Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n



csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2018.06.30. 22:00

alehndr írta:A kecskeszakállas pomponsrác most miért nem pózol? :)

a kecskebaszo miert nem imadkozott? :)

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.30. 22:02

Savaria1919 írta:
RC írta:
Savaria1919 írta:Cavani asszem beférne a Haliba.

Padra maximum. Annyira nem nagy eresztés szvsz.

Keszthelyi Haladásra gondoltam

újpestitre
blasz négyben majdnem utolsók lettek, kell az erősítés
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.30. 22:03

alehndr írta:A kecskeszakállas pomponsrác most miért nem pózol? :)


elrohant combot epiláltatni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.30. 22:05

eredmenyek.com:

Cristiano Ronaldo (Portugália) a sárga lap miatt kihagyja a következő meccset.

Lám, még lap se kellett. :-D

Balambér
Profi
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2005.10.30. 17:54

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: Balambér » 2018.06.30. 22:18

jó nap volt ez így, két gigamegasztár a ruppótlan csapataikkal együtt kipotty, holnap ruszkik haza:), meg a horvátok is, és egész jó kis végjáték lehet belőle
You'll never walk alone!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.30. 22:22

Balambér írta:jó nap volt ez így, két gigamegasztár a ruppótlan csapataikkal együtt kipotty, holnap ruszkik haza:), meg a horvátok is, és egész jó kis végjáték lehet belőle

A horvátok kiesése azért vaskos meglepetés lenne. A dán csapat elég szürkének tűnt eddig.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

BSTH

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.30. 22:22

Balambér írta:jó nap volt ez így, két gigamegasztár a ruppótlan csapataikkal együtt kipotty, holnap ruszkik haza:), meg a horvátok is, és egész jó kis végjáték lehet belőle

Én szurkolok a horvátoknak.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.06.30. 22:25

Némi fellélegzés mára.
Portugáliának hozott a konyhára a stílusváltás. De kiszerettem a játékukból. A Rui Costa, Figo, Nuno Gomes, Joao Pinto időkben még csíptem őket. Sőt, régebben is, amikor Chalana, Rui Barros, Paulo Futre játszottak.
Ezek a maiak nem jelentenek semmit. Többük irritál.

Jót tesz a tornának, hogy a két bálvány elcsomagol.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.06.30. 22:28

BSTH írta:
Balambér írta:jó nap volt ez így, két gigamegasztár a ruppótlan csapataikkal együtt kipotty, holnap ruszkik haza:), meg a horvátok is, és egész jó kis végjáték lehet belőle

Én szurkolok a horvátoknak.

Azon a meccsen én nem tudok dönteni...
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: John McClane » 2018.06.30. 22:30

Cavani 2. gólja fantasztikus!
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.06.30. 22:32

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
RC írta:Padra maximum. Annyira nem nagy eresztés szvsz.

Keszthelyi Haladásra gondoltam

újpestitre
blasz négyben majdnem utolsók lettek, kell az erősítés

Jól leeresztettek a sörivó ördögök. Voltam ott anno próbajátékon, de akkor nem igazoltak le. Most már megbánták szerintem.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Balambér
Profi
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2005.10.30. 17:54

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: Balambér » 2018.06.30. 22:51

Cselszky írta:
Balambér írta:jó nap volt ez így, két gigamegasztár a ruppótlan csapataikkal együtt kipotty, holnap ruszkik haza:), meg a horvátok is, és egész jó kis végjáték lehet belőle

A horvátok kiesése azért vaskos meglepetés lenne. A dán csapat elég szürkének tűnt eddig.

a horvát- Izlandot az éles másik meccs miatt nem láttam ( szerintem még a horvátok se nézték :) ), a másik két meccsükön a kabarökapusgól után lenyomták az argentinokat egy 0-0 ás meccsen, a négereket meg bedarálták, nekem teljesen egykaptafa a portugálokkal! ha most kiesnek a dánok ellenében, arra sem emlékeznénk, h kint voltak
You'll never walk alone!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.30. 23:56

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Keszthelyi Haladásra gondoltam

újpestitre
blasz négyben majdnem utolsók lettek, kell az erősítés

Jól leeresztettek a sörivó ördögök. Voltam ott anno próbajátékon, de akkor nem igazoltak le. Most már megbánták szerintem.

az alapítók közt volt pár régi harcostárs, most fogalmam sincs kik játszanak ott, de a blasz négy alja sok jót nem sejtet, voltak ők anno 2 osztállyal is feljebb
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: Adamek » 2018.06.30. 23:57

John McClane írta:Cavani 2. gólja fantasztikus!

ma sok szép gól volt, de ez a kontra nem volt pite
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

BSTH

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.07.01. 00:09

Adamek írta:
John McClane írta:Cavani 2. gólja fantasztikus!

ma sok szép gól volt, de ez a kontra nem volt pite

ez a kontra nem volt pite - mondta Jenő a cigányprímás.

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2018.07.01. 00:35

Balambér írta:
Cselszky írta:
Balambér írta:jó nap volt ez így, két gigamegasztár a ruppótlan csapataikkal együtt kipotty, holnap ruszkik haza:), meg a horvátok is, és egész jó kis végjáték lehet belőle

A horvátok kiesése azért vaskos meglepetés lenne. A dán csapat elég szürkének tűnt eddig.

a horvát- Izlandot az éles másik meccs miatt nem láttam ( szerintem még a horvátok se nézték :) ), a másik két meccsükön a kabarökapusgól után lenyomták az argentinokat egy 0-0 ás meccsen, a négereket meg bedarálták, nekem teljesen egykaptafa a portugálokkal! ha most kiesnek a dánok ellenében, arra sem emlékeznénk, h kint voltak

A dánoknak hány meccsét láttad?
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

csecsko5
Aranylabdás
Hozzászólások: 16761
Csatlakozott: 2010.04.11. 12:36

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: csecsko5 » 2018.07.01. 01:18

nyúl írta:Némi fellélegzés mára.
Portugáliának hozott a konyhára a stílusváltás. De kiszerettem a játékukból. A Rui Costa, Figo, Nuno Gomes, Joao Pinto időkben még csíptem őket. Sőt, régebben is, amikor Chalana, Rui Barros, Paulo Futre játszottak.
Ezek a maiak nem jelentenek semmit. Többük irritál.

Jót tesz a tornának, hogy a két bálvány elcsomagol.

na igen. ket fajta ember letezik a vilagon, akinek van gerince meg akinek nincs. nekem szerencsere van es megmondom, hogy messi miatt ruhellem az argentinokat. van az utobbi eset aki meg ilyenkor is takargatja azt, hogy egy bizonyos jatekos miatt utalkozik. nembaj egyszer majdcsak kino az a gerinc

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Vasárnapi foci: nyolcaddöntők a vb-n

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.07.01. 06:29

csecsko5 írta:
nyúl írta:Némi fellélegzés mára.
Portugáliának hozott a konyhára a stílusváltás. De kiszerettem a játékukból. A Rui Costa, Figo, Nuno Gomes, Joao Pinto időkben még csíptem őket. Sőt, régebben is, amikor Chalana, Rui Barros, Paulo Futre játszottak.
Ezek a maiak nem jelentenek semmit. Többük irritál.

Jót tesz a tornának, hogy a két bálvány elcsomagol.

na igen. ket fajta ember letezik a vilagon, akinek van gerince meg akinek nincs. nekem szerencsere van es megmondom, hogy messi miatt ruhellem az argentinokat. van az utobbi eset aki meg ilyenkor is takargatja azt, hogy egy bizonyos jatekos miatt utalkozik. nembaj egyszer majdcsak kino az a gerinc
Több bizonyos játékosról van szó. Pepéről ne feledkezz meg.
Látszik, nem sokat tudsz a fociról, ha azt hiszed, hogy Portugália mindig így játszott. 13 éve regisztráltam. Vissza lehet keresni, hogy volt idő, amikor kedveltem őket. A 2004-es Eb-n nekik szurkoltam és akkor is volt már C.

Gerincről beszélni kárörvendő gyerekes divatdrukkerként megmosolyogtató.
Azt mindenki tudja itt, hogy Krisztit luftballonnak tartom. A legnagyobbnak, akit a fociban valaha fújtak. Minek írjam le naponta?


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég