kérésüket, hogy halaszthassanak.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 71 vendég