Francia csapatokkal versenyez a Fradi a Bundesliga-középpályásért

Avatar
Szpari4Life
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2014.07.06. 14:22
Tartózkodási hely: Borsigplatz
Kapcsolat:

Re: Francia csapatokkal versenyez a Fradi a Bundesliga-középpályásért

HozzászólásSzerző: Szpari4Life » 2017.01.11. 06:15

Igen, majd nyilván ide fog igazolni, ha Bundesliga-csapat megtartaná, francia meg vinné... Dzsudzsákot meg az Inter és a Dortmund hívja. Nem ismerem a csávót, igaz nem sok Bréma-meccset láttam mostanában.
kanoczrobert.hu

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Francia csapatokkal versenyez a Fradi a Bundesliga-középpályásért

HozzászólásSzerző: inreallife » 2017.01.11. 11:42

Szpari4Life írta:Igen, majd nyilván ide fog igazolni, ha Bundesliga-csapat megtartaná, francia meg vinné... Dzsudzsákot meg az Inter és a Dortmund hívja. Nem ismerem a csávót, igaz nem sok Bréma-meccset láttam mostanában.

gyanithatoan nem fog jonni, ha nyilik a penztarca, akkor sem. pedig mostmar jopar jatekos ara benne van, evek ota csak kukazgatunk. a bognar-botka kettos eddig nem tudnik hatalmas erositesnek, se a bajnoksagban, se a nemzetkoziben. ellenben megszabadultunk jovatol, gyombertol es busaitol. nem jartunk rosszul, de ez meg nagyon keves...
kubatov takarodj!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Francia csapatokkal versenyez a Fradi a Bundesliga-középpályásért

HozzászólásSzerző: inreallife » 2017.01.11. 15:08

hopp a nemetek 300K-t kernek erte, az meg siman megvan ramirez arabol is, a fizu lesz itt a vizvalaszto, kurvara nem lesz olcso. egy bundas1-bol igazolt jatekosnak olyat mondani, amitol egybol alair, hat nem is tudom mi lenne a jobb, ha jonne, vagy ha nem...
kubatov takarodj!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 99 vendég