Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.23. 19:54

Szókimondó nyilatkozatot adott az új kapitány.

Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?


Georges Leekens után Marco Rossinak kellene visszaterelni a magyar válogatottat a helyes útra. A Honvéddal bajnoki címet nyerő olasz szakember a Magyar Időknek adott hosszabb interjút, amelyben beszélt filozófiájáról is. 


 


Rossi kijelentette, csak olyan játékosoknak ad lehetőséget, akik klubjaikban is szóhoz jutnak. 


 


"Vegyük például Hidi Patrikot, aki a kedvenc emberem volt a Honvédban. Hidi a spanyol másodosztályban, a Real Oviedo csapatában játszott, de most átadólistára tették. Nincs csapata, mint ahogy Dzsudzsák Balázsnak sincs. Aki pedig nem játszik, azt nem tudom figyelembe venni. Ugyanez a gondom Szoboszlai Dominikkel. Ha bekerül a Salzburg nagycsapatába, akkor nagyszerű, behívom. De a fiókcsapatból, a Lieferingből, amely a másodosztályban játszik, nem tudom beválogatni, mert az nem az a szint, amit a válogatottban megkövetelünk" - fogalmazott a mester.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.23. 19:57

alapvetően ez jó hozzáállás lenne, de hiszem ha látom
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.23. 19:57

Zsuzsinál ez tökéletesen érthető, ugyanakkor Szoboszlainak szvsz nem ártana, ha csak utolsó negyedórás csereként is, de szokná a nemzetközi közeget
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 20:01

Adamek írta:alapvetően ez jó hozzáállás lenne, de hiszem ha látom

ez alapján úgy néz ki, pásztázza a játékosokat, ahogy kell. Hidivel kapcs-ban a Numanciáról írtak. remélem játszani fog értelmes helyen, jó kis játékos.

amúgy ha ezt a milliárdos fociribancot valaha is behívja, nálam már megbukott.

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 20:04

ManBat írta:Zsuzsinál ez tökéletesen érthető, ugyanakkor Szoboszlainak szvsz nem ártana, ha csak utolsó negyedórás csereként is, de szokná a nemzetközi közeget

így van. Amúgy tegnap játszottak kupameccset, és még a padon sem volt. kiváncsi leszek a hétvégi bajnoki rajton. luganoban egy 29 éves tag lett azedző, úgy nézi ki vécseit favorizálja, végigtolta tegnap is. sion - lugano 1:2

Forrest Gump
BL-menõ
Hozzászólások: 7558
Csatlakozott: 2010.01.07. 16:56
Tartózkodási hely: Milyen jó nélküled!
Kapcsolat:

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Forrest Gump » 2018.07.23. 20:09

Nagyon helyes.
De a fradikából / vidikéből se legyen behívva, már nem az a szint.
"Te hoztál fel minket a nagyok közé, és Te tettél minket is naggyá. Egy igaz ember, igazi mester, egy darabka történelem... Ez mind Te vagy nekünk. Köszönünk mindent! Isten veled, Garamvölgyi Lajos!"
https://www.youtube.com/watch?v=zFxLXFErbUU

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.23. 20:30

Adamek írta:alapvetően ez jó hozzáállás lenne, de hiszem ha látom

Az a baj ezekkel a sarkos kijelentésekkel, hogy ha kényszerből vagy külső nyomásra nem fogja tartani, máris aláássa az edző hitelességét. Még ha azt mondja, hogy erre törekszik, akkor oké.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.23. 20:31

velasco írta:
Adamek írta:alapvetően ez jó hozzáállás lenne, de hiszem ha látom

ez alapján úgy néz ki, pásztázza a játékosokat, ahogy kell. Hidivel kapcs-ban a Numanciáról írtak. remélem játszani fog értelmes helyen, jó kis játékos.

amúgy ha ezt a milliárdos fociribancot valaha is behívja, nálam már megbukott.

Miért?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ravanelli
Toborzórajáró
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2017.04.06. 11:09

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: ravanelli » 2018.07.23. 20:33

A Liefering simán bent maradna az nb1-ben.
"A játékosok még véletlenül se higgyék azt, hogy ők tisztelik meg a közönséget, hanem éppen fordítva. A játékos érezze magát megtisztelve, hogy egy nemzet színeit képviselheti a nagyvilágban. Ez egy íratlan törvénye a közösség képviseletének, és ez nemcsak a sportra, hanem a világon minden másra igaz." Grosics Gyula

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.23. 20:33

Kemény, göröngyös útra lépett, kitartást kívánok neki.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 20:33

Cselszky írta:
velasco írta:
Adamek írta:alapvetően ez jó hozzáállás lenne, de hiszem ha látom

ez alapján úgy néz ki, pásztázza a játékosokat, ahogy kell. Hidivel kapcs-ban a Numanciáról írtak. remélem játszani fog értelmes helyen, jó kis játékos.

amúgy ha ezt a milliárdos fociribancot valaha is behívja, nálam már megbukott.

Miért?

mert már évek óta egy xar, aki a nevéből él.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.23. 20:41

Cselszky írta:
velasco írta:
Adamek írta:alapvetően ez jó hozzáállás lenne, de hiszem ha látom

ez alapján úgy néz ki, pásztázza a játékosokat, ahogy kell. Hidivel kapcs-ban a Numanciáról írtak. remélem játszani fog értelmes helyen, jó kis játékos.

amúgy ha ezt a milliárdos fociribancot valaha is behívja, nálam már megbukott.

Miért?


Részemről nem dőlök a kardomba, ha nem látom többet meggypirosban, sőt üdvözlöm, ha olyan csapatot rak össze, mely csak nyomokban tartalmaz játékost ebből a sötét időszakból, de... ehhez a következetességhez nehéz lesz tartania magát egy olyan közegben, ahol az ügynököknek baromi nagy szava van. Ez nem klubfoci. Könnyen azon veheti észre magát, hogy ömlik a fos a nyakába az innen-onnan fizetett médiából. Csupa olyan játékost nem tervez behívni, akik ugyan talán valóban nem érdemelnek adott pillanatban meghívót, de közben meg eladhatóságuk szempontjából kell nekik a válogatott mez, mint egy falat nutellás kenyér.

Ezért írtam az imént, hogy döcögős út, sok sikert neki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Reginald McFreez 2018.07.23. 20:43-kor.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.23. 20:41

velasco írta:
Cselszky írta:
velasco írta:ez alapján úgy néz ki, pásztázza a játékosokat, ahogy kell. Hidivel kapcs-ban a Numanciáról írtak. remélem játszani fog értelmes helyen, jó kis játékos.

amúgy ha ezt a milliárdos fociribancot valaha is behívja, nálam már megbukott.

Miért?

mert már évek óta egy xar, aki a nevéből él.

Rendben, de ha a milliárdos fociribanc ismét jól teljesítene egy, az arabnál komolyabban vehető bajnokságban - amitől még ugyanúgy milliárdos fociribanc maradna, ha most annak titulálod -, akkor sem?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.23. 20:45

Reginald McFreez írta:
Cselszky írta:
velasco írta:ez alapján úgy néz ki, pásztázza a játékosokat, ahogy kell. Hidivel kapcs-ban a Numanciáról írtak. remélem játszani fog értelmes helyen, jó kis játékos.

amúgy ha ezt a milliárdos fociribancot valaha is behívja, nálam már megbukott.

Miért?


Részemről nem dőlök a kardomba, ha nem látom többet meggypirosban, sőt üdvözlöm, ha olyan csapatot rak össze, mely csak nyomokban tartalmaz játékost ebből a sötét időszakból, de... ehhez a következetességhez nehéz lesz tartania magát egy olyan közegben, ahol az ügynököknek baromi nagy szava van. Ez nem klubfoci. Könnyen azon veheti észre magát, hogy ömlik a fos a nyakába az innen-onnan fizetett médiából. Csupa olyan játékost nem tervez behívni, akik ugyan valóban nem érdemelnek adott pillanatban meghívót, de közben meg eladhatóságuk szempontjából kell nekik a válogatott mez, mint egy falat nutellás kenyér.

Ezért írtam az imént, hogy döcögős út, sok sikert neki.

Ezzel egyet is értek, már évekkel ezelőtt mondtam, hogy nyugodtan padra lehet rakni, vagy be sem kell hívni, ha van helyette jobb. Pusztán azt nem értettem, hogy ha adja isten, összekaparná magát, és még lenne pár jó szezonja, akkor is hagyjuk a fenébe? A mondatból nekem ez következett.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 20:47

Cselszky írta:
velasco írta:
Cselszky írta:Miért?

mert már évek óta egy xar, aki a nevéből él.

Rendben, de ha a milliárdos fociribanc ismét jól teljesítene egy, az arabnál komolyabban vehető bajnokságban - amitől még ugyanúgy milliárdos fociribanc maradna, ha most annak titulálod -, akkor sem?

nagyobb összegben mernék fogadni rá, hogy ez nem fog megtörténni. már a bursasporban is egy fos volt.

Avatar
P22
Tartalék
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2008.03.18. 19:43
Tartózkodási hely: VÖRÖSVÁR

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: P22 » 2018.07.23. 20:47

És mi lesz az egzotikus bajnokságokban játszókkal? Tudom, a miénk is az, de ez legalább kéznél van. Kíváncsian várom Rossi keretét, szerintem megnő az itthon játszók aránya.
Lassú, de pontatlan!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 20:50

Cselszky írta:
Adamek írta:alapvetően ez jó hozzáállás lenne, de hiszem ha látom

Az a baj ezekkel a sarkos kijelentésekkel, hogy ha kényszerből vagy külső nyomásra nem fogja tartani, máris aláássa az edző hitelességét. Még ha azt mondja, hogy erre törekszik, akkor oké.

majd mikor azzal szembesül, hogy az egyetlen stabil kezdő bal védőben Szabó Jani

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.23. 20:52

velasco írta:
Cselszky írta:
velasco írta:mert már évek óta egy xar, aki a nevéből él.

Rendben, de ha a milliárdos fociribanc ismét jól teljesítene egy, az arabnál komolyabban vehető bajnokságban - amitől még ugyanúgy milliárdos fociribanc maradna, ha most annak titulálod -, akkor sem?

nagyobb összegben mernék fogadni rá, hogy ez nem fog megtörténni. már a bursasporban is egy fos volt.

Az egész klub a vezetőkkel együtt nevetséges volt, aranyról, de legalábbis dobogóról álmodoztak egy röhejes kerettel, közben nem fizették ki a játékosokat, stb. Dzsudzsák mélyrepülését is az oda történő igazolásától datálom.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
velasco
Tartalék
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.06.20. 00:10

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: velasco » 2018.07.23. 20:54

Cselszky írta:
velasco írta:
Cselszky írta:Rendben, de ha a milliárdos fociribanc ismét jól teljesítene egy, az arabnál komolyabban vehető bajnokságban - amitől még ugyanúgy milliárdos fociribanc maradna, ha most annak titulálod -, akkor sem?

nagyobb összegben mernék fogadni rá, hogy ez nem fog megtörténni. már a bursasporban is egy fos volt.

Az egész klub a vezetőkkel együtt nevetséges volt, aranyról, de legalábbis dobogóról álmodoztak egy röhejes kerettel, közben nem fizették ki a játékosokat, stb. Dzsudzsák mélyrepülését is az oda történő igazolásától datálom.

igen nagy kedvenced lehet neked ez az egydimenziós balszélső csákó. PSV-ből vajon mért nem kellett komolyabb helyre?

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Marco Rossi nem küld meghívót Dzsudzsáknak?

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.23. 20:54

Cselszky írta:
Reginald McFreez írta:
Cselszky írta:Miért?


Részemről nem dőlök a kardomba, ha nem látom többet meggypirosban, sőt üdvözlöm, ha olyan csapatot rak össze, mely csak nyomokban tartalmaz játékost ebből a sötét időszakból, de... ehhez a következetességhez nehéz lesz tartania magát egy olyan közegben, ahol az ügynököknek baromi nagy szava van. Ez nem klubfoci. Könnyen azon veheti észre magát, hogy ömlik a fos a nyakába az innen-onnan fizetett médiából. Csupa olyan játékost nem tervez behívni, akik ugyan valóban nem érdemelnek adott pillanatban meghívót, de közben meg eladhatóságuk szempontjából kell nekik a válogatott mez, mint egy falat nutellás kenyér.

Ezért írtam az imént, hogy döcögős út, sok sikert neki.

Ezzel egyet is értek, már évekkel ezelőtt mondtam, hogy nyugodtan padra lehet rakni, vagy be sem kell hívni, ha van helyette jobb. Pusztán azt nem értettem, hogy ha adja isten, összekaparná magát, és még lenne pár jó szezonja, akkor is hagyjuk a fenébe? A mondatból nekem ez következett.

Sarkosan gondolkodik a srác, és a teljes megújulás híve. Meg persze buzi, de gondolom, ezt mondanom sem kell. Nem is mondom.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 149 vendég