Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.07.13. 11:26

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:egyedül ez az uruguayi szerencsétlen próbál valamit kezdeni a labdával ha megszerezzük, mondjuk neki meg pont nem gólhelyzetek kialakítása lenne a dolga
szerintem ezeket a csatárféleségeket direkt Böde önbizalmát építendő hozzák évek óta kampányszerűen, ez a Fingó akárki eddig nagyon úgy néz ki bőven a legalja a műsornak, komolyan úgy éreztem, hogy nem érti a lesszabályt se, ennél Kundrák is előrébb jár

Na, csaknem visszasírod Priskint?

na speciel ő sem tudta Lovrencsics öcsit kiszorítani, ami a rossz nyelvek szerint egy idomított bazalttömbnek is sikerülhet pedig
viszont erről a Bőle gyerkőcről sokszor beugrik egy már-már elfeledett szupertehetségetek, Radó Bandita, csak ő néha belebotlott a labdába és volt a statisztikában kaput eltaláló lövése
a másik teljesen haszontalan spíler akire hajaz Böllér az Kisbogesz a kaszinóban fogant megváltó
szerintem ezek mellett még a blaszból feltört Csernyik is lehet futballista

Bőlét többször is le akarta igazolni a Hali, amíg Jászvásáron játszott, de végül nem jött össze a transzfer.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 11:48

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Na, csaknem visszasírod Priskint?

na speciel ő sem tudta Lovrencsics öcsit kiszorítani, ami a rossz nyelvek szerint egy idomított bazalttömbnek is sikerülhet pedig
viszont erről a Bőle gyerkőcről sokszor beugrik egy már-már elfeledett szupertehetségetek, Radó Bandita, csak ő néha belebotlott a labdába és volt a statisztikában kaput eltaláló lövése
a másik teljesen haszontalan spíler akire hajaz Böllér az Kisbogesz a kaszinóban fogant megváltó
szerintem ezek mellett még a blaszból feltört Csernyik is lehet futballista

Bőlét többször is le akarta igazolni a Hali, amíg Jászvásáron játszott, de végül nem jött össze a transzfer.

még nem késő, vigyétek, kiválóan szolgálná ki Priskint
adunk egy bónuszt is, választhattok egy jó Csernik, egy még ezerszer jobb Kundrák és egy közel világszám Rui Pedro közül
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 11:49

BSTH írta:
Adamek írta:
Wegry írta:priksint is idesorolnám, ráadásul gólt is fpg nekünk lőni idén.
én lauthot rühelltem a legjobban, a tót faszi szerintem leginkább csak lusta geci volt, röhögött a markába, hogy a pályafutása végén még kereshet egy valag pénzt anélkül hogy megszakadna.

nálam eddig a holland szafaládéképű votl a bajnok de most a fókabaszó nagyon erős anyaggal mutatkozott be

Összefoglalókat láttam, szerintem Huszti és Nagy gólja is szép volt. Aztán az eredményen meg ki az aki meglepődik manapság?

Sose felejtem:
Várady Béciék benyaltak a Paralimni Famagustától Cipruson egy 0-1 elnevezésű szoppancsot. Akkoriban volt rendes felhördülés.
1981 szeptemberét írtuk, éppen a románok ellendi sorsdöntő vb-selejtező és Shankly halála környékén. Amikor is ugyebár csoportelsők lettünk Anglia előtt. Érdekes: Svájc, a félamatőr Norvégia és Románia is egyaránt 2-1 arányban győzte le az angolokat, egyedül mi kaptunk két zakót (1-3, 0-1).
Aztán itthon Várady (3), Kiss és Izsó (2-2), valamint Szebegyinszky egy góljával 8-0 lett, oszt meg lett bocsájtva minden.
Fájó kis romantika.
Abban a kupaidényben a Fradi elszórakozott egy háromgólos tiszta előnyt az Ostrava ellen, a Vidit a Rapid verte ki Fehérváron a kinti 2-2 után 2-0-ra győzve, a Tatabánya pedig alig zuhant ki a Real Madrid ellen.
A Vasas se ment tovább Európa akkori jó kis klubja, a Standard Liége ellen. Kettős vereség, 0-2, 1-2.
A Haladás és a Csepel indult a KK-ban, egyikük se égett meg.

a nemzetközi kupák sose szóltak rólunk, pár kis tüskét bevittünk de alapvetően egy homokzsák szerepét kaptuk mi ebben a műfajban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 11:50

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:nálam eddig a holland szafaládéképű votl a bajnok de most a fókabaszó nagyon erős anyaggal mutatkozott be

Összefoglalókat láttam, szerintem Huszti és Nagy gólja is szép volt. Aztán az eredményen meg ki az aki meglepődik manapság?

Sose felejtem:
Várady Béciék benyaltak a Paralimni Famagustától Cipruson egy 0-1 elnevezésű szoppancsot. Akkoriban volt rendes felhördülés.
1981 szeptemberét írtuk, éppen a románok ellendi sorsdöntő vb-selejtező és Shankly halála környékén. Amikor is ugyebár csoportelsők lettünk Anglia előtt. Érdekes: Svájc, a félamatőr Norvégia és Románia is egyaránt 2-1 arányban győzte le az angolokat, egyedül mi kaptunk két zakót (1-3, 0-1).
Aztán itthon Várady (3), Kiss és Izsó (2-2), valamint Szebegyinszky egy góljával 8-0 lett, oszt meg lett bocsájtva minden.
Fájó kis romantika.
Abban a kupaidényben a Fradi elszórakozott egy háromgólos tiszta előnyt az Ostrava ellen, a Vidit a Rapid verte ki Fehérváron a kinti 2-2 után 2-0-ra győzve, a Tatabánya pedig alig zuhant ki a Real Madrid ellen.
A Vasas se ment tovább Európa akkori jó kis klubja, a Standard Liége ellen. Kettős vereség, 0-2, 1-2.
A Haladás és a Csepel indult a KK-ban, egyikük se égett meg.

a nemzetközi kupák sose szóltak rólunk, pár kis tüskét bevittünk de alapvetően egy homokzsák szerepét kaptuk mi ebben a műfajban

Volt egy győzelem, pár sikeres menetelés, döntők. Ja. Ennyi. Szerintem nem kevés. Ahol most tartunk, az arcpirító.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 12:01

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Összefoglalókat láttam, szerintem Huszti és Nagy gólja is szép volt. Aztán az eredményen meg ki az aki meglepődik manapság?

Sose felejtem:
Várady Béciék benyaltak a Paralimni Famagustától Cipruson egy 0-1 elnevezésű szoppancsot. Akkoriban volt rendes felhördülés.
1981 szeptemberét írtuk, éppen a románok ellendi sorsdöntő vb-selejtező és Shankly halála környékén. Amikor is ugyebár csoportelsők lettünk Anglia előtt. Érdekes: Svájc, a félamatőr Norvégia és Románia is egyaránt 2-1 arányban győzte le az angolokat, egyedül mi kaptunk két zakót (1-3, 0-1).
Aztán itthon Várady (3), Kiss és Izsó (2-2), valamint Szebegyinszky egy góljával 8-0 lett, oszt meg lett bocsájtva minden.
Fájó kis romantika.
Abban a kupaidényben a Fradi elszórakozott egy háromgólos tiszta előnyt az Ostrava ellen, a Vidit a Rapid verte ki Fehérváron a kinti 2-2 után 2-0-ra győzve, a Tatabánya pedig alig zuhant ki a Real Madrid ellen.
A Vasas se ment tovább Európa akkori jó kis klubja, a Standard Liége ellen. Kettős vereség, 0-2, 1-2.
A Haladás és a Csepel indult a KK-ban, egyikük se égett meg.

a nemzetközi kupák sose szóltak rólunk, pár kis tüskét bevittünk de alapvetően egy homokzsák szerepét kaptuk mi ebben a műfajban

Volt egy győzelem, pár sikeres menetelés, döntők. Ja. Ennyi. Szerintem nem kevés. Ahol most tartunk, az arcpirító.

a hatvanas években volt pár sikeresnek mondható dolog, de lófaszjóska az összmérleg főleg ha a baráti államokon kívüli ellenfél jött
mondjuk barátiak is néha megaláztak egy-egy meccsen, pl. a győri Szokolrádió parádét sajnos sose heverem ki
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 12:14

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:a nemzetközi kupák sose szóltak rólunk, pár kis tüskét bevittünk de alapvetően egy homokzsák szerepét kaptuk mi ebben a műfajban

Volt egy győzelem, pár sikeres menetelés, döntők. Ja. Ennyi. Szerintem nem kevés. Ahol most tartunk, az arcpirító.

a hatvanas években volt pár sikeresnek mondható dolog, de lófaszjóska az összmérleg főleg ha a baráti államokon kívüli ellenfél jött
mondjuk barátiak is néha megaláztak egy-egy meccsen, pl. a győri Szokolrádió parádét sajnos sose heverem ki

Nem tudom melyik volt. Vagyis nemtom. Minszk hazai 3-6?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 12:19

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Volt egy győzelem, pár sikeres menetelés, döntők. Ja. Ennyi. Szerintem nem kevés. Ahol most tartunk, az arcpirító.

a hatvanas években volt pár sikeresnek mondható dolog, de lófaszjóska az összmérleg főleg ha a baráti államokon kívüli ellenfél jött
mondjuk barátiak is néha megaláztak egy-egy meccsen, pl. a győri Szokolrádió parádét sajnos sose heverem ki

Nem tudom melyik volt. Vagyis nemtom. Minszk hazai 3-6?

ja
szegény Mágus csak pislogott, a rádiós meg ötöt vágott 2 meccsen
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 12:43

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:a hatvanas években volt pár sikeresnek mondható dolog, de lófaszjóska az összmérleg főleg ha a baráti államokon kívüli ellenfél jött
mondjuk barátiak is néha megaláztak egy-egy meccsen, pl. a győri Szokolrádió parádét sajnos sose heverem ki

Nem tudom melyik volt. Vagyis nemtom. Minszk hazai 3-6?

ja
szegény Mágus csak pislogott, a rádiós meg ötöt vágott 2 meccsen

A Mágusnak voltak nagy meccsei. A Liége magabiztosan nyert 5-0 arányban, aztán elkezdték lőni a gólokat a győriek. Én arra úgy emlékszem: nagyon jól játszott a Rába. 3-0. Kis szerencse és nem is tudom, taktika...
Mert azért ki merem jelenteni, hogy akkoriban az a közép és első három zseniális volt:

Burcsa, Póczik, Hannich - Szabó, Szentes, Hajszán.
Tudom, magyar szinten, de akkoriban marha jó volt a Vasas, az Újpest, a Fradi csapata is. Kiváló játékosokkal.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 12:47

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Nem tudom melyik volt. Vagyis nemtom. Minszk hazai 3-6?

ja
szegény Mágus csak pislogott, a rádiós meg ötöt vágott 2 meccsen

A Mágusnak voltak nagy meccsei. A Liége magabiztosan nyert 5-0 arányban, aztán elkezdték lőni a gólokat a győriek. Én arra úgy emlékszem: nagyon jól játszott a Rába. 3-0. Kis szerencse és nem is tudom, taktika...
Mert azért ki merem jelenteni, hogy akkoriban az a közép és első három zseniális volt:

Burcsa, Póczik, Hannich - Szabó, Szentes, Hajszán.
Tudom, magyar szinten, de akkoriban marha jó volt a Vasas, az Újpest, a Fradi csapata is. Kiváló játékosokkal.

kiváló edzéscsalókkal akik még pont tudtak lubickolni az állófoci utolsó éveiben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 12:49

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Nem tudom melyik volt. Vagyis nemtom. Minszk hazai 3-6?

ja
szegény Mágus csak pislogott, a rádiós meg ötöt vágott 2 meccsen

A Mágusnak voltak nagy meccsei. A Liége magabiztosan nyert 5-0 arányban, aztán elkezdték lőni a gólokat a győriek. Én arra úgy emlékszem: nagyon jól játszott a Rába. 3-0. Kis szerencse és nem is tudom, taktika...
Mert azért ki merem jelenteni, hogy akkoriban az a közép és első három zseniális volt:

Burcsa, Póczik, Hannich - Szabó, Szentes, Hajszán.
Tudom, magyar szinten, de akkoriban marha jó volt a Vasas, az Újpest, a Fradi csapata is. Kiváló játékosokkal.


Láttad már ezt a gólt? (Nyilván, akkoriban lehettél hat éves, épp valami Nutelláért ordítottál otthon), Istenem, milyen kocogós kis foci, de mekkora kurva nagy dugó Pócziktól a janicsároknak. 5-0. Két évvel később még egy idegenbeli 6-0 is belefért, nyócvannégyben.

https://www.youtube.com/watch?v=c23p5iC ... e=youtu.be

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 12:51

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:ja
szegény Mágus csak pislogott, a rádiós meg ötöt vágott 2 meccsen

A Mágusnak voltak nagy meccsei. A Liége magabiztosan nyert 5-0 arányban, aztán elkezdték lőni a gólokat a győriek. Én arra úgy emlékszem: nagyon jól játszott a Rába. 3-0. Kis szerencse és nem is tudom, taktika...
Mert azért ki merem jelenteni, hogy akkoriban az a közép és első három zseniális volt:

Burcsa, Póczik, Hannich - Szabó, Szentes, Hajszán.
Tudom, magyar szinten, de akkoriban marha jó volt a Vasas, az Újpest, a Fradi csapata is. Kiváló játékosokkal.

kiváló edzéscsalókkal akik még pont tudtak lubickolni az állófoci utolsó éveiben

Igen, tudom, hogy a váltás nem sikerült, ahogyan már párszor írtad. Én meg valamelyik nap, hogy a fater szerint pont olyan volt a focink, mint a munkamorál. Végh Tóni bácsi is menjen a picsába, mert lötyögés a semmibe. Pedig igaza volt. Az edzőzseni Csanknál is az volt a téli alapozás: 20 futkározás az erdőben.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 13:06

BSTH írta:
BSTH írta:
Adamek írta:ja
szegény Mágus csak pislogott, a rádiós meg ötöt vágott 2 meccsen

A Mágusnak voltak nagy meccsei. A Liége magabiztosan nyert 5-0 arányban, aztán elkezdték lőni a gólokat a győriek. Én arra úgy emlékszem: nagyon jól játszott a Rába. 3-0. Kis szerencse és nem is tudom, taktika...
Mert azért ki merem jelenteni, hogy akkoriban az a közép és első három zseniális volt:

Burcsa, Póczik, Hannich - Szabó, Szentes, Hajszán.
Tudom, magyar szinten, de akkoriban marha jó volt a Vasas, az Újpest, a Fradi csapata is. Kiváló játékosokkal.


Láttad már ezt a gólt? (Nyilván, akkoriban lehettél hat éves, épp valami Nutelláért ordítottál otthon), Istenem, milyen kocogós kis foci, de mekkora kurva nagy dugó Pócziktól a janicsároknak. 5-0. Két évvel később még egy idegenbeli 6-0 is belefért, nyócvannégyben.

https://www.youtube.com/watch?v=c23p5iC ... e=youtu.be

hogyne láttam volna
futottak vagy 4-5 kilométert meccsenként akkoriban a játékosok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 13:45

Adamek írta:
BSTH írta:
BSTH írta:A Mágusnak voltak nagy meccsei. A Liége magabiztosan nyert 5-0 arányban, aztán elkezdték lőni a gólokat a győriek. Én arra úgy emlékszem: nagyon jól játszott a Rába. 3-0. Kis szerencse és nem is tudom, taktika...
Mert azért ki merem jelenteni, hogy akkoriban az a közép és első három zseniális volt:

Burcsa, Póczik, Hannich - Szabó, Szentes, Hajszán.
Tudom, magyar szinten, de akkoriban marha jó volt a Vasas, az Újpest, a Fradi csapata is. Kiváló játékosokkal.


Láttad már ezt a gólt? (Nyilván, akkoriban lehettél hat éves, épp valami Nutelláért ordítottál otthon), Istenem, milyen kocogós kis foci, de mekkora kurva nagy dugó Pócziktól a janicsároknak. 5-0. Két évvel később még egy idegenbeli 6-0 is belefért, nyócvannégyben.

https://www.youtube.com/watch?v=c23p5iC ... e=youtu.be

hogyne láttam volna
futottak vagy 4-5 kilométert meccsenként akkoriban a játékosok

Vót az kettőegészhárom is.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 14:15

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:
Láttad már ezt a gólt? (Nyilván, akkoriban lehettél hat éves, épp valami Nutelláért ordítottál otthon), Istenem, milyen kocogós kis foci, de mekkora kurva nagy dugó Pócziktól a janicsároknak. 5-0. Két évvel később még egy idegenbeli 6-0 is belefért, nyócvannégyben.

https://www.youtube.com/watch?v=c23p5iC ... e=youtu.be

hogyne láttam volna
futottak vagy 4-5 kilométert meccsenként akkoriban a játékosok

Vót az kettőegészhárom is.

ja a hazaiak anyit kábé, a nemzetközi élcsapatoké lehetett vagy másfélszerese már akkor is
az első BL döntő adatai megdöbbentőek, a legtöbbet futó játékos asszem Abedi Pelé volt és egyedül ő érte el a mezőnyből a 10 km-t, lassan egy fél-maraton lesz a követelmény az átlagtól ahogy halad az ipar
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 14:35

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:hogyne láttam volna
futottak vagy 4-5 kilométert meccsenként akkoriban a játékosok

Vót az kettőegészhárom is.

ja a hazaiak anyit kábé, a nemzetközi élcsapatoké lehetett vagy másfélszerese már akkor is
az első BL döntő adatai megdöbbentőek, a legtöbbet futó játékos asszem Abedi Pelé volt és egyedül ő érte el a mezőnyből a 10 km-t, lassan egy fél-maraton lesz a követelmény az átlagtól ahogy halad az ipar

Modric, ahogy hallom, és ha jól emlékszem eleddig 64-65 km-t rohangált. Mint a legtöbbet futó. Persze, ma már -de ehhez te jobban értesz, meg tán a fater is, aki még ilyen (apuka)-, nem a hosszú táv a döntő, hanem a rövid sprintek mennek menőbe.
Tudom, hazadumálok, de ott a Liverpool. Félelmetes, amit Klopp felépít, és még nincs a csúcson. Beépíti még ugye Keitát, Fabinhót, mehet Dybala, Maguire, Shaqiri, Rabiot, Nabil Fekir, Jack Grealish...
Nagy csapat épülhet.
Csak valahogy ez már nem az a világ (nyilván vén szar vagyok és erősen szentimentális), ahová én annak idején szocializálódtam ezzel a felállással:

Ray Clemence - Phil Neal, Joey Jones, Phil Thompson, Ray Kennedy - Emlyn Hughes (c), Kenny Dalglish, David Johnson, Steve Heighway - David Fairclough, Ian Callaghan

Aztán meg Egerben, Hevesen a gombfociban:

Grobbelaar - Neal, Thompson, Lawrenson, Kennedy - Hansen, Dalglish, McDermott - Beardsley, Rush, Barnes.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2018.07.13. 15:13

krisztian írta:
Cselszky írta:
BSTH írta:
Sima provokáció nem egyszer előfordul a zsidók részéről. Majd jön a rasszista, fasisztanáci jelzőhalom. És általában behódolnak nekik a csapatok. Mint ez esetben is, vagy a Szolnoki Olaj esetében.
Én nem mondom, hogy zsidózzanak, meg szidják azt a népet, de azért legyen már egy határ, amit tartsanak be!

Miután az UEFA utazik az ilyen esetekre, és elég keményen szankcionál, valamint a FARE együttműködik az UEFA-val, és voltak korábbi eseteink, így természetesnek gondolom, hogy Kubatovék aggódtak, nehogy gond legyen. Sok mindent igen, de ezt speciel nem rovom fel nekik. Valószínűleg magam is mindent megtettem volna a helyükben, hogy megelőzzük a balhét. Úgy tűnik, ezt sikerült elérniük. Az arcképes póló valóban kicsit túlmozgásosnak tűnik, azt senki nem írhatja elő, nem várhatja el. Egyébként sajnos igazodni kell az UEFA követelményeihez, amíg az általa kiírt sorozatokban indulunk. Ezt persze lehet behódolásként is értékelni, én inkább a klub védelmének tartom.

Egyetértek.

Én másképp gondolnám ha mondjuk kiállt volna Kubi és elküldi melegebb éghajlatra a rettegőket.
Az egészből így csak annyi jön le, hogy hiába a szkenner, megegyezés teljes a bizalmatlanság a felek között.Egyébként is, hogy a cikkírók kedvenc szavával éljek, ma már ciki nácinak lenni.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

BSTH

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.13. 15:18

BEARGRYLLS írta:
krisztian írta:
Cselszky írta:Miután az UEFA utazik az ilyen esetekre, és elég keményen szankcionál, valamint a FARE együttműködik az UEFA-val, és voltak korábbi eseteink, így természetesnek gondolom, hogy Kubatovék aggódtak, nehogy gond legyen. Sok mindent igen, de ezt speciel nem rovom fel nekik. Valószínűleg magam is mindent megtettem volna a helyükben, hogy megelőzzük a balhét. Úgy tűnik, ezt sikerült elérniük. Az arcképes póló valóban kicsit túlmozgásosnak tűnik, azt senki nem írhatja elő, nem várhatja el. Egyébként sajnos igazodni kell az UEFA követelményeihez, amíg az általa kiírt sorozatokban indulunk. Ezt persze lehet behódolásként is értékelni, én inkább a klub védelmének tartom.

Egyetértek.

Én másképp gondolnám ha mondjuk kiállt volna Kubi és elküldi melegebb éghajlatra a rettegőket.
Az egészből így csak annyi jön le, hogy hiába a szkenner, megegyezés teljes a bizalmatlanság a felek között.Egyébként is, hogy a cikkírók kedvenc szavával éljek, ma már ciki nácinak lenni.

Alapvető baj, hogy Kubatov sose áll ki egy ilyen kijelentéssel. Megbocsásson mindenki, de ami a két fél közeledését, vagy egymásra találását illeti: óvatosan nem jó b*szni.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Lanzafame a combját áldozta első meccsén a Fradiért

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.07.13. 18:11

BSTH írta:
Cselszky írta:
BSTH írta:Korrektül leírtad. Én meg ismersz, milyen begőzölgős vagyok. :-)

Akkor hát gőzölögj, ne finomkodj itt velem. :cool:

Nemnem. Tényleg korrekt a gondolatmenet, csak engem a konvenciók és az ilyen dolgok szó szerint felhúznak. Én a Szolnok helyében is megmutattam volna merre is van a kijárat. Ha már az izraeli biztonságiak szerint a magyar lobogó se lehet bent a meccsen. Ennyire érzékeny egy nép se lehet. A reptérig kísértem volna őket.
Az évszázad vicce.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 82 vendég