Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

BSTH

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 06:58

MindigÚjpest írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta: Halmosi cucu jelentőségét a Haladásnál nem engedem,hogy elhomályosítsák,elbagatelizálják. :)

Nem volt rossz spíler. A csúcson szerintem a Lokinál pöfögött.
Igen esélyes,de ez még sem lett megemlítve,csak valami futottak még angol csapatok.

Plymouth és Hull. Előzőben Buzsákyt imádták nagyon, van róla egy videó is, Fehér Pelének becézték. Ott megfordult Takács is, a volt fradista védő.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.23. 07:06

[color=#FF4000][/color]
BSTH írta:
MindigÚjpest írta:
BSTH írta:Nem volt rossz spíler. A csúcson szerintem a Lokinál pöfögött.
Igen esélyes,de ez még sem lett megemlítve,csak valami futottak még angol csapatok.

Plymouth és Hull. Előzőben Buzsákyt imádták nagyon, van róla egy videó is, Fehér Pelének becézték. Ott megfordult Takács is, a volt fradista védő.
Még a Bajner is benézhetett volna oda és akkor teljes a kör.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 07:10

MindigÚjpest írta:[color=#FF4000][/color]
BSTH írta:
MindigÚjpest írta: Igen esélyes,de ez még sem lett megemlítve,csak valami futottak még angol csapatok.

Plymouth és Hull. Előzőben Buzsákyt imádták nagyon, van róla egy videó is, Fehér Pelének becézték. Ott megfordult Takács is, a volt fradista védő.
Még a Bajner is benézhetett volna oda és akkor teljes a kör.

Na de Bajner egy nagyképű, tehetségtelen balfasz. 27 évesen a német háromban játszik, ha játszik.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.23. 07:13

BSTH írta:
MindigÚjpest írta:[color=#FF4000][/color]
BSTH írta:Plymouth és Hull. Előzőben Buzsákyt imádták nagyon, van róla egy videó is, Fehér Pelének becézték. Ott megfordult Takács is, a volt fradista védő.
Még a Bajner is benézhetett volna oda és akkor teljes a kör.

Na de Bajner egy nagyképű, tehetségtelen balfasz. 27 évesen a német háromban játszik, ha játszik.
Az a szintje.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 07:18

MindigÚjpest írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta:[color=#FF4000][/color] Még a Bajner is benézhetett volna oda és akkor teljes a kör.

Na de Bajner egy nagyképű, tehetségtelen balfasz. 27 évesen a német háromban játszik, ha játszik.
Az a szintje.

Maximum. Ahogy nézem eddig a Sulmona-ban volt a legjobb. 18/11 a mutató. Olasz 6. liga. :D :D

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.23. 07:22

BSTH írta:
MindigÚjpest írta:
BSTH írta:Na de Bajner egy nagyképű, tehetségtelen balfasz. 27 évesen a német háromban játszik, ha játszik.
Az a szintje.

Maximum. Ahogy nézem eddig a Sulmona-ban volt a legjobb. 18/11 a mutató. Olasz 6. liga. :D :D
Akkor az-az ő terepe,ott teljesedett ki. :)
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 07:25

MindigÚjpest írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta: Az a szintje.

Maximum. Ahogy nézem eddig a Sulmona-ban volt a legjobb. 18/11 a mutató. Olasz 6. liga. :D :D
Akkor az-az ő terepe,ott teljesedett ki. :)

Elég szánni való egy ürge.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.06.23. 08:01

ManBat írta:Lesznek még itt gondok Szhelyen.

Nem több mint az Avas alján!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
adrenalin69
Aranylabdás
Hozzászólások: 18892
Csatlakozott: 2006.05.06. 16:50
Tartózkodási hely: Firenze
Kapcsolat:

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: adrenalin69 » 2018.06.23. 08:06

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:olyan szempontból ordas baromság, hogy nyilván semmilyen azonosítás nem lehetséges vele és a klubbal, de abból a szempontból nem ordas baromság, hogy pont annyira azonosíthatóak azok a klubok vele egy személyben, mint a Hali
a faterját sem igazán értem, hogy hogyan jön ehhez az egészhez - vagy akkor ifj. Bene újpesti legenda az apja miatt?
Haladásban 11-12 év az tényleg olyan mint a többi klubban eltöltött idő. Ő is,meg az apja is Haladás legenda,mert sokat játszottak a klubban. Ifj. Bene Ferenc meg egy percet nem játszott Újpesten,ráadásul elment abba a klubba dolgozni,ahol az apját hosszú éveken át bunkózták. Tényleg ugyanaz a kategória. Mindegy nem fogod,hajtsad csak a szokásos faszságaidat.

Gohér Geri is lehúzott itt 7 évet, mégsem emlékszik már rá kb. senki - nem lesz attól valaki legenda, mert szimplán éveket lehúz

Hasonlítasz a spanodra. Sose tudod, hogy mikor kéne leszállni a szopórollerről!
Az Újpest csapata megszakítás nélkül,1912-óta nb1-es.
Vannak, akik nem eladók,
És hitüket belül hordják,
Nem látszik a gyöngy a sárban,
Mégis övék az ország.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: nyúl » 2018.06.23. 08:19

BSTH írta:
MindigÚjpest írta:
BSTH írta:Faszért veszekedtek?
Halmosi cucu jelentőségét a Haladásnál nem engedem,hogy elhomályosítsák,elbagatelizálják. :)

Nem volt rossz spíler. A csúcson szerintem a Lokinál pöfögött.
Így van. Zilahy-díjat is kapott. Idős korában elég ideggyengén viselkedett, ezért sokakban a szájalásai, kiállításai maradnak meg. A fénykorában nem volt ő rossz játékos, elsősorban szíve volt, amit mindig értékelek. Részt vett a Hajduk kivégzésében, és nem remegett a lába az Old Traffordon sem, sőt, szabályos gólt lőtt, amit az elitista futballipar biztos ami biztos alapon elvett.

BSTH

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 08:24

nyúl írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta: Halmosi cucu jelentőségét a Haladásnál nem engedem,hogy elhomályosítsák,elbagatelizálják. :)

Nem volt rossz spíler. A csúcson szerintem a Lokinál pöfögött.
Így van. Zilahy-díjat is kapott. Idős korában elég ideggyengén viselkedett, ezért sokakban a szájalásai, kiállításai maradnak meg. A fénykorában nem volt ő rossz játékos, elsősorban szíve volt, amit mindig értékelek. Részt vett a Hajduk kivégzésében, és nem remegett a lába az Old Traffordon sem, sőt, szabályos gólt lőtt, amit az elitista futballipar biztos ami biztos alapon elvett.

Az csúnya volt, ahogy érvénytelenítette a bíró a gólját.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.23. 08:35

BSTH írta:
nyúl írta:
BSTH írta:Nem volt rossz spíler. A csúcson szerintem a Lokinál pöfögött.
Így van. Zilahy-díjat is kapott. Idős korában elég ideggyengén viselkedett, ezért sokakban a szájalásai, kiállításai maradnak meg. A fénykorában nem volt ő rossz játékos, elsősorban szíve volt, amit mindig értékelek. Részt vett a Hajduk kivégzésében, és nem remegett a lába az Old Traffordon sem, sőt, szabályos gólt lőtt, amit az elitista futballipar biztos ami biztos alapon elvett.

Az csúnya volt, ahogy érvénytelenítette a bíró a gólját.

Az pőcsikség volt.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.23. 08:59

BSTH írta:
MindigÚjpest írta:[color=#FF4000][/color]
BSTH írta:Plymouth és Hull. Előzőben Buzsákyt imádták nagyon, van róla egy videó is, Fehér Pelének becézték. Ott megfordult Takács is, a volt fradista védő.
Még a Bajner is benézhetett volna oda és akkor teljes a kör.

Na de Bajner egy nagyképű, tehetségtelen balfasz. 27 évesen a német háromban játszik, ha játszik.

Német négy, úgy tudom. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96287
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2018.06.23. 09:04

nyúl írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta: Halmosi cucu jelentőségét a Haladásnál nem engedem,hogy elhomályosítsák,elbagatelizálják. :)

Nem volt rossz spíler. A csúcson szerintem a Lokinál pöfögött.
Így van. Zilahy-díjat is kapott. Idős korában elég ideggyengén viselkedett, ezért sokakban a szájalásai, kiállításai maradnak meg. A fénykorában nem volt ő rossz játékos, elsősorban szíve volt, amit mindig értékelek. Részt vett a Hajduk kivégzésében, és nem remegett a lába az Old Traffordon sem, sőt, szabályos gólt lőtt, amit az elitista futballipar biztos ami biztos alapon elvett.

Jókor igazolt el tőlünk, 30 fölött kezdett meghülyülni. Nálunk még tényleg a focira koncentrált.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.23. 09:29

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: Faszkalap papagáj.

Hominida papagájt nemigen láttam még, de mivel én mindig tévedek, és mindig neked van igazad, ezért itt az ideje átírni a biológiakönyveket.
Nézz a tükörbe és láthatsz,bár te hominida denevérnek nevezted ki magad,ami nyilván sokkal több szaladgál. Az meg megint ordas baromság,hogy te mindig tévedsz és nekem mindig igazad van. Csak ,ha írsz valami faszságot és bárki rávílágít,hogy az,te akkor is ragaszkodsz hozzá,hogy de az a frankó. A biológia könyveket meg felőlem akkor írod át amikor akarod. Jó munkát hozzá!

Beszólogatsz, utazol rám, ráadásul eltologatod a vitát, hogy neked legyen igazad (hiszen onnan indultunk, hogy szerinted Miskolcon utálják a Haladást, ami nem igaz). Kioktatásra senkitől nem vagyok kíváncsi, ebben a stílusban meg aztán végképp nem.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2018.06.23. 09:43

ManBat írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:Hominida papagájt nemigen láttam még, de mivel én mindig tévedek, és mindig neked van igazad, ezért itt az ideje átírni a biológiakönyveket.
Nézz a tükörbe és láthatsz,bár te hominida denevérnek nevezted ki magad,ami nyilván sokkal több szaladgál. Az meg megint ordas baromság,hogy te mindig tévedsz és nekem mindig igazad van. Csak ,ha írsz valami faszságot és bárki rávílágít,hogy az,te akkor is ragaszkodsz hozzá,hogy de az a frankó. A biológia könyveket meg felőlem akkor írod át amikor akarod. Jó munkát hozzá!

Beszólogatsz, utazol rám, ráadásul eltologatod a vitát, hogy neked legyen igazad (hiszen onnan indultunk, hogy szerinted Miskolcon utálják a Haladást, ami nem igaz). Kioktatásra senkitől nem vagyok kíváncsi, ebben a stílusban meg aztán végképp nem.
Igen,ahogy írtam egy kicsit túloztam azzal,hogy Halmosi maga a Haladás,mert nyilván,ha őt utáljátok akkor a Haladást is,ezt akartam kihozni belőle. Amiben lehet, hogy tényleg nincs igazam és Miskolcon komázzák a Haladást. De amit utána össze értetlenkedtél Halmosival kapcsolatban az szörnyű. Kioktatással kapcsolatban, hogy nem vagy kíváncsi rá senkitől,azt én is észrevettem,le is írtam,hogy bárki bármit mond ragaszkodsz a faszságaidhoz. A stílussal meg nem tudom mi a problémád.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.23. 09:52

Cselszky írta:
BSTH írta:
MindigÚjpest írta:[color=#FF4000][/color] Még a Bajner is benézhetett volna oda és akkor teljes a kör.

Na de Bajner egy nagyképű, tehetségtelen balfasz. 27 évesen a német háromban játszik, ha játszik.

Német négy, úgy tudom. :)

Az is lehet. :)

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.06.23. 16:01

Felvásároljuk a fél Balmazt, Habodva is a Haliba igazolt.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2018.06.23. 16:11

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
MindigÚjpest írta: Nézz a tükörbe és láthatsz,bár te hominida denevérnek nevezted ki magad,ami nyilván sokkal több szaladgál. Az meg megint ordas baromság,hogy te mindig tévedsz és nekem mindig igazad van. Csak ,ha írsz valami faszságot és bárki rávílágít,hogy az,te akkor is ragaszkodsz hozzá,hogy de az a frankó. A biológia könyveket meg felőlem akkor írod át amikor akarod. Jó munkát hozzá!

Beszólogatsz, utazol rám, ráadásul eltologatod a vitát, hogy neked legyen igazad (hiszen onnan indultunk, hogy szerinted Miskolcon utálják a Haladást, ami nem igaz). Kioktatásra senkitől nem vagyok kíváncsi, ebben a stílusban meg aztán végképp nem.
Igen,ahogy írtam egy kicsit túloztam azzal,hogy Halmosi maga a Haladás,mert nyilván,ha őt utáljátok akkor a Haladást is,ezt akartam kihozni belőle. Amiben lehet, hogy tényleg nincs igazam és Miskolcon komázzák a Haladást. De amit utána össze értetlenkedtél Halmosival kapcsolatban az szörnyű. Kioktatással kapcsolatban, hogy nem vagy kíváncsi rá senkitől,azt én is észrevettem,le is írtam,hogy bárki bármit mond ragaszkodsz a faszságaidhoz. A stílussal meg nem tudom mi a problémád.

Komáznak minket a szombathelyi cigányok rigmussal.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: visszavonult a védelem oszlopa

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.06.23. 16:23

kristof98.haladas írta:
MindigÚjpest írta:
ManBat írta:Beszólogatsz, utazol rám, ráadásul eltologatod a vitát, hogy neked legyen igazad (hiszen onnan indultunk, hogy szerinted Miskolcon utálják a Haladást, ami nem igaz). Kioktatásra senkitől nem vagyok kíváncsi, ebben a stílusban meg aztán végképp nem.
Igen,ahogy írtam egy kicsit túloztam azzal,hogy Halmosi maga a Haladás,mert nyilván,ha őt utáljátok akkor a Haladást is,ezt akartam kihozni belőle. Amiben lehet, hogy tényleg nincs igazam és Miskolcon komázzák a Haladást. De amit utána össze értetlenkedtél Halmosival kapcsolatban az szörnyű. Kioktatással kapcsolatban, hogy nem vagy kíváncsi rá senkitől,azt én is észrevettem,le is írtam,hogy bárki bármit mond ragaszkodsz a faszságaidhoz. A stílussal meg nem tudom mi a problémád.

Komáznak minket a szombathelyi cigányok rigmussal.

Szólt áprilisban Mezőkövesden is. Amikor a parkolóban dalolásztunk, egy tag átkiabált a túloldalról, hogy úgyis kiesünk. Hát, nem is tudom ki állt a végén ehhez közelebb...
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek valamint 135 vendég