Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

BSTH

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 14:37

cain írta:
BSTH írta:
Adamek írta:no igen, ezek a klubmodellek talán még a miénknél is cikibbek

Korlátlan a dolog. A Manchester Citynél se semmi az a befolyás, ami gyün Dubai részéről. Kiadják az Emírségben az engedélyt és egyszerűen, ha venni akarsz valakit 50 milláért, akkor egy abroszfejű megduplázza. Mit neki az a zseton? Mögötte ott a hét emír szövetsége, meg a hatszáz darabból álló hobbi-sportkocsi gyűjtemény.

ezzel szemben a valóság az, hogy még mindig de bruyne tartja a citynél az átigazolási rekordot. tavaly egy neymar helyett inkább 4 védőt vettek. inkább hagyták, hogy sanchez az mu-hoz menjen. mahrezt is már tavaly ilyenkor is le akarta igazolni pep. fred és jorginho is inkább mehettek az unitedhez, meg a chelseahez.

Nem kellett nekik. Egy komplett állam áll mögöttük is. Mint a Real, vagy a PSG mögött. Ebben mi nem igazság? Szerinted egy szőröslábú arab tolja a pénzét ezekbe a csapatokba, vagy maga a király? Nem. Államok.

BSTH

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 14:43

BSTH írta:
cain írta:
BSTH írta:Korlátlan a dolog. A Manchester Citynél se semmi az a befolyás, ami gyün Dubai részéről. Kiadják az Emírségben az engedélyt és egyszerűen, ha venni akarsz valakit 50 milláért, akkor egy abroszfejű megduplázza. Mit neki az a zseton? Mögötte ott a hét emír szövetsége, meg a hatszáz darabból álló hobbi-sportkocsi gyűjtemény.

ezzel szemben a valóság az, hogy még mindig de bruyne tartja a citynél az átigazolási rekordot. tavaly egy neymar helyett inkább 4 védőt vettek. inkább hagyták, hogy sanchez az mu-hoz menjen. mahrezt is már tavaly ilyenkor is le akarta igazolni pep. fred és jorginho is inkább mehettek az unitedhez, meg a chelseahez.

Nem kellett nekik. Egy komplett állam áll mögöttük is. Mint a Real, vagy a PSG mögött. Ebben mi nem igazság? Szerinted egy szőröslábú arab tolja a pénzét ezekbe a csapatokba, vagy maga a király? Nem. Államok.

Ja, egyébként egy klubrekord mit cáfol abban a kérdésben, hogy korlátlan pénz áll rendelkezésükre?

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: cain » 2018.07.13. 14:59

BSTH írta:
cain írta:
BSTH írta:Korlátlan a dolog. A Manchester Citynél se semmi az a befolyás, ami gyün Dubai részéről. Kiadják az Emírségben az engedélyt és egyszerűen, ha venni akarsz valakit 50 milláért, akkor egy abroszfejű megduplázza. Mit neki az a zseton? Mögötte ott a hét emír szövetsége, meg a hatszáz darabból álló hobbi-sportkocsi gyűjtemény.

ezzel szemben a valóság az, hogy még mindig de bruyne tartja a citynél az átigazolási rekordot. tavaly egy neymar helyett inkább 4 védőt vettek. inkább hagyták, hogy sanchez az mu-hoz menjen. mahrezt is már tavaly ilyenkor is le akarta igazolni pep. fred és jorginho is inkább mehettek az unitedhez, meg a chelseahez.

Nem kellett nekik. Egy komplett állam áll mögöttük is. Mint a Real, vagy a PSG mögött. Ebben mi nem igazság? Szerinted egy szőröslábú arab tolja a pénzét ezekbe a csapatokba, vagy maga a király? Nem. Államok.

hogyne kellett volna... mindkettő (fred vagy jorginho, illetve sanchez vagy mahrez) nem, de egy nagyon. mahrezt ezért is igazolták le. fernandino meg 33 múlt májusban, rá nem lehet építeni a középpályás védekezést egész szezonra.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: cain » 2018.07.13. 15:00

BSTH írta:
BSTH írta:
cain írta:ezzel szemben a valóság az, hogy még mindig de bruyne tartja a citynél az átigazolási rekordot. tavaly egy neymar helyett inkább 4 védőt vettek. inkább hagyták, hogy sanchez az mu-hoz menjen. mahrezt is már tavaly ilyenkor is le akarta igazolni pep. fred és jorginho is inkább mehettek az unitedhez, meg a chelseahez.

Nem kellett nekik. Egy komplett állam áll mögöttük is. Mint a Real, vagy a PSG mögött. Ebben mi nem igazság? Szerinted egy szőröslábú arab tolja a pénzét ezekbe a csapatokba, vagy maga a király? Nem. Államok.

Ja, egyébként egy klubrekord mit cáfol abban a kérdésben, hogy korlátlan pénz áll rendelkezésükre?

azt csípőből cáfolja, amit írtál. nem dupláztak meg semmilyen 50 milliós ajánlatot. 40est sem. sok játékost vesznek, drágán, de nem a 100milliós kategóriából.
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

BSTH

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 15:12

cain írta:
BSTH írta:
BSTH írta:Nem kellett nekik. Egy komplett állam áll mögöttük is. Mint a Real, vagy a PSG mögött. Ebben mi nem igazság? Szerinted egy szőröslábú arab tolja a pénzét ezekbe a csapatokba, vagy maga a király? Nem. Államok.

Ja, egyébként egy klubrekord mit cáfol abban a kérdésben, hogy korlátlan pénz áll rendelkezésükre?

azt csípőből cáfolja, amit írtál. nem dupláztak meg semmilyen 50 milliós ajánlatot. 40est sem. sok játékost vesznek, drágán, de nem a 100milliós kategóriából.

Hogyne. :-)
Raul Meireles és Torres eligazolása a Chelsea csapatába, vagy Sterling a Citybe ezt mind igazolja.

Avatar
cain
Aranylabdás
Hozzászólások: 34451
Csatlakozott: 2005.06.13. 17:54
Tartózkodási hely: nagyfalu

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: cain » 2018.07.13. 15:17

BSTH írta:
cain írta:
BSTH írta:Ja, egyébként egy klubrekord mit cáfol abban a kérdésben, hogy korlátlan pénz áll rendelkezésükre?

azt csípőből cáfolja, amit írtál. nem dupláztak meg semmilyen 50 milliós ajánlatot. 40est sem. sok játékost vesznek, drágán, de nem a 100milliós kategóriából.

Hogyne. :-)
Raul Meireles és Torres eligazolása a Chelsea csapatába, vagy Sterling a Citybe ezt mind igazolja.

azt írtad, hogy
BSTH írta:Kiadják az Emírségben az engedélyt és egyszerűen, ha venni akarsz valakit 50 milláért, akkor egy abroszfejű megduplázza.

tehát ezek közül melyik az a 100 milliós igazolás?
Life is death, death is life.
No life, no death.
Life is life, death is death.

BSTH

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 15:21

cain írta:
BSTH írta:
cain írta:azt csípőből cáfolja, amit írtál. nem dupláztak meg semmilyen 50 milliós ajánlatot. 40est sem. sok játékost vesznek, drágán, de nem a 100milliós kategóriából.

Hogyne. :-)
Raul Meireles és Torres eligazolása a Chelsea csapatába, vagy Sterling a Citybe ezt mind igazolja.

azt írtad, hogy
BSTH írta:Kiadják az Emírségben az engedélyt és egyszerűen, ha venni akarsz valakit 50 milláért, akkor egy abroszfejű megduplázza.

tehát ezek közül melyik az a 100 millió igazolás?

Ja, hogy te konkrétnak vetted a duplázást. Csak utaltam egy folyamatra. És egy metódusra. Nincs határ náluk, erre gondoltam. Ha rá kell licitálni és kell a kiszemelt, akkor megszerzik.
Nézd meg Neymart vagy Mbappét! Pont jó példák. De jó még Coutinho is. Ezek az új kivásrálási árak remélem addig basszák tönkre ezt a szart, amit ma az Infantilis kopasz elnököl, hogy saját romjaiba omlik, és tényleg öröm lesz egy BLASZ-meccs Adamekkel.

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2018.07.13. 15:36

nem értem miért tepernek ezért a bohócért. Hazard, Bappe sokkal jobb döntés lenne szerintem. ezt a gyereket sosem bírtam

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.13. 15:42

BSTH írta:Az igazi Real-szurkolók le fognak szopni...szokni a Madridról emiatt a faszkalap ribanc miatt. (is). Egy meccsét nem bírom végignézni ennek a péklapátszájú pöcsnek.

Jajj, dehogy fognak...
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 15:44

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:Az igazi Real-szurkolók le fognak szopni...szokni a Madridról emiatt a faszkalap ribanc miatt. (is). Egy meccsét nem bírom végignézni ennek a péklapátszájú pöcsnek.

Jajj, dehogy fognak...

Nem hát. :-)

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.13. 15:45

Szarka írta:
BSTH írta:
Szarka írta:Inkább Mbappe-t vegyék meg.

Nem fognak tőle megválna szerintem a francia székhelyű arabok.

CRt adhatták volna érte. De szerintem Neymart se engedik el, ott nincs szükség játékoseladásra.
Ha mégis el tudnának valakit hozni a PSGből, akkor az inkább a szupertini legyen ( aztán majd kiderül, hogy már 28 )

A ferpléj miatt náluk is szükség van a mérleg csinosítgatására, legalábbis ha minden átigazolási ablakban könyökölni kívánnak. Egy ilyen transzferrel két évre a jóisten is leszállna róluk, mehetne a susmusz hátul a vécé melletti beugróban a dizsiben.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.13. 15:58

BSTH írta:
cain írta:
BSTH írta:Korlátlan a dolog. A Manchester Citynél se semmi az a befolyás, ami gyün Dubai részéről. Kiadják az Emírségben az engedélyt és egyszerűen, ha venni akarsz valakit 50 milláért, akkor egy abroszfejű megduplázza. Mit neki az a zseton? Mögötte ott a hét emír szövetsége, meg a hatszáz darabból álló hobbi-sportkocsi gyűjtemény.

ezzel szemben a valóság az, hogy még mindig de bruyne tartja a citynél az átigazolási rekordot. tavaly egy neymar helyett inkább 4 védőt vettek. inkább hagyták, hogy sanchez az mu-hoz menjen. mahrezt is már tavaly ilyenkor is le akarta igazolni pep. fred és jorginho is inkább mehettek az unitedhez, meg a chelseahez.

Nem kellett nekik. Egy komplett állam áll mögöttük is. Mint a Real, vagy a PSG mögött. Ebben mi nem igazság? Szerinted egy szőröslábú arab tolja a pénzét ezekbe a csapatokba, vagy maga a király? Nem. Államok.

Kíváncsi lennék a véleményedre, hogy ezt amúgy miért csinálják ezek az államok. Tényleg kiwi vagyok, mit gondolsz erről, mert nekem igazából nem jut észérv eszembe ezzel kapcsolatban, annál meg többet (vagy épp kevesebbet) gondolok mögé, hogy "Európa bekebelezése".
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.13. 16:00

csecsko5 írta:nem értem miért tepernek ezért a bohócért. Hazard, Bappe sokkal jobb döntés lenne szerintem. ezt a gyereket sosem bírtam

Mert a Realnak mindig legdivatosabb (akik legtöbbször a legjobbak is egyben) játékosok kellenek. Nem vetted még észre?
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 16:09

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
cain írta:ezzel szemben a valóság az, hogy még mindig de bruyne tartja a citynél az átigazolási rekordot. tavaly egy neymar helyett inkább 4 védőt vettek. inkább hagyták, hogy sanchez az mu-hoz menjen. mahrezt is már tavaly ilyenkor is le akarta igazolni pep. fred és jorginho is inkább mehettek az unitedhez, meg a chelseahez.

Nem kellett nekik. Egy komplett állam áll mögöttük is. Mint a Real, vagy a PSG mögött. Ebben mi nem igazság? Szerinted egy szőröslábú arab tolja a pénzét ezekbe a csapatokba, vagy maga a király? Nem. Államok.

Kíváncsi lennék a véleményedre, hogy ezt amúgy miért csinálják ezek az államok. Tényleg kiwi vagyok, mit gondolsz erről, mert nekem igazából nem jut észérv eszembe ezzel kapcsolatban, annál meg többet (vagy épp kevesebbet) gondolok mögé, hogy "Európa bekebelezése".

Nem akarok belelátni iszlamizációt. Egyszerűen annyi pénzük van, hogy szórják. Baszódna meg mind valami teve által a kiszáradt sivatagi oázis kútja káváján.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.07.13. 16:21

BSTH írta:
Reginald McFreez írta:
BSTH írta:Nem kellett nekik. Egy komplett állam áll mögöttük is. Mint a Real, vagy a PSG mögött. Ebben mi nem igazság? Szerinted egy szőröslábú arab tolja a pénzét ezekbe a csapatokba, vagy maga a király? Nem. Államok.

Kíváncsi lennék a véleményedre, hogy ezt amúgy miért csinálják ezek az államok. Tényleg kiwi vagyok, mit gondolsz erről, mert nekem igazából nem jut észérv eszembe ezzel kapcsolatban, annál meg többet (vagy épp kevesebbet) gondolok mögé, hogy "Európa bekebelezése".

Nem akarok belelátni iszlamizációt. Egyszerűen annyi pénzük van, hogy szórják. Baszódna meg mind valami teve által a kiszáradt sivatagi oázis kútja káváján.

Azért az mekkora aduász lehet egy civilizáció kezében, ha végtelenített formában van meg nekik az, amit a másik civilizáció istenként tisztel... iszonyatosan nagy a kísértés, hogy visszaéljen vele, legyen az arab, európai vagy India könnycseppén randalírozó... az emberi gyarlóság következménye a hatalommal történő visszaélés.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 16:34

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
Reginald McFreez írta:Kíváncsi lennék a véleményedre, hogy ezt amúgy miért csinálják ezek az államok. Tényleg kiwi vagyok, mit gondolsz erről, mert nekem igazából nem jut észérv eszembe ezzel kapcsolatban, annál meg többet (vagy épp kevesebbet) gondolok mögé, hogy "Európa bekebelezése".

Nem akarok belelátni iszlamizációt. Egyszerűen annyi pénzük van, hogy szórják. Baszódna meg mind valami teve által a kiszáradt sivatagi oázis kútja káváján.

Azért az mekkora aduász lehet egy civilizáció kezében, ha végtelenített formában van meg nekik az, amit a másik civilizáció istenként tisztel... iszonyatosan nagy a kísértés, hogy visszaéljen vele, legyen az arab, európai vagy India könnycseppén randalírozó... az emberi gyarlóság következménye a hatalommal történő visszaélés.

Venezuela a világ harmadikja olajban. Látjuk mit tett vele az embargó. Nigéria a hatodik. És nyomorog mindenki.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74908
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 16:41

BSTH írta:
Reginald McFreez írta:
BSTH írta:Nem akarok belelátni iszlamizációt. Egyszerűen annyi pénzük van, hogy szórják. Baszódna meg mind valami teve által a kiszáradt sivatagi oázis kútja káváján.

Azért az mekkora aduász lehet egy civilizáció kezében, ha végtelenített formában van meg nekik az, amit a másik civilizáció istenként tisztel... iszonyatosan nagy a kísértés, hogy visszaéljen vele, legyen az arab, európai vagy India könnycseppén randalírozó... az emberi gyarlóság következménye a hatalommal történő visszaélés.

Venezuela a világ harmadikja olajban. Látjuk mit tett vele az embargó. Nigéria a hatodik. És nyomorog mindenki.

ellenben a nigériai olajból egész jól nemnyomorognak az olajlelőhelymentes britonok és hollandok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 16:43

Adamek írta:
BSTH írta:
Reginald McFreez írta:Azért az mekkora aduász lehet egy civilizáció kezében, ha végtelenített formában van meg nekik az, amit a másik civilizáció istenként tisztel... iszonyatosan nagy a kísértés, hogy visszaéljen vele, legyen az arab, európai vagy India könnycseppén randalírozó... az emberi gyarlóság következménye a hatalommal történő visszaélés.

Venezuela a világ harmadikja olajban. Látjuk mit tett vele az embargó. Nigéria a hatodik. És nyomorog mindenki.

ellenben a nigériai olajból egész jól nemnyomorognak az olajlelőhelymentes britonok és hollandok

Ez így van. Tökéletesen ki vannak zsákmányolva.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74908
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 16:49

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Venezuela a világ harmadikja olajban. Látjuk mit tett vele az embargó. Nigéria a hatodik. És nyomorog mindenki.

ellenben a nigériai olajból egész jól nemnyomorognak az olajlelőhelymentes britonok és hollandok

Ez így van. Tökéletesen ki vannak zsákmányolva.

de tuti jogilag tükörfényesre papírozva, két maroknyi üveggyönyért valami faszkalap hadúrral szerződve háromszáz évre vissza és előremenőleg
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Bombaajánlatot kapott a PSG Neymarért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 20:30

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:ellenben a nigériai olajból egész jól nemnyomorognak az olajlelőhelymentes britonok és hollandok

Ez így van. Tökéletesen ki vannak zsákmányolva.

de tuti jogilag tükörfényesre papírozva, két maroknyi üveggyönyért valami faszkalap hadúrral szerződve háromszáz évre vissza és előremenőleg

Ez egészen biztos.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 100 vendég