Amikor a Fradi kapott három tizenegyest a Vasas ellen

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Amikor a Fradi kapott három tizenegyest a Vasas ellen

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2016.11.20. 21:01

Na ez volt a csalás ! Gera ! :lol:
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
Blowfish
Tartalék
Hozzászólások: 1546
Csatlakozott: 2009.12.27. 14:10
Tartózkodási hely: Vác / Újpest

Re: Amikor a Fradi kapott három tizenegyest a Vasas ellen

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2016.11.21. 08:30

Jó, Bede gyakorlatilag a fradi házi bírója volt, nem meglepő, hogy amint a 16-oson belül voltak, már szólt is a síp. Az első tizenegyesnél Gera mosolya mindent elmond, ráadásul szinte az ötösig ér fel, mikor csak ellövik a büntetőt. Bede persze vissza nem fújta volna, csak akkor, ha véletlenül kimarad. Na mindegy, köszönet a cikkért, talán így már visszafogják magukat végre.

_carlos_
Légiós
Hozzászólások: 5724
Csatlakozott: 2009.12.04. 09:41
Tartózkodási hely: ms Zuiderdam

Re: Amikor a Fradi kapott három tizenegyest a Vasas ellen

HozzászólásSzerző: _carlos_ » 2016.11.21. 09:03

én az ilyen jellegű Fradi meccseken nőttem fel, internet és youtube hiányában a mainál is jóval ordasabb csalásokat megengedtek a bíróknak akkoriban. Nem segített ez abban, hogy megkedveljem a zöld alakulatot :)
Kispest távdrukker

ZotyeszKB
Ifista
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Amikor a Fradi kapott három tizenegyest a Vasas ellen

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2016.11.21. 09:16

Blowfish írta:Jó, Bede gyakorlatilag a fradi házi bírója volt, nem meglepő, hogy amint a 16-oson belül voltak, már szólt is a síp. Az első tizenegyesnél Gera mosolya mindent elmond, ráadásul szinte az ötösig ér fel, mikor csak ellövik a büntetőt. Bede persze vissza nem fújta volna, csak akkor, ha véletlenül kimarad. Na mindegy, köszönet a cikkért, talán így már visszafogják magukat végre.


Szerintem ezt Bukovics vezette, nem Bede :D Bajszos mindkettő :D
Hajrá Vegyész!!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2825
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Amikor a Fradi kapott három tizenegyest a Vasas ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2016.11.21. 12:34

egyből ez jutott eszembe :) régi szép idők. na mindegy, most tizik helyett stadit kapnak.
ETO

Avatar
Littbarski
Moderátor
Hozzászólások: 43490
Csatlakozott: 2005.05.06. 14:08

Re: Amikor a Fradi kapott három tizenegyest a Vasas ellen

HozzászólásSzerző: Littbarski » 2016.11.21. 12:50

_carlos_ írta:én az ilyen jellegű Fradi meccseken nőttem fel, internet és youtube hiányában a mainál is jóval ordasabb csalásokat megengedtek a bíróknak akkoriban. Nem segített ez abban, hogy megkedveljem a zöld alakulatot :)


hogy én mennyire bírom utálni az ilyen jellegű hozzászólásokat, mintha a youtube előtt nem létezett volna élet a bolygón... csak halkan súgnám meg, hogy volt egy viszonylag jó nézettséggel futó Góóól c. műsor, benne a bírónak nincs videója rovat. tudod, videó, azon is le lehetett játszani mozgóképeket...

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Amikor a Fradi kapott három tizenegyest a Vasas ellen

HozzászólásSzerző: nyúl » 2016.11.21. 13:37

Blowfish írta:Jó, Bede gyakorlatilag a fradi házi bírója volt, nem meglepő, hogy amint a 16-oson belül voltak, már szólt is a síp. Az első tizenegyesnél Gera mosolya mindent elmond, ráadásul szinte az ötösig ér fel, mikor csak ellövik a büntetőt. Bede persze vissza nem fújta volna, csak akkor, ha véletlenül kimarad. Na mindegy, köszönet a cikkért, talán így már visszafogják magukat végre.
Bede 2004-ben felkerült a Fradi bajnoki tablójára is (persze csak poénból), de kifejezett ez a tréfa valamit a bíráskodásról.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Amikor a Fradi kapott három tizenegyest a Vasas ellen

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2016.11.21. 16:42

nyúl írta:
Blowfish írta:Jó, Bede gyakorlatilag a fradi házi bírója volt, nem meglepő, hogy amint a 16-oson belül voltak, már szólt is a síp. Az első tizenegyesnél Gera mosolya mindent elmond, ráadásul szinte az ötösig ér fel, mikor csak ellövik a büntetőt. Bede persze vissza nem fújta volna, csak akkor, ha véletlenül kimarad. Na mindegy, köszönet a cikkért, talán így már visszafogják magukat végre.
Bede 2004-ben felkerült a Fradi bajnoki tablójára is (persze csak poénból), de kifejezett ez a tréfa valamit a bíráskodásról.
Miatta is játszottunk egy pár meccset a Szőnyi úton.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
G_Gergely
Serdülõ
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2016.05.04. 16:34
Tartózkodási hely: a Föld nevű bolygó...

Re: Amikor a Fradi kapott három tizenegyest a Vasas ellen

HozzászólásSzerző: G_Gergely » 2016.11.21. 19:51

A vakot át kell segíteni a zebrán, ha egy öreg elesik fel kell segíteni, ha egy kisgyerek sír meg kell vigasztalni...ha pedig népünk dicső csapatának épp nem megy a szekere hát tolni kell rajta egy nagyot...hmmmm... :lol: ...hány ilyen volt...nem nehéz így rekordbajnoknak lenni....


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 81 vendég