Az Újpest és a Fradi góljai – videó

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Az Újpest és a Fradi góljai – videó

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.07.12. 22:01

Sajnos nehéz visszavágók lesznek.

Az Újpest és a Fradi góljai – videó


A zöld-fehérek meccséről erre a linkre, a lila-fehérek meccséről meg erre a linkre kattintva lehet tájékozódni.






Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Az Újpest és a Fradi góljai – videó

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.07.12. 22:13

Tapasz. De még a szépség is hiányzik belőle.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Az Újpest és a Fradi góljai – videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.12. 22:42

tényleg nem viccből, nem lehet ezekből a kupaszarokból önként kiiratkozni? ennél feleslegesebb nyári baszakodás nem nagyon van
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Az Újpest és a Fradi góljai – videó

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.13. 00:24

Adamek írta:tényleg nem viccből, nem lehet ezekből a kupaszarokból önként kiiratkozni? ennél feleslegesebb nyári baszakodás nem nagyon van

Szerintem nincs akadálya, csak ki kell lépnünk hozzá az UEFA-ból. Akkor egy házi bajnokságot csinálhatunk, ami nem jogosít semmire. Valószínűleg a válogatott sem indulhatna semmilyen sorozatban. Kb. erre tippelek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Az Újpest és a Fradi góljai – videó

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.07.13. 00:43

Cselszky írta:
Adamek írta:tényleg nem viccből, nem lehet ezekből a kupaszarokból önként kiiratkozni? ennél feleslegesebb nyári baszakodás nem nagyon van

Szerintem nincs akadálya, csak ki kell lépnünk hozzá az UEFA-ból. Akkor egy házi bajnokságot csinálhatunk, ami nem jogosít semmire. Valószínűleg a válogatott sem indulhatna semmilyen sorozatban. Kb. erre tippelek.

Szerintem nincs összefüggés, Wales bajnoksága asszem nincs 30 éves, a válogatottjuk viszont a 3. legöregebb. De Liechtenstein is részt vesz, pedig nekik bajnokságuk sincs.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Az Újpest és a Fradi góljai – videó

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.07.13. 00:59

ManBat írta:
Cselszky írta:
Adamek írta:tényleg nem viccből, nem lehet ezekből a kupaszarokból önként kiiratkozni? ennél feleslegesebb nyári baszakodás nem nagyon van

Szerintem nincs akadálya, csak ki kell lépnünk hozzá az UEFA-ból. Akkor egy házi bajnokságot csinálhatunk, ami nem jogosít semmire. Valószínűleg a válogatott sem indulhatna semmilyen sorozatban. Kb. erre tippelek.

Szerintem nincs összefüggés, Wales bajnoksága asszem nincs 30 éves, a válogatottjuk viszont a 3. legöregebb. De Liechtenstein is részt vesz, pedig nekik bajnokságuk sincs.

Az más, hogy van válogatott és nincs bajnokság. Meg lehet-e csinálni, hogy van NB1-ünk, de a klubjainkat nemzetközi színtéren nem versenyeztetjük, miközben a válogatottunkat igen?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Pauly D
BL-menõ
Hozzászólások: 8656
Csatlakozott: 2008.08.26. 13:37
Tartózkodási hely: Nottingham

Re: Az Újpest és a Fradi góljai – videó

HozzászólásSzerző: Pauly D » 2018.07.13. 03:22

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Szerintem nincs akadálya, csak ki kell lépnünk hozzá az UEFA-ból. Akkor egy házi bajnokságot csinálhatunk, ami nem jogosít semmire. Valószínűleg a válogatott sem indulhatna semmilyen sorozatban. Kb. erre tippelek.

Szerintem nincs összefüggés, Wales bajnoksága asszem nincs 30 éves, a válogatottjuk viszont a 3. legöregebb. De Liechtenstein is részt vesz, pedig nekik bajnokságuk sincs.

Az más, hogy van válogatott és nincs bajnokság. Meg lehet-e csinálni, hogy van NB1-ünk, de a klubjainkat nemzetközi színtéren nem versenyeztetjük, miközben a válogatottunkat igen?

Mondjuk azzal sem vesztenenk semmit ha a valogatott sem indulna sehol. :D
Hajrá Diósgyőr!
Nottingham Forest

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Az Újpest és a Fradi góljai – videó

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.07.13. 06:55

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Szerintem nincs akadálya, csak ki kell lépnünk hozzá az UEFA-ból. Akkor egy házi bajnokságot csinálhatunk, ami nem jogosít semmire. Valószínűleg a válogatott sem indulhatna semmilyen sorozatban. Kb. erre tippelek.

Szerintem nincs összefüggés, Wales bajnoksága asszem nincs 30 éves, a válogatottjuk viszont a 3. legöregebb. De Liechtenstein is részt vesz, pedig nekik bajnokságuk sincs.

Az más, hogy van válogatott és nincs bajnokság. Meg lehet-e csinálni, hogy van NB1-ünk, de a klubjainkat nemzetközi színtéren nem versenyeztetjük, miközben a válogatottunkat igen?

miért ne?
szerintem nincs kötelezvény, ha eltiltani is lehet (angolok a nyolcvanasban, jugó válogatott) vagy egyes afrikai csapatok nem neveznek ANK vagy VB selejtezőkre, biztos ennek sincs elvi akadálya
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 12 vendég