Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

daneee
Aranylabdás
Hozzászólások: 31219
Csatlakozott: 2007.07.07. 21:50
Tartózkodási hely: Budapest, X - Fehérvár

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: daneee » 2018.07.26. 10:19

Én azok után, hogy mindenki többgólos bolgár győzelmet várt, abszolút elégedett vagyok. Öltük a focit, de erre volt szükség.
Régen minden jobb volt.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74978
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.26. 10:32

Cselszky írta:
ManBat írta:Kurva nagy az arc a csknál és a másodedzőnél is, a norvégok már egyszer rákúrtak az "álomsorsolással"...

Mit nyilatkoztak?

győzni mennek MOL-Vidibe mert nem láttak futballra emlékeztető dolgot tőlük
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.26. 10:51

Adamek írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:Kurva nagy az arc a csknál és a másodedzőnél is, a norvégok már egyszer rákúrtak az "álomsorsolással"...

Mit nyilatkoztak?

győzni mennek MOL-Vidibe mert nem láttak futballra emlékeztető dolgot tőlük

Na, ez már leszólás.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2018.07.26. 11:13

SuperDepor írta:Az ilyen nyilatkozatok jelentik a szakma csúcsát amikor az esélyesebb, anyagilag és szakmailag a másik felett álló csapat edzője azért sír, mert az ellenfél a vedekezest tartotta szem előtt és nem kezdett el ész nélkül támadni. Főleg egy kupameccs odavágojan, ahol mindent felulír, h olyan eredmény szülessen, ami némi reményt ad. Felcsúton könnyebb dolguk lesz a vendégeknek, mert a Fehérvárnak más játékot kell játszani, ezáltal nekik is könnyebb lesz a golszerzes. Alles möglich, nem hinném, h a bolgár vagy bulgár bajnok nehezebb ellenfél lenne egy stabil francia kozepcsapattól.

Így,van nevetséges,amikor azt kéri bárki számon,hogy milyen játékot játszott az ellenfél.Mindig annak kell megtalálni az ellenszerét,ami most nem sikerült.Ettől függetlenül szerintem még mindig 55-45% az esély a bolgárok javára.
HAJRÁ HALI!

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.07.26. 11:59

S.O.A.D. írta:
ManBat írta:Kurva nagy az arc a csknál és a másodedzőnél is, a norvégok már egyszer rákúrtak az "álomsorsolással"...

Mondjuk az a norvég válogatott le is lett focizva a pályáról. A tegnapi játékkép alapján csoda lenne a Vidi továbbjutása. Ha találnak egy gólt a bolgárok, akkor szinte reménytelen a helyzet.

Az idő mindent megszépít.Osloban nem malacunk volt hanem egy egész kondánk.A visszavágó ok.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

BSTH

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.26. 12:00

BEARGRYLLS írta:
S.O.A.D. írta:
ManBat írta:Kurva nagy az arc a csknál és a másodedzőnél is, a norvégok már egyszer rákúrtak az "álomsorsolással"...

Mondjuk az a norvég válogatott le is lett focizva a pályáról. A tegnapi játékkép alapján csoda lenne a Vidi továbbjutása. Ha találnak egy gólt a bolgárok, akkor szinte reménytelen a helyzet.

Az idő mindent megszépít.Osloban nem malacunk volt hanem egy egész kondánk.A visszavágó ok.

Pontosan.

Avatar
Kooliver
Aranylabdás
Hozzászólások: 26331
Csatlakozott: 2005.03.31. 09:09
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: Kooliver » 2018.07.26. 12:07

Adamek írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:Kurva nagy az arc a csknál és a másodedzőnél is, a norvégok már egyszer rákúrtak az "álomsorsolással"...

Mit nyilatkoztak?

győzni mennek MOL-Vidibe mert nem láttak futballra emlékeztető dolgot tőlük

Elképzelem ahogy keresik a helyszínt a bolgárok: Molvidi település nincs, de mint kiderül fehérvári a csapat, csak most Felcsúton játszik a Pancsó arénában, ami a Puskás Akadémia stadionja....agyrém.

Avatar
Robi90
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2666
Csatlakozott: 2006.03.10. 20:12

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: Robi90 » 2018.07.26. 13:20

Egy másodpercet sem láttam a meccsből, csak a hozzászólások, nyilatkozatok alapján van véleményem...

Görögország ezzel a anti-foci taktikával eb-t nyert... Sok Sikert ! :)

Mantequilla
Aranylabdás
Hozzászólások: 28691
Csatlakozott: 2007.10.02. 17:59
Tartózkodási hely: El Pollo Loco

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: Mantequilla » 2018.07.26. 15:01

Adamek írta:
BEARGRYLLS írta:
Adamek írta:gondolom rászóltak a fülesére az elvtársak, hogy örömköggyé' baz'meg
első félidő utolsó 10 percét és kb. ugyanennyit a második elejéből láttam kaja közben, ez alapján két olyan csapatot láttam akit nem a BL-ből de mindennemű első osztálynak csúfolt valamiből ki kellene gyomlálni azonnal, igazi focitemetés volt
na mind1, Bozsik professzor elemzéseit még megvárom, az kicsit feldobhatja még az egészet

Én ezt a fanyalgást nem értem.Meglepetés és örömteli ez az x, a fogadóirodák 6,0 körüli oddsal adták a döntetlent nem véletlenül.A luxik ellen tényleg gyalázatos volt a teljesítmény de ez teljesen vállalható.

vállalható és egyben nézhetetlen is

Az az egy esélyünk volt, ha megpróbáljuk elrontani a focijukat, ez sikerült, sok szerencsével, amiért a csapat megküzdött, noha ez nem küzdősport. Egyénileg és csapatszinten is jóval előttünk járnak, de ez aligha lephet meg bárkit is.
"A texasiról kiderült, hogy jóindulatú, nagylelk? és kedves ember. Három nap múlva mindenki utálta."

VIDEOTON
¡VIVA LA MEHEECO!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.26. 15:23

BSTH írta:
Adamek írta:
Cselszky írta:Mit nyilatkoztak?

győzni mennek MOL-Vidibe mert nem láttak futballra emlékeztető dolgot tőlük

Na, ez már leszólás.

és egyben teljesen igaz is

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: P22 » 2018.07.26. 15:35

Azért nem sír, hogy a magyar lányok szebbek, mint a bolgár férfiak? :)
Lassú, de pontatlan!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.26. 15:41

P22 írta:Azért nem sír, hogy a magyar lányok szebbek, mint a bolgár férfiak? :)

Azért nem, amiért Feguson igen.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.26. 15:46

velasco írta:
BSTH írta:
Adamek írta:győzni mennek MOL-Vidibe mert nem láttak futballra emlékeztető dolgot tőlük

Na, ez már leszólás.

és egyben teljesen igaz is

A célfutball is futball. Egyetlen dologban mérik ezt a sportot, és abban a Ludogorec is pont annyira volt képes a braziljaival teletűzve, mint a Vidi.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

BSTH

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.26. 15:47

ManBat írta:
velasco írta:
BSTH írta:Na, ez már leszólás.

és egyben teljesen igaz is

A célfutball is futball. Egyetlen dologban mérik ezt a sportot, és abban a Ludogorec is pont annyira volt képes a braziljaival teletűzve, mint a Vidi.

Yo Gosh.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.26. 16:04

BSTH írta:
ManBat írta:
velasco írta:és egyben teljesen igaz is

A célfutball is futball. Egyetlen dologban mérik ezt a sportot, és abban a Ludogorec is pont annyira volt képes a braziljaival teletűzve, mint a Vidi.

Yo Gosh.

igaz ez is. max marha sokaknak taszító

BSTH

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.26. 16:46

velasco írta:
BSTH írta:
ManBat írta:A célfutball is futball. Egyetlen dologban mérik ezt a sportot, és abban a Ludogorec is pont annyira volt képes a braziljaival teletűzve, mint a Vidi.

Yo Gosh.

igaz ez is. max marha sokaknak taszító

Persze. nekem utoljára a Pool-City BL-meccsen tetszett, ahogy az első félidőben lerendezte a Vörösök csapata a találkozót, a másodikban pedig beálltak egy védekező felfogásra és meg is maradt a 3-0-s eredmény.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.26. 16:52

BSTH írta:
velasco írta:
BSTH írta:Yo Gosh.

igaz ez is. max marha sokaknak taszító

Persze. nekem utoljára a Pool-City BL-meccsen tetszett, ahogy az első félidőben lerendezte a Vörösök csapata a találkozót, a másodikban pedig beálltak egy védekező felfogásra és meg is maradt a 3-0-s eredmény.

nekem utoljára a japán-belga meg a brazil-belga tetszett. az újpest-neftci se volt rossz :D

BSTH

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.26. 17:36

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:igaz ez is. max marha sokaknak taszító

Persze. nekem utoljára a Pool-City BL-meccsen tetszett, ahogy az első félidőben lerendezte a Vörösök csapata a találkozót, a másodikban pedig beálltak egy védekező felfogásra és meg is maradt a 3-0-s eredmény.

nekem utoljára a japán-belga meg a brazil-belga tetszett. az újpest-neftci se volt rossz :D

Sajnos egyiket se láttam, csak a gólokat.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Leszólta a Vidit a Ludogorets edzője

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.07.26. 20:35

velasco írta:
BSTH írta:
velasco írta:igaz ez is. max marha sokaknak taszító

Persze. nekem utoljára a Pool-City BL-meccsen tetszett, ahogy az első félidőben lerendezte a Vörösök csapata a találkozót, a másodikban pedig beálltak egy védekező felfogásra és meg is maradt a 3-0-s eredmény.

nekem utoljára a japán-belga meg a brazil-belga tetszett. az újpest-neftci se volt rossz :D

Utóbbi überelte az előző kettőt is.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 189 vendég