Kabát Péter visszatér

manderel
Légiós
Hozzászólások: 6649
Csatlakozott: 2011.10.14. 18:35
Tartózkodási hely: Gyirmót-B közép

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: manderel » 2018.06.23. 12:13

Hiányzott, mint szar a zsebbe. Gondolom az Újpest szurkolók többségének is hasonlóan.
GYIRMÓT

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.23. 12:19

BSTH írta:
Cselszky írta:Kabát olyan, amilyen, de nem tűnik egy rosszindulatú, öntelt, frusztrált és irigy embernek, Urbánnal ellentétben.

Ebben van valami.

Egyszer láttam Bochkor vagy Hajdú (nem emlékszem már) műsorában, akkor nem akart (mondjuk nem is tudott volna) többnek látszani, mint aki. Nyíltan vállalta, hogy segg hülye a felmerült témákban. Ő is röhögött saját magán. Elég egyszerű gyerek, amit a maga módján fel is vállal. Nekem ez pl. szimpatikus.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

BSTH

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 12:33

Cselszky írta:
BSTH írta:
Cselszky írta:Kabát olyan, amilyen, de nem tűnik egy rosszindulatú, öntelt, frusztrált és irigy embernek, Urbánnal ellentétben.

Ebben van valami.

Egyszer láttam Bochkor vagy Hajdú (nem emlékszem már) műsorában, akkor nem akart (mondjuk nem is tudott volna) többnek látszani, mint aki. Nyíltan vállalta, hogy segg hülye a felmerült témákban. Ő is röhögött saját magán. Elég egyszerű gyerek, amit a maga módján fel is vállal. Nekem ez pl. szimpatikus.

Aki celebek közé keveredik, arra nálam halál vár.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.06.24. 02:02

Valahol sajnálom, hogy a "klubikon" toposz mentén ilyesmikről kell beszélgessünk.
Számomra Szlezák Zoli az etalon.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.24. 07:44

BSTH írta:
Cselszky írta:
BSTH írta:Ebben van valami.

Egyszer láttam Bochkor vagy Hajdú (nem emlékszem már) műsorában, akkor nem akart (mondjuk nem is tudott volna) többnek látszani, mint aki. Nyíltan vállalta, hogy segg hülye a felmerült témákban. Ő is röhögött saját magán. Elég egyszerű gyerek, amit a maga módján fel is vállal. Nekem ez pl. szimpatikus.

Aki celebek közé keveredik, arra nálam halál vár.

Egyszer ezzel a halállal dobálózással kapcsolatban már megégetted magad. Nem vall emberi nagyságra a celebség, de azért ez a halálra jelölés itt is erős.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.24. 08:51

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
Cselszky írta:Egyszer láttam Bochkor vagy Hajdú (nem emlékszem már) műsorában, akkor nem akart (mondjuk nem is tudott volna) többnek látszani, mint aki. Nyíltan vállalta, hogy segg hülye a felmerült témákban. Ő is röhögött saját magán. Elég egyszerű gyerek, amit a maga módján fel is vállal. Nekem ez pl. szimpatikus.

Aki celebek közé keveredik, arra nálam halál vár.

Egyszer ezzel a halállal dobálózással kapcsolatban már megégetted magad. Nem vall emberi nagyságra a celebség, de azért ez a halálra jelölés itt is erős.

Még ha nyilván nem is értettem szó szerint.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.24. 09:09

BSTH írta:
Reginald McFreez írta:
BSTH írta:Aki celebek közé keveredik, arra nálam halál vár.

Egyszer ezzel a halállal dobálózással kapcsolatban már megégetted magad. Nem vall emberi nagyságra a celebség, de azért ez a halálra jelölés itt is erős.

Még ha nyilván nem is értettem szó szerint.

Még ha nyilván nem is.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.24. 09:18

Reginald McFreez írta:
BSTH írta:
Reginald McFreez írta:Egyszer ezzel a halállal dobálózással kapcsolatban már megégetted magad. Nem vall emberi nagyságra a celebség, de azért ez a halálra jelölés itt is erős.

Még ha nyilván nem is értettem szó szerint.

Még ha nyilván nem is.

Nem tartom önmagam megégetésének. A kollektív tudattal rendelkező népharag meg ilyen. Söpröget.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46280
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.06.24. 09:30

SAW írta:Valahol sajnálom, hogy a "klubikon" toposz mentén ilyesmikről kell beszélgessünk.
Számomra Szlezák Zoli az etalon.

Igen, Zoli minden értelemben megfelel a kívánalmaknak. A klubnál eltöltött idő, a mérkőzésszám, az odaadás, a példamutató szerénység, és trófeából is jutott neki néhány, valamint válogatott is volt.
Bár ha kukacoskodni akarok (egyébként nem akarok), Újpesten Tóth József volt talán az utolsó, aki európai értelemben is klasszis volt, s szerencsésebb országokban az ikoni minősítés összefügg a klasszissal. Ő világbajnokságokon szerepelt, sokszoros válogatott. Azóta jobb híján csak olyanok kaptak ikonbesorolást, akik itthon alkottak. Megjegyezve, hogy a labdarúgásunk hanyatlásáért nem felelnek, a közönség szeretetét pedig méltán vívták ki.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Kabát Péter visszatér

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.06.24. 17:16

MindigÚjpest írta:Maradjunk annyiban,hogy sem Kabát,sem Urbán nem is legenda és nem is ikon.Ettől függetlenül én mindkettőjüket komázom. Vannak ugyan dolgaik,de hát senki sem tökéletes.

Ez így rendben is van.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 117 vendég