Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.11.21. 11:11

_carlos_ írta:
Pető írta:
_carlos_ írta:jó nagy fos ez a Bayern.. Pedig a két legjobbat lenyúlták már az ellenféltől.


Lewandowskit miért a Dortmundtól hozták? Tudtommal lejárt a szerződése, így semmi köze nem volt a Dortmundhoz, oda igazolhatott ahova csak akart. De javíts ki ha tévedek. :)


sztem gáz a rivális csapat legjobbjait leigazolgatni. Az egész bajnokságot idézőjelbe teszi.


Hogy tehet idézőjelbe egy bajnokságot? Ezeket te komolyan gondolod Carlos? :D Az a baj álomvilágban élnek az ilyen emberek mint te meg Dzsotti, meg a többi egysíkú gondolkodású "lerabolja a ligát a Bayern" dumájú emberek. Ez biznisz, nem jótékonyság, nem jótékony szeretetszolgálat a Bayern. 1960-as években csupán másodosztályban volt a csapat a kismünchen árnyékában. Onnan küzdötték fel magukat oda ahol most állnak, a világ egyik legjobb csapata a Bayern, s ebben nagy szerepe volt a fantasztikus döntéseknek, a kiváló klubvezetőknek, a hatalmas munkának.

Kit rabol le a Bayern?? Egyrészt nem értem hogyan lehet lerakódásáról beszélni 1-2 játékos esetében. Azt hiszem egy keret minimum 23 főből áll nem 2 emberből. Ez nem tenisz srácok, nem egyéni sport, hanem csapat.

A másik amit sokan elfelejtenek, hogy ez több szereplős játék. A Bayern nem tart pisztolyt sem a rivális csapat felé sem a kívánt játékos felé. Ellehet adni máshova is ezeket a játékosokat, nem fontos a Bayernbe, lásd Leverkusen Vidal vagy éppen a Wolfsburg De Bruyne esete. Ugyanúgy akartuk őket is, még se nálunk kötöttek ki. Ilyen egyszerű történet... Watzke is nyafog itt mindig mint egy büdös kurva. Adja el az értékeit akkor külföldre.

Miért nem tudják eladni külföldi csapatnak?? Lewa oda mehetett volna ahova akar, a fél világ akarta. Real szurkolóként te is tudod, hogy Perez nem semmi gázsival csalogatta, az hogy a Bayern vonzóbb volt számára, nehogy már a bajorok hibája legyen. Te tényleg ennyire naiv vagy hogy azt hiszed hogy az ingyen igazolható világ legjobb csatára klub nélkül maradt volna?

A hozzád hasonlók nem gondolkodnak el a dolgokon, s a "lerabláson" túl nem látnak, pedig roppant egyszerű a helyzet. Kellett a Bayernnek egy klasszis támadó, s megszerezték a világ egyik legjobbját. Vagy szerinted mit kellett volna tenni? Engedni Lewandowski Madridba, Manchesterbe vagy Londonba, s megvenni a PSG-től mondjuk Cavanit, hogy jajj szegény kicsi Dortmund ne haragudjon meg.

Nem volt középvédő a csapatnál, hát megvették a szintén világelitbe tartozó Hummelst, aki a válogatottban is Boateng mellett játszik. Nem gondolod, hogy ez egy logikus lépés? Nem látsz benne racionális döntést a "rivális gyengítése" melletti duma mögött?

Ha Castro, meg Schmelzer szintű játékosokat igazolna a Bayern a riválistól, akikről lesüt, hogy soha az életbe nem lehetnének kezdők Münchenben akkor még igaz is lenne a hülyeségetek amit fújtok, de így kicsit fura ez az egész. :)

A habzószájú ellendrukkerek egyszerűen nem tudnak normális érveket leírni, pedig jó lenne, mert tényleg kíváncsi vagyok ezekre a véleményekre. :)
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2016.11.21. 12:15

Niko Kovac elég szépen összerakta az Eintrachtot. Dárdaihoz hasonlították, aki először benntartotta a csapatát, majd ősszel a dobogó közelében tartotta.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34449
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: cain » 2016.11.21. 12:25

Pető írta:
_carlos_ írta:
Pető írta:
Lewandowskit miért a Dortmundtól hozták? Tudtommal lejárt a szerződése, így semmi köze nem volt a Dortmundhoz, oda igazolhatott ahova csak akart. De javíts ki ha tévedek. :)


sztem gáz a rivális csapat legjobbjait leigazolgatni. Az egész bajnokságot idézőjelbe teszi.


Hogy tehet idézőjelbe egy bajnokságot? Ezeket te komolyan gondolod Carlos? :D Az a baj álomvilágban élnek az ilyen emberek mint te meg Dzsotti, meg a többi egysíkú gondolkodású "lerabolja a ligát a Bayern" dumájú emberek. Ez biznisz, nem jótékonyság, nem jótékony szeretetszolgálat a Bayern. 1960-as években csupán másodosztályban volt a csapat a kismünchen árnyékában. Onnan küzdötték fel magukat oda ahol most állnak, a világ egyik legjobb csapata a Bayern, s ebben nagy szerepe volt a fantasztikus döntéseknek, a kiváló klubvezetőknek, a hatalmas munkának.

Kit rabol le a Bayern?? Egyrészt nem értem hogyan lehet lerakódásáról beszélni 1-2 játékos esetében. Azt hiszem egy keret minimum 23 főből áll nem 2 emberből. Ez nem tenisz srácok, nem egyéni sport, hanem csapat.

A másik amit sokan elfelejtenek, hogy ez több szereplős játék. A Bayern nem tart pisztolyt sem a rivális csapat felé sem a kívánt játékos felé. Ellehet adni máshova is ezeket a játékosokat, nem fontos a Bayernbe, lásd Leverkusen Vidal vagy éppen a Wolfsburg De Bruyne esete. Ugyanúgy akartuk őket is, még se nálunk kötöttek ki. Ilyen egyszerű történet... Watzke is nyafog itt mindig mint egy büdös kurva. Adja el az értékeit akkor külföldre.

Miért nem tudják eladni külföldi csapatnak?? Lewa oda mehetett volna ahova akar, a fél világ akarta. Real szurkolóként te is tudod, hogy Perez nem semmi gázsival csalogatta, az hogy a Bayern vonzóbb volt számára, nehogy már a bajorok hibája legyen. Te tényleg ennyire naiv vagy hogy azt hiszed hogy az ingyen igazolható világ legjobb csatára klub nélkül maradt volna?

A hozzád hasonlók nem gondolkodnak el a dolgokon, s a "lerabláson" túl nem látnak, pedig roppant egyszerű a helyzet. Kellett a Bayernnek egy klasszis támadó, s megszerezték a világ egyik legjobbját. Vagy szerinted mit kellett volna tenni? Engedni Lewandowski Madridba, Manchesterbe vagy Londonba, s megvenni a PSG-től mondjuk Cavanit, hogy jajj szegény kicsi Dortmund ne haragudjon meg.

Nem volt középvédő a csapatnál, hát megvették a szintén világelitbe tartozó Hummelst, aki a válogatottban is Boateng mellett játszik. Nem gondolod, hogy ez egy logikus lépés? Nem látsz benne racionális döntést a "rivális gyengítése" melletti duma mögött?

Ha Castro, meg Schmelzer szintű játékosokat igazolna a Bayern a riválistól, akikről lesüt, hogy soha az életbe nem lehetnének kezdők Münchenben akkor még igaz is lenne a hülyeségetek amit fújtok, de így kicsit fura ez az egész. :)

A habzószájú ellendrukkerek egyszerűen nem tudnak normális érveket leírni, pedig jó lenne, mert tényleg kíváncsi vagyok ezekre a véleményekre. :)

közülük ráadásul egyedül lewa vált be. götze kb. egyáltalán nem tudott úgy játszani, ahogyan azt elvárták tőle, hummels meg meglepően nem illik össze egyelőre boatenggel.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2016.11.21. 13:16

nem feltétlen csak a Bayern "hibás" ebben. Az egész közeg hibás, ahol ilyesmit meg lehet csinálni. A Higuain ügy ugyanez szvsz. És nem csak az a fontos, hogy mennyire váltak be Münchenben, Dortmundban baromira jók voltak, és ott most nincsenek. Mindenkinek érdeke volna egy erősebb bajnokság, ahol legalább egy kihívó van, a Bayernnek is jobb lenne, mert a spanyolok ellen azért kiütközik nemzetköziben, hogy nem elég magas a Bundesliga színvonala vagy legalábbis kevés az olyan meccs, ahol igazán magas szinten kell játszaniuk. Na nem mintha én ezt sajnálnám, csak ennek így szerintem nem sok értelme van. Jövőre majd jön Weigl Alonso helyére, meg Auba a padra vagy Müller helyett. Én azt se értem hogy Bayern drukkerként ez hogy nem zavar.
Kispest távdrukker

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.11.21. 13:31

_carlos_ írta:nem feltétlen csak a Bayern "hibás" ebben. Az egész közeg hibás, ahol ilyesmit meg lehet csinálni. A Higuain ügy ugyanez szvsz. És nem csak az a fontos, hogy mennyire váltak be Münchenben, Dortmundban baromira jók voltak, és ott most nincsenek. Mindenkinek érdeke volna egy erősebb bajnokság, ahol legalább egy kihívó van, a Bayernnek is jobb lenne, mert a spanyolok ellen azért kiütközik nemzetköziben, hogy nem elég magas a Bundesliga színvonala vagy legalábbis kevés az olyan meccs, ahol igazán magas szinten kell játszaniuk. Na nem mintha én ezt sajnálnám, csak ennek így szerintem nem sok értelme van. Jövőre majd jön Weigl Alonso helyére, meg Auba a padra vagy Müller helyett. Én azt se értem hogy Bayern drukkerként ez hogy nem zavar.


Bayernnek van kihívója. Tavaly a BVB annyi ponttal lett második, hogy azzal máskor bajnokságot lehet nyerni. Spanyolok mögött a német csapatok gyűjtik a legtöbb koefficiens pontot az európai kupaporondon.

Mi köze a bajnokságnak ahhoz, hogy a BL-ben ki hogy teljesít? Bundesliga színvonala kiütközik azon hogy most volt 3 év amikor a Bayern kiesett 3 spanyol csapat ellen, ráadásul az utolsónál felbillent javukra a pálya és csak a Jósiten mentette meg a Ticot a továbbjutástól? 2013-ban mikor a Bayern mindenkin átgázolt akkor miért nem ütközött ez ki??? A Juventus simán hozza a bajnoki címeket Olaszországban, erre óriási pechjük volt hogy tavaly a Bayern kiejtette őket. Előtte lévő évben pedig épp hogy lemaradtak a BL győzelemről, hisz nem sokon múlott a Barca győzelme. Apropó abban az évben épp a Realt verték ki a BL elődöntőben. Ott vajon miért nem ütközött ki, hogy milyen meccseket játszik a Juventus a SERIE A-ban. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. 2012-ben a Bayern simán elbukta a bajnokságot a Dortmund ellen még is BL döntőt játszott.
Bayern München
DVTK
Depower

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2016.11.21. 14:52

en ezt ertem amit irsz Pisti de ne mondd mar hogy ez teljesen normalis neked. ez nem a Bayern hibaja inkabb az orszage, hogy nincs olyan szintu rivalizalas a klubok kozott, vagy a jatekosok jobban zsoldosok mint mashol es leszarjak a szurkolokat, de spanyoloknal elkepzelhetetlen ilyen Gotze fele eset a nagyoknal.

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.11.21. 15:40

csecsko5 írta:en ezt ertem amit irsz Pisti de ne mondd mar hogy ez teljesen normalis neked. ez nem a Bayern hibaja inkabb az orszage, hogy nincs olyan szintu rivalizalas a klubok kozott, vagy a jatekosok jobban zsoldosok mint mashol es leszarjak a szurkolokat, de spanyoloknal elkepzelhetetlen ilyen Gotze fele eset a nagyoknal.


Spanyoloknál elképzelhetetlen nyilván mert van a Barca és a Real, akik mind a ketten BL esélyesek, így nincs nagy motiváció átmenni a másik csapathoz. Ezzel szemben a Bundesligaban csak a Bayernnek van reális esélye BL-t nyerni, a többi csapatnak nincs. Hummels is azt nyilatkozta, hogy a BL győzelem miatt távozott Dortmundból, úgy érzi a Bayernnel sokkal több esélye van megnyerni a trófeát. Nyilván így gondolkodhatott Götze is. Német játékosokról beszélünk. Hova mentek volna??? Menjenek csak azért külföldre hogy a Dortmundi szurkolók ne haragudjanak rájuk?? Hummels esete még speciálisabb, hisz Münchenben nőtt fel, minden Münchenhez köti, a barátnője oda jár egyetemre, a szülei pedig ott élnek, a Faterja a Bayern utánpótlásánál dolgozott. Ezek után igazoljon külföldre, egy teljesen idegen kultúrába? Azért ők is emberek, nem a fifa ez, hogy leigazoljuk akárhova és úgy is jó lesz ott is, mert jó a számozása.

Götzet is vitte volna a City több pénzt is kapott volna mint Münchenben még se lépett le Németországból. És most is választhatta volna a könnyebb utat, hogy Münchenből külföldre dobbant, de inkább visszatért a Dortmundhoz.

A spanyoloknál meg ha leveszed a két nagyot ugyanúgy megy az átigazolás a többiek között. Barca Real ugyanúgy elkapkodja a mögöttük lévő csapatok legjobb játékosait: Daniel Alves, Keita, Cacares, David Villa, Adriano, Jordi Alba, Mathieu, Rakitic, Alex Vidal, Andre Gomes, Alcacer, Isco, Illaramendi, Raul Albiol, Ramos, Julio Baptista és a többi...

Egy megerősödő Sevillából, Valenciából épp úgy elmennek az igazi nagyokhoz a játékosok.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34449
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: cain » 2016.11.21. 16:09

_carlos_ írta:nem feltétlen csak a Bayern "hibás" ebben. Az egész közeg hibás, ahol ilyesmit meg lehet csinálni. A Higuain ügy ugyanez szvsz. És nem csak az a fontos, hogy mennyire váltak be Münchenben, Dortmundban baromira jók voltak, és ott most nincsenek. Mindenkinek érdeke volna egy erősebb bajnokság, ahol legalább egy kihívó van, a Bayernnek is jobb lenne, mert a spanyolok ellen azért kiütközik nemzetköziben, hogy nem elég magas a Bundesliga színvonala vagy legalábbis kevés az olyan meccs, ahol igazán magas szinten kell játszaniuk. Na nem mintha én ezt sajnálnám, csak ennek így szerintem nem sok értelme van. Jövőre majd jön Weigl Alonso helyére, meg Auba a padra vagy Müller helyett. Én azt se értem hogy Bayern drukkerként ez hogy nem zavar.

amikor viszont figot vitték el kazincbaszerlóniából a margithoz, gondolom nem ez volt a véleményed. de a barcások se adták le a dumádat, amikor leigazolták arda turánt az atlétatrikótól.
nyilván ilyenkor nem szempont a minél erősebb hazai bajnokság.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.11.21. 16:13

Pető írta:
_carlos_ írta:
Pető írta:
Lewandowskit miért a Dortmundtól hozták? Tudtommal lejárt a szerződése, így semmi köze nem volt a Dortmundhoz, oda igazolhatott ahova csak akart. De javíts ki ha tévedek. :)


sztem gáz a rivális csapat legjobbjait leigazolgatni. Az egész bajnokságot idézőjelbe teszi.


Hogy tehet idézőjelbe egy bajnokságot? Ezeket te komolyan gondolod Carlos? :D Az a baj álomvilágban élnek az ilyen emberek mint te meg Dzsotti, meg a többi egysíkú gondolkodású "lerabolja a ligát a Bayern" dumájú emberek. Ez biznisz, nem jótékonyság, nem jótékony szeretetszolgálat a Bayern. 1960-as években csupán másodosztályban volt a csapat a kismünchen árnyékában. Onnan küzdötték fel magukat oda ahol most állnak, a világ egyik legjobb csapata a Bayern, s ebben nagy szerepe volt a fantasztikus döntéseknek, a kiváló klubvezetőknek, a hatalmas munkának.

Kit rabol le a Bayern?? Egyrészt nem értem hogyan lehet lerakódásáról beszélni 1-2 játékos esetében. Azt hiszem egy keret minimum 23 főből áll nem 2 emberből. Ez nem tenisz srácok, nem egyéni sport, hanem csapat.

A másik amit sokan elfelejtenek, hogy ez több szereplős játék. A Bayern nem tart pisztolyt sem a rivális csapat felé sem a kívánt játékos felé. Ellehet adni máshova is ezeket a játékosokat, nem fontos a Bayernbe, lásd Leverkusen Vidal vagy éppen a Wolfsburg De Bruyne esete. Ugyanúgy akartuk őket is, még se nálunk kötöttek ki. Ilyen egyszerű történet... Watzke is nyafog itt mindig mint egy büdös kurva. Adja el az értékeit akkor külföldre.

Miért nem tudják eladni külföldi csapatnak?? Lewa oda mehetett volna ahova akar, a fél világ akarta. Real szurkolóként te is tudod, hogy Perez nem semmi gázsival csalogatta, az hogy a Bayern vonzóbb volt számára, nehogy már a bajorok hibája legyen. Te tényleg ennyire naiv vagy hogy azt hiszed hogy az ingyen igazolható világ legjobb csatára klub nélkül maradt volna?

A hozzád hasonlók nem gondolkodnak el a dolgokon, s a "lerabláson" túl nem látnak, pedig roppant egyszerű a helyzet. Kellett a Bayernnek egy klasszis támadó, s megszerezték a világ egyik legjobbját. Vagy szerinted mit kellett volna tenni? Engedni Lewandowski Madridba, Manchesterbe vagy Londonba, s megvenni a PSG-től mondjuk Cavanit, hogy jajj szegény kicsi Dortmund ne haragudjon meg.

Nem volt középvédő a csapatnál, hát megvették a szintén világelitbe tartozó Hummelst, aki a válogatottban is Boateng mellett játszik. Nem gondolod, hogy ez egy logikus lépés? Nem látsz benne racionális döntést a "rivális gyengítése" melletti duma mögött?

Ha Castro, meg Schmelzer szintű játékosokat igazolna a Bayern a riválistól, akikről lesüt, hogy soha az életbe nem lehetnének kezdők Münchenben akkor még igaz is lenne a hülyeségetek amit fújtok, de így kicsit fura ez az egész. :)

A habzószájú ellendrukkerek egyszerűen nem tudnak normális érveket leírni, pedig jó lenne, mert tényleg kíváncsi vagyok ezekre a véleményekre. :)

Addig a pontig igazat adok neked, amíg nem kezdted el ócsárolni a Dortmundot és annak vezetését. Kérlek ne tedd, nézz szét először a saját portán.
kanoczrobert.hu

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.11.21. 17:36

Nem ócsárolom én a BVB-t főleg nem Watzket. Elképesztő amit a Dortmunddal csinált, az elmúlt 10 évben a középmezőnyből élcsapattá faragta őket.

"Ezen dolgozunk gőzerővel. Amikor én belekezdtem a munkámba, 75 millió eurós volt az éves bevételünk, a Bayerné 300. Ma a Bayern 570-580-at ér el, mi pedig 400-at. Százalékosan nézve hatalmas a fejlődés, de nominálisan még mindig majdnem 200 millió a különbség."


Fantasztikus munkát végzett, minden tiszteletem az övé, ettől függetlenül továbbra is tartom, hogy ne sírjon, hanem akkor adja el külföldre a sztárjait, vagy tartsa meg mint pl Reust.
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.11.22. 08:48

Pető írta:Nem ócsárolom én a BVB-t főleg nem Watzket. Elképesztő amit a Dortmunddal csinált, az elmúlt 10 évben a középmezőnyből élcsapattá faragta őket.

"Ezen dolgozunk gőzerővel. Amikor én belekezdtem a munkámba, 75 millió eurós volt az éves bevételünk, a Bayerné 300. Ma a Bayern 570-580-at ér el, mi pedig 400-at. Százalékosan nézve hatalmas a fejlődés, de nominálisan még mindig majdnem 200 millió a különbség."


Fantasztikus munkát végzett, minden tiszteletem az övé, ettől függetlenül továbbra is tartom, hogy ne sírjon, hanem akkor adja el külföldre a sztárjait, vagy tartsa meg mint pl Reust.

Mikor sírt? Maximum azon akadt ki, hogy Lewandowskitól azt kérték, hogy rendben, oda megy nyáron, ahova akar, kapott egy fizetésemelést is, cserébe addig nyújtsa a maximumot(ezt meg is tette) és a szezon végéig ne jelentsék be a transzfert, azaz ne írjon alá a Bayernhez. Addig gondolja át, jobban örülne, ha máshova menne, de ha oda akar, akkor menjen, csak várjon ki. Vagy mire gondolsz? Arra, amikor Rummenigge Reus szerződéséről kezdett aljas módon beszélni? Szerintem arra is tök jogos volt a válasz.
Azért írtam, hogy a sírást nem érdemes felhozni, mert én sem szoktam emlegetni, hogy mindig van egy-egy müncheni, aki egy vesztes meccs után bírózik, vagy a másikat szidja, de elég megnézni Ribéryt - amint elveszettnek érzi a meccset egyből átvált hisztis picsává, közben meg már a labdát sem nézi, sérülést akar okozni rendre. Hétvégén sem volt messze a pirosa. De ezeket én nem hozom fel alapból, mert teljesen felesleges erről beszélni. Nekem nincs bajom azzal, hogy a München tőlünk igazol, most már vagyunk olyan anyagi és presztízs helyzetben, hogy azonnal bevethető, komoly minőséget képviselő játékosokat igazoljunk, ne csak zsákbamacskát. Senki sem pótolhatatlan. Götze távozását alig éreztük meg, Hummelsét konkrétan semennyire, annyira nem, hogy Mkhitaryan után szerintem a legnagyobbat nyertük az eladásával(közvetlenül Sahin és Kagawa előtt). A legdurvább, hogy Lewandowskit is csak rövid távon hiányoltuk, hosszútávon még az is nyereség lesz úgy, hogy egy eurót sem kaptunk érte, mert Aubameyangért zsákokban hozná bármelyik topklub a pénzt.
kanoczrobert.hu

Avatar
Pető
Aranylabdás
Hozzászólások: 33587
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: Pető » 2016.11.22. 09:12

"a Bayern mindig a legjobbjainkat veszi meg"
Bayern München
DVTK
Depower

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Nemzetközi futballprogram – hatalmas német rangadó lesz

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2016.11.22. 09:17

Pető írta:"a Bayern mindig a legjobbjainkat veszi meg"

Nem tudom hol nyilatkozta ezt, de ha ez sírás akkor... na mindegy. :D
kanoczrobert.hu


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 114 vendég