Lehet, a Malmö edzője azt hiszi, hogy tegnap volt karácsony

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Lehet, a Malmö edzője azt hiszi, hogy tegnap volt karácsony

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.08.08. 08:35

Mi másért beszélt volna ajándékozásról?

Lehet, a Malmö edzője azt hiszi, hogy tegnap volt karácsony


Nagyon jó eredmény ért el a Videoton a Malmö vendégeként, a mérkőzés után a fehérváriak vezetőedzője, Marko Nikolics a következőképpen értékelt Uwe Rösler, a svéd csapat szakvezetője:


 




„Ajándékoztunk egy gólt az ellenfélnek, mert úgy gondolom, hogy a második félidőben jobbak voltunk. Nem alakult számunkra meglepően a mérkőzés, nagyjából olyan módon alakult, amire számítottunk, de a kontrákból veszélyes volt ellenfelünk. A játékosok letörtek voltak, de én nem vagyok az, mert hiszek a csapatban és hiszem azt, hogy elmegyünk Magyarországra és továbbjutunk a következő körbe. Mindig szereztünk gólt eddig idegenben, bízom benne, hogy ez most sem lesz máshogy. Lehet, hogy van egy kis előnye a Vidinek, de még nincs lefutva semmi. Bízom benne, hogy a második mérkőzésen jobb bíráskodás lesz. De erről többet nem szeretnék mondani, hiszen le szeretnék ülni a kispadra a visszavágón is. Két cserénk is sérülés miatt volt, de nem tudom még pontosan mi a helyzet velük, bízom benne, hogy a visszavágón ott lehetnek.„


 

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35032
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Lehet, a Malmö edzője azt hiszi, hogy tegnap volt karácsony

HozzászólásSzerző: Szarka » 2018.08.08. 08:40

A bíró egyáltalán nem volt elfogult, a Vidi se volt durva, a neccesebb belépőket rendre befújta a spori, szóval nem tudom mit sír. A Vidi nem csak kontrákból veszélyeztetett. A gólt viszont tényleg ők hozták össze.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Lehet, a Malmö edzője azt hiszi, hogy tegnap volt karácsony

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.08.08. 08:52

Szarka írta:A bíró egyáltalán nem volt elfogult, a Vidi se volt durva, a neccesebb belépőket rendre befújta a spori, szóval nem tudom mit sír. A Vidi nem csak kontrákból veszélyeztetett. A gólt viszont tényleg ők hozták össze.

Mi is aszisztáltunk szépen az ő góljukhoz. Ennyire nagy szabad területet nem szabadott volna ott hagynunk, erre itthon figyelni kell.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
krisztian
Admin
Hozzászólások: 97080
Csatlakozott: 2008.02.07. 22:48
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Lehet, a Malmö edzője azt hiszi, hogy tegnap volt karácsony

HozzászólásSzerző: krisztian » 2018.08.08. 09:16

Micsoda veretes cím már megint.
“Ha egy kérdés megoldható, felesleges aggódni miatta. Ha nem lehet megoldani, az aggódás nem segít.”
LAZIO GRANDE LAZIO! A ROMA LA LAZIO C’E’ SOLO LA LAZIO
دولة اسرائيل Facebook Torna Club
1526. augusztus 29. Nem felejtünk!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74908
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lehet, a Malmö edzője azt hiszi, hogy tegnap volt karácsony

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.08. 09:23

mindkét gól ajándék volt, a svédnél egyetlen ovis csellel és egy lassú, előre leolvasható passzal verték meg a komplett fejérvári védelmet, a a mólosnál meg helyzet nélkül kergették bele a gólba Negrót, gyakorlatilag a kapu felé szorították a vonaltól az idióták őt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lehet, a Malmö edzője azt hiszi, hogy tegnap volt karácsony

HozzászólásSzerző: Milito » 2018.08.08. 13:28

Mi a szart bírózik? Semmi olyan nem volt a meccsen, ami a bírón múlt volna.
Látszik, hogy Doll haverja...
CS.A.K.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Lehet, a Malmö edzője azt hiszi, hogy tegnap volt karácsony

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.08.08. 14:22

Remélem azt is megtudjuk,hogy a kiesésnél mennyire fog sírni.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Lehet, a Malmö edzője azt hiszi, hogy tegnap volt karácsony

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.08.08. 16:07

Milito írta:Mi a szart bírózik? Semmi olyan nem volt a meccsen, ami a bírón múlt volna.
Látszik, hogy Doll haverja...

Én sem értem, miről beszél, kétes szituk sem rémlenek, nemhogy egyértelmű és súlyos játékvezetői tévedések.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74908
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lehet, a Malmö edzője azt hiszi, hogy tegnap volt karácsony

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.08.08. 16:11

Cselszky írta:
Milito írta:Mi a szart bírózik? Semmi olyan nem volt a meccsen, ami a bírón múlt volna.
Látszik, hogy Doll haverja...

Én sem értem, miről beszél, kétes szituk sem rémlenek, nemhogy egyértelmű és súlyos játékvezetői tévedések.

lehet, hogy a bolgárok elleni Vidi meccsről beszélt
Doll haverja, így bármit kinézek belőle
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 100 vendég