Honvéd: védő pótolta a három legjobb csatárt

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Honvéd: védő pótolta a három legjobb csatárt

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.26. 21:05

Supka Attila ismét remekelt.

Honvéd: védő pótolta a három legjobb csatárt



Európa Liga, 2. selejtezőkör, 1. mérkőzés


Budapest Honvéd – Progrés Niederkorn (luxemburgi) 1-0 (0-0)


Bozsik József Stadion. Játékvezető: Mohammed Al-Hakim (svéd)


Honvéd: Gróf – Batik, Kamber, Skvorc – Heffler T., Gazdag, Vadócz, Nagy G. (Pölöskei, 88.), Uzoma – Lukács D. (Cipf, 53.), Holender (Baráth, 74.). Vezetőedző: Supka Attila


Niederkorn: Flauss – Martins, Ferino, Hall, Gobron – Marques, Mutsch (Vogel, 79.), O.Thill – S. Thill, Francoise (Karapetyan, 69.) , De Almeida (Torres, 94.) Vezetőedző: Paolo Amodio


Gólszerző: Baráth (82.)



 


Még mindig meg kell szokni, hogy Davide Lanzafame és Eppel Márton már nem a Honvéd játékosa. Éppen ezért állítjuk azt, hogy ha a sérült Danilót is idevesszük, akkor a „három leggőlerősebb” játékosa nélkül lépett ma pályára a kispesti csapat a luxemburgi ellenfele ellen.


 




Éppen ezért lehetett arra számítani, hogy most nem lesz (kispesti) gólfesztivált. 


 


Az elején a vendégek lövéssel próbáltak riadalmat okozni, majd sokáig egyenlő erők küzdelme folyt a pályán. Mindkét gárda játékosai lelkesek és fegyelmezettek voltak. Voltak helyzetek is, a luxemburgiak például a lécet is szétlőtték a második félidőben.


 


Végül azonban a Honvéd nyert, mert Supka Attila remekült cserélt, a védő Baráth Botond nem sokkal a pályára küldése után megszerezte a győztes gólt.


 


Nem lesz könnyű a visszavágó…


 

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Honvéd: védő pótolta a három legjobb csatárt

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.07.26. 23:56

Danilo sérülése milyen súlyos ? Ezeket ha visszatér idegenben is megverik, tudom hogy nem egy csoda csatár, de szerintem a luxik ellen még pont jó Ő.
Go Gunners Hajrá Videoton

Mrs.Dolcetti
Aranylabdás
Hozzászólások: 31315
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:57
Tartózkodási hely: a Bozsik stadiontól 10km-re
Kapcsolat:

Re: Honvéd: védő pótolta a három legjobb csatárt

HozzászólásSzerző: Mrs.Dolcetti » 2018.07.27. 07:20

Gunners írta:Danilo sérülése milyen súlyos ? Ezeket ha visszatér idegenben is megverik, tudom hogy nem egy csoda csatár, de szerintem a luxik ellen még pont jó Ő.

Elvileg egy hetet kell kihagynia, szóval remélhetőleg a visszavágón már játszani fog.
"Hihetetlen büszke vagyok, hogy lehetõségem volt ez a gyönyörû országot, Magyarországot, képviselni."-Karl Erik Böhn

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: Honvéd: védő pótolta a három legjobb csatárt

HozzászólásSzerző: P22 » 2018.07.27. 08:55

Egy góllal jobbak voltunk, kimaradt vagy 3-4 nagy helyzetünk, de ha az a felsőléces bemegy simán 0-1, és akkor teljesen más lenne a szánk íze. Tovább kell jutni a visszavágón!
Lassú, de pontatlan!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Honvéd: védő pótolta a három legjobb csatárt

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.27. 10:52

Gunners írta:Danilo sérülése milyen súlyos ? Ezeket ha visszatér idegenben is megverik, tudom hogy nem egy csoda csatár, de szerintem a luxik ellen még pont jó Ő.

ha addig nem jön erősítést jelentő csatár, kövi körben már nem sok sansz lesz az Ufa vagy Domzale ellen


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 103 vendég