A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.06.13. 21:45

Magyarország - Hozzátették, nincs napirenden a leváltása.

A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt


Íme, az nso.hu-n megjelent írás, változtatás nélkül közöljük:


 


"A Nemzeti Sport információi szerint a Magyar Labdarúgó-szövetség elkezdte feltérképezni a jelölteket arra az esetre, ha leváltanák Georges Leekens szövetségi kapitányt. Úgy tudjuk, két, a magyar futballt jól ismerő külföldi szakember is a jelöltek között van.


 



null



null




Azt mindenképpen megjegyeznénk, hogy nincs napirenden Leekens leváltása, de utódjelöltekről már lehet hallani.


 


A Nemzeti Sport úgy tudja, egyikük a Videotonnal 2015-ben bajnoki aranyérmet szerző, a lengyel Wisla Kraków kispadjáról szerdán felálló spanyol Joan Carrillo, míg a másik a Honvédot 2017-ben az NB I trónjára segítő, a DAC-cal az első idényében szlovák bronzérmes Marco Rossi."

Avatar
Lobanovszkij
Tartalék
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2008.04.07. 21:47
Tartózkodási hely: Belföld

Re: A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: Lobanovszkij » 2018.06.13. 22:30

Én adnék még egy esélyt Pintérnek. Főleg ha ez az ára hogy eltakarodjon Győrből.
Gyõri ETO FC
Everybody do you, ingem rövi-do-you

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13657
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: alehndr » 2018.06.13. 23:01

bárki képes lenne betölteni az űrt amit maga után hagy

BSTH

Re: A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.13. 23:14

alehndr írta:bárki képes lenne betölteni az űrt amit maga után hagy

Még Papp János is.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.13. 23:17

Carillo jöhetne, Rossi viszont megint csak egy low budget tűzoltás lenne.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: Gunners » 2018.06.13. 23:28

ManBat írta:Carillo jöhetne, Rossi viszont megint csak egy low budget tűzoltás lenne.

Carillot nagyon kedvelem mivel jó munkát végzett Fehérváron, de miért lenne Rossinál jobb ?
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: ManBat » 2018.06.13. 23:54

Gunners írta:
ManBat írta:Carillo jöhetne, Rossi viszont megint csak egy low budget tűzoltás lenne.

Carillot nagyon kedvelem mivel jó munkát végzett Fehérváron, de miért lenne Rossinál jobb ?

Rossinak mostanában kijön a lépés, de előtte letolt pár évet reménytelenül vergődve Kispesten, nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem az az ő igazi arca. Carillo nemzetközileg is tapasztaltabb.
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.06.14. 00:29

ManBat írta:
Gunners írta:
ManBat írta:Carillo jöhetne, Rossi viszont megint csak egy low budget tűzoltás lenne.

Carillot nagyon kedvelem mivel jó munkát végzett Fehérváron, de miért lenne Rossinál jobb ?

Rossinak mostanában kijön a lépés, de előtte letolt pár évet reménytelenül vergődve Kispesten, nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem az az ő igazi arca. Carillo nemzetközileg is tapasztaltabb.

Első évében bravúrbronzot nyert a Kispesttel, majd visszatérését követően szinte évente kellett új csapatot építenie. Lanzafamét leszámítva sztárigazolásaik sem voltak, akadémisták, olcsó légiósok és néhány lejáró szerződésű magyarok alkották a keretet. Szóval szerintem nem volt az vergődés, amit Kispesten produkált.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

BSTH

Re: A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.14. 00:32

Ez a balfasz leggazdagabb elmehetne már a bús picsába.
Helyette legyen az MLSZ új elnöke a második leggazdagabb, Mészáros úr!
Majd ő idehoz egy klasszis edzőt.

BSTH

Re: A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: BSTH » 2018.06.14. 00:33

ManBat írta:
Gunners írta:
ManBat írta:Carillo jöhetne, Rossi viszont megint csak egy low budget tűzoltás lenne.

Carillot nagyon kedvelem mivel jó munkát végzett Fehérváron, de miért lenne Rossinál jobb ?

Rossinak mostanában kijön a lépés, de előtte letolt pár évet reménytelenül vergődve Kispesten, nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem az az ő igazi arca. Carillo nemzetközileg is tapasztaltabb.

Ha annyira vergődés lett volna, nem kedvelné a Kispest szurkolóinak többsége.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.14. 05:40

Alacsony kockázatú döntés bárkinek a kinevezése. Hajlok arra, hogy egyetértsek azokkal, akik azt mondják, hogy a játékosanyag nagyban befolyásolja a játék minőségét, és kevésbé van hatással a szöv.kap. személye, ugyanakkor úgy gondolom, hogy található olyan szakember, aki a jelenlegi alapanyagból (értsd: igazolt magyar labdarúgók, az a százvalahányezer ember) megfelelő koncepcióval lényegesen többet (akár kellemesen meglepőt) el tudna érni. Ilyen vezető kiválasztására azonban nincs meg sem a megfelelő koncepció, sem a megfelelő szakember. A jelenlegi helyzetben tehát jöhet bárki, a várható kimenetel a teljesítmény szintjén az hasonló a jelenlegihez. A jobban titkon bízhatunk (hajrá optimizmus), de a realitás az nagyjából az, amit az utóbbi évben láttunk.

Röviden, tömören: tökmindegy.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: A Nemzeti Sport Georges Leekens lehetséges utódjairól írt

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2018.06.14. 05:47

Gunners írta:
ManBat írta:Carillo jöhetne, Rossi viszont megint csak egy low budget tűzoltás lenne.

Carillot nagyon kedvelem mivel jó munkát végzett Fehérváron, de miért lenne Rossinál jobb ?

Ide valaki nagyon tökös kellene, aki bevállalja, hogy húz valami nagyon merészet, megkockáztatva a hatalmas bukást a siker reményében. Egyik fent említett sem ilyen. Mindkettőnek elég nagy a vesztenivalója. Itt legfeljebb az segítene, ha kitennék a "Kalandorok ne kíméljenek" táblát az MLSZ-nél, és a sok szerencsepróbázó közül választanának ki valakit jó érzékkel, alacsony költségvetéssel. A megmaradt pénzből pedig vásárolhatnának maguknak gerincet, talonba pedig az anyjuknak faszt (Bobafett után szabadon).
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 135 vendég